Reikalinga pagalba?

Druskininkai ir pažintis su inteligentiškuoju golfu

Organizuojama grupėms pageidaujant

Druskininkai ir pažintis su inteligentiškuoju golfu

Atsisiųsti kelionės programą

Anskti ryte išvykstame Druskininkų link. Atvykę pasivaikščiosime Vilniaus alėja, Druskonio ežero pakrante, ragausime Grožio šaltinio vandens. Pageidaujantieji galės apsilankyti M.K.Čiurlionio memorialiniame muziejuje.* Susipažinę su miesto įžymybėmis galėsite pažvelgti į Druskininkus tarsi iš paukščio skrydžio! Kelsimės vieninteliu Lietuvoje Lynų kelio*, kur kelionės metu pro keltuvo langus išvysite žaliuojančius kurorto miškus, Nemuno upės vingius, dar neregėtą miesto panoramą.

Vykstame į pirmąjį Lietuvoje škotiško stiliaus golfo aikštyną „Vilkė“*, kuris užima apie 65 ha plotą. Čia puikiai praleisime laiką, atsipūsime gamtos apsuptyje, pailsėsime nuo kasdienių rūpesčių, įgysime žinių apie golfą ir pramoksime jį žaisti. Sužinosite įdomių faktų apie golfą, būsite supažindinti su šio žaidimo taisyklėmis, inventoriumi, istorija, golfo etiketu ir aprangos kodu. Žaidimo metu išbandysite savo rankos taiklumą tolimojo mušimo ir ridenimo aikštelėje. Pietūs* golfo aikštyno „Vilkė“ restorane.

Kelionę vainikuos apsilankymas „Alitos“ gėrimų gamykloje* arba Totoriško pyrago – šimtalapio degustacijoje* (priklausomai nuo to, ką pasirinks grupė ir nuo lankomų objektų užimtumo).

Ekskursijos „Alitos“ gėrimų darykloje sužinosime, kaip gimsta putojantys vynai ir stiprieji gėrimai. Apsilankę gamybos cechuose turėsite unikalią galimybę pamatyti skirtingus gamybos procesus, paklausyti pasakojimų apie gėrimų kilmę, istoriją bei gamybos technologijas. Antroji pažintinės programos „Alitoje“ dalis – gėrimų degustacija.  Jos metu atrasite gurmanišką gėrimų pasaulį, suprasite skonio ir aromato subtilybes. Susipažinsite su kiekvieno degustuojamo gėrimo kilme, istorija, gamybos technologija ir vartojimo tradicijomis.

Pasirinkus šimtalapio degustaciją, iš pradžių vyksime į Raižius. Ekskursija Raižiuose – nuo seno totorių apgyvendintame kaime. Čia vietinis gidas, tikras totoris, papasakos apie bendruomenės istoriją, islamo tradicijas ir papročius. Aplankysite totorių maldos namus – mečetę. Greta Raižių mečetės neseniai įsikūrusiuose musulmonų bendruomenės namuose Jūsų lauks karšta arbata bei kava ir totoriško pyrago – šimtalapio degustacija.
Vakarop išvykstame namų link.

Pasirinktinai galima lankyti: 

M.K.Čiurlionio memorialinis muziejus: 2,00 EUR/asm., turintiems lengvatą 1,00 EUR;  ekskursija su gidu 10,00 EUR grupei; 
Lynų kelias/keltuvas į vieną pusę: 3 EUR/asm, lengvatinis bilietas nuo 2 iki 2,7 EUR/asm.  
Golfo aikštynas “Vilkė”: 15-20 EUR/asm (priklausomai nuo grupės dydžio)  
Pietūs Golfo aikštyno “Vilkė” restorane:  10 – 12 EUR/asm (priklausomai nuo grupės dydžio) 
Ekskusija Raižiuose ir totoriško pyrago degustacija: 9 EUR/asm. 
“Alitos” gėrimų degustacijų kainos: www.alita.lt 


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė patogiu turistinės klasės autobusu; kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

bilietai į mokamus objektus, asmeninės išlaidos.

Pastabos

Lankomų objektų tvarka kelionės metu gali keistis! Kelionę užsakant grupei, kainą tikslinkite mūsų biuruose; kelionės kaina priklauso nuo keliaujančių asmenų skaičiaus ir išvykimo miesto.

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
Keliaujantiems šeštą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems penktą kartą-12%
Keliaujantiems ketvirtą kartą-10%
Keliaujantiems trečią kartą-7%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Užpildykite kelionės pasiūlymo formą

Jeigu norėtumėt, kad kelionę organizuotume Jūsų kolektyvui, užpildykite šią formą ir mes netrukus atsiųsime preliminarų kainos pasiūlymą Jūsų nurodytu el. paštu.

Pasirinkite išvykimo miestą

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai