Reikalinga pagalba?

Pažintis su Turkijos miestais ir gamtos stebuklais 10 d. (lėktuvu)

Naujiena!
Plati pažintinė programa, kurios metu aplankomi populiariausi Turkijos objektai!
Stambulas-Kapadokija-Antalija-Pamukalė
Organizuojama tik grupėms pageidaujant.
Skrydžio kaina nuo: 170 €
  • Galimybė pamatyti žymiausius Stambulo objektus - Mėlynąją mečetę ir Šv. Sofijos soborą
  • Pasivaikščiojimas Didžiajame turguje, kuris Stambule veikia jau nuo XV amžiaus ir yra viena didžiausių dengtų turgaviečių visame pasaulyje
  • Pažintis su Kapadokija, kuri laikoma didingu centrinės Anatolijos perlu ir kurioje gausu nepaprastų kūgiškų uolienos atodangų
  • Poilsis Antalijoje ir apsilankymas populiariausiose vietose: Antalijos senamiestis, Dedan kriokliai, Antalijos uostas
  • Apsilankymas Pamukalės nacionaliniame parke su karštųjų šaltinių suformuotomis įspūdingomis karstinėmis terasomis ir maudynės Kleopatros mineralinių vandenų baseine

Pažintis su Turkijos miestais ir gamtos stebuklais 10 d. (lėktuvu)

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Skrydis Vilnius – Stambulas (Turkish Airlines). Pervežimas į 4* viešbutį Stambule. Laisvas laikas savarankiškai pažinčiai su Stambulu. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Diena skirta išvykai į Princų salas. Tai devynios salos Marmuro jūroje, iš kurių šios išvykos metu aplankysime dvi. Salų pavadinimas siejamas su karališkaisiais rūmais. Juos 569 m. pastatė Justinas II Buyukados saloje, kuri tuomet buvo vadinama Kunigaikščio sala. Bizantijos laikais salos liūdnai garsėjo kaip tremties vieta, čia veikė keli vienuolynai. Po trumpos kelionės keltu iš Stambulo pietryčių kryptimi Princų salų pušynuose lankytojų laukia maloni atgaiva nuo miesto šurmulio. Pirmasis sustojimas bus Burgazados arba Heybeliados saloje, kur pasimėgausime gamta bei nuostabiais vaizdais. Toliau plauksime į didžiausią salą – Buyukadą, kuri garsėja grynu oru, kadangi saloje nėra motorizuoto transporto. Sala lankytojus vilioja jaukiais smėlėtais paplūdimiais bei Art Nouveau stiliaus mediniais būstais, kurie sustiprina osmanišką salos atmosferą. Arklio traukiamu vežimu pakilsime iki salos viršaus, kur galėsime pasigrožėti įspūdinga panorama bei Stambulo vaizdais. Laisvas laikas miestelyje, kurio metu galėsite apsilankyti prekybos centre ar pasimėgauti turkiškais gėrimais vietinėje kavinukėje. Grįžtame į Stambulą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Atvykstame į istorinį Sultanahmeto rajoną prie Bizantijos laikotarpio įspūdingo architektūros paminklo – Šv. Sofijos soboro, kuris garsus 56 m aukščio kupolu, dekoruotu užrašais iš Korano. Šis soboras yra vienas iš didingiausių pasaulio architektūros paminklų. Daugiau nei 1400 metų jis liudija VI a. Bizantijos sostinės rafinuotumą ir yra padaręs didžiulę įtaką vėlesnių amžių architektūrai. Praeisime pro garsųjį Konstantinopolio laikų hipodromą, kuriame apžiūrėsime Egipto obeliską, sukurtą 1500 m. pr. Kr. Toliau apsilankysime prie Mėlynosios mečetės – vieno garsiausių pasaulyje religinių pastatų, kuris dar vadinamas Sultono Ahmedo mečete. Ji išsiskiria šešias minaretais, gausia puošyba ir mėlynos spalvos dekoratyvinėmis plytelėmis puoštu interjeru. Apsilankysime Didžiajame turguje, kuris Stambule veikia jau nuo XV amžiaus ir tai yra viena didžiausių dengtų turgaviečių visame pasaulyje. Čia veikia apie 4000 įvairiausių kavinių, restoranų ir parduotuvėlių, siūlančių tradicinių amatininkų darbų bei kitų suvenyrų. Po apsilankymo turguje – laisvas laikas pietums. Vakarėjant lankysimės Topkapi rūmuose*, kurie apie 400 metų buvo sultonų rezidencija ir haremas. Tai įspūdingo dydžio kompleksas, kurį sudaro ne tik sultono rezidencija, bet ir daugybė mečečių, bibliotekų, kelios mokyklos, įvairūs fontanai ir įspūdingo dydžio sodai. Dabar Topkapi rūmuose veikia muziejus, kuriame eksponuojami įvairūs sultonų lobiai, juvelyriniai bei meno dirbiniai, porcelianas bei daugybė kitų eksponatų. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

4 diena. Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą, iš kurio skrisime į Kapadokijos oro uostą. Atskridus vykstame į 5* viešbutį. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Pažintis su Kapadokija, kuri laikoma didingu centrinės Anatolijos perlu. Šis regionas keri įspūdingai erozijos paveikto vulkaninio tufo peizažas. Čia gausu nepaprastų kūgiškų uolienos atodangų. Dervento slėniu, kuris primena mėnulio reljefą ir yra laikomas vienu gražiausių šiame regione, vykstame apžiūrėti „fėjų kaminų“. Tai tarp vynuogynų iškilę įvairiausių formų vulkaniniai dariniai. Toliau vykstame į Avanos miestelį, garsėjantį keramikos tradicijomis, siekiančiomis dar hetitų laikus. Jau 3000 m. pr. Kr. regionas buvo žinomas dėl savo aukštos kokybės keramikos ir turtingo mineralais purvo Raudonojoje upėje. Gyventojai nuo neatmenamų laikų buityje naudoja šios upės molį, iš jo gamina indus, stogo čerpes, statulas ir kitus gaminius. Apsilankymas keramikos dirbtuvėse, kur pamatysime kaip gaminami rankų darbo kūriniai. Laisvas laikas pietums. Po pietų kelionę tęsime vykdami į Gioreme muziejų po atviru dangumi, kuris įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Šio slėnio uolose iškalta daugiausia visoje Kapadokijoje koplyčių ir vienuolynų. Minkštame vulkaniniame tufe buvo iškalta daugiau nei 30 slėnio koplyčių, kurios datuojamos nuo IX a. Daugelį koplyčių puošia puikios bizantinės freskos, vaizduojančios Senojo ir Naujojo testamentų gyvenimo ir šventųjų darbų scenas. Lankysimės turkiškų kilimų audimo dirbtuvėse, kuriame pamatysime kaip rankomis yra audžiami kilimai. Vėliau pakilsime į Učhisaro pilį, įsikūrusią aukščiausioje Gioreme slėnio vulkaninėje uoloje, nuo kurios atsiveria įspūdingas peizažas. Šiame 25 aukštų urve-pilyje ilgą laiką gyveno žmonės. Grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

6 diena. Pusryčiai. Vyksime į Raudonąjį slėnį, kuris turkų pramintas „Didžiuoju kanjonu“ ir yra vienas įspūdingiausių visame regione. Pasivaikščioję šiame slėnyje, toliau vyksime į Guludere slėnį, kuriame yra daug bažnyčių, vienuolynų ir gyvenamųjų rajonų liekanų. Šiame slėnyje mūsų lauks populiari 5 km. ilgio pėsčiųjų trasa, kurioje galėsime grožėtis įspūdingais vaizdais ir išlikusiais statiniais. Toliau kelionę tęsiame apsilankydami istorinėje graikų Cavusin gyvenvietėje. Čia apžiūrėsime virš gyvenvietės ant uolos iškylančios bizantiškosios Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios griuvėsius. Laisvas laikas turkiškų patiekalų pietums. Vykstame į požeminį miestą Kaymakli. Tai didelis po žeme esantis miestas, kuris šiuo metu atviras turistams. Šiuose urvuose slėpėsi krikščionys nuo religinių persekiojimų. Požeminis miestas sudarytas iš aštuonių aukštų, kurie tarpusavyje yra sujungti specialiais ventiliacijos šuliniais su vandeniu. O naudojant akmens diskus buvo uždaromi įėjimai į vidų. Mokslininkai teigia, kad šiame požeminiame mieste galėjo gyventi apie 15 tūkstančių žmonių. Grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

7 diena. Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą, iš kurio skrisime į Antalijos oro uostą. Atskridus vykstame į 4* viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Ši diena skirta pažinčiai su Antalija. Vykstame prie Duden krioklių, kurie yra viena populiariausių lankytinų vietų Antalijos regione. Aukštesnįjį Duden krioklį, dar kartais vadinamą Kursunlu, puošia kelios mažos kaskados, esančios gražioje parko aplinkoje. Žemutinis Duden krioklys – reta galimybė pamatyti krioklį, kurio vanduo leidžiasi tiesiai į jūrą. Galimybė atsikvėpti ir pasigrožėti įspūdingais gamtos kūriniais. Vykstame į Antalijos senamiestį, vadinamą Kaleici. Čia gausybė jaukių siaurų gatvelių, barų, kavinių bei daugybė įvairiausių parduotuvėlių, siūlančių turkiškus suvenyrus bei kitas prekes. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti senamiestyje, papietauti vienoje iš daugybės turkiškų kavinukių bei įsigyti lauktuvių. Besidomintys istorija turės galimybę savarankiškai užsukti į Suna-İnan Kıraç muziejų**, kuris įkurtas sename osmanų žvejo name. Čia galite susipažinti su Antalijos kultūra ir antikiniu vietos gyvenimu. O jeigu jums patinka valtys, laivai, žvejai, sūraus vandens kvapas ir žuvėdros – apsilankykite Antalijos uoste. Vakarop grįžtame į viešbutį. Laisvas laikas poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

9 diena. Pusryčiai. Vykstame į nacionalinį Pamukalės parką su karštųjų šaltinių suformuotomis įspūdingomis karstinėmis terasomis. Tai įspūdingas gamtos kūrinys – daugiau nei du tūkstančius metų daugybė terminių šaltinėlių, tekėdami kalno šlaitu, suformavo sniego baltumo terasas ir stalaktitus, kurie buvo pavadinti “Medvilnės pilimi”. Teigiama, jog terminiai Pamukalės vandenys turi gydomųjų galių. Ši vietovė sveikatingumo centru buvo laikoma ir prieš daugelį amžių, o žmonės atvykdavo iš tolimiausių kampelių. Apsilankysime romėniškame mieste-gydykloje Hierapolyje. Apžiūrėsime senojo miesto gatves, miesto vartus, agorą, vieną puikiausiai išlikusių romėnų amfiteatrą, taip pat didžiausią pasaulyje antikos epochos nekropolį. Pageidaujantys galės apsilankyti Kleopatros mineralinių vandenų baseine** ir pasimėgauti maudynėmis. Kadaise šiame baseine maudėsi valdovė Kleopatra, o šiandien atsigaivinti jo mineralizuotame 35 laipsnių šilumos vandenyje gali kiekvienas. Grįžtame į viešbutį. Laisvas laikas poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

10 diena. Pervežimas į oro uostą. Vietinis skrydis į Stambulą. Skrydis Stambulas – Vilnius (Turkish Airlines).


Į kelionės kainą įskaičiuota

vietinių skrydžių (Stambulas - Kapadokija - Antalija - Kapadokija) lėktuvo bilietai; pervežimai iš/į oro uostus Turkijoje; 3 nakvynės 4* viešbutyje Stambule su pusryčiais; 3 nakvynės 5* viešbutyje Kapadokijoje su pusryčiais ir vakarienėmis; 3 nakvynės 4* viešbutyje Antalijoje su pusryčiais; lankomi objektai; kelionė mikroautobusu pažintinio turo metu; vietinio gido paslaugos pažintinio turo metu (rusų arba anglų k.), ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius - Stambulas - Vilnius (Turkish Airlines); registruotas bagažas; (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~60 EUR; asmeninės išlaidos, arbatpinigiai; medicininių išlaidų draudimas.

Pastabos

Minimalus keliautojų skaičius – 10. Vykstant į šią kelionę reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys140,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (0-3 m.)36,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)15,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)12,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)15,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)22,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)37,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)59,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos dienos. Jei paso galiojimo laikas baigiasi anksčiau, dokumentas laikomas negaliojančiu. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

Kelionių organizatorius įsipareigoja keliautojams laiku suteikti naujausią informaciją dėl papildomų saugumo reikalavimų, susijusių su Covid-19 pandemija. Esant reikalavimui prieš kelionę užpildyti atvykimo į šalį registracijos formą, atlikti Covid-19 testą ir turėti neigiamą atsakymą patvirtinantį sertifikatą anglų kalba arba, jei yra galimybė, patvirtinimą apie persirgimą ar paskiepijimą pagal pilną skiepų nuo Covid-19 programą, reikiamais dokumentais keliautojai privalo pasirūpinti savarankiškai ir padengti galimas papildomas išlaidas.

Informaciją apie kiekvienos šalies nacionalines taisykles, galiojančius reikalavimus keliautojams galima rasti https://reopen.europa.eu/lt.
Daugiau naujausios informacijos dėl kelionės sąlygų ir saugumo reikalavimų galima rasti: https://keliauk.urm.lt/

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

PINIGAI

Turkijos valiuta: Naujoji Turkijos lira (TRY); 1 EUR ~ 15,9 TRY. Naujųjų Turkijos lirų galite kelionės metu išsikeisti iš eurų.

MOKAMI OBJEKTAI

Mokamiems objektams, arbatpinigiams ir kitoms išlaidoms rekomenduojame turėti: ~60 EUR.

REKOMENDUOJAME TURĖTI

  • pledą, nedidelę pagalvėlę kelionei autobusu;
  • patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;
  • nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms; skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;
  • higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
  • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris – ADB „Gjensidige“ (www.gjensidige.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Nuo 2021 m. liepos 27 dienos ADB „Gjensidige“ į kelionių draudimą įtraukė papildomą apsaugą nuo COVID-19, kuri užtikrina galimų medicininių išlaidų atlyginimą.

Susirgus COVID-19, bus apmokamos būtinosios medicinos pagalbos gydymo įstaigoje išlaidos, gydytojo paskirti vaistai, transportavimas iki gydymo įstaigos ir atgal, medicininio repatrijavimo, lydinčio asmens kelionės, be priežiūros likusių nepilnamečių vaikų iki 16 m. parvežimo išlaidos.

Išsamų draudžiamųjų įvykių sąrašą rasite Kelionių draudimo sąlygose Nr. 061, punktuose 44–53.

Atkreipiame dėmesį, kad COVID-19 testo, kai jo rezultatas neigiamas, išlaidos neatlyginamos. Taip pat draudimas neatlygins antigenų testų ir saviizoliacijos išlaidų. 

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Kortelė galioja tik šiose Europos valstybėseAirija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija, Kroatija, Lichtenšteinas, Islandija, Norvegija, Šveicarijos Konfederacija. Kitose šalyse ESDK negalioja. Daugiau informacijos: http://www.vlk.lt/duk/Puslapiai/apieesdk.aspx

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti ADB „Gjensidige“ neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.gjensidige.lt/taisykles

SKRYDIS

TURKISH AIRLINES SKRYDŽIAI

Lėktuvo bilietai užsakomi už papildomą mokestį. Perkant kelionę lėktuvo bilietai bus pridėti prie jūsų užsakymo.

Lėktuvo bilietus nuperka ir išrašo kelionių organizatorius "Guliverio kelionės". 

Tikslaus skrydžio laiko teiraukitės kelionių agentūroje.

Skrydžius vykdo bendrovė TURKISH AIRLINES. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą, jis nekeičiamas, pinigai negrąžinami.

TURKISH AIRLINES bendrosios keleivių ir bagažo pervežimo sąlygos: https://www.turkishairlines.com/en-int/any-questions/baggage-information/

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. Šios informacijos teiraukitės agentūroje arba https://www.turkishairlines.com/en-int/flights/flight-status/

BAGAŽAS:

Į bilieto kainą įskaičiuota: 1 rankinis 8 kg orlaivio salono bagažas, kurio išmatavimai neturi viršyti 23x40x55 cm. Tai gali būti rankinė, kuprinė ar nešiojamojo kompiuterio dėklas. Ir 1 registruojamas 23 kg bagažas.

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti sudėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį; vienas maišelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus galima gabenti tik registruojamame bagaže.

Europos Komisija sudarė ir nuolat atnaujina oro vežėjų, kuriems draudžiama vykdyti veiklą Europos Bendrijos teritorijoje sąrašą. Aviakompanijų, kurioms draudžiama vykdyti veiklą Europos Sąjungoje, sąrašas: http://ec.europa.eu/transport/air-ban/list_lt.htm

APGYVENDINIMAS

Kelionių autobusu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose, pensionuose, svečių namuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose viešbučiuose patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti bendri 2-3 kambariams arba koridoriuje. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas
Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą priemoką. Jei kelionę užsakote likus daugiau nei 7 dienoms iki išvykimo ir nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais. Jei kelionę užsakote likus mažiau nei 7 dienoms iki išvykimo, kelionių organizatorius neįsipareigoja Jus apgyvendinti viename kambaryje su kitais turistais – šiuo atveju turėsite mokėti vienviečio kambario priemoką.

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai