Reikalinga pagalba?

Didysis Prancūzijos turas (pažintinė-pramoginė)

* Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 15%!
Kelionės metu nuvažiuojama ~5 830 km
Papildoma nuolaida perkant internetu -2 %
  • Pažintis su įspūdinga Prancūzijos Atlanto pakrante, garsėjančia nuostabiomis uolomis, salomis, kopomis ir jaukiais miesteliais
  • Apsilankymas Normandijos sostinėje Ruane, mieste-tvirtovėje Sen Malo, Prancūzijos didybę menančiame La Rošelyje, kosmopolitiškame Bordo ir J. V. Gėtės mieste Veimare
  • Galimybė aplankyti keturias pilis, du įspūdingus įtvirtintus miestus ir vieną iš Prancūzijos perlų – Mon Sen Mišelio vienuolyną
  • Austrių bei kitų jūros gėrybių, o taip pat Bordo ir Luaros slėnio vynų bei tauriojo konjako degustacijos.

Didysis Prancūzijos turas (pažintinė-pramoginė)

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją, Prancūziją. Atvykstame į Normandijos sostinę Ruaną. Pažintis su miestu: fachverkinių namų kvartalai, senoji turgaus aikštė, kurioje 1431 m. buvo sudeginta garsioji Žana d`Ark, gotikinė katedra, kuria žavėjosi impresionistas C. Monet. Nakvynė viešbutyje prie Ruano.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Etretat – simpatišką ir ramų Normandijos pajūrio kurortinį miestelį, apsuptą įspūdingų uolų, kuriame ilsėjosi garsūs rašytojai Gi de Mopasanas ir Morisas Leblanas. Po pietų laisvas laikas prie jūros fantastiškame Trouville-sur-Mer kurorte. Čia driekiasi 1200 m paplūdimys padengtas smėliu ir smulkiomis kriauklėmis. Šalia esanti promenada stebina 1860–1880 m. statytomis vilomis, kurios atspindi to meto madas. Toliau tęsiame pažintį su Prancūzijos pakrantės perlais. Apsilankysime Honflere, XVI–XVII amžiuose garsėjusiame kaip Amerikos užkariautojų ir tyrinėtojų uostas, išsaugojęs senamiestį ir seniausią Prancūzijoje medinę bažnyčią. Nakvynė viešbutyje prie Kano.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Sen Mišelio kalną, kur X a. benediktinų ant aukštos uolos įkurtas vienuolynas* yra laikomas vienu iš Vakarų pasaulio architektūros stebuklų, gotikinės architektūros šedevru. Vėliau keliaujame į Kankalį. Tai senas žvejų miestelis, garsėjantis austrių plantacijomis. Čia sužinosime apie austrių auginimą ir jas degustuosime*. Tačiau bene įspūdingiausias reiškinys yra  Atlanto vandenyno potvyniai ir atoslūgiai. Kelis kartus per dieną potvynių metu vanduo kai kuriose vietose užlieja net apie 50 metrų pakrantės teritorijos. Laikas poilsiui Cote d‘Emeraude – tai vadinamoji smaragdinė pakrantė, nusėta uolėtais iškyšuliais ir smėlio paplūdimiais. Nakvynė viešbutyje prie Sen Malo.

5 diena. Pusryčiai. Miesto transportu* vykstame į buvusį korsarų miestą-tvirtovę Sen Malo. Apžiūrėsime tvirtovę, pasivaikščiosime ant galingos gynybinės sienos Atlanto pakrantėje, nuo kurios atsiveria įspūdinga vandenyno, salų ir fortų panorama. Laisvas laikas  pasimėgauti „saulės voniomis“ Sen Malo paplūdimyje arba norintieji miesto transportu* galės nuvykti į vos už keleto kilometrų esantį Dinardą. Turtingiems britams pasistačius vilas, XIX a. pab. šis miestas sparčiai išpopuliarėjo kaip madingas vasaros kurortas su dideliais ir švariais paplūdimiais, barais bei kavinėmis. Be to, Golfo srovė nulėmė, kad šiame kurorte visada keliais laipsniais šilčiau negu aplinkiniuose regionuose. Nakvynė viešbutyje prie Sen Malo.

6 diena. Pusryčiai. Vykstame į salą, esančią Atlanto vandenyne, Biskajos įlankoje, prie Šarantos upės žiočių. Salą su žemynu jungia 2926 m ilgio tiltas. Vasaros metu šią salą pamėgo turistai ir poilsiautojai. Nukeliausime iki Phare des Baleines švyturio, pamatysime druskos laukus, dėl kurių sala vadinama „baltojo aukso sala“, ir Antrojo pasaulinio karo vokiečių bunkerius.  Pasivaikščiosime po Sen Martin de Rė miestelį, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pakrantėje prie uosto besitęsiančioje La Flotte gatvelėje apstu krautuvėlių, restoranų ir kavinių, kurios siūlo paragauti šviežių jūros gėrybių. Čia galima pamatyti žvejus, parduodančius savo laimikį tiesiog pakrantėje. Laisvas laikas prie jūros Rė saloje. Vėliau vykstame į La Rošelį, kuris iki šių dienų išliko kaip vienas gražiausių ir istoriškai turtingiausių miestų Atlanto pakrantėje. Pažintis su miestu: uosto vartai, kuriuos žymi XIV a. įtvirtinti bokštai,  XVI–XVII a. miesto rotušė, Šv. Liudviko katedra, Šv. Mykolo, Šv. Išgelbėtojo bažnyčios. Nakvynė viešbutyje pakeliui į Bordo.

7 diena. Pusryčiai. Vykstame į didžiausią pasaulyje vyndarystės regioną – Bordo. Pažintis su Bordo miestu: Garonos upės krantinė, Akmeninis tiltas, nuo kurio atsiveria miesto panorama, Quinconces esplanada, paminklas žirondistams, Didysis teatras, Šv. Andriaus katedra. Keliaujame prie aukščiausios Europoje Pilato smėlio kopos, nuo kurios atsiveria vaizdinga Arkašono įlankos ir Ferre iškyšulio panorama. Esant galimybei, maudynės Atlanto vandenyne. Nakvynė viešbutyje pakeliui į Konjaką.   

8 diena. Pusryčiai. Vykstame į Konjako miestą prie Šarano upės. Šio miesto vardu pavadintas garsus pasaulyje konjakas. Čia įsikūrę ne vien šimtametes tradicijas turintys konjako namai. Aplankysime garsiuosius „Otard“ konjako namus*, įsikūrusius XV-XVI a. pilyje, susipažinsime su jų istorija, konjako gamyba bei degustuosime konjaką. Išvykstame į šalies didybę menantį Luaros slėnį. Susipažinsime su garsiausiomis pilimis. Aplankysime nuostabią XV a. pastatytą renesansinę Vilandry pilį*, turinčią puikią ispaniškų baldų kolekciją ir grožėsimės jos spalvingais, terasomis bei geometriniais motyvais išsidėsčiusiais renesansiniais sodais*. Lankome Šenonso* - žymiąją damų pilį, pastatytą nuostabioje vietoje ant Šero upės kranto. Romantiškuosius rūmus kūrė net kelios aristokračių kartos nuo Renesanso epochos, todėl rūmų išorei didybe nenusileidžia ir vidus: prabangiai apstatytos menės, erdvūs miegamieji, puikūs paveikslai bei gobelenai. Nakvynė viešbutyje prie Tūro.

9 diena. Pusryčiai. Vykstame į vynininkų miestelį  Montrišarą. Čia vienuose iš vyno rūsių susipažinsime su senomis vyno gamybos tradicijomis ir vynų rūšimis. Pamatysime įspūdingose kalkakmenio olose įkurtus vyno rūsius, kurie vienu metu brandina apie 1,5 mln. vyno butelių. Galėsime degustuoti* putojantį ir sausuosius vynus. Tęsiame pažintį su Luaros slėnio pilimis. Lankome Šamboro pilį* - pačią didžiausią ir gražiausią renesanso stiliaus pilį, kuri buvo karaliaus Pranciškaus I medžioklės rezidencija. Pilyje niekas niekada negyveno. Kad svajonių pilis atsispindėtų vandenyje, buvo iškasta Luaros upės atšaka. Kelionė per Prancūziją. Nakvynė viešbutyje prie Meco.

10 diena. Pusryčiai. Pažintis su Meco miestu, kuris įsikūręs Mozelio ir Seijė upių santakoje. Aplankysime turgaus aikštę, gotikinę Šv. Stepono katedrą, kurios vitražų plotas 6500 m², apžiūrėsime Vokiečių vartus, seniausią šalyje romaniško stiliaus Šv. Petro bažnyčią, Tamplierių koplyčią – vienintelį šio ordino statinį ir Arsenalą, kuris šiandien tarnauja kaip koncertų, spektaklių ir parodų rūmai. Taip pat neįprastame šešiakampiame pastate įkurtas Pompidu centras, kuriame eksponuojami šiuolaikinio Europos meno kūriniai. Išvykstame į Bambergą. Miestas, kaip ir senovės Roma, yra įsikūręs ant septynių kalvų ir didžiuojasi puikiai išlikusiu senamiesčiu, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Bambergas – vienas iš nedaugelio senųjų Vokietijos miestų, kuris nenukentėjo per Antrąjį pasaulinį karą ir išsaugojo senovinę architektūrą. Pažintinė ekskursija, kurios metu apžiūrėsime vėlyvosios ir ankstyvosios gotikos stiliaus Šv. Petro ir Šv. Jurgio katedrą, kurioje palaidotas popiežius Klemensas II, taip pat Altenburgo tvirtovę, senąją ir naująją miesto rotušes bei barokinę Šv. Martyno bažnyčią. Laisvas laikas, kurio metu norintieji vienoje iš senamiesčio užeigų galės paragauti tradicinio Bambergo rūkyto alaus. Išvykstame namų link. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

11 diena. Pusryčiai. Kelionė per  Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 10 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos, viešojo transporto bilietai ~ 100 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys230,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)14,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)23,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)37,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)9,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)9,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)7,00 €

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui-80%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui-65%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui-50%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui-35%
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui-25%
4 asmenų grupei - 4-ajam asmeniui-10%
Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems trečią kartą-10%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Nuolaidos nesumuojamos, keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms.

Atmintinė

IŠVYKIMAS: Iš Kauno, Vilniaus, Alytaus arba Marijampolės, Klaipėdos*, Šiaulių*, Panevėžio*, Kryžkalnio*. Į kelionę iš Vilniaus ir iš Kauno išvykstama anksti ryte, tarp 3:00 ir 6:00 val., iš Klaipėdos*, Šiaulių*, Panevėžio*, Kryžkalnio* – 2-3 val. anksčiau. Informaciją apie tikslų išvykimo į kelionę laiką, vietą ir kelionių organizatoriaus atstovo kontaktinę informaciją (telefono numerį ir elektroninio pašto adresą), kurie turistui padėtų susisiekti su kelionių organizatoriumi nenumatytais atvejais, likus 2-3 dienoms iki kelionės galite rasti mūsų interneto svetainėje (žr. „Išvykimo laikai“) arba sužinoti agentūroje, kurioje užsisakėte kelionę. Likus 1 dienai iki kelionės išvykimo informaciją gausite ir SMS žinute. Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Jeigu turistas neatvyksta nustatytu laiku, už pasekmes atsako jis pats.

* Yra papildomų sąlygų – pervežimų paslaugos teikiamos už papildomą mokestį. Išsamią informaciją apie pervežimų sąlygas ir kainas rasite interneto svetainėje www.guliveriokeliones.lt

AUTOBUSAS: Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi! Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 25 kg. Daiktus pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o su savimi pasiimsite tik pačius būtiniausius reikmenis.

Dėl sugriežtintų Europos Sąjungos reikalavimų vykstant per ES šalis karštas vanduo autobuse nebus tiekiamas.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Turistai autobuse sodinami eilės tvarka, pagal kelionės sutarties sudarymo datą. Užsakant kelionę savo kelionių agentūroje galite išreikšti pageidavimus dėl vietų autobuse, į kuriuos, esant galimybei, bus atsižvelgta. Vietą autobuse galite sužinoti likus 2-3 dienoms iki kelionės (kreipkitės į kelionių agentūrą, kurioje užsisakėte kelionę).

KELIONĖS EIGA:

Keliaujant autobusu kas 2,5 – 3,5 val. numatyti ~ 20 min. trukmės sustojimai. Pietų metu stojama 45 min. – 1 val. poilsiui.

Keliaujant autobusu į viešbučius nakvynei atvykstama tarp 20:00 ir 24:00 val. Rytais iš viešbučių išvykstama tarp 7:00 ir 9:00 (po pusryčių); jei pusryčiai programoje nenumatyti, galimas ankstesnis išvykimas.

APGYVENDINIMAS:

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos, todėl, priklausomai nuo šalies, yra taikomi skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai.

Kataloge aprašytų kelionių metu turistai apgyvendinami 3*, 2* arba “turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra numatyta daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorijos gali skirtis (t. y. tos pačios kelionės metu galimi skirtingų kategorijų viešbučiai).

„Turistinė klasė“ – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai arba pensionai, kurių patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti kambaryje arba bendri dviem kambariams. Kai kur gali būti balkonas, televizorius, telefonas.

Standartiniame dviviečiame kambaryje, priklausomai nuo viešbučio išplanavimo, gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam ar ketvirtam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Vienviečiai kambariai užsakomi už papildomą mokestį. Jei turistas vyksta vienas ir neužsisako vienviečio kambario, jis, esant galimybei, yra apgyvendinamas su kitais po vieną vykstančiais grupės turistais dviviečiame arba triviečiame kambaryje.

Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gali būti kontinentiniai arba švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiamas pusryčių paketas.

KELIONĖS DOKUMENTAI:

Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys visos kelionės metu. Rekomenduojama į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Rekomenduojame į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją.

Daugiau informacijos rasite http://keliauk.urm.lt/index.php/titulinis/isvykstantiems

Sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarka Šengeno erdvei nepriklausančių valstybių piliečiams (ne Lietuvos piliečiams) yra kitokia. Daugiau informacijos: www.urm.lt

Nepilnamečiams iki 18 metų, keliaujantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško tėvų sutikimo nereikia, jeigu vaikas vyksta į Šengeno erdvei priklausančią valstybę.

KELIONĖS DRAUDIMAS:

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse, arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu.

Mūsų partneris – ADB „Gjensidige“ (www.gjensidige.lt). Užsisakius mūsų siūlomą draudimą, turistas apdraudžiamas būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Apsidraudusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Draudimo taisyklės: https://sales.gjensidige.lt/public_uploads/T061Rules20160101.pdf

Vykstant į Europos Sąjungos šalis bei į Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną ar Šveicariją rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Daugiau informacijos: http://ehic.europa.eu

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Neįvykusios kelionės atveju draudikas kompensuoja faktiškai sumokėtą kelionės kainą, o nutrūkusios kelionės atveju – grįžimo į Lietuvą išlaidas arba kitas draudiko patvirtintas kelionės išlaidas.

Mūsų partneris – ADB „Gjensidige“ (www.gjensidige.lt). Apsidrausti ADB „Gjensidige“ neįvykusios kelionės draudimu galima:

  • Likus ne trumpesniam kaip 30 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios;
  • Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 30 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis turi būti pasirašyta tuo pat metu (tą pačią dieną) kaip ir kelionės pirkimo (rezervavimo) sutartis.

Draudimo taisyklės: https://sales.gjensidige.lt/public_uploads/T061Rules20160101.pdf

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

* pledą, nedidelę pagalvėlę;
* patogią avalynę (ekskursinės kelionės dalies metu reikės nemažai vaikščioti); kelionei autobusu rekomenduojame turėti šlepetes;
* patogius drabužius (lengvus, medvilninius), galvos apdangalą, šiltesnių drabužių;
* higienos priemones: dantų pastą ir šepetėlį, muilą, šampūną, tualetinio popieriaus, drėgnų servetėlių ir kt.;
* nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms;
* medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo, apsauginį kremą nuo saulės;
* siūlų, adatą, žirkles;
* plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
* maisto ir gėrimų kelionės pradžiai.

PINIGAI:

Eurai (EUR) - jais galėsite atsiskaityti arba pasikeisti į reikiamą valiutą visos kelionės metu. Turėkite eurų mažesnės vertės banknotais.

Lenkijos valiuta: Lenkijos zlotas (PLN). 1 EUR ~ 4 PLN. Lenkijos zlotų rekomenduojame įsigyti Lietuvoje arba galėsite išsikeisti Lietuvos-Lenkijos pasienyje.
Lenkijoje (pravažiuojant): higienos reikmėms ~ 5 PLN; jei ketinate valgyti Lenkijos pakelės užkandinėse ~ 30-40 PLN.
Lenkijoje: pietūs ~ 30-40 PLN; taurė vyno ar alaus ~ 6-10 PLN; kava, arbata ~ 4-8 PLN.

Vokietijos valiuta: euras (EUR)
Vokietijoje: ~ 10-20 EUR; taurė vyno ar alaus ~ 3-5 EUR; kava, arbata ~ 2-4 EUR.

Prancūzijos valiuta: euras (EUR)
Prancūzijoje: pietūs ~ 15-30 EUR; taurė vyno ar alaus ~ 3-7 EUR; kava, arbata ~ 2-5 EUR

MOKAMI OBJEKTAI:

Mokamiems objektams reikia turėti apie 100 eurų.

Mokamų objektų bilietų kaina gali keistis; nurodytos kainos suaugusiems; vaikams ir senjorams gali būti taikomos nuolaidos; tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu.

Šamboro pilis: suaugusiems ~9 EUR; vaikams iki 18 metų – nemokamai. 

Šenonso pilis ir sodai: suaugusiems ~10 EUR; vaikams iki 7 metų – nemokamai.

Vyno degustacija: ~7 EUR.

Vilandry  pilis ir sodai: suaugusiems ~7 EUR; vaikams iki 8 metų – nemokamai; tik sodai: ~5 EUR, vaikams iki 8 metų – nemokamai;

Austrių degustacija: ~10–20 EUR.

San Mišelio vienuolynas: suaugusiems ~9 EUR, jaunimui iki 26 metų ir vaikams iki 18 m. – nemokamai.

„Otard“ konjako namai: suaugusiems ~10 EUR, vaikams (12-18 m.) ~4,50 EUR, vaikams iki 12 m. – nemokamai.

Putojančių ir sausųjų vynų degustacija: ~5 EUR.

Viešojo transporto bilietai ~25 EUR.

Asmeninėms išlaidoms pinigų pasiimkite pagal savo poreikius.

Daugelyje lankomų šalių galima išsigryninti pinigus bankomatuose ir atsiskaityti tarptautinėmis mokėjimo kortelėmis (Visa, Master Card, Euro Card, American Express). Už mokamus objektus ekskursijų metu kortelėmis mokėti negalima.

KITA INFORMACIJA:

Rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju dėl profilaktikos priemonių, kelionės metu padėsiančių išvengti virškinamojo trakto negalavimų, susijusių su pasikeitusiu maistu ar mitybos įpročiais. Vykstant į Europos šalis skiepai  nėra privalomi. Skiepais pasirūpinti ir už juos susimokėti turi pats turistas. Išsamesnės informacijos teiraukitės paskambinę į Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir AIDS centrą, tel. (8 5) 230 0125 arba interneto svetainėje www.ulac.lt.

Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje. Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų.

Linkime gerai pasiruošti kelionei!

4.7/5.0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Raimonda

Viskas labai patiko. Kelionės vadovė ponia Nijolė labai šiltas, malonus žmogus. Tikrai dar kartą važiuočiau į kelionę su jos vadovaujama grupe. Vairuotojai paslaugūs, autobusas tvarkingas.

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai