Reikalinga pagalba?

Poilsis Sakartvele (Gruzijoje)

Kaina nuo 435 €
Šiltas ir svetingas priėmimas ir nuostabi tradicinė virtuvė!

Poilsis Sakartvele (Gruzijoje) niekuo nenusileidžia Viduržemio jūros kurortаms!

Visame pasaulyje Sakartvelas (Gruzija) garsėja ypatingu svetingumu, vynu ir virtuve. Ilgametė šalies istorija apdainuota ne vieno poeto, o apie didžią praeitį byloja išlikusi architektūra. Švelnus klimatas, šilta Juodoji jūra, vešli žaluma, paplūdimiai vilioja poilsiautojus.

Tiesioginiai skrydžiai į Sakartvelą (Gruziją) vykdomi nuo 2021 m. rugpjūčio 2 d. iki 2021 m. rugsėjo 20 d., vieną kartą per savaitę, pirmadieniais. Galimo pilsio trukmės 7 n., 14 n. ir daugiau.

Skrydžio trukmė ~ 3,5 val.

Viešbučių ir maitinimo pasirinkimas itin gausus, tad su mūsų pagalba lengvai išsirinksite jums labiausiai tinkantį variantą. Siūlomi tiek ekonominio lygio viešbučiai, tiek  itin prabangūs viešbučiai su begale paslaugų.  Viešbučiai turistus vilioja nuostabią virtuve ir  labai draugišku ir paslaugiu personalu.

Lietuvos piliečiams, vykstantiems į Gruziją, trumpalaikiam buvimui vizos nereikia. Atkreipiame dėmesį, kad privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ arba ASMENS TAPATYBĖS KORTELĘ, galiojančius ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos dienos.

Pasirinkite poilsį viename iš nuostabių Juodosios jūros kurortų! 

Batumis - antras pagal dydį Gruzijos (Sakartvelo) miestas ir svarbiausias šalies kurortas, pasižymintis aktyviu naktiniu gyvenimu. Kadangi šis modernus Juodosios jūros kurortas garsėja erdviais paplūdimiais, pajūrio promenadomis, subtropine pakrante, jis dažnai vadinamas Juodosios jūros pakrantės sostine. Miesto panoramai žavesio suteikia horizonte matomi ryškiai žali kalnai.

Dauguma poilsiautojų renkasi poilsį Batumyje ne tik dėl ilgų paplūdimių, bet ir dėl išvystytos miesto infrastruktūros. Viešėdami kurorte aplankykite Botanikos sodą, kurio išpuoselėtoje didžiulėje teritorijoje veši maždaug du tūkstančiai rūšių subtropinių augalų iš viso pasaulio. Labai didelį įspūdį turistams palieka šiuolaikiškas Batumio verslo centras, kurio pastatas yra aukščiausias Kaukaze.

Kobuletis – puikus kurortas prie Juodosios jūros, žinomas jau daugiau nei 100 metų (nuo 1911 metų). Kasmet čia atvyksta tūkstančiai poilsiautojų iš pačios Gruzijos bei kaimyninių šalių. Kobuletis puikiai tinka paplūdimio poilsiui – švarūs žvyro paplūdimiai, švelnus klimatas, šilta jūra. Kurorto kraštovaizdį puošia pušys, eukaliptai, kiparisai. Šalia yra net du draustiniai – Kintriši ir Tikeri. Nuo 2010 metų Kobuletis paskelbtas laisvąja ekonomine zona, kas paskatino spartų kurorto turizmo infrastruktūros augimą.

Užsisakykite kelionę internetu arba kreipkitės į mūsų darbuotojus elektroniniu paštu ar telefonu: kontaktai.

Degantys paskutinės pasiūlymai mūsų Facebook paskyroje  facebook.com/GuliverioKeliones Prisijunkite!

Poilsis Sakartvele (Gruzijoje)

Atsisiųsti kelionės programą

Išvykimo dieną - skrydis Vilnius - Sakartvelas (Gruzija). Atvykus - grupinis pervežimas oro uostas - pasirinktas viešbutis. Įsikūrimas viešbutyje, maitinimas - pagal užsakytą maitinimo programą.

Poilsis pasirinktame viešbutyje viename iš Sakartvelo kurortų. Viešint Sakartvele (Gruzijioje) pajuskite skonių įvairovę, mėgaukitės vietine virtuve bei atraskite nepažintas istorines vietoves vykdami į organizuojamas ekskursijas. 

Leiskitės į išvyką "Subtropikų stebuklai", kurios metu pažinsite Batumio kurortą.  Apsilankysite  senamiesčio širdyje ir pasivaikščiosite vaizdingomis jo gatvelėmis. Pasigrožėsite nuostabiomis aikštėmis bei įspūdingu jūros parku. Pamatysite miestelėnus  ir svečius džiuginančią Ali ir Ninos meilės statulą. Gidas papasakos Jums didingą miesto istoriją. Apsilankysite botanikos sode. Tai vienas iš didžiausių visame pasaulyje. Jis gyvuoja jau daugiau nei 100 metų. Botanikos sodas didžiuojasi 3000 rūšių augalų kolekcijų Pakilsite į Šv. Trejybės kalną, nuo kurio atsiveria pasakiško grožio panorama į Batumio miestą. Norintiems savarankiškai pratęsti pažintį su miestu gidas patars kur galima dar  apsilankyti, kur galima šauniai praleisti laisvalaikį. 

Kalnų mylėtojai mielai renkasi išvyką "Geriau už kalnus gali būti tik kalnai", kurios metu aplankysite istorinių ir kultūrinių vertybių mylėtojų rojų – Gonio tvirtovę, kurią pastatė romėnai, Machunceti krioklį, Arkinį karalienės Tamaros tiltą, kūrybinę K. Turmanidze dirbtuvę– saloną, Adžarijos vyno namus, kur pasimėgausite 5 gruziniškų vynų rūšimis. 

Istorijos mėgėjams siūlome vykti į ekskursiją "Auksinių runų miestas". Jūs turėsite unikalią galimybę apsilankyti viename iš seniausių Europos miestų – Kutaisi.  Ekskursijos metu apsilankysite: Prometėjaus urvuose, Gelačio vienuolyne (XII a.), Šv. kankinių Dovydo ir Konstantito cerkvėje (XII a.), Bargačio šventykla (XI a.) įtraukta į UNESCO saugomų paminklų sąrašą.

Išsamesnę informaciją apie ekskursijas (informacinio susitikimo metu/ pervežimo į viešbutį metu) Jums suteiks Tez Tour atstovas.

Išvykimo dieną viešbutyje nurodytu laiku išsiregistruojate iš viešbučio. Grupinis pervežimas į oro uostą. Skrydis Sakartvelas (Gruzija) - Vilnius.

SKRYDŽIŲ TVARKARAŠČIAI:
Kelionių organizatorius TEZ TOUR organizuoja skrydžius į Sakartvelą (Gruziją) pirmadieniais nuo 2021 m. rugpjūčio 2 d. iki 2021 m. rugsėjo 20 d.

SVARBI INFORMACIJA: prieš kelionę į Sakartvelą (Gruziją) ir grįžtant į Lietuvą atidžiai susipažinkite su saugaus keliavimo reikalavimais, pasirūpinkite reikiamais dokumentais, užpildykite Graikijos ir Lietuvos sveikatos apsaugos institucijų reikalaujamas anketas, atlikite privalomus Covid-19 tyrimus, laikykitės šalyje įvestų saugumo reikalavimų, susijusių su pandemija.

Aktuali informacija atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą nurodyta Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje: spauskite ČIA

Prieš įsigyjant kelionę pasikonsultuokite su mūsų darbuotojais. Suteiksime profesionalias konsultacijas, supažindinsime su saugumo reikalavimais, padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį viešbutį.

Su kelionių organizatoriaus "Guliverio kelionės" darbuotojais galite susisiekti telefonu ir elektroniniu paštu:

Vilniuje: +370 618 07728, +370 640 38134, +370 640 50804, el.p. vilnius@guliveriokeliones.lt 
Kaune: +370 616 50900, +370 687 34638, +370 686 87329, el.p. kaunas@guliveriokeliones.lt 
Klaipėdoje: +370 689 61252, el.p. klaipeda@guliveriokeliones.lt 
Šiauliuose: +370 685 44755, el.p. siauliai@guliveriokeliones.lt 
Utenoje: +370 614 21255, el.p. utena@guliveriokeliones.lt 

Daugiau informacijos: https://www.guliveriokeliones.lt/kontaktai


Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydžiai Vilnius - Sakartvelas (Gruzija) - Vilnius; pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas; pasirinktos trukmės poilsis pasirinktame viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų kelionės metu draudimas; privalomi Covid-19 tyrimai ir tyrimo sertifikatai apie neigiamą rezultatą arba taikomas išimtis pagrindžiantys dokumentai apie persirgimą Covid-19 liga arba skiepijimą pagal pilną skiepų nuo Covid-19 programą (visi dokumentai pateikiami anglų kalba); ekskursijos ir pramogos; asmeninės išlaidos.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai