Reikalinga pagalba?

Poilsis Kroatijoje

Kaina nuo 245 €

Vaizdinga pakrantė, raižyta uolėtais iškyšuliais ir įlankėlėmis, skaidri ir šilta Adrijos jūra, šimtai išsibarsčiusių salelių, Dalmatijos pakrantėje stūksantys Dinarų kalnai, jaukūs senoviniai miestai - visa tai atrasite keliaudami po Kroatiją.

Kviečiame užsakyti kelionę į Kroatiją ir mėgautis artėjančių atostogų laukimu!

Galimos kelionės trukmės - nuo 7 iki 14 ir daugiau nakvynių, įvairūs maitinimo tipai - be maitinimo, pusryčiai, pusryčiai ir vakarienės, viskas įskaičiuota, kt.
Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Tivatą vykdomi nuo birželio mėnesio iki rugsėjo mėnesio pabaigos. Skrydžiai vykdomi į Juodkalniją, pervežimas į Kroatiją vykdomas autobusu.

Platus kelionės datų ir viešbučių pasirinkimas, degantys paskutinės minutės pasiūlymai!

Novaturo kelionių pasiūlymaispauskite ČIA

Dėl nuolat besikeičiančios pandeminės situacijos skirtingose pasaulio valstybėse taikomi skirtingi saugumo reikalavimai. Prieš prieš kelionę pasidomėkite, kokie ribojimai ir saugumo reikalavimai taikomi šalyje, į kurią keliaujate. Kreipkitės į mus dėl tikslios informacijos ir konsultacijų.

Užsisakykite kelionę internetu arba kreipkitės į mūsų darbuotojus elektroniniu paštu ar telefonu: kontaktai.

Degantys paskutinės minutės pasiūlymai mūsų Facebook paskyroje  facebook.com/GuliverioKeliones Prisijunkite!

Poilsis Kroatijoje

Atsisiųsti kelionės programą

Išvykimo į kelionę dieną - skrydis Vilnius - Tivatas. Atvykus - grupinis pervežimas oro uostas - pasirinktas viešbutis. Įsikūrimas viešbutyje, maitinimas - pagal užsakytą maitinimo programą.

Ilga pakrantė su ramiais paplūdimiais, nepaprasto švarumo Adrijos jūra, šimtai salų salelių ir vaizdingas Dinarų kalnynas jau daug metų traukia turistus į Kroatiją. Šeši pasaulio paveldo objektai ir aštuoni nacionaliniai parkai liudija, kad šalis turi didžiulį kultūros lobyną. Po kelionės į Kroatiją, retas kuris pasakytų, jog nusivylė šios šalies gamtos grožiu, miestais, kurortais, įsikūrusiais ant smaragdinės Adrijos jūros pakrančių. Lietuvos keliautojai jau daugelį metų pamėgę poilsį Kroatijos pietuose. 

Dubrovnikas – patraukliausias Viduržemio jūros regiono miestas ir pagrindinis Kroatijos politikos ir kultūros centras, galėsite pasirinkti pusė dienos pažintinę eksursiją po nuostabų senamiestį kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Nuo Dubrovniko gynybinės sienos galėsite pasigrožėti tiek nuostabia Adrijos jūros, tiek senamiesčio panorama iš viršaus.

Galite pasirinkti išvyką į Juodkalniją, kurios metu taip pat aplankysite į UNESCO saugomų objektų sąrašą įtrauktą Kotoro senamiestį, bet ir susipažinsite su Tivate esančiu uostu Porto Montegro, kuris labai mažai kuo skiriasi nuo Monako. Taip pat laiveliu plauksite iki Dievo motinos salelės.

Taip pat turėsite galimybę aplankyti vieną gražiausių Bosnijos ir Hercogovinos miestą – Mostarą, jo senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, čia persipynę rytų ir vakarų kultūros. Pasigrožėsime senomis mečetėmis, minaretais, senuoju akmeniniu tiltu per Neretvos upę, jis miesto o gal net ir visos šalies simbolis.

Išvykimo dieną viešbutyje nurodytu laiku išsiregistruojate iš viešbučio. Grupinis pervežimas į Herakliono oro uostą. Skrydis Tivatas - Vilnius.

SKRYDŽIŲ TVARKARAŠČIAI:
Kelionių organizatorius NOVATURAS organizuoja skrydžius į Tivatą, Juodkalniją (iš jos vykdomas pervežimas į Kroatiją) ketvirtadieniais iki rugsėjo 23 d.

SVARBI INFORMACIJA: prieš kelionę į Kroatiją ir grįžtant į Lietuvą atidžiai susipažinkite su saugaus keliavimo reikalavimais, pasirūpinkite reikiamais dokumentais, užpildykite Juodkalnijos ir Lietuvos sveikatos apsaugos institucijų reikalaujamas anketas, atlikite privalomus Covid-19 tyrimus, laikykitės šalyje įvestų saugumo reikalavimų, susijusių su pandemija.

Saugumo reikalavimai keliaujant į Kroatiją grietu metu bus patikslinti: saugaus keliavimo informacija

Aktuali informacija atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą nurodyta Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje: spauskite ČIA

Prieš įsigyjant kelionę pasikonsultuokite su mūsų darbuotojais. Suteiksime profesionalias konsultacijas, supažindinsime su saugumo reikalavimais, padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį viešbutį.

Su kelionių organizatoriaus "Guliverio kelionės" darbuotojais galite susisiekti telefonu ir elektroniniu paštu:

Vilniuje: +370 618 07728, +370 640 38134, +370 640 50804, el.p. vilnius@guliveriokeliones.lt 
Kaune: +370 616 50900, +370 687 34638, +370 686 87329, el.p. kaunas@guliveriokeliones.lt 
Klaipėdoje: +370 689 61252, el.p. klaipeda@guliveriokeliones.lt 
Šiauliuose: +370 685 44755, el.p. siauliai@guliveriokeliones.lt 
Utenoje: +370 614 21255, el.p. utena@guliveriokeliones.lt 

Daugiau informacijos: https://www.guliveriokeliones.lt/kontaktai


Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydžiai Vilnius - Tivatas- Vilnius; pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas; pasirinktos trukmės poilsis pasirinktame viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų kelionės metu draudimas; kurorto rinkliava nuo 1,10 EUR iki 2,70 EUR už naktį; privalomi Covid-19 tyrimai ir tyrimo sertifikatai apie neigiamą rezultatą arba taikomas išimtis pagrindžiantys dokumentai apie persirgimą Covid-19 liga arba skiepijimą pagal pilną skiepų nuo Covid-19 programą (visi dokumentai pateikiami anglų kalba); ekskursijos ir pramogos; asmeninės išlaidos.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai