Reikalinga pagalba?

Šventoji žemė – Izraelis

Populiari kelionė!
Pusryčiai ir vakarienės įskaičiuotos į kelionės kainą!
*Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 7 %!
Skrydžio kaina nuo: 139 €
Papildoma nuolaida perkant internetu -1 %
2020-02-04 – 02-08 liko 8 viet.
559,00 € -3 % 542,23 € PIRKTI
2020-10-13 – 10-17 vietų yra
559,00 € -5 % 531,05 € PIRKTI

Kainos nurodytos be skrydžio.

visos datos ir kainos

 • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis
 • Pažintis su krikščionybei svarbiausiais objektais
 • Kristaus kančios „Via Dolorosa" kelias, Golgotos kalnas, Šventojo Kapo ir Prisikėlimo bazilika Jeruzalėje ir Kristaus gimimo bažnyčia Betliejuje
 • Galilėja, Krikšto atnaujinimas Jordano upėje ir Šv. Šeimos namas Nazarete
 • Haifa ir nuostabūs Bachajų sodai
 • Tel Avivas - Jaffa - Izraelio ekonomikos ir istorijos centras
 • Raudų siena - svarbiausia judėjų šventovė, senovinės žydų šventyklos dalis
 • Maudynės Negyvojoje jūroje bei Masados tvirtovės liekanos

Šventoji žemė – Izraelis

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Skrydis Vilnius – Tel Avivas. Vykstame į Tel Avivą-Jafą. Ekskursijos metu apsilankysime senojoje miesto dalyje Jafoje – tai vieta, kur pasak legendos Nojus pastatė savo laivą, o Persėjas išlaisvino Andromedą. Pasivaikščiosime gatvelėmis, kuriomis vaikščiojo didieji karvedžiai – Aleksandras Makedonietis, Ričardas Liūtaširdis bei Napoleonas Bonapartas. Būtent iš šios vietovės prasidėjo piligriminės kelionės į Jeruzalę. Vykstame į Haifą. Pasikeliame į Karmelio kalną. Senajame Testamente teigiama, kad Karmelio olose slėpėsi pranašas Elijas. Kalno viršūnėje pranašas meldė Dievo, kad baigtųsi trejus metus trukusi sausra, o paskui stebėjo, kaip danguje pasirodė lietaus debesys. Nuo kalno atsiveria įspūdinga Haifos pakrantės ir Bachajų sodų panorama. Sodai įkurti dar 1909 m. aplink Bachaizmo, jauniausios pasaulio religijos įkūrėjo, Babo kapą. Haifa yra Bachajų centras, kurie čia apsigyveno atvykę iš Persijos XIX a. Tęsdami ekskursiją apžiūrėsime svarbiausią Basųjų karmelitų vienuolyno Stella Maris architektūrinį ansamblį.  Vykstame į viešbutį Tiberijoje. Vakarienė ir nakvynė.     

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Nazaretą – miestą, kur prabėgo Kristaus vaikystė, kuriame gyveno Marija ir Juozapas, o archangelas Gabrielius pranešė apie Mesijaus gimimą. Lankome Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai baziliką, Šv. Grotą, kuri laikoma Šv. Arkangelo Gabrieliaus apsireiškimo Marijai vieta. Kelionę tęsiame prie Jordano upės, kur Jonas Krikštytojas kvietė žmones atsiversti ir krikštytis. Čia jis pakrikštijo ir patį Jėzų. Galimybė atnaujinti Krikšto įžadus*. Kelionę tęsiame aplink Galilėjos ežerą. Jėzui, palikusiam gimtąjį Nazaretą, šis ežeras bei jo apylinkės tapo Jo tarnavimo centru. Čia Jėzus „sudraudė vėjus bei ežerą", sakė pamokslą iš Petro valties, padaugino duoną, žuvis ir vaikščiojo ežero paviršiumi. Ežeras pagarsėjęs audromis, kylančiomis tarsi iš niekur. Pakylame į Palaiminimų kalną. Manoma, kad čia Jėzus sakė Kalno pamokslą. Nuo Palaiminimų kalno galima apžvelgti apie dešimt kilometrų besidriekiančią Genezareto lygumą. Naujajame Testamente minima, kad Jėzus keliavo per šią sritį, gydė minias bei buvo pasmerktas fariziejų, kad nesilaiko tradicinio apsivalymo ritualo. Lankome Tabchą – duonos bei žuvies padauginimo vietą. Čia Jėzus prisikėlęs pasirodė savo mokiniams. Apsilankymas Petro Primato bažnyčioje, kuri pastatyta toje vietoje, kur prisikėlęs Kristus trečią kartą pasirodė savo mokiniams. Bažnyčios viduje altorius pastatytas ant uolos, kur išlikusi autentiška laužavietė, kurioje Kristus kepė žuvį. Laisvas laikas pietums – galimybė paragauti tradicinės, čia pat vietoje ant žarijų kepamos, Šv. Petro žuvies, pagautos Galilėjos ežere. Ekskursija Tiberijoje – viename iš keturių šventųjų žydų miestų, buvusiame Judėjos filosofijos centre, kuriame rinkosi sinedrionas po to, kai Izraelis prarado Jeruzalę ir šventyklą. Šiame mieste buvo parašytos dauguma svarbiausių judėjų knygų (Mišna, Talmudas). Vykstame į viešbutį Tiberijoje. Vakarienė ir nakvynė.

3 diena. Pusryčiai. Keliaujame Judėjos dykuma prie Negyvosios (Mirties) jūros. Čia prasidėjo krikščionybės ištakos bei kūrėsi pirmieji vienuolynai. Maudynės sūriausioje pasaulyje jūroje. Pageidaujantys galės apsilankyti specializuotose kosmetikos parduotuvėse, kur parduodami produktai, pagaminti iš Negyvosios jūros mineralų. Laisvas laikas maudynėms ir poilsiui. Esant galimybei, aplankysime į Masadą* – tvirtovę, kurioje, anot iš kartos į kartą perduodamo pasakojimo, per 900 šimtus žydų ryžosi verčiau nusižudyti, nei tapti romėnų vergais. Šiandien Masada – tai į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtraukta vieta, bylojanti apie kadaise čia stovėjusią didingą senovės tvirtovę, nuo kurios atsiveria fantastiški vaizdai į Negyvąją jūrą. Vykstame į viešbutį Betlėjuje. Vakarienė ir nakvynė.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Betlėjų. Aplankysime vieną seniausių Šventos Žemės bažnyčių – Kristaus gimimo baziliką. Šiai bažnyčiai – apie 1700 metų, ir ji ypač svarbi net trims krikščionybės šakoms: Romos katalikų, Graikų ortodoksų ir Armėnų bažnyčioms. Patekus į vidų pro mažytį tarytum akmenyje iškirstą įėjimą, atsiveria šimtai ikonų, liturginių dirbinių ir net dalis išlikusios mozaikos, kokios grindys bazilikoje buvo prieš ją apniokojus kelioms invazijoms. Taip pat aplankysime šv. Jeronimo urvą, apžiūrėsime stebuklingą Dievo Motinos ikoną, grožėsimės šv. Kotrynos bažnyčia, Pieno grota bei apsilankysime Piemenėlių lauke. Vykstame į Jeruzalę – miestą, svarbų judėjų, krikščionybės bei musulmonų istorijoje. Kristaus kančios „Via Dolorosa" keliu kilsime į Golgotos kalną, lankysimės Šventojo Kapo ir Prisikėlimo bazilikoje. Tęsdami apžvalginę ekskursiją po miestą Judėjų kvartale aplankysime Raudų sieną – svarbiausią judėjų šventovę, kur žmonės palieka raštelius su prašymais viešpačiui. Visi rašteliai iš Raudų sienos išimami du kartus per metus ir užkasami švenčiausioje žydams vietoje – Alyvų kalne. Jeruzalės senamiestyje praeisime paskutines Kryžiaus kelio stoteles bei apžiūrėsime Dievo kapo bažnyčią. Laisvas laikas. Vykstame į viešbutį Betlėjuje. Vakarienė ir nakvynė.

5 diena. Pusryčiai. Pervežimas į Tel Avivo oro uostą. Skrydis Tel Avivas – Vilnius.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu/mikroautobusu pažintinio turo metu; pervežimas iš/į oro uostą; 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis; vietinio gido paslaugos (rusų kalba); ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius – Tel Avivas – Vilnius (Wizzair); (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 60 USD; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); arbatpinigiai; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius – 10; lėktuvo bilietai perkami surinkus minimalų keliautojų skaičių; užsakant kelionę garantuojame užsakymo metu galiojančią lėktuvo bilietų kainą; jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; vykstant į kelionę, reikalingas ne trumpiau nei šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas; pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis dėl valstybinių, religinių judėjų bei krikščionių švenčių, taip pat dėl nuo agentūros nepriklausančių priežasčių; vietinis kelionių organizatorius pasilieka teisę nevežti turistų į objektus, esančius Palestinos teritorijoje ar keisti pažintinės kelionės programą Izraelio teritorijoje, jei yra grėsmė turistų saugumui; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys200,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)7,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)12,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)18,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)4,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, taikoma viena iš nuolaidų – išankstinio pirkimo, specialaus pasiūlymo, fortūnos, paskutinės minutės, lojalaus kliento, studento, senjoro, grupinė, akcijos nuolaida. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Pasirinkite kelionės datą

Kainos nurodytos be skrydžio.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu/mikroautobusu pažintinio turo metu; pervežimas iš/į oro uostą; 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis; vietinio gido paslaugos (rusų kalba); ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius – Tel Avivas – Vilnius (Wizzair); (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 60 USD; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); arbatpinigiai; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius – 10; lėktuvo bilietai perkami surinkus minimalų keliautojų skaičių; užsakant kelionę garantuojame užsakymo metu galiojančią lėktuvo bilietų kainą; jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; vykstant į kelionę, reikalingas ne trumpiau nei šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas; pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis dėl valstybinių, religinių judėjų bei krikščionių švenčių, taip pat dėl nuo agentūros nepriklausančių priežasčių; vietinis kelionių organizatorius pasilieka teisę nevežti turistų į objektus, esančius Palestinos teritorijoje ar keisti pažintinės kelionės programą Izraelio teritorijoje, jei yra grėsmė turistų saugumui; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys200,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)7,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)12,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)18,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)4,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, taikoma viena iš nuolaidų – išankstinio pirkimo, specialaus pasiūlymo, fortūnos, paskutinės minutės, lojalaus kliento, studento, senjoro, grupinė, akcijos nuolaida. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Skrydžius Vilnius-Tel Avivas-Vilnius vykdo bendrovė „Wizzair“. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžio atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą, pinigai yra negrąžinami.

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio pradžios. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats

*LR pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėn nuo kelionės pabaigos. Rekomenduojama į kelionę pasiimti ir paso kopiją. Asmens tapatybės kortelė Izraelyje negalioja.

*Nepilnamečiams iki 18 metų, vykstantiems be tėvų – būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas ir jo kopija (anglų kalba) išleisti į kelionę. Jeigu vykstama su vienu iš tėvų – kito sutikimas nereikalingas. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo jis išvyksta, būtina turėti vaiko gimimo liudijimą. Išsamią informaciją gali suteikti pasienio tarnybos.

VIZA

Lietuvos Respublikos piliečiai gali įvažiuoti ir būti Izraelyje be vizos iki 90 dienų. Svarbu. Sprendimą dėl asmens įleidimo/neįleidimo į šalį priima Izraelio pasienio kontrolės pareigūnas.

IŠVYKIMAS

Skrydžius Vilnius-Tel Avivas-Vilnius vykdo bendrovė „Wizzair“. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžio atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą, pinigai yra negrąžinami.

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio pradžios. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats.

BAGAŽAS IR REGISTRACIJA Į SKRYDĮ

Wizzair bagažas, įskaičiuotas į lėktuvo bilieto kainą:

Vienas rankinis orlaivio salono bagažas iki 10 kg, kurio išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 23 cm. Vieta orlaivio salone yra ribota, todėl negalime garantuoti, kad Jūsų rankinis bagažas bus gabenamas kartu su jumis orlaivio salone. Tokiu atveju, Jūsų bagažas bus nemokamai patalpintas į orlaivio bagažo skyrių. Prieš atiduodant rankinį orlaivio bagažą, rekomenduojame išsiimti visus vertingus daiktus.

„WIZZ Priority“ mokama paslauga. Įsigijusiems šią paslaugą už papildomą mokestį, „Wizzair“ garantuoja, kad nemokamas orlaivio salono bagažas bus gabenamas orlaivio salone, be to bus leidžiama pasiimti vieną papildomą mažą krepšį (rankinę, nešiojamo kompiuterio ar fotoaparato dėklą), kurio matmenys neviršija 40x30x18 cm. Papildomas mažas krepšys turi tilpti po sėdyne priešais Jus.

Wizzair registruojamas bagažas, neįskaičiuotas į kainą:

Bagažo vienetų, kuriuos pageidaujate registruoti, skaičių būtina nurodyti ir už juos būtina sumokėti pateikiant lėktuvo skrydžio užsakymą. Galimi registruojamo bagažo dydžiai yra iki 20 kg arba iki 32 kg ir neviršyti išmatavimų: plotis 149 cm, aukštis 119 cm, ilgis 171 cm. Mokant už papildomus registruoto bagažo vienetus oro uoste, taikomas didesnis bagažo mokestis, negu užsisakius iš anksto. Jei keleivis prieš skrydį užregistruoja mažiau bagažo vienetų nei už juos sumokėjo, bagažo mokestis negrąžinamas. 

Registracija skrydžiui internetu

Registracija skrydžiui internetu yra nemokama.

Užsisakiusiems lėktuvo bilietą agentūroje, registracija į skrydį ( įlaipinimo kortele) pasirūpins atsakingas vadybininkas, klientui laiku pateikus asmens dokumento duomenys. Įlaipinimo kortelę kelionių organizatorius atsiųs turistui el. paštu arba ją bus galima atsiimti, atvykus į biurą.

Įsigijusiems lėktuvo bilietus savarankiškai, privalu patiems atlikti registraciją į skrydį. Atspausdintą registracijos dokumentą (įlaipinimo kortelę) privaloma turėti oro uoste. Kitu atveju, klientas oro uoste susimoka papildomai už įlaipinimo kortelės spausdinimą.

Skysčių ribojimas rankiniame bagaže

Nuo 2006 m. lapkričio 6 d. visuose ES ir Norvegijos, Islandijos bei Šveicarijos oro uostuose įsigaliojo taisyklės, kuriuose ribojamas pro saugumo patikros vietas įsinešamo į lėktuvą skysčio kiekis. Taisyklės taikomos visiems keleiviams, vykstantiems iš ES oro uostų į visus paskirties oro uostus. Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti ne didesniuose nei 100 ml talpos induose. Šie indai turi būti įdėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį, kuris turi būti pateikiamas patikros darbuotojams. Išsamią informaciją apie naujas saugumo taisykles rasite Tarptautinio Vilniaus oro uosto svetainėje http://www.vno.lt/Dokumentai/reglamentas.doc  .

MUITINĖS REIKALAVIMAI

Be muitų į Izraelį galima įvežti:
* iki 1 litrą  stipraus alkoholio ir 2 litrus vyno vienam asmeniui nuo 18 m.;
* iki 250 g tabako vienam asmeniui nuo 18 m.;
* maisto, jei jo bendras svoris neviršija 3 kg, su sąlyga, kad viena maisto rūšis neviršija 1 kg;
* papildomų dalykų – nuosavų papuošalų, fotoaparatų, buitinių vaizdo kamerų, muzikos instrumentų ir panašių daiktų.

Perkant prekes specializuotose parduotuvėse, yra galimybė susigrąžinti pridėtinės vertės mokestį (PVM), jei pirkinių suma didesnė negu 100$ (įskaitant PVM). Perkamos prekės yra skirtos tik asmeniniam naudojimu i ir privalo būti originaliose pakuotėse. Perkant maistą, tabaką bei alkoholį, PVM yra negrąžinamas. Daugiau informacijos: http://www.mof.gov.il/CUSTOMS/eng/tourist_guide2005.htm

LAIKAS

Izraelis priklauso Rytų Europos Laiko (EET) zonai. Izraelio laikas tapatus Lietuvos laikui.

VALIUTA

Oficiali Izraelio valstybės valiuta – naujasis Izraelio šekelis (ILS), susidedantis iš 100 agarų (vns. agora). Naujausi užsienio valiutų santykiai su naujuoju Izraelio šekeliu: 1 EUR ~ 4,11 ILS, 1 USD ~ 3,50 ILS. Tikslesnę informaciją apie naujojo Izraelio šekelio kursą galite sužinoti apsilankę oficialioje Izraelio Banko  internetinėje svetainėje http://www.bankisrael.gov.il/eng.shearim/index.php.

Kelionės metu patogiausia turėti USD ( JAV dolerių), nes jais bus galima atsiskaityti tiek už ekskursijas, tiek perkant suvenyrus.

 • Rekomenduojame turėti USD valiutos smulkiomis kupiūromis (arbatpinigiams, smulkiems suvenyrams ir kt).
 • Pietūs ~ 15-20 USD, kava, arbata ~ 4-5 USD, butelis vyno ~ 15 – 25 USD.
 • Mokamiems objektams turėti apie 30 USD. Arbatpinigiai gidui ir vairuotojams paliekami arbatpinigiai – po 3 USD/dienai/asmeniui.
 • Asmeninėms išlaidoms pinigų pasiimkite pagal savo poreikius.

Izraelyje sekmadienį - ketvirtadienį bankai dirba nuo 8:30 iki 12:00 val. (sekmadienį, antradienį, ketvirtadienį papildomai dirba nuo 16:00 iki 18:00 val.), penktadienį ir švenčių išvakarėse bankai dirba nuo 8:30 iki 12:00 val., šeštadienį (Šabo metu) bankai nedirba. Kreditinės mokėjimo kortelės yra priimamos viešbučiuose, restoranuose, prekybos centruose ir daugelyje kitų prekybos bei aptarnavimo vietų. Pinigų kiekio įvežimas į šalį - neribotas.

Galima išsigryninti pinigus bankomatuose ir atsiskaityti tarptautinėmis kreditinėmis mokėjimo kortelėmis - VISA, MASTER CARD, AMERICAN EXPRESS ir kitomis. Už mokamus objektus ekskursijų metu kortelėmis mokėti negalima.

ARBATPINIGIAI

Izraelyje restoranuose, kavinėse įprasta palikti arbatpinigių apie 10 proc. nuo sąskaitos sumos ( jei mokestis už aptarnavimą nėra atskirai nurodytas sąskaitoje). Taip pat arbatpinigiai yra paliekami ir už viešbučių kambarių tvarkymą.

TRANSPORTAS

Kelionė po Izraelį bus vykdoma patogiu turistinės klasės autobusu/mikroautobusu, kuriame yra garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso/mikroautobuso salone. Autobuse/mikroautobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

APGYVENDINIMAS

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos ar standarto, todėl, priklausomai, nuo šalies, atsiranda skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai.

Pažintinė kelionės metu turistai apgyvendiname ekonominės klasės 3* viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis.

Patogumai (tualetas, dušas arba vonia) yra  kambaryje, kai kuriuose kambariuose gali nebūti balkono, televizoriaus, telefono. Standartiniame dviviečiame kambaryje, priklausomai nuo viešbučio išplanavimo, gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiajam asmeniui, dviviečiame kambaryje pastatoma papildoma lova, sofa arba sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis. Vienviečių ir triviečių kambarių skaičius yra ribotas.

Pusryčiai ir vakarienė - švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiamas pusryčių paketas.

Dėmesio! Pasitikrinkite prieš išvykstant iš viešbučio, ar nepalikote dokumentų bei asmeninių daiktų!

ELEKTROS SROVĖ

Elektros srovės įtampa Izraelyje - 220V/50Hz ( kaip ir Lietuvoje). Daugumoje viešbučių elektros lizdai yra pritaikyti kontinentinės Europos prietaisams. 

SAUGUMAS

Dėl dabartinės politinės situacijos šiame regione ( konflikto su Libanu, Palestinos Autonomija bei Sirija ), atvykus į Izraelį, yra būtina laikytis šalyje galiojančių saugumo taisyklių bei reikalavimų, susitaikyti su griežtomis saugumo bei patikros procedūromis daugelyje vietų. Visa tai atliekama ne tik dėl pačios šalies, bet ir vardan jūsų didesnio saugumo. Nors Izraelyje saugumui yra skiriama daug dėmesio, o nusikalstamumo lygis šalyje yra nedidelis, kiekvienas užsienio turistas privalo išlikti budrus ir saugotis kišenvagių. Nerekomenduotina gerti vandens iš čiaupo.

KELIONĖS DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse, arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu.

Mūsų partneris – „Gjensidige Baltic“ (www.gjensidige.lt). Užsisakius mūsų siūlomą draudimą, turistas apdraudžiamas būtinosios medicinos pagalbos draudimu (100 000 EUR) ir repatriacijos išlaidų draudimu (25 000 EUR). Draudimo taisyklės: http://www.gjensidige.lt/files/Taisykles/Kompleksinio_kelioniu.pdf

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionė ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Neįvykusios kelionės atveju draudikas kompensuoja faktiškai sumokėtą kelionės kainą, o nutrūkusios kelionės atveju – grįžimo į Lietuvą išlaidas arba kitas draudiko patvirtintas kelionės išlaidas.

Mūsų partneris – „Gjensidige Baltic“ (www.gjensidige.lt). Apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu galima iki kelionės likus ne mažiau nei 14d. Draudimas galioja atsitikus įvykiui ne anksčiau nei 7d iki kelionės pradžios.

Draudimo taisyklės: http://www.gjensidige.lt/files/Taisykles/Kompleksinio_kelioniu.pdf

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAMA TURĖTI

 • patogią avalynę;
 • patogius drabužius; lankant religines vietas rekomenduojame pasirinkti kuklesnius, daugiau kūno dengiančius drabužius (šortai, trumpos kelnės netinka); moterims - skareles apsigobti;
 • higienos priemones: dantų pastą, muilą, šampūną, drėgnų servetėlių ir kt;
 • maudymosi kostiumą, paplūdimio šlepetes bei rankšluostį;
 • nedidelę kuprinę ekskursijoms;
 • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo; virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo;
 • plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis Jums būtinas.

KITA INFORMACIJA

Rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju dėl profilaktikos priemonių, kelionės metu padėsiančių išvengti virškinamojo trakto negalavimų, susijusių su pasikeitusiu maistu ar mitybos įpročiais. Skiepais pasirūpinti ir už juos susimokėti turi pats turistas. Išsamesnės informacijos teiraukitės paskambinę į Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir AIDS centrą, tel. (8 5) 230 0125 arba interneto svetainėje www.ulac.lt

Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje. Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų.

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA

Sason Hogi Tower
12 Abba Hillel Silver St. Ramat Gan 5250606, Israel
Tel.:+972 3 6958 685; Fax.:+972 3 6958 691
El. paštas: amb.il@urm.lt

4.2/5.0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Daiva

Nuostabus ir nepakartojami!!!

Audrius

Programa, gidė ir vairuotojas - viskas puiku. Su viešbučiais reikėtų gerokai pasitempti.

Gintarė

Kelionė buvo nuostabi ir tikrai važiuotume dar kartą, keliavom keturiese ir nuoširdžiai nenorėjom išvykti, nebuvo jokių problemų, gidė palaukdavo jeigu reikia, visus tikrai priziūrėjo, vedžiojio visur su dideliu entuziazmu. Visa kelionė buvo puikiai sustiguota. Nuo pat pradžios iki paskutinės minutės buvom informuoti ir žinojom kas ir kaip, todėl kelione tiesiog mėgavomės. Rekomenduojam!!!

Loreta

Buvo puiku. Gidas nuostabus. Ačiū.

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasirinkite kelionės datą