Reikalinga pagalba?

Savaitgalis Madride - lėktuvu

Kaina nuo 349 €
Organizuojama grupėms nuo 6 asmenų
* Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 7 % !

Savaitgalis Madride - lėktuvu

1 diena Skrydis Vilnius-Madridas. Atskridus visuomeniniu transportu* vykstame iki viešbučio. Toliau pažintis su Madridu pėsčiomis: Puerta del Sol aikštės su sėkmę nešančiu Nulinius Ispanijos tašku ir miesto simboliu. Vaikščiodami senosiomis gatvelėmis  pasineriame į Madrido istoriją ir aplankome Provincijos aikštę su Sta Cruz rūmais, stabtelime prie San Pedro bažnyčios - vienos seniausių ir San Migelio bazilikos – Madrido baroko šedevro, prieiname Miesto aikštę su miesto Rotuše, Luchanų bokštu ir cistercijonų namais. Pasivaikščiojimą ir pažintį su Madrido istoriniu centru baigiame monumentaliojoje Didžiojoje aikštėje. Laisvas vakaras. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Tęsiame pažintį su Madridu: prabangūs Karališkieji rūmai, Katedra, Ispanijos aikštė su akmeniniu obelisku ir paminklu rašytojui M.Servantesui ir jo personažams , Atradimų ir viena iš gražiausių Cibelės aikštė su keturių rūmų pastatais bei neoklasikinių marmurinių skulptūrų kompleksu  ir  fontanais , Gran Via - įspūdinga gatvė su daugybe architektūriniu stiliu ir  žaliasis Prado  prospektas.  Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti garsųjį  Prado muziejų**- vieną garsiausių meno galerijų su įspūdingomis Velaskeso ir Gojos kūrinių  kolekcijomis bei pamatyti daugybės tapybos meistrų, tokių kaip Rubensas, Rafaelis, Ticianas, pavekslus. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Siūlome traukiniu** vykti į buvusią Ispanijos sostinę Toledą – miestą išlaikiusį viduramžišką dvasią ir vieną iš Ispanijos perlų. Pasivaikščiojimas vingriomis senamiesčio gatvelėmis su jaukiomis aikštėmis. Aplankome Katedrą, Šv. Mergelės Baltosios ir  Šv. Tomo bei  Šv. Jono bažnyčias.  Liekantiems Madride siūlome aplankyti karalienės Sofijos šiuolaikinio meno muziejų** su Picasso, Miro ir kitais  XX a. moderniosios dailės šedevrais, Thyssen-Bornemisza muziejų** su viena reikšmingiausiu pasaulio privačių meno kolekcijų.  Futbolo aistruoliams siūlome aplankyti Santiago Bernabéu stadioną, kuriame žaidžia Madrido Karališkasis futbolo klubas.  Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Visuomeniniu transportu*  vykstame į oro uostą. Skrydis Madridas- Vilnius.


Į kelionės kainą įskaičiuota

3 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Skrydis Vilnius-Madridas-Vilnius; mažas rankinis bagažas - 1 vnt. vienam keleiviui; (*) – bilietai į mokamus objektus ir visuomeninis transportas ~ 50 EUR; (**) – papildomos pramogos ,ekskursijos, muziejai ; registruotas orlaivio bagažas iki 15 kg arba 20 kg; pietūs, vakarienės; miestų turistiniai mokesčiai ir kai kurių lankomų vietovių bei objektų gidų paslaugos; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

Pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kainos gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; minimalus keliautojų skaičius – 6 asmenys; kelionės kaina priklauso nuo kelionės datos bei keliaujančių asmenų skaičiaus.

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Nuolaidos nesumuojamos, keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms.

Atmintinė

IŠVYKIMAS: Skrydis: Vilnius – Madridas - Vilnius. Kelionės bilietus atsiimsite agentūroje. Prieš kiekvieną kelionę rekomenduojame pasitikslinti skrydžio laikus, šią informaciją Jums suteiks agentūroje, kurioje užsisakėte kelionę. Kai kuriais atvejais (dėl meteorologinių sąlygų, netikėtai atsiradusių skrydžių saugos trūkumų ir pan.) net ir lėktuvo biliete nurodytas laikas gali būti pakeistas.

Į oro uostą  prašome atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio, Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats.

KELIONĖS DOKUMENTAI:
* Vykstant į Europos Sąjungai ir Šengeno erdvei priklausančias valstybes, reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys iki kelionės pabaigos.

Rekomenduojama į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Nepilnamečiai iki 17 metų gali skristi tik su suaugusiu asmeniu. Keliaujantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško tėvų sutikimo nereikia.

* Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse.

* Trumpam vykstant į Europos Sąjungos šalis bei į Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną, galioja Europos sveikatos draudimo kortelė, tačiau ji nepadengia pargabenimo į Lietuvą išlaidų.

* Rekomenduojama apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių gali neįvykti kelionė: paties asmens ar artimų šeimos narių liga ar mirtis, prieš pat kelionę prarastas turtas.

* Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose ar draudimo kompanijose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis bei įteiktų atmintinę apdraustajam ir nurodytų kontaktinį telefono numerį, kuriuo reikėtų kreiptis nelaimės atveju norint užregistruoti draudiminį įvykį.

BAGAŽAS:

Rekomenduojama keleiviams vežtis tik kelionei būtiniausius daiktus.

Mažas orlaivio salono krepšys:
Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 35x20x20cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Jis privalo tilpti po keleivio sėdyne priešais jus.

Didelis orlaivio salono bagažas:
Jei jūsų orlaivio salono bagažas yra didesnis už mažą orlaivio salono krepšį, tačiau neviršija 55 x 40 x 20 cm, jūs galite jį pasiimti į orlaivio saloną nemokamai . Jis privalo tilpti viršutiniame salono bagažo skyriuje. Jūs privalote patys be niekieno pagalbos jį padėti viršutiniame salono bagažo skyriuje.

Registruojamas bagažas iki 15 arba iki 20 kg  asmeniui – už papildomą mokestį. Mokesčių sumas rasite www.guliveriokeliones.lt

Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus sudėkite į bagažą, kurį atiduosite į bagažo skyrių. Skysto pavidalo higienos priemones taip pat rekomenduojame atiduoti į bagažo skyrių. Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius kiekius skysčių. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml, induose. Šiuos indus turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro, krepšelį; vienas krepšelis – vienam keleiviui.

ORO TRANSPORTO VEŽĖJO ATSAKOMYBĖ: 

Vežėjo atsakomybės ribos nurodytos turisto lėktuvo biliete. Už viską, kas su keleiviu gali nutikti skrydžio metu, atsako aviakompanija. Prireikus vežėjas be įspėjimo gali pasinaudoti atsarginiais vežėjais ar lėktuvais, pakeisti lėktuvo tipą.

KELIONĖS  METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

* Patogi avalynė, nes ekskursinės kelionės dalies metu reikės nemažai vaikščioti;
* Patogūs drabužiai: lengvi, medvilniniai, galvos apdangalas, turėti ir šiltesnių drabužių;
* Higienos priemonės: dantų pasta, šepetėlis, muilas, šampūnas, drėgnos servetėlės, kt.;
* Medikamentai, kuriuos vartojate nuo savo ligų, nes kelionės metu jos gali paūmėti. Patartina įsidėti vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų, pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo, apsauginį kremą nuo saulės;
* Siūlai ir adata, žirklutės ( tik reg.bagaže);
* Skėtis ar  apsiaustas nuo lietaus;
* Foto aparatas, vaizdo kamera.

PINIGAI:

Eurai (EUR): Turėkite eurų mažesnės vertės banknotais.

Pietūs Madride: ~ 15 - 20 EUR, pica ~ 6 - 10 EUR, kava ~3 - 4 EUR, vyno taurė ~ 3 - 4 EUR, ledai ~2 - 4 EUR.

Mokami objektai:

(**) – papildomos ekskursijos ir muziejai:

- Prado muziejus – 14 EUR ; studentams, senjorams virš 65m. – 7 EUR;

- Sofijos šiuolaikinio meno muziejus – 8 EUR;

- Thyssen-Bornemysza muziejus – 10 EUR; studentams, senjorams virš 65m. – 7 EUR;

- Karališkieji Madrido rūmai – 10 EUR; vaikai 5-16m. studentai iki 25 m su ID koretele, senjorai nuo 65m – 5 EUR; vaikams iki 5m. – nemokamai.

- Ekskursija į Toledą ~ 49 EUR ( grupė nuo 10 žm.)

Už muziejus galima atsiskaityti kreditinėmis kortelėmis.

Metro bilietas  oro uostas - Nuevos Ministerios stotis Madride apie 5 EUR ( į vieną pusę).

Vienkartinis metro bilietas mieste – 1,5-3 EUR .

Viešasis transportas Madride

Metro – tai greičiausias būdas keliauti Madride, o taip pat miesto metro sistema laikoma viena geriausių pasaulyje. Ji sudaryta iš 13 linijų, o jų bendras ilgis užima  trečią vietą tarp ilgiausių metro sistemų visoje Europoje. Naudojantis Madrido metro paslaugomis, greitai ir patogiai susisieksite su oro uostu ir atvirkščiai: galima vykti nuo oro uosto iki miesto. Metro siūlo savo paslaugas kasdien nuo 06:00 iki 02:00 val. Vienpusis bilietas kainuoja 1 ,5- 3 EUR, tačiau tiems, kas planuoja mieste pabūti ilgiau, rekomenduojame įsigyti „10 kelionių“ bilietą, kuris Jums kainuos nuo 12,20 EUR. Šis bilietas tinka ir miesto autobusams.

Autobusai Madride kursuoja šiek tiek trumpiau: nuo 06:00 iki 22:30 val. Patogu tai, kad visus maršrutus galima rasti ant kiekvienos stotelės, o bilietų kainos nei kiek nesiskiria nuo metro. Vasaros metu autobusuose veikia kondicionavimo sistema. Taip pat keliautojų patogumui Madride važinėja naktiniai autobusai, pažymėti N raide.

Traukiniai Madride važiuoja nuo 06:00 iki 23:00 val. Jie laikomi patogiausia susisiekimo priemone, jungianti aplinkinius rajonus ir centrą. Šio miesto traukiniai pasižymi ypatingu punktualumu bei yra labiausiai mėgstami keliautojų, vykstančių į užmiestį ar kitą rajoną.

PASTABOS:

Organizuojama grupėms nuo 6 asmenų
Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje. Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų. Keičiantis paslaugų kainoms, ekskursijų kainos gali keistis. Kelionės vadovas gali keisti lankomų objektų eiliškumą.                      

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai