Reikalinga pagalba?

Prabangus savaitgalis Lvove (lėktuvu)

Kaina nuo 289 €
Naujiena! Organizuojame nuo 6 asm.
Apgyvendinimas 5* viešbutyje su SPA!
Dvi ekskursijos Lvove su lietuviškai kalbančia gide!
Skrydžiai į Lvovą trečiadieniais, sekmadieniais
Skrydžio kaina nuo: 99 €
Papildoma nuolaida perkant internetu -2 %
 • Gyvensite 5 * viešbutyje pačioje Lvovo širdyje
 • Viešnagės metu galėsite mėgautis sveikatingumo centro paslaugomis nemokamai
 • Dvi ekskursijos, apžiūrint miesto įžymybės, su lietuviškai kalbančia gide
 • Galėsite apsilankyti spektaklyje Lvovo operos ir baleto teatre
 • Apsilankysite teminėse kavinėse ir paskanausite tradicinių patiekalų ir gėrimų
 • Laisvo laiko metu, galėsite apsilankyti garsiuosiuose Lvovo muziejuose

Prabangus savaitgalis Lvove (lėktuvu)

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Skrydis Vilnius – Lvovas (Wizzair). Atskridus taksi* vykstate iki viešbučio. Įsikuriate Lvovo istoriniame centre esančiame prabangiame viešbutyje Grand Hotel Lviv Luxury & Spa 5*. Laisvas laikas, kurį siūlome praleisti viešbučio SPA centre. Jame rasite baseiną, sūkurinę vonią, sporto klubą, galėsite pasilepinti masažais. SPA centre galėsite lankytis nemokamai visos viešnagės metu. Vakare siūlome pasivaikščioti po vakarinį Lvovą. Lvovas – miestas-muziejus po atviru dangumi, stebinantis įspūdingu grožiu. Ne veltui Lvovo senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulinio kultūros paveldo objektų sąrašą. Čia karaliauja bohemiška dvasia, o miestas svečius nustebins jaukumu, svetingumu, išraiškinga architektūra, kulinarinio paveldo patiekalais ir prieinamomis kainomis. Čia kiekvienas rasite sau mėgstamą laiko praleidimo būdą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Lvovą su lietuviškai kalbančia gide. 2 val. ekskursiją pradėsite nuo Šv. Jurgio katedros, kurios varpinėje yra seniausias Ukrainoje varpas, Lvovui padovanotas kunigaikščio Liubarto. Eisite per vieną iš seniausių Europoje parką, kurio įkūrėjas – Venecijos konsulas. Tęsiate ekskursiją apžiūrėdami Ivano Franko universitetą, prancūziško klasicizmo Potockių rūmus. Pasivaikščiosite Laisvės prospekte – vienoje iš gražiausių ir prašmatniausių Lvovo gatvių: Mickevičiaus paminklas, Ševčenkos paminklas ir „Atgimimo banga“, didingi Operos teatro rūmai. Laisvas laikas. Savarankiškai grįžtate į viešbutį. Poilsis viešbutyje Grand Hotel Lviv Luxury & Spa 5*, apsilankant SPA ir sveikatingumo centre (sauna, baseinas, sūkurinė vonia). Nakvynė.

Laisvo laiko metu Lvove siūlome:

 • Apsilankyti šokolado gamykloje*
 • Paskanauti Lvovo štrudelių* ir pažiūrėti jų gaminimo procesą
 • Apsilankyti spektaklyje Lvovo operos ir baleto teatre – bilietus* rekomenduojame įsigyti iš anksto.
 • Papietauti* ar pavakarieniauti* viename iš Lvovo išskirtinių restoranų ar kavinių: Kryivka, Beer Theatre Pravda, Galichini, Senasis pašto ofisas, Baczewski, Daktaras Faustas, Legendų namas ir kt. Daugiau informacijos rasite keliautojo atmintinėje.

3 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas arba ~3,5 val. gurmaniška ekskursija su lietuviškai kalbančia gide. Keliaujate į Rinkos aikštę, kur pasigrožėsite rotuše (esant galimybei, pasikelkite į rotušės bokštą*, iš kur atsiveria nuostabi senamiesčio panorama). Apžiūrėsite Armėnų katedrą, Parako bokštą, Dominikonų bažnyčią ir vienuolyną, Bernardinų bažnyčią ir vienuolyną, Lotynų katedrą, žydų kvartalą. Savarankiškai grįžtate į viešbutį. Poilsis viešbutyje Grand Hotel Lviv Luxury & Spa 5*, apsilankant SPA ir sveikatingumo centre (sauna, baseinas, sūkurinė vonia). Nakvynė.

Ekskursijos metu ne tik apžiūrėsite architektūros šedevrus, bet ir degustuosite gurmaniškų patiekalų bei gėrimų:

Užsuksite į kavos kasyklą*. Lvovas laikomas Ukrainos kavos sostine. Jei visame pasaulyje kava auga, tai Lvove ji yra kasama. Pasakojama, kad po žeme yra milžiniški jos kiekiai, nes ji buvo perkama ir sandėliuojama dideliais kiekiais miesto rūsiuose. Iš rūsių žalios kavos pupelės buvo keliamos į viršų, skrudinamos ir malamos. Tokios tradicijos šioje kavinėje išliko iki šiol. Kasti kavą galite pabandyti ir patys – Jus nuves į tamsų rūsį ir duos šalmą, kur galėsite išbandyti šią pramogą. Paskanausite gardžios ir kvapnios kavos*.

Apsilankysite lašinių restorane-muziejuje*. Muziejų puošia skulptūros ir paveikslai iš lašinių, o mechaninė skulptūra „Širdis iš lašinių“ netgi gavo Ukrainos rekordų knygos diplomą. Restorane galėsite užsisakyti „Gogolio nosį“, „Veneros krūtinę“, „Van Gogo ausis“ ir netgi ledų „Monroe lūpos“. Taip pat galite paragauti sušių su lašiniais, o desertui užsisakyti lašinių šokolade.

Užsuksite į Hasova liampa restoraną-muziejų, skirtą žibalinių lempų istorijai. Interjeras puoštas daugiau nei 200 skirtingų žibintų. Jaunatviškoje atmosferoje paskanausite likerio ar alaus*, o galbūt padavėjai dar surengs ir fejerverkų šou. Įdomu tai, kad patiekalai ir gėrimai dažnai patiekiami menzūrėlėse ir kolbose.

Laisvas laikas, kurio metu siūlome:

 • Apsilankyti Forum Lviv prekybos centre
 • Apsilankyti Lvovo muziejuose, pristatančiuose kultūrinį miesto veidą bei ryškiausius ypatumus: religijų istorijos muziejus, Dzyha galerija, kuri pristato modernių meno eksponatų parodą, o prie pat įėjimo jus pasitiks įmantri kompozicija – besišypsanti žuvis.
 • Norintiems nusikelti į praeitį siūlome aplankyti mokslininkų namus. Elegancija dvelkianti atmosfera, mediniai baldai, padailinti veidrodžiai, kilimai, erdvios menės primins laikus, kai vykdavo didžiausios puotos, o damos puošdavosi spalvingiausiomis pūstomis suknelėmis.

 

4 diena. Pusryčiai. Iki 12 val. išsiregistruojate iš viešbučio. Laisvas laikas. Vakare taksi* vykstate į Lvovo oro uostą. Skrydis Lvovas – Vilnius (Wizzair).


Į kelionės kainą įskaičiuota

3 nakvynės 5* viešbutyje su pusryčiais; 2 ekskursijos Lvove su lietuviškai kalbančiu gidu; ​kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius - Lvovas - Vilnius (Wizzair); pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas; (*) – bilietai į mokamus objektus ir visuomeninis transportas; pietūs, vakarienės; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kainos gali keistis; minimalus keliautojų skaičius – 6 asmenys.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys150,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)11,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)17,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)4,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)4,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)3,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, taikoma viena iš nuolaidų – išankstinio pirkimo, specialaus pasiūlymo, fortūnos, paskutinės minutės, lojalaus kliento, studento, senjoro, grupinė, akcijos nuolaida. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

IŠVYKIMAS:

Skrydžius Vilnius – Lvovas – Vilnius vykdo bendrovė „Wizzair“. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžio atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų.

Bilietus galite įsigyti patys arba užsisakyti kelionių agentūroje. Rezervavus bilietą, pinigai yra negrąžinami.

Likus mažiau nei valandai iki skrydžio aviakompanija baigia registraciją skrydžiui ir turi teisę neregistruoti vėluojančių keleivių. Prašome nevėluoti!Į Vilniaus oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio pradžios.

Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. Šios informacijos teiraukitės agentūroje arba  https://wizzair.com/en-gb/flights/timetable#/    

KELIONĖS DOKUMENTAI:

Lietuvos Respublikos piliečio pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

Rekomenduojame į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją. Asmens tapatybės kortelė Ukrainoje negalioja.

Daugiau informacijos rasite  http://keliauk.urm.lt/index.php/titulinis/isvykstantiems  

Sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarka Šengeno erdvei nepriklausančių valstybių piliečiams (ne Lietuvos piliečiams) yra kitokia. Daugiau informacijos: www.urm.lt  

Nepilnamečiams iki 18 metų, vykstantiems be tėvų – būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas ir jo kopija (anglų kalba) išleisti į kelionę. Jeigu vykstama su vienu iš tėvų – kito sutikimas nereikalingas. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo jis išvyksta, būtina turėti vaiko gimimo liudijimą. Išsamią informaciją gali suteikti pasienio tarnybos.

BAGAŽAS: Visiems keleiviams leidžiama į lėktuvo saloną pasiimti vieną nemokamą rankinio bagažo vienetą, kurio didžiausi matmenys yra 40 x 30 x 20 cm didžiausias svoris 10 kg ir kuris turi būti padėtas po sėdyne, esančia priešais jus.

Paslaugą „WIZZ Priority“ įsigijusiems keleiviams bus leidžiama pasiimti papildomą kelioninį krepšį, kurio didžiausi matmenys yra 55 x 40 x 23 cm.

Už papildomą mokestį galite įsigyti 10 kg., 20 kg. arba 32 kg. registruotąjį bagažą.

 „WIZZ Priority“

Jei įsigysite paslaugą „WIZZ Priority“ (arba turite teisę pasinaudoti paslauga „WIZZ Priority“ įsigiję „WIZZ Privilege Pass“ arba rinkinį „WIZZ GO“ ar „WIZZ Plus“), galėsite pasiimti nemokamą rankinio bagažo vienetą (didžiausi matmenys 40 x 30 x 20 cm) ir papildomą kelioninį krepšį (didžiausi matmenys 55 x 40 x 23 cm).

Paslaugos „WIZZ Priority“ neįsigiję keleiviai

Keleiviams leidžiama keliauti pasiėmus vieną nemokamą rankinio bagažo vienetą (didžiausi matmenys 40 x 30 x 20 cm). Jei neįsigysite paslaugos „WIZZ Priority“ ir jūsų rankinio bagažo matmenys viršys šiuos apribojimus, oro uoste turėsite sumokėti per didelių matmenų bagažo mokestį.

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius kiekius skysčių. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml, induose. Šiuos indus turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro, krepšelį; vienas krepšelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus sudėkite į bagažą, kurį atiduosite į bagažo skyrių.

APGYVENDINIMAS:

 

3 nakvynės Grand Hotel Lviv Luxury & Spa 5* viešbutyje.

Vieta: istorinio Lvovo centre. 7 km. nuo oro uosto

Kambariai: vienviečiai, dviviečiai, triviečiai (arba dvivietis su pristatoma lova)

Kambariuose: vonia arba dušas, WC, oro kondicionierius, mini baras, plokščiaekranis televizorius su palydovine TV, nemokamas belaidis internetas, arbatos / kavos aparatas, seifas, telefonas, plaukų džiovintuvas, lygintuvas, lyginimo įranga, chalatas ir šlepetės, seifas nešiojamam kompiuteriui, elektrinis virdulys.

Maitinimas: pusryčiai – gausus švediškas stalas. Restoranas „GrandSoLie“– už papildomą mokestį.

Viešbučio paslaugos: Pervežimas iš/į oro uostą, restoranas, sporto salė, SPA ir sveikatingumo centras (sauna, baseinas, sukūrinė vonia) – viešbučio svečiai gali lankytis nemokamai. Už papildomą mokestį galėsite užsisakyti masažus ir kitas grožio procedūras.

Svečiams teikiamos aptarnavimo numeriuose paslaugos.

KELIONĖS DRAUDIMAS:

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse, arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu.

Mūsų partneris – ADB „Gjensidige“ (www.gjensidige.lt). Užsisakius mūsų siūlomą draudimą, turistas apdraudžiamas būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Apsidraudusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Draudimo taisyklės: https://sales.gjensidige.lt/public_uploads/T061Rules20160101.pdf

Vykstant į Europos Sąjungos šalis bei į Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną ar Šveicariją rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Daugiau informacijos: http://ehic.europa.eu

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Neįvykusios kelionės atveju draudikas kompensuoja faktiškai sumokėtą kelionės kainą, o nutrūkusios kelionės atveju – grįžimo į Lietuvą išlaidas arba kitas draudiko patvirtintas kelionės išlaidas.

Mūsų partneris – ADB „Gjensidige“ (www.gjensidige.lt). Apsidrausti ADB „Gjensidige“ neįvykusios kelionės draudimu galima:

 • Likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios;
 • Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo pasiūlyti užsisakyti negalime.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:
* Patogi avalynė, nes ekskursinės kelionės dalies metu reikės nemažai vaikščioti;
* Patogūs drabužiai: lengvi, medvilniniai, galvos apdangalas, turėti ir šiltesnių drabužių;
* Higienos priemonės: dantų pasta, šepetėlis, muilas, šampūnas, drėgnos servetėlės, kt.;
* Medikamentai, kuriuos vartojate nuo savo ligų, nes kelionės metu jos gali paūmėti. Patartina įsidėti vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų, pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo, apsauginį kremą nuo saulės;
* Siūlai ir adata, žirklutės (tik registruotame bagaže);
* Skėtis ar apsiaustas nuo lietaus;
* Fotoaparatas, vaizdo kamera;
*maudymosi kostiumėlį, šlepetes.

PINIGAI:

Ukrainos valiuta: Ukrainos grivina (UAH). 1 EUR ~ 31 UAH.

Ukrainos grivinų galėsite įsigyti Lvove, valiutų keityklose.

MOKAMI OBJEKTAI:

Mokamiems objektams reikia turėti apie 35 eurus.

Taksi paslaugos oro uostas – viešbutis – oro uostas: ~ 600 UAH/asm.

Pasikėlimas į Lvovo rotušės bokštą: ~ 20 UAH

Bilietas į spektaklį Lvovo Operos ir baleto teatre ~ 200 - 500 UAH

Pietūs, vakarienės Lvove: ~ 150 – 600 UAH, alaus bokalas kavinėje ~ 30-50 UAH, kava ~ 30-50 UAH

Asmeninėms išlaidoms pinigų pasiimkite pagal savo poreikius.

Populiariausi Lvovo restoranai ir kavinės:

Kryivka, kur neįžengsite be slaptažodžio “Slava Ukraine” (šlovė Ukrainai). Kavinės patalpos įrengtos partizanų bunkerio stiliumi, o prie įėjimo Jus pasitiks „partizanas“.

Beer Theatre Pravda

Šis alaus restoranas su puikiu vaizdu į Ryno aikštę, sužavės įdomiai įrengtu interjeru: stalai iš padėklų, raudoni laiptai. Čia galėsite paskanauti tradicinių ukrainietiškų patiekalų su moderniais akcentais, paskanauti vietoje gaminamo alaus. Restorane ištisą savaitę (išskyrus pirmadienius) groja orkestras, todėl norintiems pajausti energija trykštančią Lvovo dvasią – būtina užsukti vakare.

Galichini

Restoranas įrengtas masonų ložės stiliumi: slaptas įėjimas į restoraną pro buto duris, vyrams duodamos prijuostės ir baltos pirštinės, ant sienų kabo garsių masonų portretai, vienoje iš salių – retro automobilis. Valgiaraštyje kainos nurodytos labai didelės, bet su lojalumo kortele galite gauti 90 proc. nuolaidą. Kortelę galima įsigyti šokolado parduotuvėse „Šokolado dirbtuvės“ atsakius į kelis klausimus arba kavinėje ,,Mazoch‘‘. Jei nuspręsite valgyti čia, būtinai paragaukite žąsies.

Senasis pašto ofisas

Dar viena ypatinga vieta, ant kurios sienų – visa Lvovo istorija. Čia gaminami rankų darbo makaronai, kurių gaminimo procesą galite stebėti gerdami tradicinį slyvų vyną ar kompotą. Už makaronų porciją su pasirinktu padažu ar ingredientais ir vyno taurę nesumokėsite nė 5 eurų, o gurmaniška vakarienė tikrai garantuota. Tai – tikras senųjų atvirukų muziejus, tad jei ir nevalgysite, vis tiek užeikite į vidų.

Baczewski

Šis restoranas – tai vieta, kur lankytojai perkeliami į praėjusio šimtmečio pradžią, linksmąjį Lvovą. Restorano tikslas yra skatinti vietos tradicijas ir supažindinti žmones su miesto istorija ir, žinoma, su Galicijos virtuve. Vieta pavadinta Baczewskio šeimos, kuri XVIII a. įkūrė pirmąją pasaulyje degtinės gamyklą, vardu.

Daktaras Faustas

XVII a. gyveno toks mokslininkas ir daktaras Faustas. Jis garsėjo savo išmintimi ir unikaliais gebėjimais, bet galų gale paaiškėjo, kad gydytojas aistringai mėgo alchemiją. Jis organizavo įvairius renginius, kuriuose užsiėmė įvairaus pobūdžio izoterizmu ir juodąja magija. Restoranas įkurtas name, kuriame šis gydytojas gyveno ir dirbo. Čia vis dar tvyro magiška atmosfera.

Legendų namas

Gastronominis baras „House of Legends“ su terasa ant stogo - vienas iš populiariausių restoranų Lvove.

Tai aukštas senovinis namas, kurio kiekvienas aukštas - tai atskiras restoranas.

KITA INFORMACIJA:

Rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju dėl profilaktikos priemonių, kelionės metu padėsiančių išvengti virškinamojo trakto negalavimų, susijusių su pasikeitusiu maistu ar mitybos įpročiais. Vykstant į Europos šalis skiepai  nėra privalomi. Skiepais pasirūpinti ir už juos susimokėti turi pats turistas. Išsamesnės informacijos teiraukitės paskambinę į Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir AIDS centrą, tel. (8 5) 230 0125 arba interneto svetainėje www.ulac.lt.

Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje. Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų.

Linkime gerai pasiruošti kelionei!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai