Reikalinga pagalba?

Poilsis Turkijoje - Bodrumas ir Kušadasis

Kaina nuo 376 €

Bodrumas - bene europietiškiausias Turkijos kurortas. Dideli prekybos centrai, elegantiški restoranai ir barai, įspūdinga prieplauka, kur prišvartuotos prabangios ir gražios jachtos, pramogos kiekvienam skoniui. Miestas įsikūręs vaizdingame pusiasalyje, kur susitinka Egėjo ir Viduržemio jūros. Ore tvyro europietiška dvasia ir net savo architektūra Bodrumas turi kažką bendro su Italijos ar Prancūzijos Rivjera. Paplūdimiai Bodrumo regione yra labai įvairūs – tiek smėlėti tiek akmenuoti. Šis regionas labiausiai vertinamas, nes čia švariausia Egėjo jūra, vaizdingiausi peizažai, prabangiausi viešbučiai, bei puikus klimatas.
Kušadasis - gyvas ir kosmopolitiškas Turkijos kurortas, įsikūręs vaizdingoje Egėjo jūros įlankoje, išsiskiriančioje vienu gražiausių kraštovaizdžių Turkijos pakrantėje. Kušadasis - tai muziejus po atviru dangum, apsuptas antikos paminklų ir senovinių miestų, tokių kaip Efesas, Miletorsas, Priena.

Keliaukite į Kušadasų ir Bodrumą - pasilepinkite saulės spinduliais bei pažinkite keturių tūkstantmečių istoriją ir kultūrą!

Galimos kelionės trukmės - 7 arba 14 nakvynių, įvairūs maitinimo tipai - be maitinimo, pusryčiai, pusryčiai ir vakarienės, viskas įskaičiuota, kt.

Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į  Bodrumą vykdomi nuo birželio 4 iki spalio 8 d.

Platus kelionės datų ir viešbučių pasirinkimas, degantys paskutinės minutės pasiūlymai!

Kelionės į Bodrumą su Tez Tour: spauskite ČIA

Tez Tour informacija: saugumo reikalavimai keliaujantiems į Turkiją

Užsisakykite kelionę internetu arba kreipkitės į mūsų darbuotojus elektroniniu paštu ar telefonu: mūsų kontaktai.

Dėl nuolat besikeičiančios pandeminės situacijos skirtingose pasaulio valstybėse taikomi skirtingi saugumo reikalavimai. Prieš prieš kelionę pasidomėkite, kokie ribojimai ir saugumo reikalavimai taikomi šalyje, į kurią keliaujate. Kreipkitės į mus dėl tikslios informacijos ir konsultacijų.

Degantys paskutinės minutės pasiūlymai mūsų Facebook paskyroje  facebook.com/GuliverioKeliones Prisijunkite!

Poilsis Turkijoje - Bodrumas ir Kušadasis

Atsisiųsti kelionės programą

Išvykimo dieną - skrydis Vilnius - Bodrumas. Atvykus - grupinis pervežimas oro uostas - pasirinktas viešbutis. Įsikūrimas viešbutyje, maitinimas - pagal užsakytą maitinimo programą.

Poilsis Bodrume. Bodrumas žavi poilsiautojus žydra jūra, vaizdingomis pakrantėmis, maloniu klimatu bei alsuojančia praeitimi ekskursijų programa. Bodrumo regione yra nemažai žavingų kaimelių su baltais namukais, kurie paskendę bugenvilijos tankmėse. Lankydamiesi autentiškuose miesteliuose galite pažinti tradicinį turkų gyvenimo būdą ir nusipirkti mielų rankų darbo suvenyrų. Pažinčiai su praeitimi ir istorija, siūlome aplankyti keletą vietų, tokių kaip Efesas, Pamukalė, Daljanas ir Šv. Petro pilis (Bodrumo pilis), senovinis Bodrumo amfiteatras

Bodrume yra platus vandens pramogų pasirinkimas, nuo teatralizuotų šeimoms skirtų piratų laivų iki plaukiojančių naktinių klubų su aistringais putų vakarėliais. Vandens gelmes galite tyrinėti nardydami, skrosdami per bangas katamaranais ar vandens motociklais. Populiarios jūrinės išvykos laivais - plaukimas palei vaizdingą Turkijos pakrantę ir Graikijai priklausančias salas,  keltu pasiekiama Koso sala.

Išvykimo dieną viešbutyje nurodytu laiku išsiregistruojate iš viešbučio. Grupinis pervežimas į Bodrumo oro uostą. Skrydis Bodrumas - Vilnius.

SKRYDŽIŲ TVARKARAŠČIAI:

Kelionių organizatorius TEZ TOUR organizuoja skrydžius į Bodrumą penktadieniais nuo 2021 m. birželio 4 d. iki spalio 8 d.

SVARBI INFORMACIJA: prieš kelionę į Turkiją ir grįžtant į Lietuvą atidžiai susipažinkite su saugaus keliavimo reikalavimais, pasirūpinkite reikiamais dokumentais, užpildykite Turkijos ir Lietuvos sveikatos apsaugos institucijų reikalaujamas anketas, atlikite privalomus Covid-19 tyrimus, laikykitės šalyje įvestų saugumo reikalavimų, susijusių su pandemija.

Kelionių organizatoriaus Tez Tour informacija: saugumo reikalavimai keliaujantiems į Turkiją.

Aktuali informacija atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą nurodyta Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje: spauskite ČIA

Prieš įsigyjant kelionę pasikonsultuokite su mūsų darbuotojais. Suteiksime profesionalias konsultacijas, supažindinsime su saugumo reikalavimais, padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį viešbutį.

Su kelionių organizatoriaus "Guliverio kelionės" darbuotojais galite susisiekti telefonu ir elektroniniu paštu:

Vilniuje: +370 618 07728, +370 640 38134, +370 640 50804, el.p. vilnius@guliveriokeliones.lt 
Kaune: +370 616 50900, +370 687 34638, +370 686 87329, el.p. kaunas@guliveriokeliones.lt 
Klaipėdoje: +370 689 61252, el.p. klaipeda@guliveriokeliones.lt 
Šiauliuose: +370 685 44755, el.p. siauliai@guliveriokeliones.lt 
Utenoje: +370 614 21255, el.p. utena@guliveriokeliones.lt 

Daugiau informacijos: https://www.guliveriokeliones.lt/kontaktai


Į kelionės kainą įskaičiuota

Tiesioginiai skrydžiai Vilnius - Bodrumas - Vilnius; pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas; pasirinktos trukmės poilsis pasirinktame viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų kelionės metu draudimas; privalomi Covid-19 tyrimai ir tyrimo sertifikatai apie neigiamą rezultatą arba taikomas išimtis pagrindžiantys dokumentai apie persirgimą Covid-19 liga arba skiepijimą pagal pilną skiepų nuo Covid-19 programą (visi dokumentai pateikiami anglų kalba); ekskursijos ir pramogos; asmeninės išlaidos.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai