Reikalinga pagalba?

Poilsis Graikijoje - Kreta

Kaina nuo 387 €
Nepamirštamos atostogos Graikijos saloje!

Poilsis didžiausioje Graikijos saloje - Kretoje, kurios pakrantes skalauja net keturios jūros! Nuostabi Kretos gamta, didingi kalnai, įspūdingi tarpekliai, saulėti paplūdimiai, gražūs kurortiniai miesteliai ir graikų virtuvės kulinariniai potyriai jaukiose tavernose, vietinių gyventojų svetingumas - tai tik keletas frazių, kurios fantaziją apie nepamirštamas atostogas paverčia realybe.

Kviečiame užsakyti kelionę į Kretą ir mėgautis artėjančių atostogų laukimu!
Galimos kelionės trukmės - nuo 3 iki 14 ir daugiau nakvynių, įvairūs maitinimo tipai - be maitinimo, pusryčiai, pusryčiai ir vakarienės, viskas įskaičiuota, kt.
Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į  Kretos salą vykdomi nuo gegužės iki spalio mėnesio. 
Platus kelionės datų ir viešbučių pasirinkimas, degantys paskutinės minutės pasiūlymai!

Novaturo kelionių pasiūlymai: spauskite ČIA

Kelionių organizatoriaus Tez Tour pasiūlymai: spauskite ČIA

Užsisakykite kelionę internetu arba kreipkitės į mūsų darbuotojus elektroniniu paštu ar telefonukontaktai.

Degantys paskutinės minutės pasiūlymai mūsų Facebook paskyroje  facebook.com/GuliverioKeliones Prisijunkite!

Poilsis Graikijoje - Kreta

Atsisiųsti kelionės programą

Išvykimo dieną - skrydis Vilnius - Heraklionas. Atvykus - grupinis pervežimas oro uostas - pasirinktas viešbutis. Įsikūrimas viešbutyje, maitinimas - pagal užsakytą maitinimo programą.

Poilsis Kretos saloje. Atostogaujant Kretoje siūlome ne tik mėgautis nerūpestingu poilsiu paplūdimyje ar prie viešbučio baseino. Pakeliaukite ir pažinkite nuostabią salą, mėgaukitės gardžiais graikų virtuvės patiekalais, burnoje tirpstančiais vietoje auginamais vaisiais, tradicine šalta Frappe kava. Pažinti salą patogu keliaujant nuomotu automobiliu arba vykstant į kelionių organizatoriaus rengiamas ekskursijas. Paprasčiausias būdas susipažinti su Kretos istorija, papročiais, gamtos stebuklais ir jaukiais kaimeliais - vykti į apžvalginę ekskursiją po salą. Istorijos mėgėjams būtina aplankyti garsiuosius Knoso rūmus, kuriuose bus atskleista visa tiesa apie Mino civilizacijos kultūrą, sužinosite apie garsiųjų Graikijos antikinių mitų ištakas. Organizuojama dar viena labai įdomi išvyka kateriu Mirabelio įlankos vandenimis į Spinalongos salą. Šioje saloje apžiūrėsite venecijiečių forto liekanas, sužinosite itin liūdną salos istoriją.

Gamtos mylėtojams organizuojamos išvykos džipais po Kretos kalnus, išbandyti jėgas ir ištvermę galite vaikštinėdami vaizdingais tarpekliais, pasimėgaukite saulės voniomis ir maudynėmis laukiniuose paplūdimiuose. 

Išvykimo dieną viešbutyje nurodytu laiku išsiregistruojate iš viešbučio. Grupinis pervežimas į Herakliono oro uostą. Skrydis Heraklionas - Vilnius.

SKRYDŽIŲ TVARKARAŠČIAI:
Į Kretos salą skrydžiai organizuojami nuo 2024 m. balandžio 27 d. iki spalio 21 d.

Prieš įsigyjant kelionę pasikonsultuokite su mūsų darbuotojais. Suteiksime profesionalias konsultacijas, padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį viešbutį.

Su kelionių organizatoriaus "Guliverio kelionės" darbuotojais galite susisiekti telefonu ir elektroniniu paštu.
Daugiau informacijos: https://www.guliveriokeliones.lt/kontaktai


Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydžiai Vilnius - Heraklionas - Vilnius; pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas; pasirinktos trukmės poilsis pasirinktame viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų kelionės metu draudimas; privalomi Covid-19 tyrimai ir tyrimo sertifikatai apie neigiamą rezultatą arba taikomas išimtis pagrindžiantys dokumentai apie persirgimą Covid-19 liga arba skiepijimą pagal pilną skiepų nuo Covid-19 programą (visi dokumentai pateikiami anglų kalba); ekskursijos ir pramogos; asmeninės išlaidos.

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)0,00 €

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai