Reikalinga pagalba?

Poilsis Graikijoje - Korfu sala (Kerkyra)

Kaina nuo 215 €

Poilsis vienoje iš populiariausių Graikijos salų  Kerkyroje (Korfu) - tai  puikus klimatas, nuostabi gamta ir svetingi gyventojaiLengvas vėjelio dvelksmas ir saulės spinduliai, atsispindintys turkio spalvos ir krištolo skaidrumo Jonijos jūros vandenyje, apelsinų ir citrinų plantacijos ir alyvuogių giraitės, istorijos paminklai, Korfu sala tai „Jonijos jūros salyno karalienė“, ideali vieta atostogų poilsiui.

Keliaujant į Graikiją pagal pilną skiepų programą pasiskiepijusiems asmenims, kai nuo paskutinio skiepijimo praėjo ne mažiau kaip 14 dienų iki kelionės pradžios, prieš kelionę nereikia atlikti privalomo Covid-19 tyrimo!

Kviečiame užsisakyti kelionę į Korfu (Kerkyrą) ir džiaugtis artėjančių atostogų laukimu!
Galimos kelionės trukmės - 7 arba 14 nakvynių, įvairūs maitinimo tipai - be maitinimo, pusryčiai, pusryčiai ir vakarienės, viskas įskaičiuota, kt.
Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į  Korfu salą bus vykdomi 2022 metais nuo gegužės 23 iki birželio 27d.
Platus kelionės datų ir viešbučių pasirinkimas, degantys paskutinės minutės pasiūlymai!

Kelionės į Korfu salą su Novaturu: spauskite ČIA

Novaturo informacija: saugumo reikalavimai keliaujantiems į Graikiją

Užsisakykite kelionę internetu arba kreipkitės į mūsų darbuotojus elektroniniu paštu ar telefonu: kontaktai.

Degantys paskutinės minutės pasiūlymai mūsų Facebook paskyroje facebook.com/GuliverioKeliones Prisijunkite!

Poilsis Graikijoje - Korfu sala (Kerkyra)

Atsisiųsti kelionės programą

Išvykimo dieną - skrydis Vilnius - Korfu. Atvykus - grupinis pervežimas oro uostas - pasirinktas viešbutis. Įsikūrimas viešbutyje, maitinimas - pagal užsakytą maitinimo programą.

Poilsis Korfu saloje. Be ramaus poilsio, Korfu gali pasiūlyti aibę pramogų, tarp kurių rasite vandens parką, golfo aikštynus, naktinius klubus bei restoranus, senuosius vienuolynus, muziejus, rūmus ir pilis. Išsinuomavus automobilį ar pasirinkus kelionių organizatoriaus rengiamas ekskursijas, galima nuvykti į salos sostinę Kerkyrą, pasivaikščioti pėsčiomis po senamiestį ir pajusti jo dvasią, išvysti gražiai tarpusavyje derančius renesanso, baroko bei klasicizmo architektūros stilius bei aplankyti XVIa. tvirtovę. Maždaug už 10 km nuo Kerkyros ant aukštos kalvos stovi gražūs neoklasicistiniai Archileono rūmai, pastatyti Austrijos imperatorienei Sisi. Vakarinėje salos dalyje galite aplankyti išskirtinio grožio Paleokastritsa paplūdimį ir greta esantį dar veikiantį vienuolyną, o šiaurinėje salos dalyje galite išvysti vieną gražiausių Korfu gamtos stebuklą - įspūdingomis smiltainio uolomis galinti pasigirti Meilės kanalą. Pasirinkusius aplink salą keliauti savarankiškai, siūlome sustoti prie Angelokastro pilies, Perithia kaime, Kasiopio miestelyje bei pakelyje įsikūrusiuose kurortuose, kur vietinėse tavernose galėsite paragauti gardžių graikiškų patiekalų.

Iš Korfu salos per valandą keltu galima nuplaukti į prieš salą esanti Albanijos kurortą Sarande ir tuo pačiu aplankyti dar vieną valstybę.

Išvykimo dieną viešbutyje nurodytu laiku išsiregistruojate iš viešbučio. Grupinis pervežimas į Korfu oro uostą. Skrydis Korfu - Vilnius.

SKRYDŽIŲ TVARKARAŠČIAI:
Kelionių organizatorius NOVATURAS organizuoja skrydžius į Korfu salą pirmadieniais nuo gegužės 24 iki birželio 28 d.

SVARBI INFORMACIJA: prieš kelionę į Graikiją ir grįžtant į Lietuvą atidžiai susipažinkite su saugaus keliavimo reikalavimais, pasirūpinkite reikiamais dokumentais, užpildykite Graikijos ir Lietuvos sveikatos apsaugos institucijų reikalaujamas anketas, atlikite privalomus Covid-19 tyrimus, laikykitės šalyje įvestų saugumo reikalavimų, susijusių su pandemija.

Novaturo informacija: saugumo reikalavimai keliaujantiems į Graikiją

Aktuali informacija atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą nurodyta Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje: spauskite ČIA

Prieš įsigyjant kelionę pasikonsultuokite su mūsų darbuotojais. Suteiksime profesionalias konsultacijas, supažindinsime su saugumo reikalavimais, padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį viešbutį.

Su kelionių organizatoriaus "Guliverio kelionės" darbuotojais galite susisiekti telefonu ir elektroniniu paštu:

Vilniuje: +370 618 07728, +370 640 38134, +370 640 50804, el.p. vilnius@guliveriokeliones.lt 
Kaune: +370 616 50900, +370 687 34638, +370 686 87329, el.p. kaunas@guliveriokeliones.lt 
Klaipėdoje: +370 689 61252, el.p. klaipeda@guliveriokeliones.lt 
Šiauliuose: +370 685 44755, el.p. siauliai@guliveriokeliones.lt 
Utenoje: +370 614 21255, el.p. utena@guliveriokeliones.lt 

Daugiau informacijos: https://www.guliveriokeliones.lt/kontaktai


Į kelionės kainą įskaičiuota

Tiesioginiai skrydžiai Vilnius - Korfu - Vilnius; pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas; pasirinktos trukmės poilsis pasirinktame viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Kurorto mokestis; medicininių išlaidų kelionės metu draudimas; privalomi Covid-19 tyrimai ir tyrimo sertifikatai apie neigiamą rezultatą arba taikomas išimtis pagrindžiantys dokumentai apie persirgimą Covid-19 liga arba skiepijimą pagal pilną skiepų nuo Covid-19 programą (visi dokumentai pateikiami anglų kalba); ekskursijos ir pramogos; asmeninės išlaidos.

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)0,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)0,00 €

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai