Reikalinga pagalba?

Magiškoji Škotija - Edinburgas, Stirlingas ir Danfermlinas

Organizuojama grupėms pageidaujant
  • Ekskursija Edinburge ir apsilankymas Nacionaliniame Škotijos muziejuje
  • Pažintis su romantiškuoju Sterlingu, buvusu viena svarbiausių tvirtovių Škotijoje
  • Kelionė traukiniu per tris įspūdingus Forto tiltus laikomais Škotijos simboliu

Magiškoji Škotija - Edinburgas, Stirlingas ir Danfermlinas

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Skrydis Kaunas – Edinburgas. Miesto transportu* atvykstame į senamiestį. Lankome Edinburgo senamiestyje įsikūrusį Nacionalinį Škotijos muziejų, kuriame matysime avytę Dolly - pirmąjį pasaulyje žinduolį, klonuotą iš pamatinės ląstelės.  Moksleivius muziejuje ypač traukia gamtos istorijos skyrius bei mokslo ir technologijų galerija, kurioje daug pasaulinės reikšmės eksponatų. Po pietų apžvalginė ekskursija senamiestyje:  Edinburgo universitetas, kurio garsiausias studentas buvo Čarlzas Darvinas; Karališkoji mylia, kuri prasideda nuo pilies ir tęsiasi iki Holirudo rūmų - oficialios škotų ir britų karalienės rezidencijos;  kapinės, kuriose įkvėpimo sėmėsi J.K. Rowling, kavinė, kurioje buvo rašomas Haris Poteris, kitos magiškos vietos. Nakvynė jaunimo viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai* mieste.  Ryte traukiniu, grožėdamiesi įspūdinga Škotijos gamta, važiuojame į romantiškąjį Sterlingą, kadaise buvusį viena svarbiausių tvirtovių Škotijoje. Po Edinburgo pilies ji buvo pagrindinė Stiuartų, Škotijos karališkosios dinastijos, rezidencija. Tai labai senas Škotijos miestas, laikomas vartais iš Škotijos aukštikalnių į žemumas. Laisvas laikas Sterlingo senamiestyje, kuriame šalia istorinių pastatų yra daug kavinukių ir prekybos centrų. Vėlyvą popietę grįžtame į Edinburgą ir kopiame į Artūro sostą. Šis 250 m aukščio kalnas yra užgesusio ugnikalnio liekanos. Nuo jo matosi visas Edinburgas ir jo apylinkės. Edinburge yra daug paslaptingų vietų, susijusių su istoriniais kriminaliniais nusikaltimais ir vaiduokliais, todėl vėlai vakare, grupei pageidaujant ir rezervavus iš anksto, siūlome ekskursiją** su gidu (anglų kalba) aplankant paslaptingas ir šiurpias Edinburgo vietas, kuriose galima pajusti kažką keisto ir nepaprasto. Nakvynė jaunimo viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai* mieste.  Ryte traukiniu per tris įspūdingus Forto tiltus, kurie laikomi Škotijos simboliu ir įtraukti į UNESCO kultūros pasaulio paveldą važiuojame į Danfermliną. Lankome Endriu Karnegio gimimo namą – muziejų. Endriu Karengis su tėvais 1848 emigravo iš Škotijos į JAV, kur neturtingas, bet labai sumanus vaikinas tapo plieno pramonininku ir pirmuoju pasaulio milijonieriumi. Sulaukusį 33 metų E. Karnegį užklupo psichologinė krizė ir jis savo veiklą pašventė labdarai.  “Žmogus, kuris miršta turtingas, miršta nešlovėje” - vadovaudamasis šiuo leitmotyvu, E. Karnegis įkūrė daugybę fondų JAV ir Europoje, finansavo daug mums šiandien gerai žinomų projektų statybą: daugybės viešųjų bibliotekų JAV, Carnegie Hall Niujorke - vienos garsiausių pasaulyje muzikos scenų, Taikos rūmų Hagoje ir kt.  Karnegis norėjo remti tik tuos, kurie patys sau gali padėti - stropius ir ambicingus žmones. Po pietų grįžtame į Edinburgą. Lankome Nacionalinį Škotijos paminklą - Edinburgo pilį, kurioje saugomas Didžiosios Britanijos karalių karūnavimo akmuo. Vakare siūlome pasivažinėti vaiduoklių autobusu** (anglų kalba). Nakvynė jaunimo viešbutyje.

4 diena. Anksti ryte miesto transportu vykstame į oro uostą. Skrydis Edinburgas - Kaunas.  


Į kelionės kainą įskaičiuota

3 nakvynės jaunimo viešbutyje; vietinių gidų paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Kaunas – Edinburgas – Kaunas; * - bilietai į mokamus objektus, miesto transporto bilietai (~ 100 GBP); ** - papildomos pasirenkamos pramogos (~ 30 GBP); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

užsakius kelionę ir sumokėjus avansą yra išperkami lėktuvo bilietai, kurie yra negrąžinami; pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už „Ryanair“ skrydžių bendrovės skrydžio laikų pakeitimus.

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, taikoma viena iš nuolaidų – išankstinio pirkimo, specialaus pasiūlymo, fortūnos, paskutinės minutės, lojalaus kliento, studento, senjoro, grupinė, akcijos nuolaida. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

SVARBU!

Vykstant į kelionę privaloma turėti ES Covid pažymėjimą skaitmeninėje laikmenoje ir atspausdintą ant popieriaus lapo.

Išsami informacija apie ES Covid pažymėjimą nurodyta LR Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje:  https://sam.lrv.lt/lt/koronavirusas/informacija-visuomenei/es-skaitmeninis-covid-pazymejimas

Rekomenduojame į šią kelionę vykti tik pilnai pasiskiepijusiems arba persirgusiems keliautojams. Vykstant nepasiskiepijus (nepersirgus), galimybės privalomai papildomai testuotis šios kelionės metu bus ribotos.

Tikslius šios kelionės metu aplankomų šalių taikomus saugumo reikalavimus rasite žemiau arba URM interneto svetainėje https://keliauk.urm.lt/

Galimybių pasas vykstant į užsienį NEGALIOJA.

Reikalavimai grįžtantiems į Lietuvą

Visi grįžtantys ar atvykstantys į Lietuvą asmenys privalo užsiregistruoti ir pateikti savo duomenis Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui (NVSC) elektroniniu būdu.

Prieš grįžtant į Lietuvą, bet ne anksčiau nei 48 val. iki kelionės pradžios, asmenys privalo užpildyti anketą NVSC interneto svetainėje. Elektroninę anketą rekomenduojama užpildyti likus ne mažiau kaip 24 valandoms iki kelionės pradžios.

Saviizoliacijos taisyklės nuolat atnaujinamos, informacija pateikiama čia: https://nvsc.lrv.lt/lt/informacija-visuomenei-apie-covid-19/grizusiems-atvykusiems-is-uzsienio-1

Informaciją apie kiekvienos šalies nacionalines taisykles, galiojančius reikalavimus keliautojams galima rasti: https://reopen.europa.eu/lt

Saugaus keliavimo informacija yra nuolat atnaujinama ir gali keistis. Kelionių organizatorius "Guliverio kelionės" nėra atsakingas už kiekvienos šalies teisės aktų ir reguliavimų pakeitimus ar šalių teisinius sprendimus. Valstybės institucijų nustatyti reikalavimai nesuteikia keleiviui teisės nutraukti kelionės sutartį ir susigrąžinti kelionės mokestį, sumažinti kainą ir (arba) reikalauti kompensacijos. Primygtinai rekomenduojame nuolatos sekti keliavimo informaciją, nes ji gali keistis. Turistas yra asmeniškai atsakingas už keliavimo reikalavimų išpildymą.

Turistai yra asmeniškai atsakingi už tinkamą ir savalaikį priimančios šalies nustatytų reikalavimų, kurie turi būti įvykdomi iki kelionės pradžios, išpildymą.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai