Reikalinga pagalba?

Poilsis Albanijoje

Kaina nuo 419 €
Keliaujant į Albaniją nereikalaujama PGR testų!

Albanija – paslaptinga ir kerinti, pilna kontrastų Balkanų šalis galinti tapti puikiu pasirinkimu Jūsų atostogoms!

Viduržemio jūros klimatas, nuostabūs Adrijos jūros kurortai,  žemos kainos, svetingi gyventojai, puiki tradicinė virtuvė – viskas ko reikia tobulam poilsiui!

Albanijos kurortai žavi ne tik pramogomis ir poilsiu nuostabiuose smėlio paplūdimiuose, bet stebina ir istorinių objektų gausa bei gurmaniškais atradimais. Tad aktyvų laisvalaikį mėgstantieji turistai mielai leidžia laiką keliaudami kalnuotose vietovėse ir lankydami žavius miestelius. Turistus traukia nuostabūs senovės paminklai istorinis ir architektūrinis Albanijos paveldas - Škoderis, senovinė Kruja, Girokasterio, Butrinto ir Berato miestai, saugomi UNESCO, sostinės Tiranos kontrastai.

Keliaujant į Albaniją, nereikalaujama iš anksto atliktų PGR neigiamų testų! Vykstant iš Lietuvos į Albanijos Respubliką nereikalaujama atlikti ir turėti iš anksto atliktų PGR testų COVID-19 ligai nustatyti. Tiek išvykstant, tiek atvykstant matuojama keleivių temperatūra. Jei keleiviui pasireiškia COVID-19 virusinės infekcijos simptomai, jam gali būti neleista tęsti kelionės ir atvykti į Albaniją.

Siūlome poilsį Adrijos jūros pakrantėje įsikūrusiame Duresio kurorte.

Duresis  - tai vienas svarbiausių Albanijos turizmo centrų ir antras pagal dydį Albanijos miestas. Čia ne tik mėgausitės nuostabiais smėlio paplūdimiais, bet ir turėsite progą susipažinti su viduramžius menančiais senovės paminklais ir Romos imperijos laikų istorija. Viešint Duresio kurorte verta apžiūrėti senovines miesto gynybines sienas, romėnų forumo ir amfiteatro liekanas, taip pat II a. romėnų termų griuvėsius. Smalsiems keliautojams rekomenduojame apsilankyti Archeologijos muziejuje, kuriame eksponuojama moderni ekspozicija, skirta Antikos istorijai.

Kelionių organizatorius ITAKA tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Albaniją (Tiraną) vykdo nuo 2021 m. liepos 9 d. iki 2021 m. rugsėjo 17 d. vieną kartą per savaitę, penktadieniais. Galimos poilsio trukmės 7 n. ir 14 n.

Siūlomas apgyvendinimas viešbučiuose su įvairiais maitinimo tipais.

Parinksime Jūsų lūkesčus ir poreikius atitinkančius viešbučius, kad poilsis Albanijoje taptų gražiausiu prisiminimu!

Dėl nuolat besikeičiančios pandeminės situacijos skirtingose pasaulio valstybėse taikomi skirtingi saugumo reikalavimai. Prieš prieš kelionę pasidomėkite, kokie ribojimai ir saugumo reikalavimai taikomi šalyje, į kurią keliaujate. Kreipkitės į mus dėl tikslios informacijos ir konsultacijų.

Kelionių organizatoriaus ITAKA informacija: saugumo informacija vykstantiems į Albaniją

Užsisakykite kelionę internetu arba kreipkitės į mūsų darbuotojus elektroniniu paštu ar telefonu: kontaktai.

Degantys paskutinės pasiūlymai mūsų Facebook paskyroje facebook.com/GuliverioKeliones Prisijunkite!

Poilsis Albanijoje

Atsisiųsti kelionės programą

Išvykimo į kelionę dieną - skrydis Vilnius - Tirana. Atvykus - grupinis pervežimas oro uostas - pasirinktas viešbutis. Įsikūrimas viešbutyje, maitinimas - pagal užsakytą maitinimo programą.

Poilsio metu Albanijos kurortuose turistus globoja atstovas iš Lietuvos, kuris teikia pagalbą atskrendant, išskrendant ir būnant Duresyje. Jis taip pat registruoja į vietines ekskursijas.

Rekomenduojame ne tik pailsėti nuostabiuose smėlėtuose Adrijos jūros paplūdimiuose, bet ir vykti į ekskursijas. Jas organizuoja vietos turizmo agentūros, taikydamos savo sąlygas. Ekskursija gali būti neorganizuojama, jeigu norinčių į ją vykti susirenka per mažai.

Siūlomos ekskursijos:

Pusės dienos išvyka į Beratį. Vykstama į vieną gražiausių Albanijos vietovių - į UNESCO sąrašą įtrauktą Beratį, kuris vadinamas „tūkstančio langų miestu“. Apžiūrima pilis ant kalvos, gausiai dekoruota Kavalierių mečetė ir Chanaki Helveti su gražiu portiku. Po to apsilankoma senoviniuose muziejiniuose kvartaluose - Mangalemyje ir Goricoje. Skiriama laisvo laiko pasivaikščiojimui ir pietums kuriame nors vietos restorane.

Gamtos mylėtojams ir nuotykių aistruoliams siūlome aplankyti Komani ežerą. Vaizdai neabejotinai išliks ne vien Jūsų foto albumuose, bet ir atmintyje visam gyvenimui. Komani ežeras - vienas įspūdingiausių Albanijos gamtos stebuklų ir vienas gražiausių ežerų Europoje. Ežeru plaukiama nedidelėmis valtimis, yra galimybė išsimaudyti krištolo tyrumo vandenyje. Poilsiaujama labai vaizdingoje pakrantėje, kur pageidaujantys gali papietauti vietiniame restorane. Ekskursija trunka visą dieną.

Visos dienos išvyka į Makedoniją - Ochrido ežeras. Vykstama link Ochrido ežero, vadinamo „Žydruoju Balkanų perlu“. Važiuojama vaizdingu maršrutu, po to kertama siena su Makedonija. Aplankomas į UNESCO sąrašą įtraukto Ochrido miesto senamiestis. Pasivaikščiojama po pagrindinę miesto aikštę ir apsilankoma Šv. Jono ir Šv. Sofijos cerkvėse. Skiriama laisvo laiko apsipirkti ir papietauti.

Leiskitės į skonių įvairovę ir sudalyvaukite tradiciniame Albanų vakare, kurios metu Jūsų lauks vakarienė tradiciniame restorane, skambant albaniško folkloro muzikai - tai puiki galimybė iš arčiau susipažinti su Albanijos tradicijomis, vietine virtuve, vynais ir šokiais. 

Mėgstantys pasiplaukiojimą jūroje, mielai renkasi išvykas laivais. Viena iš jų Durres kruizas Adrijos jūros pakrante, kurio metu Jūs pamatysite Karpeno pusiasalį ir Meilės įlanką. Drąsiausieji turės galimybę atsigaivinti šuolių iš laivo metu. Kruizinis laivas "Happy Regina" prisišvartuos laukiniame paplūdimyje, kuriame Jūs praleisite apie 3 val. Tai laisvas laikas, skirtas saulės vonioms bei jūros pramogoms. Norintys galės papietauti.

Ištroškusiems ekstremalių pojūčių, siūlome rinktis ekspediciją visureigiais  "Laukinė Albanija". Pasivažinėjimas visureigiais mažai lankomomis bekelės trasomis po gražiausias Krujos apylinkių vietas. Važiuojama turistinės komercijos nepaliestomis vietomis: pušynai, miškai kalnuose, tradiciniai albanų kaimeliai, ežerai. Lankome legendinį Krujos miestą: Skanderbego pilis - muziejus, Etnografijos muziejus, senojo turgaus gatvė. Pietūs (pasirinktinai) tradiciniame restorane.

Dauguma Albanijos viešbučių yra naujos statybos, turintys privačius smėlėtus paplūdimius, tvarkingą teritoriją ir kvapą gniaužiantį vaizdą į kalnus bei jūrą, atsiveriantį tiesiog pro viešbučio langus! „Viskas įskaičiuota” viešbučių sistema leis jums mėgautis šviežiu maistu ir gėrimais, tiekiamais viešbučio restoranuose bei baruose. Mažiesiems keliautojams siūlomos įvairios pramogos žaidimų kambariuose, o suaugusieji galės išmėginti vandens sportą ir kitas veiklas, kurias siūlo pozityviai nusiteikęs viešbučio personalas, 

Išvykimo namo dieną viešbutyje nurodytu laiku išsiregistruojate iš viešbučio. Grupinis pervežimas į Tiranos oro uostą. Skrydis Tirana - Vilnius.

Informaciją apie ekskursijas Jums suteiks ITAKA Lietuva atstovas informacinio susitikimo metu. Vietines ekskursijas organizuoja vietos turizmo agentūros savo nustatytomis sąlygomis. Ekskursija gali būti neorganizuojama, jeigu dalyvių skaičius yra per mažas.

Kelionių organizatorius ITAKA organizuoja skrydžius į Albaniją (Tiraną) nuo 2021 m. liepos 9 d. iki 2021 m. rugsėjo 17 d. vieną kartą per savaitę, penktadieniais.

Skrydžio trukmė: Vilnius – Tirana – apie 3 val.

Vizos nereikalingos. Pasas turi galioti ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo grįžimo į Lietuvą datos.

SVARBI INFORMACIJA: prieš kelionę į Albaniją ir grįžtant į Lietuvą atidžiai susipažinkite su saugaus keliavimo reikalavimais, pasirūpinkite reikiamais dokumentais, užpildykite Albanijos ir Lietuvos sveikatos apsaugos institucijų reikalaujamas anketas, atlikite privalomus Covid-19 tyrimus, laikykitės šalyje įvestų saugumo reikalavimų, susijusių su pandemija.

Aktuali informacija atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą nurodyta Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje: spauskite ČIA

Prieš įsigyjant kelionę pasikonsultuokite su mūsų darbuotojais. Suteiksime profesionalias konsultacijas, supažindinsime su saugumo reikalavimais, padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį viešbutį.

Su kelionių organizatoriaus "Guliverio kelionės" darbuotojais galite susisiekti telefonu ir elektroniniu paštu:

Vilniuje: +370 618 07728, +370 640 38134, +370 640 50804, el.p. vilnius@guliveriokeliones.lt 
Kaune: +370 616 50900, +370 687 34638, +370 686 87329, el.p. kaunas@guliveriokeliones.lt 
Klaipėdoje: +370 689 61252, el.p. klaipeda@guliveriokeliones.lt 
Šiauliuose: +370 685 44755, el.p. siauliai@guliveriokeliones.lt 
Utenoje: +370 614 21255, el.p. utena@guliveriokeliones.lt 

Daugiau informacijos: https://www.guliveriokeliones.lt/kontaktai


Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydžiai Vilnius - Tirana - Vilnius; pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas; pasirinktos trukmės poilsis pasirinktame viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų kelionės metu draudimas; privalomi Covid-19 tyrimai ir tyrimo sertifikatai apie neigiamą rezultatą arba taikomas išimtis pagrindžiantys dokumentai apie persirgimą Covid-19 liga arba skiepijimą pagal pilną skiepų nuo Covid-19 programą (visi dokumentai pateikiami anglų kalba); ekskursijos ir pramogos; asmeninės išlaidos.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai