Reikalinga pagalba?

Didysis Prancūzijos turas (pažintinė-pramoginė)

Organizuojama grupėms pageidaujant
Kelionės metu nuvažiuojama ~5 830 km
Papildoma nuolaida perkant internetu -1 %
  • Pažintis su įspūdinga Prancūzijos Atlanto pakrante, garsėjančia nuostabiomis uolomis, salomis, kopomis ir jaukiais miesteliais
  • Apsilankymas Normandijos sostinėje Ruane, mieste-tvirtovėje Sen Malo, Prancūzijos didybę menančiame La Rošelyje, kosmopolitiškame Bordo ir J. V. Gėtės mieste Veimare
  • Galimybė aplankyti keturias pilis, du įspūdingus įtvirtintus miestus ir vieną iš Prancūzijos perlų – Mon Sen Mišelio vienuolyną
  • Austrių bei kitų jūros gėrybių, o taip pat Bordo ir Luaros slėnio vynų bei tauriojo konjako degustacijos.

Didysis Prancūzijos turas (pažintinė-pramoginė)

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją, Prancūziją. Atvykstame į Normandijos sostinę Ruaną. Pažintis su miestu: fachverkinių namų kvartalai, senoji turgaus aikštė, kurioje 1431 m. buvo sudeginta garsioji Žana d`Ark, gotikinė katedra, kuria žavėjosi impresionistas C. Monet. Nakvynė viešbutyje prie Ruano.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Etretat – simpatišką ir ramų Normandijos pajūrio kurortinį miestelį, apsuptą įspūdingų uolų, kuriame ilsėjosi garsūs rašytojai Gi de Mopasanas ir Morisas Leblanas. Po pietų laisvas laikas prie jūros fantastiškame Trouville-sur-Mer kurorte. Čia driekiasi 1200 m paplūdimys padengtas smėliu ir smulkiomis kriauklėmis. Šalia esanti promenada stebina 1860–1880 m. statytomis vilomis, kurios atspindi to meto madas. Toliau tęsiame pažintį su Prancūzijos pakrantės perlais. Apsilankysime Honflere, XVI–XVII amžiuose garsėjusiame kaip Amerikos užkariautojų ir tyrinėtojų uostas, išsaugojęs senamiestį ir seniausią Prancūzijoje medinę bažnyčią. Nakvynė viešbutyje prie Kano.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Sen Mišelio kalną, kur X a. benediktinų ant aukštos uolos įkurtas vienuolynas* yra laikomas vienu iš Vakarų pasaulio architektūros stebuklų, gotikinės architektūros šedevru. Vėliau keliaujame į Kankalį. Tai senas žvejų miestelis, garsėjantis austrių plantacijomis. Čia sužinosime apie austrių auginimą ir jas degustuosime*. Tačiau bene įspūdingiausias reiškinys yra  Atlanto vandenyno potvyniai ir atoslūgiai. Kelis kartus per dieną potvynių metu vanduo kai kuriose vietose užlieja net apie 50 metrų pakrantės teritorijos. Laikas poilsiui Cote d‘Emeraude – tai vadinamoji smaragdinė pakrantė, nusėta uolėtais iškyšuliais ir smėlio paplūdimiais. Nakvynė viešbutyje prie Sen Malo.

5 diena. Pusryčiai. Miesto transportu* vykstame į buvusį korsarų miestą-tvirtovę Sen Malo. Apžiūrėsime tvirtovę, pasivaikščiosime ant galingos gynybinės sienos Atlanto pakrantėje, nuo kurios atsiveria įspūdinga vandenyno, salų ir fortų panorama. Laisvas laikas  pasimėgauti „saulės voniomis“ Sen Malo paplūdimyje arba norintieji miesto transportu* galės nuvykti į vos už keleto kilometrų esantį Dinardą. Turtingiems britams pasistačius vilas, XIX a. pab. šis miestas sparčiai išpopuliarėjo kaip madingas vasaros kurortas su dideliais ir švariais paplūdimiais, barais bei kavinėmis. Be to, Golfo srovė nulėmė, kad šiame kurorte visada keliais laipsniais šilčiau negu aplinkiniuose regionuose. Nakvynė viešbutyje prie Sen Malo.

6 diena. Pusryčiai. Vykstame į salą, esančią Atlanto vandenyne, Biskajos įlankoje, prie Šarantos upės žiočių. Salą su žemynu jungia 2926 m ilgio tiltas. Vasaros metu šią salą pamėgo turistai ir poilsiautojai. Nukeliausime iki Phare des Baleines švyturio, pamatysime druskos laukus, dėl kurių sala vadinama „baltojo aukso sala“, ir Antrojo pasaulinio karo vokiečių bunkerius.  Pasivaikščiosime po Sen Martin de Rė miestelį, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pakrantėje prie uosto besitęsiančioje La Flotte gatvelėje apstu krautuvėlių, restoranų ir kavinių, kurios siūlo paragauti šviežių jūros gėrybių. Čia galima pamatyti žvejus, parduodančius savo laimikį tiesiog pakrantėje. Laisvas laikas prie jūros Rė saloje. Vėliau vykstame į La Rošelį, kuris iki šių dienų išliko kaip vienas gražiausių ir istoriškai turtingiausių miestų Atlanto pakrantėje. Pažintis su miestu: uosto vartai, kuriuos žymi XIV a. įtvirtinti bokštai,  XVI–XVII a. miesto rotušė, Šv. Liudviko katedra, Šv. Mykolo, Šv. Išgelbėtojo bažnyčios. Nakvynė viešbutyje pakeliui į Bordo.

7 diena. Pusryčiai. Vykstame į didžiausią pasaulyje vyndarystės regioną – Bordo. Pažintis su Bordo miestu: Garonos upės krantinė, Akmeninis tiltas, nuo kurio atsiveria miesto panorama, Quinconces esplanada, paminklas žirondistams, Didysis teatras, Šv. Andriaus katedra. Keliaujame prie aukščiausios Europoje Pilato smėlio kopos, nuo kurios atsiveria vaizdinga Arkašono įlankos ir Ferre iškyšulio panorama. Esant galimybei, maudynės Atlanto vandenyne. Nakvynė viešbutyje pakeliui į Konjaką.   

8 diena. Pusryčiai. Vykstame į Konjako miestą prie Šarano upės. Šio miesto vardu pavadintas garsus pasaulyje konjakas. Čia įsikūrę ne vien šimtametes tradicijas turintys konjako namai. Aplankysime garsiuosius „Otard“ konjako namus*, įsikūrusius XV-XVI a. pilyje, susipažinsime su jų istorija, konjako gamyba bei degustuosime konjaką. Išvykstame į šalies didybę menantį Luaros slėnį. Susipažinsime su garsiausiomis pilimis. Aplankysime nuostabią XV a. pastatytą renesansinę Vilandry pilį*, turinčią puikią ispaniškų baldų kolekciją ir grožėsimės jos spalvingais, terasomis bei geometriniais motyvais išsidėsčiusiais renesansiniais sodais*. Lankome Šenonso* - žymiąją damų pilį, pastatytą nuostabioje vietoje ant Šero upės kranto. Romantiškuosius rūmus kūrė net kelios aristokračių kartos nuo Renesanso epochos, todėl rūmų išorei didybe nenusileidžia ir vidus: prabangiai apstatytos menės, erdvūs miegamieji, puikūs paveikslai bei gobelenai. Nakvynė viešbutyje prie Tūro.

9 diena. Pusryčiai. Vykstame į vynininkų miestelį  Montrišarą. Čia vienuose iš vyno rūsių susipažinsime su senomis vyno gamybos tradicijomis ir vynų rūšimis. Pamatysime įspūdingose kalkakmenio olose įkurtus vyno rūsius, kurie vienu metu brandina apie 1,5 mln. vyno butelių. Galėsime degustuoti* putojantį ir sausuosius vynus. Tęsiame pažintį su Luaros slėnio pilimis. Lankome Šamboro pilį* - pačią didžiausią ir gražiausią renesanso stiliaus pilį, kuri buvo karaliaus Pranciškaus I medžioklės rezidencija. Pilyje niekas niekada negyveno. Kad svajonių pilis atsispindėtų vandenyje, buvo iškasta Luaros upės atšaka. Kelionė per Prancūziją. Nakvynė viešbutyje prie Meco.

10 diena. Pusryčiai. Pažintis su Meco miestu, kuris įsikūręs Mozelio ir Seijė upių santakoje. Aplankysime turgaus aikštę, gotikinę Šv. Stepono katedrą, kurios vitražų plotas 6500 m², apžiūrėsime Vokiečių vartus, seniausią šalyje romaniško stiliaus Šv. Petro bažnyčią, Tamplierių koplyčią – vienintelį šio ordino statinį ir Arsenalą, kuris šiandien tarnauja kaip koncertų, spektaklių ir parodų rūmai. Taip pat neįprastame šešiakampiame pastate įkurtas Pompidu centras, kuriame eksponuojami šiuolaikinio Europos meno kūriniai. Išvykstame į Bambergą. Miestas, kaip ir senovės Roma, yra įsikūręs ant septynių kalvų ir didžiuojasi puikiai išlikusiu senamiesčiu, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Bambergas – vienas iš nedaugelio senųjų Vokietijos miestų, kuris nenukentėjo per Antrąjį pasaulinį karą ir išsaugojo senovinę architektūrą. Pažintinė ekskursija, kurios metu apžiūrėsime vėlyvosios ir ankstyvosios gotikos stiliaus Šv. Petro ir Šv. Jurgio katedrą, kurioje palaidotas popiežius Klemensas II, taip pat Altenburgo tvirtovę, senąją ir naująją miesto rotušes bei barokinę Šv. Martyno bažnyčią. Laisvas laikas, kurio metu norintieji vienoje iš senamiesčio užeigų galės paragauti tradicinio Bambergo rūkyto alaus. Išvykstame namų link. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

11 diena. Pusryčiai. Kelionė per  Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 10 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos, viešojo transporto bilietai ~ 100 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys230,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)14,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)23,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)37,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)9,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)9,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)7,00 €

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
Keliaujantiems šeštą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems penktą kartą-12%
Keliaujantiems ketvirtą kartą-10%
Keliaujantiems trečią kartą-7%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

KITA INFORMACIJA

4.7/5.0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Raimonda

Viskas labai patiko. Kelionės vadovė ponia Nijolė labai šiltas, malonus žmogus. Tikrai dar kartą važiuočiau į kelionę su jos vadovaujama grupe. Vairuotojai paslaugūs, autobusas tvarkingas.

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai