Reikalinga pagalba?

Poilsis Graikijoje - Kavala ir Taso sala

Kaina nuo 359 €

Taso sala – tai šiauriausia Graikijos sala, dar vadinama Smaragdine sala ir Žaliuoju Egėjo jūros deimantu. Nors sala nedidelė, vos daugiau nei 100 km ploto, čia jus sužavės salos įvairovė: pušynai, kalvotas reljefas, alyvmedžių giraitės, ir, žinoma, smaragdinė jūra bei balto smėlio ar uolėti paplūdimiai.

Kavala – tai turtingos, senovę menančios istorijos regionas Graikijos šiaurės rytuose, kur susikerta trijų kultūrų įtaka: graikiškos, romėniškos ir bizantiškos. Miestas įkurtas VI a. pr. m. e. ir išsidėstęs prie Kavalos įlankos, priešais Taso salą.

Keliaujant į Graikiją pagal pilną skiepų programą pasiskiepijusiems asmenims, kai nuo paskutinio skiepijimo praėjo ne mažiau kaip 14 dienų iki kelionės pradžios, prieš kelionę nereikia atlikti privalomo Covid-19 tyrimo!

Galimos kelionės trukmės - 7 arba 14 nakvynių,  įvairūs maitinimo tipai - be maitinimo, pusryčiai, pusryčiai ir vakarienės, viskas įskaičiuota ir kt.
Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į  Kavalos oro uostą vykdomi nuo gegužės 31 iki rugsėjo 6 d. pirmadieniais.
Platus kelionės datų ir viešbučių pasirinkimas, degantys paskutinės minutės pasiūlymai!

Užsisakykite kelionę internetu arba kreipkitės į mūsų darbuotojus elektroniniu paštu ar telefonu: mūsų kontaktai.

Dėl nuolat besikeičiančios pandeminės situacijos skirtingose pasaulio valstybėse taikomi skirtingi saugumo reikalavimai. Prieš prieš kelionę pasidomėkite, kokie ribojimai ir saugumo reikalavimai taikomi šalyje, į kurią keliaujate. Kreipkitės į mus dėl tikslios informacijos ir konsultacijų.

Užsisakykite kelionę internetu arba kreipkitės į mūsų darbuotojus elektroniniu paštu ar telefonu: kontaktai.

Degantys paskutinės minutės pasiūlymai mūsų Facebook paskyroje  facebook.com/GuliverioKeliones Prisijunkite!

Poilsis Graikijoje - Kavala ir Taso sala

Atsisiųsti kelionės programą

Išvykimo dieną - skrydis Vilnius - Kavala. Grupinis pervežimas: pervežimas Kavalos oro uostas – Keramoti uostas, keltas Keramoti-Limenas (tik vykstant į Taso salą), pervežimas iki  pasirinkto viešbučio. Įsikūrimas viešbutyje, maitinimas - pagal užsakytą maitinimo programą.

Poilsis Tasos saloje. Nors sala nedidelė, ji tikrai turi ką pasiūlyti. Siūlome apsilankyti Golden Beach, Paradise, Tripiti, Psili Ammos, Marmuro paplūdimiuose, dauguma jų švelniai leidžiasi į jūrą, todėl yra puikus pasirinkimas poilsiui kartu su šeima. Centrinėje salos dalyje stūkso kalnai, kurių aukščiausia viršūnė yra Ipsarionas (1204 m virš jūros lygio) - ją galima pasiekti pėsčiomis arba visureigiu, ir pasigrožėti nuostabiais salos vaizdais.

Salos sostinė yra Limenas, tad rekomenduojame čia apsilankyti ir pasivaikščioti vaizdingomis gatvelėmis, pajūrio promenada, iki vėlumos veikiančiomis tavernomis. Taip pat galite apsilankyti Archeologijos muziejuje ir antikinio Taso kasinėjimų vietose. Kitos populiarios vietos - gyvybe pulsuojantys Limenaria ir Potos su nuostabiais vaizdais ir triukšmingomis tavernomis. Tasos saloje verta užsukti ir į mažus kaimelius salos gilumoje, kur vis dar tebegyvenama laikantis tradicinių graikų papročių, apsilankyti jų vietinėse tavernose, paragauti tradicinių graikiškų patiekalų.

Tasos saloje organizuojamos vietinės ekskursijos: aplink Taso salą, žygis visureigiais po laukinę salos dalį, Magiškoji Makedonija, pasiplaukiojimas laivu palei Taso pakrantę, žygis visureigiais per nuostabaus grožio Taso salos paplūdimius.

Poilsis Kavaloje. Kavala - tai vienas gražiausių šiaurės Graikijos miestų, kur istorija susimaišo su modernumu. Miestas garsėja seniausiu rajonu Kastro su tvirtove ir Turkijos laikų paminklais, siauromis, akmenimis grįstomis gatvelėmis su vietinėmis parduotuvėlėmis, restoranais ir tradiciniais namais bei moderniu uostu.

Paplūdimiai pažymėti Mėlynąja vėliava, puikios sąlygos pramoginei laivybai, gausybė lankytinų vietų.

Iš Kavalos organizuojama ekskursija „Magiškoji Makedonija“, kurios metu vyksite į senovinį miestą Filippi, menantį Aleksandro Didžiojo tėvo - Pilypo Makedoniečio galią. Taip pat keliausite į krikščionybės lopšį ir dar daugiau sužinosite apie pačią Kavalą, dar vadinamą Graikijos Monte Karlu.

Iš netoliese esančios Tasos salos organizuojamos ekskursijos aplink Taso salą, žygis visureigiais po laukinę salos dalį, kruizas pietine Taso salos pakrante.

Išvykimo dieną viešbutyje nurodytu laiku išsiregistruojate iš viešbučio. Grupinis pervežimas į Kavalos oro uostą. Skrydis Kavala - Vilnius.

SKRYDŽIŲ TVARKARAŠČIAI:
Kelionių organizatorius ITAKA organizuoja skrydžius į Kavalos oro uostą penktadieniais nuo gegužės 31 iki rugsėjo 6 d.

SVARBI INFORMACIJA: prieš kelionę į Graikiją, ir grįžtant į Lietuvą atidžiai susipažinkite su saugaus keliavimo reikalavimais, pasirūpinkite reikiamais dokumentais, užpildykite Graikijos ir Lietuvos sveikatos apsaugos institucijų reikalaujamas anketas, atlikite privalomus Covid-19 tyrimus, laikykitės šalyje įvestų saugumo reikalavimų, susijusių su pandemija.

Itakos informacijaSaugumo reikalavimai keliaujantiems į Graikiją

Aktuali informacija atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą nurodyta Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje: spauskite ČIA

Prieš įsigyjant kelionę pasikonsultuokite su mūsų darbuotojais. Suteiksime profesionalias konsultacijas, supažindinsime su saugumo reikalavimais, padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį viešbutį.

Su kelionių organizatoriaus "Guliverio kelionės" darbuotojais galite susisiekti telefonu ir elektroniniu paštu:

Vilniuje: +370 618 07728, +370 640 38134, +370 640 50804, el.p. vilnius@guliveriokeliones.lt 
Kaune: +370 616 50900, +370 687 34638, +370 686 87329, el.p. kaunas@guliveriokeliones.lt 
Klaipėdoje: +370 689 61252, el.p. klaipeda@guliveriokeliones.lt 
Šiauliuose: +370 685 44755, el.p. siauliai@guliveriokeliones.lt 
Utenoje: +370 614 21255, el.p. utena@guliveriokeliones.lt 

Daugiau informacijos: https://www.guliveriokeliones.lt/kontaktai


Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydžiai Vilnius - Kavala - Vilnius; pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas; pasirinktos trukmės poilsis pasirinktame viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų kelionės metu draudimas; kurorto rinkliava nuo 0,50 EUR iki 4,00 EUR už naktį; privalomi Covid-19 tyrimai ir tyrimo sertifikatai apie neigiamą rezultatą arba taikomas išimtis pagrindžiantys dokumentai apie persirgimą Covid-19 liga arba skiepijimą pagal pilną skiepų nuo Covid-19 programą (visi dokumentai pateikiami anglų kalba); ekskursijos ir pramogos; asmeninės išlaidos.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai