Reikalinga pagalba?

Didysis Izraelio turas 8 d.

Populiari kelionė!
Organizuojama grupėms pageidaujant!
 • Pažintis su krikščionybei svarbiausiais objektais
 • Kristaus kančios „Via Dolorosa" kelias, Golgotos kalnas, Šventojo Kapo ir Prisikėlimo bazilika Jeruzalėje ir Kristaus gimimo bažnyčia Betliejuje
 • Galilėja, Krikšto atnaujinimas Jordano upėje ir Šv. Šeimos namas Nazarete
 • Cezarėja, Haifa ir nuostabūs Bachajų sodai
 • Tel Avivas - Jaffa - Izraelio ekonomikos ir istorijos centras
 • Raudų siena - svarbiausia judėjų šventovė, senovinės žydų šventyklos dalis
 • Maudynės Negyvojoje jūroje
 • Galimybė aplankyti Palestinos autonomijoje esantį Jericho miestą

Didysis Izraelio turas 8 d.

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Skrydis Vilnius - Tel Avivas. Pervežimas į viešbutį Netanijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Pusės dienos ekskursija „Tel Avivas - Jaffo“. Senoji Jaffo (Joppa) - vieta, kur pasak legendos, Nojus pastatė savo laivą, o Persėjas išlaisvino Andromedą. Pasivaikščiosime gatvelėmis, kuriomis vaikščiojo didieji karvedžiai -  Aleksandras Makedonietis, Ričardas Liūtaširdis bei Napoleonas. Iš čia prasidėjo piligriminės kelionės į Jeruzalę. Tel Avivas – kultūrinis ir turistinis Izraelio centras. Lankysimės deimantų biržoje, kur pageidaujantys galės įsigyti juvelyrinių dirbinių. Laisvas laikas. Grįžtame į Netaniją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Viduržemio jūros.  Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Nazaretą – miestą, glaudžiai susijusį su žemiškuoju Jėzaus Kristaus gyvenimu. Aplankysime Apreiškimo bažnyčią virš namo, kur gyveno šventoji šeima ir Arkangelo Gabrieliaus bažnyčią su Mergelės Marijos šaltiniu. Kelionę tęsiame prie Galilėjos ežero (Kinereto ežero), kur Jėzus skelbė pamokslus ir atliko svarbiausius savo stebuklus bei pasirodė Apaštalams po savo prisikėlimo. Lankysime Kafernaumą ir Dvylikos Apaštalų vienuolyną, Palaimos kalną, Tabghą – duonos bei žuvies padauginimo vietą. Vykstame prie Jordano upės, kur pageidaujantys galės atnaujinti krikšto sakramentą*. Grįžtame į Netaniją. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į Betliejų*. Aplankysime vieną seniausių Šventos Žemės bažnyčių – Kristaus gimimo bažnyčią, šv. Jeronimo urvą, stebuklingą Dievo Motinos ikoną. Vykstame į Jeruzalę. Nuo Alyvų kalno pasigrožėsime Jeruzalės panorama. Apžvalginė ekskursija po miesto šventas vietas.  Jeruzalės senamiestyje praeisime paskutines Kryžiaus kelio stoteles, pasieksime Dievo kapo bažnyčią.  Judėjų kvartale  aplankysime Raudų sieną – svarbiausią judėjų šventovę, kur žmonės palieka raštelius su prašymais Viešpačiui. Musulmonų kvartale matysime  šventyklų kalno panoramą, „Kalno kupolą“ bei Al- Alksa mečetę. Nakvynė viešbutyje Jeruzalėje.

6 diena. Pusryčiai. Keliaujame Judėjos dykuma prie Negyvosios (Mirties) jūros. Čia prasidėjo krikščionybės ištakos bei kūrėsi pirmieji vienuolynai. Maudynės sūriausioje pasaulyje jūroje. Pageidaujantys galės apsilankyti specializuotose kosmetikos parduotuvėse, kur parduodami produktai, pagaminti iš Negyvosios jūros mineralų. Vykstame į Jeruzalę. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas Jeruzalėje. Pageidaujantiems siūlome: išvyką** į Palestinos autonomijoje esantį Jerichą - vieną seniausių pasaulio miestų, įkurtą žydų po keturiasdešimt metų klajonių po dykumą.  Aplankysime Karantalo kalną, ant kurio Jėzus pasninkavo keturiasdešimt dienų prieš atpirkdamas žmonijos nuodėmes ir Kalno olą – šiuo metu veikiantį vienuolyną, kuriame Jėzus buvo gundomas. Grįžtame į Jeruzalę. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Vykstame į Tel Avivo oro uostą. Skrydis Tel Avivas – Vilnius.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu/mikroautobusu pažintinio turo metu; pervežimas iš/į oro uostą Izraelyje (galimas laukimas apie 2 val.); 7 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbučiuose su pusryčiais; vietinio gido paslaugos (rusų kalba); ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius – Tel Avivas – Vilnius (Wizzair, Ryanair); (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 60 USD; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); 7 vakarienės (už papildomą mokestį); arbatpinigiai; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius – 1; turistai yra prijungiami prie rusakalbių grupių; vykstant į kelionę, reikalingas ne trumpiau nei šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis dėl valstybinių, religinių judėjų bei krikščionių švenčių, taip pat dėl nuo agentūros nepriklausančių priežasčių; vietinis kelionių organizatorius pasilieka teisę nevežti turistų į objektus, esančius Palestinos teritorijoje ar keisti pažintinės kelionės programą Izraelio teritorijoje, jei yra grėsmė turistų saugumui; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

4 vakarienės 2*+/3* ekonominiuose viešbučiuose207,00 €
4 vakarienės 3* viešbučiuose224,00 €
4 vakarienės 3*+/4* viešbučiuose231,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, taikoma viena iš nuolaidų – išankstinio pirkimo, specialaus pasiūlymo, fortūnos, paskutinės minutės, lojalaus kliento, studento, senjoro, grupinė, akcijos nuolaida. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Skrydžius Vilnius-Tel Avivas-Vilnius vykdo bendrovė „Wizzair“. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžio atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą, pinigai yra negrąžinami.

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio pradžios. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats

*LR pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėn nuo kelionės pabaigos. Rekomenduojama į kelionę pasiimti ir paso kopiją. Asmens tapatybės kortelė Izraelyje negalioja.

*Nepilnamečiams iki 18 metų, vykstantiems be tėvų – būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas ir jo kopija (anglų kalba) išleisti į kelionę. Jeigu vykstama su vienu iš tėvų – kito sutikimas nereikalingas. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo jis išvyksta, būtina turėti vaiko gimimo liudijimą. Išsamią informaciją gali suteikti pasienio tarnybos.

VIZA

Lietuvos Respublikos piliečiai gali įvažiuoti ir būti Izraelyje be vizos iki 90 dienų.

Svarbu. Sprendimą dėl asmens įleidimo/neįleidimo į šalį priima Izraelio pasienio kontrolės pareigūnas.

IŠVYKIMAS

Skrydžius Vilnius-Tel Avivas-Vilnius vykdo bendrovė „Wizzair“. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžio atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą, pinigai yra negrąžinami.

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio pradžios. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats.

BAGAŽAS IR REGISTRACIJA Į SKRYDĮ

Wizzair bagažas, įskaičiuotas į lėktuvo bilieto kainą:

Vienas rankinis orlaivio salono bagažas iki 10 kg, kurio išmatavimai negali viršyti 40x30x20 cm. Vieta orlaivio salone yra ribota, todėl negalime garantuoti, kad Jūsų rankinis bagažas bus gabenamas kartu su jumis orlaivio salone. Tokiu atveju, Jūsų bagažas bus nemokamai patalpintas į orlaivio bagažo skyrių. Prieš atiduodant rankinį orlaivio bagažą, rekomenduojame išsiimti visus vertingus daiktus.

„WIZZ Priority“ mokama paslauga. 

Už papildomą mokestį įsigijusiems paslaugą „WIZZ Priority“ keleiviams leidžiama į saloną pasiimti papildomą kelioninį krepšį, kurio didžiausi matmenys 55x40x23 cm, kartu su nemokamu rankiniu bagažu (didžiausi matmenys 40x30x20 cm). „WIZZ Priority“ nesuteikia pirmenybės per registracijos ir saugumo patikros procedūras. 

Wizzair registruojamas bagažas, neįskaičiuotas į kainą:

Bagažo vienetų, kuriuos pageidaujate registruoti, skaičių būtina nurodyti ir už juos būtina sumokėti pateikiant lėktuvo skrydžio užsakymą. Galimi registruojamo bagažo dydžiai yra 10 kg, 20 kg arba 32 kg, negalintys viršyti išmatavimų: plotis 149 cm, aukštis 119 cm, ilgis 171 cm. Mokant už papildomus registruoto bagažo vienetus oro uoste, taikomas didesnis bagažo mokestis, negu užsisakius iš anksto. Jei keleivis prieš skrydį užregistruoja mažiau bagažo vienetų nei už juos sumokėjo, bagažo mokestis negrąžinamas. 

Registracija skrydžiui internetu

Registracija skrydžiui internetu yra nemokama.

Užsisakiusiems lėktuvo bilietą agentūroje, registracija į skrydį ( įlaipinimo kortele) pasirūpins atsakingas vadybininkas, klientui laiku pateikus asmens dokumento duomenys. Įlaipinimo kortelę kelionių organizatorius atsiųs turistui el. paštu arba ją bus galima atsiimti, atvykus į biurą.

Įsigijusiems lėktuvo bilietus savarankiškai, privalu patiems atlikti registraciją į skrydį. Atspausdintą registracijos dokumentą (įlaipinimo kortelę) privaloma turėti oro uoste. Kitu atveju, klientas oro uoste susimoka papildomai už įlaipinimo kortelės spausdinimą.

Skysčių ribojimas rankiniame bagaže

Nuo 2006 m. lapkričio 6 d. visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose įsigaliojo taisyklės, kuriuose ribojamas pro saugumo patikros vietas įsinešamo į lėktuvą skysčio kiekis. Taisyklės taikomos visiems keleiviams, vykstantiems iš ES oro uostų į visus paskirties oro uostus. Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti ne didesniuose nei 100 ml talpos induose. Šie indai turi būti įdėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį, kuris turi būti pateikiamas patikros darbuotojams. Išsamią informaciją apie naujas saugumo taisykles rasite Tarptautinio Vilniaus oro uosto svetainėje http://www.vno.lt/Dokumentai/reglamentas.doc  .

MUITINĖS REIKALAVIMAI

Be muitų į Izraelį galima įvežti:
* iki 1 litrą  stipraus alkoholio ir 2 litrus vyno vienam asmeniui nuo 18 m.;
* iki 250 g tabako vienam asmeniui nuo 18 m.;
* maisto, jei jo bendras svoris neviršija 3 kg, su sąlyga, kad viena maisto rūšis neviršija 1 kg;
* papildomų dalykų – nuosavų papuošalų, fotoaparatų, buitinių vaizdo kamerų, muzikos instrumentų ir panašių daiktų.

Perkant prekes specializuotose parduotuvėse, yra galimybė susigrąžinti pridėtinės vertės mokestį (PVM), jei pirkinių suma didesnė negu 100$ (įskaitant PVM). Perkamos prekės yra skirtos tik asmeniniam naudojimui. Perkant maistą, tabaką bei alkoholį, PVM yra negrąžinamas. Daugiau informacijos: http://www.mof.gov.il/CUSTOMS/eng/tourist_guide2005.htm

LAIKAS

Izraelis priklauso Rytų Europos Laiko (EET) zonai. Izraelio laikas tapatus Lietuvos laikui.

VALIUTA

Oficiali Izraelio valstybės valiuta – naujasis Izraelio šekelis (ILS), susidedantis iš 100 agarų (vns. agora). Naujausi užsienio valiutų santykiai su naujuoju Izraelio šekeliu: 1 EUR ~ 4,11 ILS, 1 USD ~ 3,50 ILS. Tikslesnę informaciją apie naujojo Izraelio šekelio kursą galite sužinoti apsilankę oficialioje Izraelio Banko  internetinėje svetainėje http://www.bankisrael.gov.il/eng.shearim/index.php.

Kelionės metu galima turėti  ir USD ( JAV dolerių), nes jais bus galima atsiskaityti tiek už ekskursijas, tiek perkant suvenyrus.

 • Rekomenduojame turėti USD valiutos smulkiomis kupiūromis (arbatpinigiams, smulkiems suvenyrams ir kt).
 • Pietūs ~ 15-20 USD, kava, arbata ~ 4-5 USD, butelis vyno ~ 15 – 25 USD.
 • Mokamiems objektams turėti apie 60 USD.  ** Ekskursija į Jerichą kainuoja apie  65 USD/asm (kaina tikslinama). Arbatpinigiai gidui ir vairuotojams paliekami arbatpinigiai – po 3 USD/dienai/asmeniui.
 • Asmeninėms išlaidoms pinigų pasiimkite pagal savo poreikius.


Izraelyje sekmadienį - ketvirtadienį bankai dirba nuo 8:30 iki 12:00 val. (sekmadienį, antradienį, ketvirtadienį papildomai dirba nuo 16:00 iki 18:00 val.), penktadienį ir švenčių išvakarėse bankai dirba nuo 8:30 iki 12:00 val., šeštadienį (Šabo metu) bankai nedirba. Kreditinės mokėjimo kortelės yra priimamos viešbučiuose, restoranuose, prekybos centruose ir daugelyje kitų prekybos bei aptarnavimo vietų. Pinigų kiekio įvežimas į šalį - neribotas.

Galima išsigryninti pinigus bankomatuose ir atsiskaityti tarptautinėmis kreditinėmis mokėjimo kortelėmis - VISA, MASTER CARD, AMERICAN EXPRESS ir kitomis. Už mokamus objektus ekskursijų metu kortelėmis mokėti negalima.

ARBATPINIGIAI

Izraelyje restoranuose, kavinėse įprasta palikti arbatpinigių apie 10 proc. nuo sąskaitos sumos ( jei mokestis už aptarnavimą nėra atskirai nurodytas sąskaitoje). Taip pat arbatpinigiai yra paliekami ir už viešbučių kambarių tvarkymą.

TRANSPORTAS

Kelionė po Izraelį bus vykdoma patogiu turistinės klasės autobusu/mikroautobusu, kuriame yra garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso/mikroautobuso salone. Autobuse/mikroautobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Apgyvendinimas

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos ar standarto, todėl, priklausomai, nuo šalies, atsiranda skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai.

„Turistinė klasė“ – tai minimalių patogumų viešbučiai, kurių patogumai (tualetas, dušas arba vonia) kambaryje. Kai kuriuose gali būti balkonas, televizorius, telefonas.

Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gali būti kontinentiniai arba švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiamas pusryčių paketas.

Pastaba: standartiniame dviviečiame kambaryje, priklausomai nuo viešbučio išplanavimo, gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiajam ar ketvirtajam asmeniui, dviviečiame kambaryje pastatoma papildoma lova, sofa arba sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Dėmesio! Pasitikrinkite prieš išvykstant iš viešbučio, ar nepalikote dokumentų bei asmeninių daiktų!

ELEKTROS SROVĖ

Elektros srovės įtampa Izraelyje - 220V/50Hz ( kaip ir Lietuvoje). Daugumoje viešbučių elektros lizdai yra pritaikyti kontinentinės Europos prietaisams. 

SAUGUMAS

Dėl dabartinės politinės situacijos šiame regione ( konflikto su Libanu, Palestinos Autonomija bei Sirija ), atvykus į Izraelį, yra būtina laikytis šalyje galiojančių saugumo taisyklių bei reikalavimų, susitaikyti su griežtomis saugumo bei patikros procedūromis daugelyje vietų. Visa tai atliekama ne tik dėl pačios šalies, bet ir vardan jūsų didesnio saugumo. Nors Izraelyje saugumui yra skiriama daug dėmesio, o nusikalstamumo lygis šalyje yra nedidelis, kiekvienas užsienio turistas privalo išlikti budrus ir saugotis kišenvagių. Nerekomenduotina gerti vandens iš čiaupo.

KELIONĖS DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse, arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu.

Mūsų partneris – „Gjensidige Baltic“ (www.gjensidige.lt). Užsisakius mūsų siūlomą draudimą, turistas apdraudžiamas būtinosios medicinos pagalbos draudimu (100 000 EUR) ir repatriacijos išlaidų draudimu (25 000 EUR). Draudimo taisyklės: http://www.gjensidige.lt/files/Taisykles/Kompleksinio_kelioniu.pdf

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionė ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Neįvykusios kelionės atveju draudikas kompensuoja faktiškai sumokėtą kelionės kainą, o nutrūkusios kelionės atveju – grįžimo į Lietuvą išlaidas arba kitas draudiko patvirtintas kelionės išlaidas.

Mūsų partneris – „Gjensidige Baltic“ (www.gjensidige.lt). Apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu galima iki kelionės likus ne mažiau nei 14d. Draudimas galioja atsitikus įvykiui ne anksčiau nei 7d iki kelionės pradžios.

Draudimo taisyklės: http://www.gjensidige.lt/files/Taisykles/Kompleksinio_kelioniu.pdf

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAMA TURĖTI

 • patogią avalynę;
 • patogius drabužius; lankant religines vietas rekomenduojame pasirinkti kuklesnius, daugiau kūno dengiančius drabužius (šortai, trumpos kelnės netinka); moterims - skareles apsigobti;
 • higienos priemones: dantų pastą, muilą, šampūną, drėgnų servetėlių ir kt;
 • maudymosi kostiumą, paplūdimio šlepetes bei rankšluostį;
 • nedidelę kuprinę ekskursijoms;
 • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo; virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo;
 • plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis Jums būtinas.

KITA INFORMACIJA

Rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju dėl profilaktikos priemonių, kelionės metu padėsiančių išvengti virškinamojo trakto negalavimų, susijusių su pasikeitusiu maistu ar mitybos įpročiais. Skiepais pasirūpinti ir už juos susimokėti turi pats turistas. Išsamesnės informacijos teiraukitės paskambinę į Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir AIDS centrą, tel. (8 5) 230 0125 arba interneto svetainėje www.ulac.lt

Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje. Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų.

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA

Sason Hogi Tower
12 Abba Hillel Silver St. Ramat Gan 5250606, Israel
Tel.:+972 3 6958 685; Fax.:+972 3 6958 691
El. paštas: amb.il@urm.lt

Skambinti į Lietuvą iš vietinio telefono: 012 + 370 + tel. numeris

Skambinti į Lietuvą mobiliu telefonu: + 370 + telefono numeris

Linkime gerai pasiruošti kelionei į Izraelį!

4.5/5.0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

J.S.

Kelionė pateisino lūkesčius: puikiai organizuota, viešbučiai Netanijoje ir Jeruzalėje netoli centro, profesionalūs gidai, atsakingi vairuotojai, geras maistas, galimybė per trumpą laiką aplankyti svarbiausius objektus, pažinti izraeliečių gyvenimo būdą. Jeruzalėje savarankiškai aplankėme Yad Vašemą, Machane Yehudą turgų. Nepatyrėme jokių nesklandumų, jautėme aplinkinių geranoriškumą. Viskas patiko, net ir 47 laipsnių karštis nebuvo baisus ).

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai