Reikalinga pagalba?

Portugalija su poilsiu Algarvėje 13 d.

Organizuojama grupėms pageidaujant
Poilsis prie Atlanto vandenyno!
Skrydžio kaina nuo: 200 €
Kelionės metu įveikiamas atstumas ~1 900 km
 • Aplankysite garsiausius šalies vienuolynus bei įspūdingiausias bažnyčias
 • Susipažinsite su didžiausiais šalies miestais Portu ir Lisabona
 • Grožėsitės mažais jaukiais istoriniais miestukais
 • Aplankysite nuostabius šalies parkus
 • Po kupinos gerų įspūdžių kelionės pailsėsite prie Atlanto vandenyno, nuostabių pakrančių apsuptyje
 • Dvi ekskursijos Ispanijos miestuote - Sevilijoje ir Salamankoje

Portugalija su poilsiu Algarvėje 13 d.

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Susitikimas su kelionės vadovu Kauno oro uoste. Vakarinis skrydis Kaunas -  Madridas. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Madrido apylinkėse.

2 diena. Pusryčiai. Išvykstame Portugalijos link. Trumpas sustojimas Salamankoje, tai prie Tormės upės įsikūręs miestas Ispanijoje, kuris garsus vienu iš seniausių universitetų pasaulyje.  Ekskursija senamiestyje, kuris 1988 m. įtrauktas į UNSESCO pasaulio paveldo sąrašą. Apžiūrėsime didžiąją miesto aikštę, rotušę, senąją ir naująją katedras. Laisvas laikas. Tęsiame kelionę į Portugaliją. Nakvynė viešbutyje prie Guimaraes.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Guimaraes – pirmąją Portugalijos sostinę, dažnai vadinama “tautos lopšiu”. Tai labai autentkiškas miestas, kuris nuo 2001 m. yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Istorinis Guimaraes centras labai gerai išsilaikęs iki šių dienų, todėl galėsite pasigrožėti ir susipažinti su senąją architektūra. Laisvas laikas pietums Guimares senamiestyje. Vykstame į Bragoje esantį Bom Jesus kompleksą ant maždaug 116 metrų aukščio kalvos – įspūdingo dydžio katedrą su dar įspūdingesniais barokiniais laiptais, kuriuose įrengtos 14 Kryžiaus kelio  stočių. Užlipti į kalvos viršų reikės įveikti apie 580 laiptelių, bet vaizdai tikrai verti pastangų. Vakare atvykstame į Porto. Grupei pageidaujant, plauksime Douro upe**. Upės krantinėje įsikūrę 58 vyno rūsiai, kuriuose kamštinio ąžuolo statinėse  laikomas garsusis Porto vynas. Grupei pageidaujant portveino degustacija**, besiklausant nacionalinės muzikos – ilgesingojo Fado**. Nakvynė viešbutyje Porto apylinkėse.

4 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Porto, antrąjį pagal dydį Portugalijos miestą. Porto istorinis centras yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Grožėsimės miesto senaisiais tiltais, lankysimės paupio senajame rajone Ribeira, garsiojoje Šv. Pranciškaus bažnyčioje* su žymiuoju XVIII a. barokiniu interjeru. Vien altoriaus puošybai buvo panaudota daugiau nei 200 kg aukso.  Apžiūrėsime nors rūstoką, tačiau tikrai įspūdingą Porto katedrą, renesansinę Šv. Klaros bažnyčią su prabangiu paauksuotų medžio drožlių interjeru. Užsuksime  į viduramžiais alsuojantį Baredo kvartalą, Sao Bento geležinkelio stotį, statytą  XX a. pradžioje ankstesnio vienuolyno vietoje. Praeisime gražiąja Avenida dos Aliados alėja, kurioje išsidėstęs miesto administracinis centras. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Porto apylinkėse.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į Aveirą, vandens kanalais  išvagotą miestelį, kadaise buvusį svarbų jūrų uostą. Aplankysime senąjį  miesto kvartalą, centrinę aikštę, istorinių pastatų ansamblį, geležinkelio stotį su tradicinėmis keramikos plytelėmis puoštu fasadu. Vykstame į Koimbrą,  poetų apdainuotą buvusią šalies sostinę, garsią senuoju universitetu, jo įspūdingu pastatu, garsiąja biblioteka. Tvirtovę primenanti  miesto  katedra laikoma puikiausiu romantinio stiliaus pastatu Portugalijoje.  Vykstame į Fatimą. Fatima – garsi religinė šventovė, prilygstanti Lurdo piligrimystės vietai Prancūzijoje.  Neobarokinė kalkakmenio bazilikos aikštė yra du kartus didesne už Vatikano Šv. Petro aikštę, ir gali sutalpinti iki 300 000 maldininkų. Nakvynė viešbutyje prie Fatimos.

6 diena. Pusryčiai. Vykstame link Tomaro – žavingojo istorinio miestelio su senąja architektūra. Miestelio garsenybė -  XII a. Kristaus vienuolyno tvirtovė, pradėta statyti tamplierių apsisaugoti nuo maurų. Lankome Bataliją – garsią vienu įstabiausiu gotikos statiniu Europoje -  Batalijos vienuolynu*, įrašytu į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Vykstame į Alkobasą, įsikūrusią tarp dviejų upių. Čia lankome  didžiausią  Portugalijoje viduramžių bažnyčią, esančią  Švč. Marijos vienuolyne*. Bažnyčioje 1153 m. įkurta abatija yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldą. Nakvynė viešbutyje prie Obidos.

7 diena. Pusryčiai. Pusryčiai Išvykstame Sintros link, trumpas sustojimas Cabo da Roca, labiausiai į vakarus nutolusiame Europos taške. Atvykstame į Sintrą. Šis miestelis įsikūręs įspūdingoje vietoje ant šiaurinių granitinių kalnų šlaitų tarp miškingų tarpeklių ir šaltinių. Čia vasarą mėgdavo ilsėtis Portugalijos karaliai. Sintra - dar vienas šalies objektas, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pasivaikščiosime senamiesčio gatvelėmis ir aplankysime Karališkuosius rūmus*, tai geriausiai išsilaikę viduramžių laikų rūmai Portugalijoje. Gotikinio pastato išorėje labiausiai dėmesį atkreipia du balti kaminai, jie jau nuo senų laikų yra Sintros miesto simboliu. Vakarinė, apžvalginė ekskursija po Portugalijos sostinę - Lisaboną, vieną seniausių Europos sostinių. Aplankysime gražiausias naujojo miesto aikštes – Comercio, Rossio ir Restauradores, užsuksime į Laisvės  gatvę. Grožėsimės senuoju viduramžių kvartalu Alfama. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti ir pasigrožėti nuostabiais pastelinių spalvų senamiesčio namukais. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje arba jos apylinkėse.

8 diena. Pusryčiai. Tęsiame ekskursiją Lisabonoje, šis miestas gali didžiuotis labia turtingu kultūriniu paveldu, čia kadaise gyveno žymieji atradėjai Vaskas da Gama ir Fernandas Magelanas. Pamatysime miesto įžymybę – ant kalno stūksančią Šventojo Jurgio pilį, kadaise maurų tvirtovę, pradėtą statyti dar vestgotų laikais V a. Lankysimės Belemo kvartale, kuriame stovi garsusis į tvirtovę panašus, įmantriomis detalėmis dekoruotas, Belemo bokštas, tapęs miesto simboliu. Iš išorės pamatysime Šv. Jeronimo vienuolyną, liudijantį šlovingą šalies laivininkystės praeitį, esant galimybei aplankysime vienuolyno bažnyčią*. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje arba jos apylinkėse.

9 diena. Pusryčiai. Vykstame  į Evorą – sienų apjuostą miestą, svarbiu tapusiu valdant romėnams, suklestėjusiu  viduramžiais kaip mokslo ir menų centras. Miesto senamiesčio architektūra viena turtingiausių Portugalijoje, tad ne veltui  miestas paskelbtas kaip UNESCO saugotinas paveldo paminklas. Aplankysime XII a. katedrą*, universitetą*, Romos laikus menančią Dianos šventyklą ir unikalią  koplyčią*, kurią pranciškonų vienuolis pastatė iš 5000 mirusių žmonių kaulų. Vakarop vykstame į viešbutį viename iš Algarvės pakrantės kurortų. Tai pietinis Portugalijos regionas, turistus viliojantis smaragdo spalvos vandeniu, švariais paplūdimiais ir oranžinėmis smiltainio uolienomis. Algarvė viena iš saulėčiausių Europos vietų, kurioje per metus suskaičiuojama apie 3000 valandų saulės. Laisvas laikas poilsiui prie vandenyno.  Nakvynė viešbutyje.

10 - 11 dienos. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie vandenyno. Norintiems pratęsti pažintį su Portugalija, siūlome savarankiškai aplankyti Algarvės regiono istorinius miestelius ir kitus objektus. Vilamoura – prašmatnus kurortas su didžiausia Portugalijoje jachtų prieplauka. Čia ypatingai švarūs paplūdimiai ir daug vandens pramogų. Vilamoura kurortas populiarus tarp golfo žaidėjų dėl idealiai prižiūrėtų golfo aikštynų ir aukšto aptarnavimo lygio kiekvienam žaidėjui. Tavira – dailus istorinis  miestelis prie Gilano upės žiočių, jis patiks tiems turistams, kurie nori pabėgti nuo modernių Algarvės kurortų. Šis miestelis stebina įspūdingomis bažnyčiomis, kurių čia suskaičiuojama netgi dvidešimt dvi. Albufeira – laikomas Algarvės turistų sostine. Čia rasite jaukų senamiestį su daug restoranų ir kitų pramogų – įvairus vandens sportas, pasivažinėjimai keturračiais, aktyvus naktinis gyvenimas. Silves – prieš daug amžių buvo maurų sostine, tuomet šis miestas buvo didesnis ir svarbesnis už Lisaboną. Aukščiausiame miesto kalvos taške yra išlikusi maurų pilis ir katedra. Nakvynės viešbutyje.

12 diena. Pusryčiai. Ryte išvykstame į Ispanijos link. Kelionė per Porutgaliją, Ispaniją. Sustojimas Sevilijoje, Andalūzijos regiono sostinėje, kurioje yra didingiausi Ispanijos maurų monumentai, saugomi UNESCO. Anot legendos, šį miestą įkūrė graikų herojus Herkalis. Sevilija, žinoma nuo romėnų laikų, buvo labai svarbus maurų kultūros centras, o XVII-XVIII amžiuje buvo laikoma vienu iš svarbiausių Europos kultūros centrų. Andalūzijos sostinė garsėja savo fiestomis, čia kelis kartus per metus vyksta šventės, pritraukiančios daugybę žmonių. Ekskursijos metu pamatysime vieną didžiausių katedrų Europoje  gotikinę Sevilijos katedrą su mauriška  varpine La Giralda. Pasivaikščiosime senojo žydų kvartalo siauromis gatvelėmis. Laisvas laikas. Išvykstame Malagos oro uosto link. Nakvynė viešbutyje Malagos apylinkėse.

13 diena. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Malaga -  Kaunas.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu/mikroautobusu pažintinio turo metu; 12 nakvynių viešbučiuose; 11 pusryčių; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Kaunas– Madridas (Ryanair); Malaga – Kaunas (Ryanair); (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 150 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); arbatpinigiai; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius – 15; lėktuvo bilietai perkami surinkus minimalų keliautojų skaičių;  jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys300,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)12,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)10,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)12,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)18,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)30,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)48,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ arba ASMENS TAPATYBĖS KORTELĘ, galiojančius visos kelionės metu. Jei paso ar asmens tapatybės kortelės galiojimo laikas baigiasi kelionės metu, jie laikomi negaliojančiais. Rekomenduojame į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

PASIENIO KONTROLĖ

Kelionės metu vykstame per pasienio kontrolės punktus, kur bus tikrinami asmens dokumentai, gali būti tikrinamas bagažas. Pasienio kontrolė gali užtrukti kelias valandas. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už pasienio tarnybų darbą.

PINIGAI

Portugalijos valiuta: euras (EUR).

MOKAMI OBJEKTAI

Žemiau pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Perkant GRUPINIUS bilietus į lankomus mokamus objektus, kortele atsiskaityti nėra galimybės. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai (VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS UŽSIENYJE NE LIETUVIŲ KALBA) ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).Su grupe vykstantis kelionės vadovas ekskursijas veda ir bendrauja lietuvių kalba.

Iš anksto užsakomų ir apmokamų lankomų objektų bilietų kainos pateiktos su administraciniu mokesčiu.

Bilietai į mokamus objektus, viešojo transporto bilietai, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 140 EUR

Evoros kaulų koplyčia ~ 3 EUR

Evoros universitetas ~ 3 EUR

Palacio da Bolsa (Porto akcijų biržos rūmai) ~ 12 EUR

Porto katedra ~ 5 EUR

Quinta da Regaleir ~ 6 EUR

Šv. Jeronimo vienuolynas Lisabonoje ~ 10 EUR

Šv. Pranciškaus bažnyčia Porte ~ 8 EUR

Viešojo transporto bilietai Lisaboje ir Porte ~ 30 EUR.

Vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma: ~25 EUR

Alkobasa vienuolynas ~ 10 EUR

Karališkieji rūmai Sintroje ~ 10 EUR

PAPILDOMOS PASIRENKAMOS EKSKURSIJOS IR PRAMOGOS

Papildomas pasirenkamas ekskursijas ir pramogas rekomenduojame užsakyti perkant kelionę. Užsakyti galėsite ir kelionės metu (tuomet apmokėjimas tik GRYNAISIAIS!) Kai kurių išvykų metu gali būti pasirinktinai lankomų objektų, kurių kaina nėra įskaičiuota į išvykos kainą.

Vyno degustacija ~15 EUR

Plaukimas Douro upe ~ 20 EUR

Fado vakaras su vakariene (užsakoma tik iš anksto) ~ 65 EUR

REKOMENDUOJAME TURĖTI

 • patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;
 • skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;
 • higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
 • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo;
 • maudymosi aprangą, paplūdimio rankšluostį, šlepetes, sulankstomą kilimėlį paplūdimiui, specialius batelius maudynėms, maudymosi kepuraitę (privaloma terminiuose baseinuose);
 • lankant bažnyčias ir vienuolynus, vyrai turėtų rinktis ilgesnes kelnes (vengti šortų), moterys – turėti skarą/šalikėlį galvai pridengti, vengti pečius apnuoginančių rūbų.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris –Balcia Insurance SE (www.balcia.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

​Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Kortelė galioja tik šiose Europos valstybėseAirija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija, Kroatija, Lichtenšteinas, Islandija, Norvegija, Šveicarijos Konfederacija. Kitose šalyse ESDK negalioja. Daugiau informacijos: http://www.vlk.lt/duk/Puslapiai/apieesdk.aspx

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.balcia.lt/uploads/TRAVEL/Kelioni%C5%B3%20draudimo%20taisykl%C4%97s_LT-003-03_20231006_LT.pdf

SKRYDIS

RYANAIR SKRYDŽIAI

Lėktuvo bilietai užsakomi už papildomą mokestį. Bilietus galite užsisakyti agentūroje arba nusipirkti patys. Bilietus pirkite tik įsitikinę, kad kelionė įvyks.

Tikslaus skrydžio laiko teiraukitės kelionių agentūroje.

Skrydžius vykdo bendrovė RYANAIR. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą, jis nekeičiamas, pinigai negrąžinami.

RYANAIR bendrosios keleivių ir bagažo pervežimo sąlygos: https://www.ryanair.com/gb/en/useful-info/help-centre/terms-and-conditions

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. Šios informacijos teiraukitės agentūroje arba  https://www.ryanair.com/gb/en/timetable

BAGAŽAS:

Į bilieto kainą įskaičiuota:  tik 1 rankinis orlaivio salono bagažas, kurio išmatavimai neturi viršyti 40x20x25cm. Tai gali būti rankinė, kuprinė ar nešiojamojo kompiuterio dėklas.

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti sudėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį; vienas maišelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus galima gabenti tik registruojamame bagaže.
Svarbi informacija dėl elektronikos prietaisų:
- Visa keliautojo turima įranga ir elektronika, kurioje yra ličio-jonų (Li-Ion) baterijos, taip pat išorinės baterijos (power bank), keičiamos baterijos ar pan. privalo būti rankiniame bagaže ir paruošta patikrinimui aviacijos saugumo patikroje.
- Baterijas, ar įrangą su baterijomis, palikus registruotame bagaže jis bus sustabdytas ir įranga gali būti iškrauta, keleiviui nedalyvaujant.
- Maksimali baterijų talpa yra nustatoma kiekvieno vežėjo individualiai, bet rekomenduojama, kad baterijų talpos neviršytų 20 000 mAh.

Registruojamas bagažas: 10 kg (40x20x55cm) ir 20 kg. užsakomas už papildomą mokestį.
Pageidaujamos vietos lėktuve užsakomos už papildomą mokestį. Turistai, neišsipirkę vietų, gali sėdėti lėktuve atskirai.

Europos Komisija sudarė ir nuolat atnaujina oro vežėjų, kuriems draudžiama vykdyti veiklą Europos Bendrijos teritorijoje sąrašą. Aviakompanijų, kurioms draudžiama vykdyti veiklą Europos Sąjungoje, sąrašas: http://ec.europa.eu/transport/air-ban/list_lt.htm

APGYVENDINIMAS

Kelionių lėktuvu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas

Jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą vienviečio kambario priemoką. Jei nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti kartu su kitais turistais dviviečiame, triviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Likus 3 dienoms iki išvykimo neatsiradus kitų keliautojų, pageidaujančių gyventi tame pačiame kambaryje, turėsite sumokėti vienviečio kambario priemoką. Kelionių organizatorius neįsipareigoja rasti kitų pavienių turistų.

 

Iš viešbučio restorano išsinešti maistą DRAUDŽIAMA.

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai