Reikalinga pagalba?

Zarasų kraštas

Organizuojama grupėms pageidaujant

Zarasų kraštas

Atsisiųsti kelionės programą

Kelionę pradedame Gražutės regioniniame parke esančioje Salako Švč. Mergelės Marijos Sopulingosios bažnyčioje. Tai išskirtinė ant kalnelio įsitaisiusi šventovė, paliekanti įspūdį savo monumentalumu ir į dangų šaunančiu 72 m aukščio bokštu. Grožėdamiesi vaizdais, važiuojame link Antalieptės, tiltų ir lieptų krašto. Vėliau vykstame į Zarasus, kurį iš visų pusių supa Zaraso, Zarasaičio, Balto  ir Griežtos ežerai. Pažintį su šiuo miestu pradėsime nuo Lietuvoje unikalaus statinio – 17 metrų aukščio ir net 34 m pločio Zarasų apžvalgos bokšto. Nuo jo atsiveria puikus vaizdas į Zaraso ežerą ir Zarasų apylinkes. Susipažinę su šiuo miestu, vykstame į Šlyninkos vandens malūną, kur turėsite galimybę paragauti “razavų blynų”. Šlyninkos vandens malūnas – tai jau tris šimtmečius menantis unikalus technikos paveldo statinys su išlikusia autentiška įranga. Po ekskursijos ir degustacijos vykstame link seniausio ir storiausio Lietuvoje augančio paprastojo ąžuolo, vieno seniausių Europoje – Stelmužės ąžuolo, šalia stovi seniausia Lietuvoje medinė bažnyčia.

Pasirinktinai galima lankyti:
Šlyninkos vandens malūnas su razavų blynų degustacija – 10 EUR/asm.;
Stelmužės dvarvietė – 1,5 EUR/asm.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė patogiu turistinės klasės autobusu; kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

bilietai į mokamus objektus.

Pastabos

Lankomų objektų tvarka kelionės metu gali keistis! Kelionę užsakant grupei, kainą tikslinkite mūsų biuruose; kelionės kaina priklauso nuo keliaujančių asmenų skaičiaus ir išvykimo miesto.

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
Keliaujantiems šeštą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems penktą kartą-12%
Keliaujantiems ketvirtą kartą-10%
Keliaujantiems trečią kartą-7%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Užpildykite kelionės pasiūlymo formą

Jeigu norėtumėt, kad kelionę organizuotume Jūsų kolektyvui, užpildykite šią formą ir mes netrukus atsiųsime preliminarų kainos pasiūlymą Jūsų nurodytu el. paštu.

Pasirinkite išvykimo miestą

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai