Reikalinga pagalba?

Poilsis Egipte

Kaina nuo 429 €
Hurgada, Šarm El Šeichas, Marsa Alamas

Egiptas - valstybė Šiaurės Afrikoje ir Azijos Sinajaus pusiasalyje su palankiu turizmui klimatu prie Raudonosios jūros. Didžiausi šalies miestai - Kairas ir Aleksandrija. Šalis garsi savo istorija, nes čia gyvavo Senovės Egipto civilizacija turėjusi savo raštą, religiją bei centralizuotą valdymą. Senovės egiptiečių civilizacijos palikimu galima gražėtis ir šiomis dienomis: Gizos piramidės su Didžiuoju sfinksu, Memfio, Tėbų ir Karnako griuvėsiai, Karalių slėnis ir kt. Keliaujant po Egiptą galima pamatyti ilgiausią Afrikos upę Nilą, dykumas, vietinius gyventojus beduinus. Taip pat Egiptas dėl Raudonojoje jūroje esančio povandeninio pasaulio yra vadinamas nardytoju rojumi. 

Populiariausi Egipto kurortai - Hurgada, Šarm El Šeichas, Marsa Alamas, Taba.

Išsirinkite kelionę į Egiptą ir džiaukitės poilsiu viename iš puikių kurortų prie Raudonosios jūros!
Galimos kelionės trukmės - nuo 3 iki 14 ir daugiau nakvynių, įvairūs maitinimo tipai - pusryčiai ir vakarienės, viskas įskaičiuota, kt.

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į  Hurgadą vykdomi nuo rugsėjo mėnesio. 

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į  Šarm El Šeichą vykdomi nuo spalio mėnesio iki balandžio mėnesio.  

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į  Marsa Alamą vykdomi nuo 2021 m. spalio iki 2022 m. kovo mėnesio.
Platus kelionės datų ir viešbučių pasirinkimas, degantys paskutinės minutės pasiūlymai!

Į kelionės kainą nėra įskaičiuotas mokestis už Egipto vizą. Priklausomai nuo kelionių organizatoriaus Egipto vizos mokestis gali svyruoti nuo 25 EUR iki 28 EUR/asm. 

Kelionių organizatoriaus Novaturo pasiūlymai kelionėms į Hurgadąspauskite ČIA
Kelionių organizatoriaus Novaturo pasiūlymai kelionėms į Šarm El Šeichąspauskite ČIA
Novaturo informacija: Saugumo reikalavimai keliaujantiems į Egiptą

Kelionių organizatoriaus Tez Tour pasiūlymai kelionėms į Hurgadą: spauskite ČIA
Kelionių organizatoriaus Tez Tour pasiūlymai kelionėms į Šarm El Šeichą:
 spauskite ČIA
Tez Tour informacija: Saugumo reikalavimai keliaujantiems į Egiptą

Dėl kelionių organizatoriaus ITAKA pasiūlymų kelionėms į Marsa Alamą susisiekite su mūsų darbuotojais.
Kelionių organizatoriaus ITAKA informacija: Saugumo reikalavimai keliaujantiems

Užsisakykite kelionę internetu arba kreipkitės į mūsų darbuotojus elektroniniu paštu ar telefonukontaktai.

Degantys paskutinės minutės pasiūlymai mūsų Facebook paskyroje  facebook.com/GuliverioKeliones Prisijunkite!

Poilsis Egipte

Atsisiųsti kelionės programą

Išvykimo dieną - skrydis Vilnius - Hurgada/Šarm El Šeichas/Marsa Alamas/Taba. Atvykus - grupinis pervežimas oro uostas - pasirinktas viešbutis. Įsikūrimas viešbutyje, maitinimas - pagal užsakytą maitinimo programą.

Poilsis viename iš Egipto kurortų – Hurgadoje, Šarm El Šeiche, Marsa Alame ar Taboje.
Atostogaujant Egipte siūlome ne tik mėgautis nerūpestingu poilsiu paplūdimyje ar prie viešbučio baseino. Pakeliaukite ir pažinkite patį Egiptą, aplankykite Senovės Egipto civilizacijos objektus, mėgaukitės vietinių egiptiečių virtuvės patiekalais, paragaukite mango/cukranendrių/guavų sulčių bei populiarios karkadė arbatos, vietinių saldumynų. Be kiekviename kurorte siūlomų ekskursijų, visur galėsite pasivažinėti keturračiais, bagiais ar džipais po dykumą, aplankyti vietinius gyventojus beduinus ir jodinėti ant kupranagurio.

Hurgada - miestas ir didžiausias Egipto kurortas prie Raudonosios jūros. Judriame kurorte galima rasti visų kategorijų viešbučių, įvairių restoranų, kavinių, suvenyrų parduotuvių, vietinių turgų. Čia rasite ir viešbučių su smėlio paplūdimiais, kuriuos turistai mielai renkasi poilsiui su vaikais. Dar vienas Hurgados privalumas yra netoli esančios Senovės Egipto civilizacijos palikimo vietos, kaip Luksoras, Nilo slėnis, Karnako šventykla ir kt. Vykti ilgesnei ekskursijai į Kairą aplankant Gizos piramides, Sfinksą, nacionalinį Kairo muziejų ir Aleksandriją. Taip pat turistai gali aplankyti Hurgados akvariumą, praplaukti povandeniniu Sindbad laivu, nardytojai - aplankyti Giftūno salą. 

Šarm El Šeichas - kurortas pietinėje Sinajaus dalyje, vienas prestižiškiausių, brangiausių Egipto kurortų ir viena geriausių nardymo vietų pasaulyje. 

Kurortas yra padalintas į kurortines zonas: Ras Nosranį, Nabk Bėjų, Skarks Bėjų, Senąjį Šarm El Šeichą, Hadabą, Naama Bėjų. Kurorte yra puikus 4, 5 žv. kategorijos viešbučių pasirinkimas, veikiantys kurortiniai centrai, jūros gėrybių restoranai, kavinės, barai, suvenyrų parduotuvės. Dėl uolėtų paplūdimio krantų ir esančio koralinio rifo, viešbučių svečiams nėra paprasta įbristi į Raudonąją jūrą. Todėl dauguma viešbučių turi nutiestus pontoninius arba medinius tiltus, kuriais yra pasiekiama jūra. Viešbučio svečiams rekomenduojama dėvėti specialią  avalynę. Sinajaus pusiasalyje galima aplankyti Mozės kalną ir Šv. Kotrynos vienuolyną, pasivaikščioti Spalvotuoju kanjonu, nuvykti į Jeruzalę (Izraelis), paplaukioti laivu stikliniu dugnu.  Vykti ilgesnei ekskursijai į Kairą aplankant Gizos piramides, Sfinksą, nacionalinį Kairo muziejų ir Aleksandriją.

Marsa Alamas - kadaise nedidelis žvejų kaimelis virtęs sparčiai besivystančiu kurortu prie Raudonosios jūros, į pietus nuo Sacharos dykumos rytinės dalies. Visos pramogos ir atrakcijos yra sutelktos įvairiausių kategorijų viešbučių teritorijose. Turistai vyksta į Marsa Alamą ramiam poilsiui, prie vienų gražiausių smėlio ir koralų paplūdimių. Žinomiausios nardymo vietos - Abu Dababas, Abu Daburo rifas, Marsa Asslai, Dolphine House ir Elphistone rifas. Port Galibas - turistų mėgstama pasivaikščiojimo ir ištaigingas burlaivių uostas su modernia viešbučių baze. Vienintelis ir seniausias apie  70 km nutolęs turistinis kaimelis šiame regione - al Kuseiras (El Quseir), kuriame turistai gali nusipirkti suvenyrų bei tradicinių egiptietiškų dirbinių.

Taba - vos už 8 km nuo Egipto/Izraelio valstybių sienos esantis kurortas, dar vadinamas vartais į Sinajų. Neseniai buvęs beduinų kaimas virtęs į besiplečiantį ramiam poilsiui skirtą kurortą. Visos pramogos ir atrakcijos yra sutelktos įvairiausių kategorijų viešbučių teritorijose. Kaip ir visi Egipto kurortai, šis taip pat ne išimtis, siūlo įvairias vandens pramogas nardytojams. Iš Tabos galima nuvykti pasigrožėti Spalvotuoju kanjonu, pasigrožėti senąja Petra (Jordanija) ir pasivaikščioti po šventąjį miestą - Jeruzalę (Izraelis).

Išvykimo dieną viešbutyje nurodytu laiku išsiregistruojate iš viešbučio. Grupinis pervežimas į Hurgados/Šarm El Šeicho/Marsa Alamo/Tabos oro uostą. Skrydis Hurgada/Šarm El Šeichas/Marsa Alamas/Taba   - Vilnius.

SKRYDŽIŲ TVARKARAŠČIAI:
Kelionių organizatorius NOVATURAS organizuojamų skrydžių tvarkaraštį galite rasti: https://www.novaturas.lt/skrydziu-tvarkarastis
Kelionių organizatorius TEZ TOUR organizuojamų skrydžių tvarkaraštį galite rasti: https://www.teztour.lt/flights.lt.html

SVARBI INFORMACIJA: prieš kelionę į Egiptą ir grįžtant į Lietuvą atidžiai susipažinkite su saugaus keliavimo reikalavimais, pasirūpinkite reikiamais dokumentais, užpildykite Egipto ir Lietuvos sveikatos apsaugos institucijų reikalaujamas anketas, atlikite privalomus Covid-19 tyrimus, laikykitės šalyje įvestų saugumo reikalavimų, susijusių su pandemija.

Kelionių organizatoriaus Novaturo informacija: Saugumo reikalavimai keliaujantiems į Egiptą

Kelionių organizatoriaus Tez Tour informacija: Saugumo reikalavimai keliaujantiems į Egiptą

Kelionių organizatoriaus Itaka informacija: Saugumo reikalavimai keliaujantiems į Egiptą

Aktuali informacija atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą nurodyta Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje: spauskite ČIA

Prieš įsigyjant kelionę pasikonsultuokite su mūsų darbuotojais. Suteiksime profesionalias konsultacijas, supažindinsime su saugumo reikalavimais, padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį viešbutį.

Su kelionių organizatoriaus "Guliverio kelionės" darbuotojais galite susisiekti telefonu ir elektroniniu paštu:

Vilniuje: +370 618 07728, +370 640 38134, +370 640 50804, el.p. vilnius@guliveriokeliones.lt 
Kaune: +370 616 50900, +370 687 34638, +370 686 87329, el.p. kaunas@guliveriokeliones.lt 
Klaipėdoje: +370 689 61252, el.p. klaipeda@guliveriokeliones.lt 
Šiauliuose: +370 685 44755, el.p. siauliai@guliveriokeliones.lt 
Utenoje: +370 614 21255, el.p. utena@guliveriokeliones.lt 

Daugiau informacijos: https://www.guliveriokeliones.lt/kontaktai


Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydžiai Vilnius - Hurgada/Šarm El Šeichas/Marsa Alamas/Taba - Vilnius; pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas; pasirinktos trukmės poilsis pasirinktame viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Egipto viza, medicininių išlaidų kelionės metu draudimas; privalomi Covid-19 tyrimai ir tyrimo sertifikatai apie neigiamą rezultatą arba taikomas išimtis pagrindžiantys dokumentai apie persirgimą Covid-19 liga arba skiepijimą pagal pilną skiepų nuo Covid-19 programą (visi dokumentai pateikiami anglų kalba); ekskursijos ir pramogos; asmeninės išlaidos.

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)0,00 €

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai