Reikalinga pagalba?

Jurbarko kraštas

SMALININKAI–MEDAUS SLĖNIS–PANEMUNĖS PILIS–JURBARKAS
Naujiena!

Jurbarko kraštas

Atsisiųsti kelionės programą

Vykstame Jurbarko krašto link. Jurbarko krašte tiek turtų, kad juos visus pamatyti neužtektų ir vienos dienos. Sustojame Panemunėje. Šią gyvenvietę puošia Panemunės pilis*, dar vadinama Vytėnų arba Gelgaudų pilimi. Manoma, kad Panemunės pilies teritorijoje galėjo būti didžiojo Lietuvos kunigaikščio Vytenio dvaras, čia šis garsus Lietuvos valdovas ir palaidotas. Pasižvalgysime po pilies apylinkes iš pilies bokšto, apžiūrėsime pilies karcerį bei archeologinius radinius. Toliau vykstame į nuostabųjį gamtos kampelį Šilinę, į Medaus slėnį ir čia pamaloninsite savo skonio receptorius – Jūsų lauks medaus degustacija*. Čia mus pasitiks idiliška ramybė su medaus aromatu. Bitininkas įdomiai supažindins su įvairiomis medaus rūšimis, bičių gyvenimu. Paragausite įvairių rūšių medaus, skanausite bičių duonelę, pasivaišinsite žolelių arbata, medaus pyragu. Kitas sustojimas – amžinas pasienis Smalininkai. Tai – Mažosios Lietuvos pasididžiavimas, ilgiausią ąžuolų alėją turintis miestelis (187 ąžuolai, kurių amžius 200 metų). Ilgus šimtmečius Smalininkai žymėjo ribą tarp Rytų ir Vakarų, Didžiosios ir Mažosios Lietuvos, katalikybės ir protestantizmo. Smalininkuose buvo sausumos ir upių muitinė – per pastarąją dieną  praplaukdavo apie 80 laivų. Didžioji prekių srautų dalis buvo carinės Rusijos į Vakarus. Laivai upėmis, kanalų sistema nuplaukdavo net iki Berlyno. Pasienis buvo griežtai saugomas. Miestelio architektūra primena, kad kraštas ilgą laiką priklausė Prūsijai, kad čia – Mažoji Lietuva. Smalininkuose dalyvaujame teatralizuotoje ekskursijoje-susitikime su “pasienio” tarnyba. Teatralizuotos ekskursijos* metu teatrališkai bus perteikiama Smalininkų istorija su gyvenimo pasienyje ypatumais. Po teatralizuotos ekskursijos aplankysime Smalininkų gaspadinę Egitą Lyneburgerienę. Smalininkų kultūros centre skanausime kugelį, pyragą ir kafiją*. Smalininkai garsėja Senovinės technikos muziejumi*. Muziejuje sukaupti eksponatai atspindi šio pasienio krašto žemės ūkio, buities, amatų, technikos raidą. Eksponuojami senoviniai degimo varikliai, traktoriai, transporto technika, elektros, radijo, kino foto technika taip pat mėsmalės, skaičiavimo mašinos. Vėliau vykstame prie Jurbarko parko, kur mūsų lauks edukacinė programa* – Žiobrių kepimas ant laužo. Tai – viena iš unikaliausių Jurbarko krašto kulinarinio paveldo tradicijų. Ši programa – Jurbarko krašto vizitinė kortelė. Jurbarko dvaro parke ant laužo bus kepamai žiobriai, kuriuos ir skanausime. Pasistiprinę vykstame namų link.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) bilietai į mokamus objektus.

Pastabos

Lankomų objektų tvarka kelionės metu gali keistis! Kelionę užsakant grupei, kainą tikslinkite mūsų biuruose; kelionės kaina priklauso nuo keliaujančių asmenų skaičiaus ir išvykimo miesto.

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui-80%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui-65%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui-50%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui-35%
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui-25%
4 asmenų grupei - 4-ajam asmeniui-10%
Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems trečią kartą-10%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Užsakant kelionę, taikoma viena iš nuolaidų – išankstinio pirkimo, specialaus pasiūlymo, fortūnos, paskutinės minutės, lojalaus kliento, studento, senjoro, grupinė, akcijos nuolaida. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Užpildykite kelionės pasiūlymo formą

Jeigu norėtumėt, kad kelionę organizuotume Jūsų kolektyvui, užpildykite šią formą ir mes netrukus atsiųsime preliminarų kainos pasiūlymą Jūsų nurodytu el. paštu.

Pasirinkite išvykimo miestą

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai