Reikalinga pagalba?

Poilsis Juodkalnijoje

Kaina nuo 325 €

Juodkalnija - tai nedidelė valstybė Balkanų regione, jos pietinę dalį sklauja Adrijos jūra. Jeigu jau pabodo turistų numintos populiarios Viduržemio jūros pakrantės, norisi naujų, dar nepatirtų pojūčių  kelionė į Juodkalniją – geriausias pasirinkimas. Turistams Juodkalnija – neatrastas rojus, gamtos perlas dar autentiškas ir nesugadintas masinio turizmo ir  industrijos, viliojantis nepaliesta gamta ir senovine architektūra. Unikali gamta: skaidri jūra, didingi kalnai, nesibaigiantys paplūdimiai ir gilią senovę menantys miestai sužavi kiekvieną. Poilsis Juodkalnijoje paliks tiek įspūdžių, jog panorėsite čia grįžti dar ne vieną kartą.

Kviečiame užsakyti kelionę į Juodkalniją!

Galimos kelionės trukmės - nuo 3 iki 14 ir daugiau nakvynių, įvairūs maitinimo tipai - be maitinimo, pusryčiai, pusryčiai ir vakarienės, viskas įskaičiuota, kt.
Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Juodkalniją vykdomi nuo birželio mėnesio iki rugsėjo mėnesio pabaigos.

Platus kelionės datų ir viešbučių pasirinkimas, degantys paskutinės minutės pasiūlymai!

Novaturo kelionių pasiūlymaispauskite ČIA.

Dėl nuolat besikeičiančios pandeminės situacijos skirtingose pasaulio valstybėse taikomi skirtingi saugumo reikalavimai. Prieš prieš kelionę pasidomėkite, kokie ribojimai ir saugumo reikalavimai taikomi šalyje, į kurią keliaujate. Kreipkitės į mus dėl tikslios informacijos ir konsultacijų.

Užsisakykite kelionę internetu arba kreipkitės į mūsų darbuotojus elektroniniu paštu ar telefonu: kontaktai.

Degantys paskutinės minutės pasiūlymai mūsų Facebook paskyroje  facebook.com/GuliverioKeliones Prisijunkite!

Poilsis Juodkalnijoje

Atsisiųsti kelionės programą

Išvykimo į kelionę dieną - skrydis Vilnius - Tivatas. Atvykus - grupinis pervežimas oro uostas - pasirinktas viešbutis. Įsikūrimas viešbutyje, maitinimas - pagal užsakytą maitinimo programą.

Saulėje skendinti Juodkalnija siūlo malonų poilsį Adrijos pajūrio kurortuose, nepamirštamas išvykas į istorinius miestelius, vienuolynus, aktyvias pramogas, tokias kaip plaukimą srauniomis kalnų upėmis. Patogiausias būdas susipažinti su Juodkalnijos istorija, papročiais ir gamtos stebuklais pasirinkti visos dienos eksursiją kurios metu aplankysite nuostabųjį Kotoro senamiestį, kuris įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą, vėliau Lovčeno kalno serpantinais keliausite pasigrožėti įspūdinga Kotoro įlankos panorama. Trumpas sustojimas Bukovicoje, čia įsikūręs seniausias juodkalniečių restoranas, vėliau vyksite į Lipskos urvą, čia pamatysite visą požemių grožį ir patirsite nepaprastų nuotykių.

Dar viena nuostabi visos diena išvyka iki Škoderio ežero, jos metu plauksite laivu ir galėsite grožėtis daugybe įspūdingų salų ir įlankų. Atplaukus į privatų paplūdimį ypatingoje aplinkoje bus patiektos ežere sugautos žuvys, papietavus laivas laikas kurio metu galėsite išsimaudyti ežere ir pasilepinti saulės voniomis. Arba galite pasirinkti visos dienos plaukimą laivu Kotoro įlankoje, jo metu galėsite mėgautis jūros gėrybių pietumis, traškia žuvimi, puikiu vietos vynu.

Galite pasirinkti pusės dienos išvyką, kurios metu taip pat aplankysite į UNESCO saugomų objektų sąrašą įtrauktą Kotoro senamiestį, bet ir susipažinsite su Tivate esančiu uostu Porto Montegro, kuris labai mažai kuo skiriasi nuo Monako. Taip pat laiveliu plauksite iki Dievo motinos salelės.

Neapraleiskite progos apžiūrėti vieno įspūdingiausių Europos kanjonų – Taros kanjono, jo gylis sieka net iki 1300 metrų.

Išvykimo namo dieną viešbutyje nurodytu laiku išsiregistruojate iš viešbučio. Grupinis pervežimas į Tivato oro uostą. Skrydis Tivatas - Vilnius.

SKRYDŽIŲ TVARKARAŠČIAI:
Kelionių organizatorius NOVATURAS organizuoja skrydžius į Tivatą, Juodkalniją ketvirtadieniais iki rugsėjo 23 d.

SVARBI INFORMACIJA: prieš kelionę į Juodkalniją ir grįžtant į Lietuvą atidžiai susipažinkite su saugaus keliavimo reikalavimais, pasirūpinkite reikiamais dokumentais, užpildykite Juodkalnijos ir Lietuvos sveikatos apsaugos institucijų reikalaujamas anketas, atlikite privalomus Covid-19 tyrimus, laikykitės šalyje įvestų saugumo reikalavimų, susijusių su pandemija.

Novaturo informacija: saugumo reikalavimai keliaujantiems į Juodkalniją.

Aktuali informacija atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą nurodyta Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje: spauskite ČIA

Prieš įsigyjant kelionę pasikonsultuokite su mūsų darbuotojais. Suteiksime profesionalias konsultacijas, supažindinsime su saugumo reikalavimais, padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį viešbutį.

Norintiems geriau pažinti šalį ir aplankyti gražiausias turistines vietas kviečiame užsakyti kelionę autobusu Juodkalnija 12 d. (poilsinė-pažintinė)

Su kelionių organizatoriaus "Guliverio kelionės" darbuotojais galite susisiekti telefonu ir elektroniniu paštu:

Vilniuje: +370 618 07728, +370 640 38134, +370 640 50804, el.p. vilnius@guliveriokeliones.lt 
Kaune: +370 616 50900, +370 687 34638, +370 686 87329, el.p. kaunas@guliveriokeliones.lt 
Klaipėdoje: +370 689 61252, el.p. klaipeda@guliveriokeliones.lt 
Šiauliuose: +370 685 44755, el.p. siauliai@guliveriokeliones.lt 
Utenoje: +370 614 21255, el.p. utena@guliveriokeliones.lt 

Daugiau informacijos: https://www.guliveriokeliones.lt/kontaktai


Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydžiai Vilnius - Tivatas - Vilnius; pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas; pasirinktos trukmės poilsis pasirinktame viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų kelionės metu draudimas; kurorto rinkliava ~1,50 EUR už naktį; privalomi Covid-19 tyrimai ir tyrimo sertifikatai apie neigiamą rezultatą arba taikomas išimtis pagrindžiantys dokumentai apie persirgimą Covid-19 liga arba skiepijimą pagal pilną skiepų nuo Covid-19 programą (visi dokumentai pateikiami anglų kalba); ekskursijos ir pramogos; asmeninės išlaidos.

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)0,00 €

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai