Reikalinga pagalba?

Vyno ir duonelės keliais Anykščiuose

Organizuojama grupėms pageidaujant.

Vyno ir duonelės keliais Anykščiuose

Vyksite į Anykščių kraštą. Sakoma, kad jis – aukštaičių istorijos ir kultūros lobynas, kuriame dera gamta, istorija, kultūra.

Kelionę pradėsite pasivaikščiojimu medžių viršūnėmis. Anykščių šilelyje vinguriuojantis medžių lajų takas, vienintelis ne tik Baltijos šalyse, bet ir Rytų Europoje, ves jus į  21 metro aukštį, kilsite nuo žemės iki medžių viršūnių, o nuo apžvalgos bokšto, kuris yra 36 metrų aukštyje, išvysite apdainuotąjį Anykščių šilelį, pasigrožėsite Šventosios upės vingiais. Čia pat prie lajų tako stūkso lankomiausias akmuo Lietuvoje – Puntukas. Tai antras pagal dydį akmuo po Barstyčių akmens.

Apsilankysite Arklio muziejuje*, kur autentiškoje XX a. pradžią menančioje troboje susipažinsite su mūsų etninės kultūros simbolio – duonos keliu nuo rugių sėjos iki duonos riekės. Kiekvieną tarsi namiškį maloniai sutikusi ir už stalo pasodinusi gaspadinė papasakos apie rugių sėjimą, kūlimą, malimą, duonos raugimą ir užmaišymą. Sužinosite apie senolių duonos kepimo papročius ir pagerbimo ritualus, šeimos tradicijas, susipažinsite su senoviniais buities rakandais. Kiekvienam bus suteikiama nepakartojama galimybė pačiam suformuoti ir ką tik iškūrentoje duonkepėje išsikepti savo duonos kepalėlį. Kol keps duonelė, skanausite kaimiškas vaišes, aplankysite Arklio muziejų.

Toliau keliausite į “Anykščių vyninę”, kuri duris lankytojams atvėrė 2001 metų pabaigoje. Čia sudalyvausite ekskursijoje po vyno gamyklą ir degustuosite* „Anykščių vyno“ produkciją. Degustacijos metu susipažinsite su lietuviško vyno tradicijomis, o bendrovės specialistai papasakos apie gėrimų sudėtį, aromato ir skonio ypatumais bei vyno ragavimo kultūra.

Važiuojant namo sustosite Kavarske, kur aplankysite nuo XVI a. įvairiais padavimais garsinamą Šv. Jono krikštytojo šaltinį. Šaltinio vanduo stebuklingas: gydo, gaivina, stiprina. O kelionei baigiantis paskanausite garsiųjų Kavarsko koldūnų, gaminamų pagal senovinį receptą ir įtrauktų į Aukštaitijos kulinarinį paveldą.

Papildomai lankomų objektų kainos:

  • Apsilankymas Arklio muziejuje ir edukacinė programa – 6 eur, turintiems lengvatą – 4 eur.;
  • Vyno degustacija Anykščių vyninėje – 5 gėrimų degustacija - 6 eur/asm., 8 gėrimų degustacija - 8 eur/asm.;
  • Kavarsko koldūnai  - ~3 eur/asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė patogiu, turistinės klasės autobusu; kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

bilietai į mokamus objektus

Pastabos

Lankomų objektų tvarka kelionės metu gali keistis! Kelionę užsakant grupei, kainą tikslinkite mūsų biuruose; kelionės kaina priklauso nuo keliaujančių asmenų skaičiaus ir išvykimo miesto.

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui-80%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui-65%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui-50%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui-35%
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui-25%
4 asmenų grupei - 4-ajam asmeniui-10%
Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems trečią kartą-10%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Nuolaidos nesumuojamos, keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai