Reikalinga pagalba?

Pramogos karališkame kurorte Birštone (kolektyvams)

Apgyvendinimas 5* viešbutyje HARMONY PARK
3 val. nemokamas apsilankymas viešbučio HARMONY PARK vandens ir pirčių erdvėje
Gausybė pramogų ir erdvių įmonės kolektyvo šventėms Harmony Park viešbutyje
 • Apgyvendimas gamtos apsuptyje įsikūrusiame Harmony Park 5* viešbutyje;
 • 1,5 val. trukmės nemokamas apsilankymas viešbučio HARMONY PARK vandens ir pirčių erdvėje; 
 • Nuotaikiga ekskursija Stakliškių alaus daryklos bokšte-muziejuje ir autentiško gėrimo - midaus, degustacija;
 • Aukščiausio apžvalgos bokšto Lietuvoje lankymas
 • Pramogos Birštono kurorte ir SPA procedūros Harmony Park viešbučio SPA erdvėje

Pramogos karališkame kurorte Birštone (kolektyvams)

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Anksti ryte išvykstame Birštono link. Atvykstame į Stakliškių alaus daryklos salyklo bokštą–muziejų*, įsikūrusį neseniai restauruotame, XIX a. buvusios alaus daryklos „Gintaras“ salyklo džiovyklos bokšte. Jūsų lauks įsimintina ekskursija po muziejų, kurios metu išgirsite midaus atsiradimo ir gamybos istoriją, pamatysite ankstesniųjų laikų midaus gėrimo indus, apžiūrėti išlikusias autentiškas erdves ir įrenginius. Ekskursijos kulminacija – šio tradicinio autentiško gėrimo degustacija*. Šalia esančioje parduotuvėje galėsite įsigyti visų rūšių midaus gėrimų originaliose pakuotėse ir nustebinti saviškius lauktuvėmis. Apie pietus atvykstame į Birštoną – garsų Lietuvoje mineralinių vandenų sveikatinimo kurortą. Visas Birštonas vasarą skendi žalumynuose. Ties Birštono kurortu Nemunas daro didelį vingį, apsupdamas, nuostabaus grožio šilą. Birštono kurortas dar XVIII amžiuje ėmė garsėti gydomųjų savybių turinčiais mineraliniais vandenimis. Mineralinis vanduo, trykštantis iš žemės gelmių, yra svarbiausias Birštono kurorto gyvavimo bei augimo skatintojas. Būtent dėl mineralinio vandens sudėties ir ypatingo švelnaus oro, kuris veikia organizmą lyg didžiulis inhaliatorius, Birštonas nuo seno yra laikomas vienu iš pačių geriausių Lietuvos kurortų, turintis karališkas šaknis. Laisvas laikas pietums vienoje iš jaukių Birštono kavinių. Po pietų, ekskursija karališkame kurorte, kurios metu išgirsime miesto istoriją, paskanausime pirmųjų Birštono mineralinių šaltinių vandens, pasivaikščiosime Vytauto parke ir užkopsime į Vytauto piliakalnį, nuo kurio atsiveria panorama į Nemuno vingį. Vakarop atvykstame į 5* viešbutį Harmony Park. Laisvas laikas lepinantis viešbučio vandens ir pirčių zonoje. Pageidaujantierms – vakarienė viešbučio restorane** (už papildomą mokestį). Nakvynė.

2 diena. Gausūs švediško stalo pusryčiai viešbučio restorane. Tęsiame ekskursiją Birštono kurorte. Laiką leisime įspūdingame centriniame miesto parke. Išbandysime sveikatinimąsi S.Kneipo metodu. Vėliau apsilankysime atvirame originalios architektūros mineralinio vandens garinimo bokšte-paviljone „Druskupis“. Tai vienintelis toks Lietuvoje mineralinio vandens garinimo statinys, kur galima mėgautis ypatingai sveiku „jūrinio efekto“ oru. Išbandysime inhaliacijas po atviru dangumi, stiprinsime sveikatą ir grūdinsime organizmą šviesos terapija. Laisvas laikas pietums vienoje iš jaukių kurorto kavinių. Po pietų vykstame aplankyti aukščiausio Lietuvoje Birštono apžvalgos bokšto. Bokštas yra 45 metrų aukščio ir į jį kopiant, turėsite įveikti 300 patogių ir saugių laiptelių. Nuo ant Škėvonių kalnagūbrio pastatyto apžvalgos bokštų „karaliaus“ gėrėsitės unikaliomis Europoje, Nemuno upės kilpomis, aukštais šlaitais, raguvomis, bei atodangomis. Vakare išvykstame namų link. Grįžtame į namus.

Pageidaujantiems už papildomą mokestį šios kelionės metu galime užsakyti:

Dalyvavimą edukacinėje programoje „Dzūkiškos bandos“. Susipažinsite su bulvinių dzūkiškų bandų paruošimu ir kepimu ant kopūsto lapo duonkepės krosnyje. O pageidaujantys patys galės pašauti bandą nuo ližės į krosnį;

Pasiplaukiojimą pramoginiu laivu Birštono kilpų regioniniame parke, aplankant Birštono kurorto vaizdingiausias vietas, apžvelgiant natūralų šios vietovės kraštovaizdį (vykdoma esant palankioms oro sąlygoms);

"Harmony Park“ viešbučio centro SPA centre teikiamas malonias procedūras, padėsiančias sušilti, atsigaivinti, atpalaiduoti ne tik kūną, bet ir sielą. Galėsite pasirinkti vieną procedūrą ar visą jų rinkinį. Atsižvelgdami į Jūsų norus, kvalifikuoti specialistai sudarys Jums tinkamiausią sveikatą ir kūno grožį puoselėjančią programą.

 "Harmony Park" viešbučio erdves konferencijoms, skirtas tiek nedideliems susirinkimams, tiek konferencijoms iki 300 žmonių. Erdvėse įrengta moderni garso ir vaizdo įranga leis pasiekti geriausius rezultatus. Galėsite surengti mokymus darbuotojams, metines šventes, motyvacinius seminarus ir kitus renginius. Visos erdvės sukurtos viliantis, kad šioje aplinkoje žmonės bendraus, jungsis ir turės visas sąlygas kurti tobulesnį požiūrį į verslą.

Šventinį vakarą su užkandžiais, karštais patiekalais bei gėrimais vienoje iš renginių erdvių

 

Bilietai į mokamus lankomus objektus:

Vietiniai gidai ir ausinukų nuoma ~ 5 EUR

Ekskursija Stakliškių alaus daryklos salyklo bokšte–muziejuje ir gėrimų degustacija ~ 12 EUR/asm.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 1 nakvynė 5* viešbutyje Harmony Park su pusryčiais; 1,5 val. nemokamas apsilankymas viešbučio vandens ir pirčių erdvėje;  kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 24 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę).

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto.

Atmintinė

Atsisiųsti

SVARBU!

Jeigu jums pasireiškė ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas) vykti į kelionę negalite. Prašome kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Keliautojai privalo:

 • Pasiimti į kelionę apsaugines veido kaukes;
 • Laikytis visų asmens higienos reikalavimų (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas ir kt.);

Mes užtikriname, kad:

 • Autobusai dezinfekuojami prieš ir po kiekvieno reiso bei valomi ir dezinfekuojami pagal SAM reikalavimus;
 • Autobusuose įrengti keleiviams skirti dezinfekatoriai, todėl prašome dezinfekuoti rankas įlipant ir išlipant iš autobuso.

Maloniai prašome elgtis atsakingai ir laikytis naujų taisyklių, nes tik kartu galime užtikrinti, kad kelionės būtų saugios.

IŠVYKIMO INFORMACIJA

Išvykimo vietos. Į kelionę išvykstame iš šių pagrindinių vietų:

 • Vilniaus nuo Geležinio Vilko g. 6A (ERGO stovėjimo aikštelė).
 • Kauno nuo Pilies aikštelės

Svarbu:

 • Išvykimo miestą būtina pasirinkti kelionės užsakymo metu. Išvykimo miestą galite keisti likus ne mažiau kaip 5 dienoms iki išvykimo.
 • Išvykimo miestų eiliškumas gali keistis. Tikslų išvykimo laiką ir vietas bei kelionių organizatoriaus atstovo kontaktinę informaciją rasite mūsų interneto svetainėje likus 2-3 dienoms iki kelionės.
 • Išvykimo informaciją gausite SMS žinute Jūsų nurodytu telefono numeriu likus 1 dienai iki kelionės.
 • Į išvykimo vietą prašome atvykti  likus 10-15 min. iki nurodyto išvykimo laiko ir nevėluoti. Kelionių organizatorius neatsako už turistų vėlavimą atvykti į išvykimo vietą ir neįsipareigoja jų laukti.

Pervežimai ir automobilių saugojimo paslaugos. Už papildomą mokestį organizuojame pervežimus iš Klaipėdos, Kryžkalnio, Šiaulių ir Panevėžio. Turistams, kurie į Kauną ar Vilnių savo automobiliu atvyksta iš kitų miestų, rekomenduojame iš anksto savarankiškai užsisakyti automobilio saugojimo paslaugą. Išsamią informaciją apie pervežimų sąlygas ir kainas bei automobilių saugojimo paslaugas rasite interneto svetainėje https://www.guliveriokeliones.lt/isvykimo_laikai_ir_vietos

KELIONĖS DOKUMENTAI

Kai kurie muziejai taiko nuolaidas senjorams, studentams, mokiniams, neįgaliesiems ir pan., tad rekomenduojame turėti tai įrodantį pažymėjimą.

MOKAMI OBJEKTAI

Lankomų objektų kainos kelionės metu gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Už mokamus objektus ekskursijų metu kortele sumokėti negalėsite. 

Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose ekskursijų neveda, tad kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 24 EUR:

Vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma: ~ 5 EUR/asm;

Ekskursija Stakliškių alaus daryklos salyklo bokšte–muziejuje ir gėrimų degustacija ~ 12 EUR/asm.

Edukacinė programa „Dzūkiškos bandos“ ~ 7 EUR/asm.

PAPILDOMOS PASIRENKAMOS EKSKURSIJOS IR PRAMOGOS

Papildomas pasirenkamas ekskursijas ir pramogas galite užsakyti pirkdami kelionę arba kelionės metu. Pastaba: perkant išvykas kelionės metu apmokėjimas tik GRYNAISIAIS!  Kai kurių išvykų metu gali būti pasirinktinai lankomų objektų, kurių kaina nėra įskaičiuota į išvykos kainą.

Vakarienė viešbučio HARMONY PARK  restorane, pasirinktinai iš meniu: nuo 10 EUR 

REKOMENDUOJAME TURĖTI

 • maudymosi aprangą, rankšluostį, šlepetes baseinui;
 • patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;
 • nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms; skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;
 • kelionių su nakvyne metu - higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
 • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate; 
 • rekomenduojama su savimi turėti užkandžių ir gėrimų;
 • jei reikalavimas dėvėti veido kaukę uždarose erdvėse vis dar galioja, prašome pasiimti kaukę į kelionę.

AUTOBUSAS

Į keliones vykstame 28-70 vietų turistinės klasės autobusais, kuriuose yra vaizdo ir garso grotuvai, oro vėdinimo sistema, tualetas. Autobusuose neteikiamos WiFi ir telefonų įkrovimo paslaugos, netiekiamas karštas vanduo.

Vieta autobuse
Užsakydami kelionę galite pasirinkti pageidaujamą sėdėjimo vietą autobuse pagal pateiktą standartinį autobuso planą. Jei į kelionę vykstate vienas, sėdėjimo vieta Jums parenkama automatiškai. Plane vietos žymimos skaičiais ir raidėmis: skaičius nurodo sėdynių eilės numerį, o raidė – konkrečią vietą toje eilėje (A, B – vairuotojo pusėje; C, D – kelionės vadovo pusėje). Visuose autobusuose vietos sunumeruotos skirtingai, tad likus 1 dienai iki išvykimo į kelionę gausite SMS žinutę, kurioje bus nurodytas Jūsų pasirinktos vietos numeris konkrečiame autobuse (pvz., 5A vieta gali būti 17 vieta). Jei į kelionę vyksta autobusas, kurio sėdynių planas nestandartinis, kelionių organizatorius gali pakeisti Jūsų pasirinktą vietą.

Papildomą vietą autobuse galite užsakyti už papildomą mokestį (kainos teiraukitės užsakydami kelionę). Papildomai parduodamų vietų skaičius ribotas.

Taisyklės keliaujantiems autobusu:

 • Pagal galiojančias ES taisykles autobusuose, kuriuose įrengti saugos diržai, keleiviai privalo važiuoti juos prisisegę. Autobusui judant griežtai draudžiama vaikščioti ir stovėti autobuso salone.
 • Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse prašome naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota.
 • Autobuso salone keliose vietose prie lango yra įrengti avariniai plaktukai, skirti avariniam stiklo išdaužimui. Kelionės metu, išskyrus avarijos atvejus, griežtai draudžiama juos liesti.
 • Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris asmeniui neviršytų 25 kg. Bagažas kelionės metu laikomas autobuso bagažinėje. Su savimi į autobuso saloną pasiimkite tik būtiniausius daiktus.
 • Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

KELIONĖS EIGA

Į kelionę iš pagrindinių išvykimo vietų (Vilniaus, Kauno) išvykstame anksti ryte, dažniausiai tarp 3:00 ir 06:00. Į viešbučius nakvynei atvykstame 20:00-00:00. Rytais iš viešbučių išvykstame 07:00-09:00 (po pusryčių). Kelionės programoje nurodytas planuojamas grįžimo iš kelionės laikas: „vakare“ – 18:00-22:00; „vėlai vakare“ – 22:00-00:00; „naktį“ – 00:00-04:00. Atvykimo į viešbučius ir grįžimo iš kelionės laikas gali keistis dėl įvairių priežasčių (transporto kamščių, kelių remonto darbų, meteorologinių sąlygų), kurių neįmanoma numatyti iš anksto.

Kelionės metu kas 2,5-3,5 val. numatyti trumpi sustojimai poilsiui (~20 min).  Visos kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto.

APGYVENDINIMAS

Kelionių autobusu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose, pensionuose, svečių namuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose viešbučiuose patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti bendri 2-3 kambariams arba koridoriuje. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas
Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą priemoką. Jei kelionę užsakote likus daugiau nei 7 dienoms iki išvykimo ir nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais. Jei kelionę užsakote likus mažiau nei 7 dienoms iki išvykimo, kelionių organizatorius neįsipareigoja Jus apgyvendinti viename kambaryje su kitais turistais – šiuo atveju turėsite mokėti vienviečio kambario priemoką.

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai