Reikalinga pagalba?

Pažintis su Šri Lanka ir poilsis prie vandenyno

Naujiena!
Visos nakvynės 4* viešbučiuose! 11 17 reikalinga pavienė moteris!
Kelionės vadovas iš Lietuvos!
Skrydis su geriausiomis avialinijomis Europoje - Turkish Airlines
Skrydžio kaina nuo: 880 €
Papildoma nuolaida perkant internetu -1 %
2024-11-17 – 11-30 liko 13 viet.
1 290,00 € -3 % 1 251,30 € PIRKTI
2025-02-15 – 02-28 vietų nėra
1 290,00 €
2025-02-28 – 03-13 liko 7 viet.
1 390,00 € PIRKTI

Kainos nurodytos be skrydžio.

visos datos ir kainos

 • Mokami lankomi objektai įskaičiuoti į kelionės kainą! 
 • 4 dienos skirtos poilsiui 4* viešbutyje prie vandenyno! 
 • Aplankysime turtingą Šri Lankos istoriją atspindinčius senovės miestus, šventyklas, archeologinio paveldo objektus
 • Susipažinsime su vietinių gyventojų tradicijomis ir papročiais
 • Žavėsitės stulbinančiais paplūdimiais, Centrinės Šri Lankos aukštumomis bei beribėmis arbatos plantacijomis
 • Susipažinsite su nuostabia gamtos įvairove, vykdami į safarius gražiausiuose šalies nacionaliniuose parkuose
 • Unikaliame Hortono aukštuminių lygumų nacionaliniame parke pasijusite lyg  “Pasaulio pakraštyje” 

Pažintis su Šri Lanka ir poilsis prie vandenyno

Atsisiųsti kelionės programą

Turkish Airlines skrydžių laikai:

2024 m. lapkričio 17 - 30 d.

Vilnius 12:00 - Stambulas 16:05; Stambulas 19:25  - Kolombas 06:10 (+1 d. lapkričio 18 d.)

Kolombas 07:25 - Stambulas 14:05; Stambulas 17:00 - Vilnius 19:05

2025 m. vasario 15 - 28 d. 

Vilnius 20:00 - Stambulas 00:05 (+1 d. vasario 16 d.); Stambulas 02:50  - Kolombas 13:15

Kolombas 07:40 - Stambulas 14:15; Stambulas 17:10 - Vilnius 19:10

1 diena. Vilniaus oro uoste susitiksite su kelionės vadovu, kuris lydės grupę visos kelionės metu. Skrydis iš Vilniaus į Kolombą su persėdimu tarpiniame oro uoste.

2 diena. Atvykstame į Kolombo oro uostą. Po pasų patikros, muitinės ir bagažo atsiėmimo vykstame į viešbutį prie Kolombo. Antroje dienos pusėje - apžvalginė ekskursija autobusu ir pėsčiomis Šri Lankos sostinėje Kolombe - didžiausiame šalies mieste. Daugybę metų buvęs svarbus prekybinis uostas šiandien Kolombas keliautojams pristato moderniąją Šri Lankos pusę. Miestas pagrindiniu administraciniu centru tapo olandams perėmus Šri Lankos salos kontrolę iš portugalų, o britų kolonijos Ceilono laikais Kolombas stipriai išsiplėtė. Apžvalginės ekskursijos Kolombe metu pamatysite svarbiausius miesto objektus ir pajusite šio kolonijos laikais kurto miesto dvasią. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Kolombo.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Pinavalą, kur lankysimės dramblių kaimelyje. Čia stebėsime kaip maitinami ir prižiūrimi, maudomi našlaičiais tapę drambliukai. Drambliai visada buvo ir iki šiol yra labai svarbi Šri Lankos gyvenimo bei kultūros dalis. Turėsite galimybę pajodinėti drambliais ir pasižvalgyti po apylinkes nuo šio galingo gyvūno nugaros. Vakare atvykstame į viešbutį Sigirijos apylinkėse. Vakarienė ir nakvynė.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į ekskursiją senojoje Šri Lankos sostinėje Polonaruvoje, įtrauktoje į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. XI-XII amžiuje įkurtas miestas savo klestėjimo laikais buvo apjuostas trimis gynybinėmis sienomis, puoštas didingu sodu, parku ir daugybe šventyklų. Čia pamatysite žymiųjų Gal Viharos karališkųjų rūmų griuvėsius, kurių šventykloje išlikusios didžiulės uoloje iškaltos Budos skulptūros. Vykstame į Minerijos nacionalinį parką - didžiausią gamtos parką Šri Lankoje. Tai viena iš vietų šioje saloje, kur saugiai gyvena drambliai. Leisimės į safarį džipais nacionaliniame parke, kur stebėsime laisvai gyvenančius dramblius, egzotinius paukščius, krokodilus ir kitus gyvūnus. Grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į Sigiriją - UNESCO saugomą kultūrinį ir istorinį paminklą. Laipteliais kopsite į kalną, ant kurio V amžiuje buvo pastatytas fortas. Liūto kalnu dar vadinama uola yra vienas pagrindinių turistų lankomų objektų visoje šalyje. 200 metrų aukštyje tuometinio karaliaus nurodymu buvo pastatyti rūmai, kurių įėjimą saugojo didžiulis akmeninis liūtas. Senoviniuose raštuose minima, kad rūmų frontonas buvo sukurtas iš marmuro, rūmus supo sodai su vandens telkiniais, rūmų dekore buvo gausu brangakmenių. Didžiulis karališkas sodas yra gerai išlikęs. Raštuose minima galerija su freskomis, spalvingais paveikslais ir veidrodinėmis sienomis. Antroje dienos pusėje - poilsis prie baseino arba ajurvedinės procedūros**. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Vykstame į UNESCO saugomą Dambulos urvo šventyklą, dar vadinamą Auksine Dambulos šventykla. Karaliaus nurodymu I amžiuje prieš mūsų erą įkurta šventykla išsidėsčiusi penkiuose urvuose ir garsėja didele senovinių Budos statulų kolekcija. Spalvingos freskos puošia šventyklos lubas ir sienas, jose vaizduojami svarbiausi Budos gyvenimo įvykiai. Pakeliui į Kandį apsilankome batikos fabrikėlyje ir Matale prieskonių sode, kur pamatysime įvairius Šri Lankoje auginamus prieskonius ir sužinosime apie ajurvedos produktų gamybą. Ekskursija Kandyje - paskutinėje senovės Šri Lankos karalių sostinėje. Ant kalvos įsikūręs UNESCO saugomas ypatingo grožio miestas ir šiandien laikomas šalies kultūrine sostine. Miesto centre, šalia ežero yra šventykla, kurioje saugoma pagrindinė šalies relikvija - šventasis Budos dantis. Apsilankę šventykloje vykstame į tautinių šokių vakarą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kandyje.

7 diena. Pusryčiai. Vykstame į Mahaveli upės apjuostą Peradenijos botanikos sodą, kuris buvo įkurtas 1374 metais kaip karalių amžinojo poilsio vieta. Čia pamatysime daugiau kaip 4000 įvairių augalų rūšių, žymių asmenų, gyvenusių skirtingomis eromis, pasodintus memorialinius medžius. Apsilankome brangakmenių muziejuje ir šlifavimo dirbtuvėse bei arbatos plantacijoje, kur stebėsime arbatžolių perdirbimo procesą ir įsigysime pasaulinį pripažinimą pelniusios Ceilono arbatos. Vykstame į Nuwara Eliya - miestą virš debesų. Mažąja Anglija vadinamas miestas iš tiesų primena Angliją: namai, golfo aikštynai, debesuotas bei rūke dažnai skendintis miestas, kur temperatūra retai pakyla virš 25 laipsnių Celsijaus. Britų kolonijos laikais tai buvo pirmasis anglų plantatorių kurortas, pasižymintis švelniu kalnų klimatu. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Nuwara Eliya apylinkėse.

8 diena. Pusryčiai. Vykstame į Hortono aukštuminių lygumų nacionalinį parką. Jis išsidėstęs ~2000 metrų aukštyje, ten didžiulius plotus užima miglotos pievos su jose augančiais fantastiškų formų medžiais ir lediniais upokšniais. Aplankysime “Pasaulio kraštą”, kuris laikomas gražiausiu reginiu visoje saloje - čia bauginantis status šlaitas krinta statmenai žemyn. Atrodo, kad čia seniai sustojo laikas, o Hortono lygumos net ir daug mačiusiam keliautojui palieka stiprų, sukrečiantį, netgi mistinį įspūdį. Grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

9 diena. Pusryčiai. Vykstame vandenyno link, pakeliui besigrožėdami “garbanotais kalnais”, arbatmedžių plantacijomis, kuriose dirba tamilų moterys su ryškiaspalviais sariais ir didelėmis pintinėmis ant pečių. Sustojame prie Devono ir Šv. Klaros krioklių, kur aštrių pojūčių mėgėjai galės išbandyti raftingą**. Vykstame pro kaučiukmedžio plantacijas ir ryžių laukus. Vakarop atvykstame į viešbutį prie vandenyno. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje viename iš kurortų.

10-12 dienos. Pusryčiai. Poilsis prie Indijos vandenyno. Pageidaujantys už papildomą mokestį galės mėgautis ajurvedinėmis procedūromis, vykti į Mėnulio akmens kasyklas ar tuktukais keliauti prie Maru upės, kur laiveliais plauksite mangrovės miškais medžių šaknų labirintais. Vakarienės ir nakvynės viešbutyje.

13 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas kurorte. Vakarop išvykstame į Kolombą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

14 diena. Pusryčiai. Pervežimas į Kolombo oro uostą. Skrydis iš Kolombo į Vilnių su persėdimu tarpiniame oro uoste.


Į kelionės kainą įskaičiuota

12 nakvynių viešbučiuose; maitinimas: pusryčiai ir vakarienės viešbučiuose; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; ekskursijos pagal programą; bilietai į lankomus mokamus objektus pagal programą; pervežimai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

skrydžių bilietai Vilnius - Kolombas - Vilnius su persėdimu Stambule (Turkish Airlines); arbatpinigiai gidui ir vairuotojui; gėrimai; mini barai viešbučių kambariuose; asmeninės išlaidos; papildomos ekskursijos; elektroninė viza ~30 EUR.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius – 15; lėktuvo bilietus būtina užsakyti perkant kelionę; prieš pirkdami kelialapį susipažinkite su šios kelionės atmintine; objektų lankymo tvarka gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; keičiantis skrydžių laikams, galimi programos pakeitimai.

Vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas

Kelionės priemokos

2024 11 17-30 skrydis Vilnius-Kolombas-Vilnius su persėdimu Stambule (Turkish Airlines)930,00 €
2025 02 15-28 skrydis Vilnius-Kolombas-Vilnius su persėdimu Stambule (Turkish Airlines)880,00 €
2025 02 28-2024 03 14 skrydis Vilnius-Kolombas-Vilnius su persėdimu Stambule (Turkish Airlines)880,00 €
Vienvietis kambarys450,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 0 iki 2 m.66,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 3 iki 65 m.22,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 66 iki 75 m.44,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Pasirinkite kelionės datą

Išvykimas:
2025-02-28
Grįžimas:
2025-03-13
Laisvos vietos:
liko 7 viet.
Skrydžio kaina nuo:
880 €
1 390,00 € PIRKTI

Kainos nurodytos be skrydžio.

Į kelionės kainą įskaičiuota

12 nakvynių viešbučiuose; maitinimas: pusryčiai ir vakarienės viešbučiuose; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; ekskursijos pagal programą; bilietai į lankomus mokamus objektus pagal programą; pervežimai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

skrydžių bilietai Vilnius - Kolombas - Vilnius su persėdimu Stambule (Turkish Airlines); arbatpinigiai gidui ir vairuotojui; gėrimai; mini barai viešbučių kambariuose; asmeninės išlaidos; papildomos ekskursijos; elektroninė viza ~30 EUR.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius – 15; lėktuvo bilietus būtina užsakyti perkant kelionę; prieš pirkdami kelialapį susipažinkite su šios kelionės atmintine; objektų lankymo tvarka gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; keičiantis skrydžių laikams, galimi programos pakeitimai.

Vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas

Kelionės priemokos

2024 11 17-30 skrydis Vilnius-Kolombas-Vilnius su persėdimu Stambule (Turkish Airlines)930,00 €
2025 02 15-28 skrydis Vilnius-Kolombas-Vilnius su persėdimu Stambule (Turkish Airlines)880,00 €
2025 02 28-2024 03 14 skrydis Vilnius-Kolombas-Vilnius su persėdimu Stambule (Turkish Airlines)880,00 €
Vienvietis kambarys450,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 0 iki 2 m.66,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 3 iki 65 m.22,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 66 iki 75 m.44,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos dienos. Jei paso galiojimo laikas baigiasi anksčiau, dokumentas laikomas negaliojančiu. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

VIZOS

Lietuvos Respublikos piliečiams, vykstantiems į Šri Lanką, vizos reikia. Prašymą e-vizai (ETA)  galima pateikti čia: https://eta.gov.lk/slvisa/visainfo/center.jsp?locale=en_US

Išankstinis elektroninio leidimo įvažiuoti į šalį (ETA) gavimas palengvina ir pagreitina pasų kontrolės perėjimą atvykus į šalį. Neturintys iš anksto įforminto leidimo (ETA) jo gavimo procedūrą galės atlikti oro uoste, atvykę į Šri Lanką. Čia leidimas vienam asmeniui kainuotų 35 JAV dolerius, o vaikams iki 12 metų amžiaus – nemokamai. Rekomenduojame greitesniam ir komfortiškesniam pasų kontrolės perėjimui pasirūpinti elektroniniu leidimu (ETA) iš anksto. Mokestis už leidimą (ETA) yra negrąžinamas, net ir tuo atveju, jei konsulinės įstaigos priima sprendimą leidimo (ETA) neišduoti. Daugiau ir tikslesnės informacijos apie leidimus (ETA) galite rasti www.immigration.gov.lkhttp://www.eta.gov.lk/slvisa/ arba teiraukitės Jus aptarnaujančioje kelionių agentūroje. Asmenims be pilietybės, turintiems leidimą gyventi Lietuvos Respublikoje ir išduotą galiojantį kelionės dokumentą, atvykti į Šri Lanką neleidžiama. UAB „Guliverio kelionės“ neatsako už tai, kad neįsigijęs vizos turistas neišvyksta į kelionę, taip pat už pasienio bei migracijos tarnybų priimtus sprendimus turisto atžvilgiu bei dėl to patirtus nuostolius.

SKIEPAI

Šri Lanka: nėra privalomų skiepų keliautojams.

Daugiau informacijos: https://nvsc.lrv.lt/skiepai-keliautojams

PINIGAI

Šri Lankos valiuta: Šri Lankos rupija (LKR). 1 EUR ~ 340 LKR. Šri Lankos rupijų galėsite įsigyti kelionės metu.

MOKAMI OBJEKTAI

Bilietai į mokamus objektus pagal programą yra įtraukti į kelionės kainą. 

PAPILDOMOS PASIRENKAMOS EKSKURSIJOS IR PRAMOGOS

Papildomas ekskursijas galėsite įsigyti kelionės metu. Informaciją apie ekskursijas kelionės metu suteiks kelionių organizatoriaus atstovas.

REKOMENDUOJAME TURĖTI

 • Fotoaparatas, vaizdo kamera, įkrovikliai;
 • Higienos priemonės: dantų pasta, dantų šepetėlis, šampūnas, kremas rankoms ir veidui, kremas nuo saulės, drėgnos servetėlės;
 • Medikamentai: nuo ligų, kurios gali paaštrėti kelionės metu; nuo skausmo, peršalimo, virškinimo sutrikimų, viduriavimo, supimo važiuojant ar plaukiant; pleistrų;
 • Buitiniai elektros prietaisai, jei jie kelionės metu būtini: plaukų džiovintuvas, lygintuvas. 
 • Apsiaustas nuo lietaus arba skėtis;
 • Galvos apdangalas, akiniai nuo saulės;
 • Drabužiai turėtų būti lengvi, medvilniniai. Avalynė patogi ir lengva, patartina storesniu padu. Kelionės metu būtina turėti šiltą megztinį ar lengvesnę striukę;
 • Lankant bažnyčias ir vienuolynus, vyrai turėtų rinktis ilgesnes kelnes (vengti šortų), moterys – turėti skarą/šalikėlį galvai pridengti, vengti pečius apnuoginančių rūbų.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris –Balcia Insurance SE (www.balcia.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.balcia.lt/uploads/TRAVEL/Kelioni%C5%B3%20draudimo%20taisykl%C4%97s_LT-003-03_20231006_LT.pdf

SKRYDIS

Lėktuvo bilietai užsakomi už papildomą mokestį. Perkant kelionę lėktuvo bilietai bus pridėti prie jūsų užsakymo.

Lėktuvo bilietus nuperka kelionių organizatorius "Guliverio kelionės". Tikslaus skrydžio laiko teiraukitės kelionių agentūroje.

Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą, jis nekeičiamas, pinigai negrąžinami.

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus.

APGYVENDINIMAS

Kelionės metu būsite apgyvendinti viešbučiuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova.

Jei į kelionę vykstate vienas
Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą priemoką.

KITA INFORMACIJA

 • Planuojant Šri Lankoje naudotis Lietuvos bankų išduotomis mokėjimo kortelėmis, rekomenduojame apie tai informuoti atitinkamus bankus, kad šie, siekdami apsaugoti jūsų sąskaitas, neužblokuotų kortelių.
 • Rekomenduojama turėti paso, nuotraukos, Šri Lankos vizos, skrydžių bilietų kopijas, laikyti jas atskirai nuo originalų.
 • Daugiau rekomendacijų rasite Užsienio reikalų ministerijos interneto svetainėje keliautojams: https://keliauk.urm.lt/location/sri-lanka

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasirinkite kelionės datą