Reikalinga pagalba?

Poilsis Bulgarijoje

Kaina nuo 299 €

Kelionė į Bulgariją – tai kelionė į auksinio smėlio paplūdimius Juodosios jūros pakrantėje. Patrauklių kainų, švelnaus klimato, įvairios gamtos ir senos kultūros šalyje telpa viskas, ko reikia puikioms atostogoms. Keliaudami po Bulgariją nusikelsite tūkstančius metų į praeitį, kai Europoje kūrėsi pirmosios turtingos civilizacijos. Bulgarijoje išragausite įvairią Europos virtuvę – nuo rytietiškų patiekalų iki Pietų ar Vidurio Europos maisto. Gamtos mylėtojai turės daugybę progų pasidžiaugti kalnais, miškais, jūra ir įspūdingu šalies kraštovaizdžiu. Pagrindinis Bulgarijos traukos centras – Juodosios jūros pakrantė su puikiais kurortais bei maloniu jūros brizu, o šalies miestai nustebins architektūra bei pramogų įvairove.

Galimos kelionės trukmės - nuo 3 iki 14 ir daugiau nakvynių, įvairūs maitinimo tipai - be maitinimo, pusryčiai, pusryčiai ir vakarienės, viskas įskaičiuota, kt.
Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Varną vykdomi nuo gegužės mėnesio pabaigos iki rugsėjo mėnesio pradžios.
Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Burgasą vykdomi nuo birželio mėnesio iki rugsėjo mėnesio pradžios.

Platus kelionės datų ir viešbučių pasirinkimas, degantys paskutinės minutės pasiūlymai!

Kelionės į Varną, Bulgariją su Novaturuspauskite ČIA

Kelionės į Burgasą, Bulgariją su Novaturuspauskite ČIA

Novaturo informacija: Saugaus keliavimo informacija

Kelionių organizatoriaus Tez Tour pasiūlymai į Varną, Bulgariją: spauskite ČIA

Kelionių organizatoriaus Tez Tour pasiūlymai į Burgasą, Bulgariją: spauskite ČIA
Tez Tour informacija: Saugumo reikalavimai keliaujantiems į Bulgariją

Degantys paskutinės minutės pasiūlymai mūsų Facebook paskyroje facebook.com/GuliverioKeliones Prisijunkite!

Dėl išsamios informacijos ir kelionių pasiūlymų kreipkitės į mūsų darbuotojus elektroniniu paštu ar telefonu: kontaktai.

Poilsis Bulgarijoje

Atsisiųsti kelionės programą

Išvykimo dieną - skrydis Vilnius – Burgasas arba Vilnius – Varna. Atvykus - grupinis pervežimas oro uostas - pasirinktas viešbutis. Įsikūrimas viešbutyje, maitinimas - pagal užsakytą maitinimo programą.

Poilsiaudami Bulgarijoje galėsite mėgautis Bulgarijos turtu – 380 kilometrų natūralaus smėlio pajūriu ir penkis mėnesius trunkančiu šiltuoju sezonu, kai vandens temperatūra retai kada nukrinta žemiau 25 laipsnių. Juodoji jūra švari, rami ir negili, joje druskos net du kartus mažiau nei Viduržemio jūroje, taip pat nėra plėšriųjų žuvų. Daugiau nei pusę šalies teritorijos sudaro Balkanų kalnai ir kalvos, kuriuose galite apsilankyti pasirinkę siūlomas ekskursijas.

Bulgarijos kurortai taip pat garsėja gydomojo purvo ir mineralinių vandenų procedūromis. Aukštesnės kategorijos viešbučių SPA centruose galėsite rinktis nuo paprasto atpalaiduojamojo masažo iki sudėtingos profesionalių gydytojų sudarytos individualios sveikatinimo programos.

Saulėtas Krantas – tai didžiausias ir judriausias Pietų Bulgarijoje esantis Juodosios jūros kurortas, kuris maloniai nustebins europiniu aptarnavimo lygiu ir draugiška aplinka. Saulėtasis Krantas įsikūręs už 100 km nuo Varnos ir už 38 km nuo Burgaso oro uostų.
Kurorto paplūdimys platus ir ilgas, jūra gilėja nuosekliai, tad čia galima vykti ilsėtis su visa šeima. Poilsiautojai galės mėgautis visų rūšių sportu: skrieti burlaiviais, burlentėmis, vandens slidėmis, vandens parašiutais. Kurorte ypatingas dėmesys skiriamas aktyviam vaikų poilsiui. Daugiau nei 300 restoranų ir tavernų, siūlančių folklorines programas, užeigos, kavinės, dieniniai ir naktiniai klubai, barai-varjetė ir diskotekos. Naktinio gyvenimo šurmulys čia tęsiasi iki pat ryto. Šis į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašus įtrauktas miestelis sužavės vertinančius autentišką atmosferą ir norinčius pabėgti nuo kurorto šurmulio.

Auksinės Smiltys – žymiausias ir populiariausias kurortas Bulgarijoje. Miestas yra apie 18 km į šiaurę nuo Varnos. Smulkaus geltono smėlio paplūdimys tęsiasi 3,5 km, o jo plotis vietomis siekia 100 metrų. Jūra čia skaidri ir švari. Kurorte yra 17 mineralinio vandens baseinų, sveikatingumo centrų, kuriuose siūlomos įvairios sveikatos reabilitacijos procedūros. Auksinių Smilčių populiarumą iš dalies lemia tai, kad jos pripažintos švariausiu valstybės kurortu. Jis yra gavęs tarptautinį „Mėlynosios vėliavos“ apdovanojimą už nepriekaištingą kurorto ekologinę būklę. Auksinėse Smiltyse yra idealios sąlygos sporto mėgėjams, daug restoranų, naktinių klubų, diskotekų, parduotuvių. Tai vienas judriausių kurortų Juodosios jūros pakrantėje, kurį pamėgęs jaunimas.

Poilsiaujant Bulgarijoje taip pat galite rinktis įvairias ekskursijas ir susipažinti su šia šalimi bei aplankyti įdomias vietas. Rekomenduojame vykti į ekskursiją „Balčikas, Kaliakra ir akmenų miškas“, taip pat įspūdį paliks Nesebaras ir Bulgariškas vakaras, kur galėsite mėgautis bulgarų virtuvės patiekalais, vynu ir rakija iš statinių. Vakare jūsų laukia turininga folklorinė programa, paslaptingi nestinarų šokiai ant karštų anglių ir kitos linksmybės. Nepraleiskite progos apsilankyti Sozopolyje – seniausiame Bulgarijos mieste Juodosios jūros pakrantėje ir viename seniausių visoje Europoje. O su visa šeima vykite pramogauti į Varnoje esantį delfinariumą!

Išvykimo dieną viešbutyje nurodytu laiku išsiregistruojate iš viešbučio. Grupinis pervežimas į Varnos arba Burgaso oro uostą. Skrydis Varna – Vilnius arba Burgasas – Vilnius.

SKRYDŽIŲ TVARKARAŠČIAI:

Kelionių organizatorius NOVATURAS organizuoja skrydžius į Varną trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais iki rugsėjo 8 d. O skrydžius į Burgasą antradieniais ir ketvirtadieniais iki rugsėjo 9 d.

Kelionių organizatorius TEZ TOUR organizuoja skrydžius į Varną šeštadieniais iki rugsėjo 11 d. ir į Burgasą trečiadieniais ir sekmadieniais iki rugsėjo 15 d.

SVARBI INFORMACIJA: prieš kelionę į Bulgariją ir grįžtant į Lietuvą atidžiai susipažinkite su saugaus keliavimo reikalavimais, pasirūpinkite reikiamais dokumentais, užpildykite Bulgarijos ir Lietuvos sveikatos apsaugos institucijų reikalaujamas anketas, atlikite privalomus Covid-19 tyrimus, laikykitės šalyje įvestų saugumo reikalavimų, susijusių su pandemija.

Novaturo informacija: saugumo reikalavimai keliaujantiems į Bulgariją

Tez Tour informacija: saugumo reikalavimai keliaujantiems į Bulgariją

Aktuali informacija atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą nurodyta Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje: spauskite ČIA

Prieš įsigyjant kelionę pasikonsultuokite su mūsų darbuotojais. Suteiksime profesionalias konsultacijas, supažindinsime su saugumo reikalavimais, padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį viešbutį.

Aktuali informacija atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą nurodyta Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje: spauskite ČIA

Prieš įsigyjant kelionę pasikonsultuokite su mūsų darbuotojais. Suteiksime profesionalias konsultacijas, supažindinsime su saugumo reikalavimais, padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį viešbutį.

Su kelionių organizatoriaus "Guliverio kelionės" darbuotojais galite susisiekti telefonu ir elektroniniu paštu:

Vilniuje: +370 618 07728, +370 640 38134, +370 640 50804, el.p. vilnius@guliveriokeliones.lt 
Kaune: +370 616 50900, +370 687 34638, +370 686 87329, el.p. kaunas@guliveriokeliones.lt 
Klaipėdoje: +370 689 61252, el.p. klaipeda@guliveriokeliones.lt 
Šiauliuose: +370 685 44755, el.p. siauliai@guliveriokeliones.lt 
Utenoje: +370 614 21255, el.p. utena@guliveriokeliones.lt 

Daugiau informacijos: https://www.guliveriokeliones.lt/kontaktai


Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydžiai Vilnius - Varna - Vilnius arba Vilnius - Burgas - Vilnius (priklausomai, kurį skrydį užsakysite); pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas; pasirinktos trukmės poilsis pasirinktame viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų kelionės metu draudimas; privalomi Covid-19 tyrimai ir tyrimo sertifikatai apie neigiamą rezultatą arba taikomas išimtis pagrindžiantys dokumentai apie persirgimą Covid-19 liga arba skiepijimą pagal pilną skiepų nuo Covid-19 programą (visi dokumentai pateikiami anglų kalba); ekskursijos ir pramogos; asmeninės išlaidos.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai