Reikalinga pagalba?

Druskininkai, Grūto parkas ir vandens pramogų parkas

Organizuojama grupėms pageidaujant

Druskininkai, Grūto parkas ir vandens pramogų parkas

Atsisiųsti kelionės programą

Anksti ryte išvykstame Druskininkų link. Apsilankysime šalia Druskininkų įsikūrusiame sovietinių skulptūrų muziejuje po atviru dangum - Grūto parke*. Skulptūrų ekspozicija, apsilankymas muziejuje padės geriau suvokti penkis dešimtmečius Lietuvą slėgusią ideologiją, naudotas propagandos priemones ir vyravusią politiką. Tęsiame kelionę ir vykstame į vieno garsiausių Dzūkijos skulptoriaus A. Česnulio sodybą*. Ant Ratnyčėlės upelio kranto esančiame skulptūrų ir poilsio parke pamatysite ne tik per 40 metų sukurtų autoriaus darbų, bet ir jo paties suręstą vėjo malūną, kurio keturiuose aukštuose išdėstyta A. Česnulio drožinių ekspozija.

Atvykstame į Druskininkus, kur pasivaikščiosime Vilniaus alėja, Druskonio ežero pakrante, ragausime Grožio šaltinio vandens. Pageidaujantieji galės apsilankyt M.K. Čiurlionio memorialiniame ir muziejuje*. Susipažinę su miesto įžymybėmis, vykstame apžiūrėti Druskininkų paukščių akimis! Kelsimės vieninteliu Lietuvoje Lynų keliu*, kur kelionės metu pro keltuvo langus išvysite žaliuojančius kurorto miškus, Nemuno upės vingius, dar neregėtą miesto panoramą. Kelionę vainikuosime pirčių ir vandens malonumais Druskininkų sveikatingumo ir poilsio centre "Aqua"*.

 

Pasirinktinai galima lankyti:

  • Grūto parkas - 7,50 EUR/asm, turintiems lengvatą - 4,00 EUR.;
  • M.K.Čiurlionio memorialinis muziejus ir V. K. Jonyno galerija (vienas bilietas) - 5,00 EUR/asm., mokiniams, studentams - 2,50 EUR;  ekskursija su gidu - 10,00 EUR grupei.
  • Druskininkų sveikatingumo ir poilsio centras - kaina priklauso nuo apsilankymo trukmės ir pasirinktų zonų, tikslias kainas rasite: www.akvapark.lt
  • Skulptoriaus A. Česnulio sodyba - 5 EUR/asm, lengvatinis bilietas (senjorams, vaikams) - 3 EUR/asm; Ekskursija su autoriumi  - 20 EUR/grupei;
  • Lynų kelias/keltuvas į vieną pusę - 3 EUR/asm, lengvatinis bilietas nuo 2 iki 2,7 EUR/asm. http://www.lynukelias.lt/lt/

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė patogiu turistinės klasės autobusu; kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

bilietai į mokamus objektus.

Pastabos

Lankomų objektų tvarka kelionės metu gali keistis! Kelionę užsakant grupei, kainą tikslinkite mūsų biuruose; kelionės kaina priklauso nuo keliaujančių asmenų skaičiaus ir išvykimo miesto.

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (0-3 m.)10,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)4,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)3,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)4,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)10,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)15,00 €

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
Keliaujantiems šeštą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems penktą kartą-12%
Keliaujantiems ketvirtą kartą-10%
Keliaujantiems trečią kartą-7%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Užpildykite kelionės pasiūlymo formą

Jeigu norėtumėt, kad kelionę organizuotume Jūsų kolektyvui, užpildykite šią formą ir mes netrukus atsiųsime preliminarų kainos pasiūlymą Jūsų nurodytu el. paštu.

Pasirinkite išvykimo miestą

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai