Reikalinga pagalba?

Poilsis Portugalijoje - Algarvė

Kaina nuo 502 €

Algarvė yra šilčiausias regionas Portugalijoje, čia švelniausias klimatas, apytiksliai 200 km švarių smėlio paplūdimių, daugelis jų turi Mėlynosios vėliavos statusą. 

Tinkamiausias laikas vandens pramogoms ir pasiplaukiojimams jūroje tęsiasi nuo kovo pabaigos iki lapkričio mėnesio vidurio, kuomet vandens temperatūra laikosi aukštesnė nei 17°C, tačiau šiltos ir saulėtos dienos nesitraukia visus metus. Apniukusius orus ar lietų čia išbaido nuo Afrikos pučiantys vėjai. Algarvėje pasilepinti gali kiekvienas gurmanas ir ne tik. Maistas čia palyginti nebrangus, o įvairovė didelė: žuvis, jūros gėrybės, paukštiena, mėsa, saldumynai, puikūs vynai. Tradicinis patiekalas, kurio verta paragauti – cataplana – uždarame inde troškinta žuvis ar mėsa, arba ir mėsa, ir žuvis kartu.

Keliaujant į Portugaliją būtina užpildyti anketą ir turėti neigiamą PGR testo rezultatą (72 val.).  Vaikams iki 24  mėn. testų reikalavimas netaikomas.

Kviečiame užsisakyti kelionę į saulėtąją Algarvę!

Galimos kelionės trukmės - 7 arba 14 nakvynių, įvairūs maitinimo tipai - be maitinimo, pusryčiai, pusryčiai ir vakarienė, viskas įskaičiuota.
Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į  Faro vykdomi nuo rugsėjo 18 iki spalio 15d. penktadieniais.

Kelionės į Algarvę su Novaturuspauskite ČIA

Kelionių organizatoriaus Tez Tour pasiūlymai: spauskite ČIA

Kadangi skrydžiai į Algarvę bus vykdomi rudenį, saugaus keliavimo informacija, reikalavimai atvykstantiems į šalį bus skelbiami vėliau.
Dėl nuolat besikeičiančios pandeminės situacijos skirtingose pasaulio valstybėse taikomi skirtingi saugumo reikalavimai. Prieš prieš kelionę pasidomėkite, kokie ribojimai ir saugumo reikalavimai taikomi šalyje, į kurią keliaujate. Kreipkitės į mus dėl tikslios informacijos ir konsultacijų.

Užsisakykite kelionę internetu arba kreipkitės į mūsų darbuotojus elektroniniu paštu ar telefonu: kontaktai.

Degantys paskutinės minutės pasiūlymai mūsų Facebook paskyroje facebook.com/GuliverioKeliones Prisijunkite!

Poilsis Portugalijoje - Algarvė

Atsisiųsti kelionės programą

Išvykimo dieną - skrydis Vilnius - Faro. Atvykus - grupinis pervežimas oro uostas - pasirinktas viešbutis. Įsikūrimas viešbutyje, maitinimas - pagal užsakytą maitinimo programą.

Poilsis Algarvėje. Poilsiautojams Algarvės kurortuose iš ties puikios sąlygos - šiltos Atlanto vandenyno bangos, švelnaus lyg aksomas smėlio paplūdimiai, jaukios įlankos. Aktyvaus laisvalaikio mėgėjams rekomenduojame  pasidomėti kurorto renginiais ir organizuojamomis išvykomis. Pramogų ir ekskursijų yra įvairiausių – Algarvėje daug veiklos bet kokio amžiaus turistui, gausu kultūrinių ekskursijų. Keliauti galite savarankiškai ar su kelionių organizatoriumi. Portugalijai priklausantys paplūdimiai tituluojami kaip vieni gražiausių Europoje, ir tikrai ne veltui. Tuo tikrai įsitikinsite nuvykę į Lagosą, populiarų dėl savo fotogeniškų pakrančių su stačiomis uolomis, tačiau ten slypinti istorija intriguoja nė kiek ne mažiau. Lagoso mieste žmonės gyveno jau 2000 m. pr. Kr. Taip pat ten įvyko pirmasis pasaulyje vergų turgus. Ne ką mažiau įspūdingas uolas pamatysite prie Karvueiro kurorto esančiame Benagilio paplūdimyje. Būnant Algarvės regione būtina aplankyti prie Atlanto vandenyno Cabo da Roca – senovėje ši vieta buvo vadinama pasaulio pabaiga, o dabar – tiesiog labiausiai į Vakarus nutolusiu Europos žemyno tašku. Viešnagės Portugalijoje metu nepraleiskite galimybės aplankyti ir šalies sostinės, kuri laikoma vienu iš gražiausių Europos miestų. Į Lisaboną galite atvykti Balandžio 25-osios tiltu, nuo jo atsivers nuostabi miesto panorama. Ekskursijos metu išvysite  Beleno bokštą, Šv. Jeronimo vienuolyną, Atradėjų paminklą. Smagaus pasiplaukiojimo iš kurorto metu, turėsite galimybę iš arčiau susipažinti su Atlanto vandenyne gyvenančiais delfinais. Kartu su profesionalų komanda, plauksite jų ieškoti, o laive bus suteikta platesnė informacija apie šiuos gyvūnus, jų bruožus ir įvairovę. 

Išvykimo dieną viešbutyje nurodytu laiku išsiregistruojate iš viešbučio. Grupinis pervežimas į Faro oro uostą. Skrydis Faro - Vilnius.

SKRYDŽIŲ TVARKARAŠČIAI:
Kelionių organizatoriai Novaturas ir Tez Tour organizuoja skrydžius į Algarvę penktadieniais nuo rugsėjo 17 iki spalio 15 d.

SVARBI INFORMACIJA: prieš kelionę į Portugaliją ir grįžtant į Lietuvą atidžiai susipažinkite su saugaus keliavimo reikalavimais, pasirūpinkite reikiamais dokumentais, užpildykite Portugalijos ir Lietuvos sveikatos apsaugos institucijų reikalaujamas anketas, atlikite privalomus Covid-19 tyrimus, laikykitės šalyje įvestų saugumo reikalavimų, susijusių su pandemija.

Saugumo reikalavimai keliaujantiems į Portugaliją nuo rugsėjo mėn. šiuo metu yra ruošiami.

Aktuali informacija atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą nurodyta Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje: spauskite ČIA

Prieš įsigyjant kelionę pasikonsultuokite su mūsų darbuotojais. Suteiksime profesionalias konsultacijas, supažindinsime su saugumo reikalavimais, padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį viešbutį.

Su kelionių organizatoriaus "Guliverio kelionės" darbuotojais galite susisiekti telefonu ir elektroniniu paštu:

Vilniuje: +370 618 07728, +370 640 38134, +370 640 50804, el.p. vilnius@guliveriokeliones.lt 
Kaune: +370 616 50900, +370 687 34638, +370 686 87329, el.p. kaunas@guliveriokeliones.lt 
Klaipėdoje: +370 689 61252, el.p. klaipeda@guliveriokeliones.lt 
Šiauliuose: +370 685 44755, el.p. siauliai@guliveriokeliones.lt 
Utenoje: +370 614 21255, el.p. utena@guliveriokeliones.lt 

Daugiau informacijos: https://www.guliveriokeliones.lt/kontaktai


Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydžiai Vilnius - Faras - Vilnius; pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas; pasirinktos trukmės poilsis pasirinktame viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų kelionės metu draudimas; privalomi Covid-19 tyrimai ir tyrimo sertifikatai apie neigiamą rezultatą arba taikomas išimtis pagrindžiantys dokumentai apie persirgimą Covid-19 liga arba skiepijimą pagal pilną skiepų nuo Covid-19 programą (visi dokumentai pateikiami anglų kalba); ekskursijos ir pramogos; asmeninės išlaidos.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai