Reikalinga pagalba?

Poilsis Graikijoje - Zakintas

Kaina nuo 399 €
Nerūpestingos ir saugios atostogos Graikijos saloje!

Zakinto sala - viena gražiausių ir populiariausių Graikijos salų Jonijos jūroje. Tai trečia pagal dydį Jonijos jūros sala po Korfu ir Kefalonijos. Zakintas išsiskiria nuostabia gamta, krištolo skaidrumo paplūdimiais ir jaukiais miesteliais, kurie tinka poilsiui tiek šeimoms ar romantikos pasiilgusioms poroms, tiek audringų vakarėlių ir šurmulio ieškotojams. Šios vietovės kraštovaizdis įspūdingas, daug kalnų kaimelių, žavingų miestų, archeologinių vietovių ir muziejų. Abejingų nepaliks ir puikus Graikijos  jūros regiono maistas, kuriam išties sunku atsispirti.

Norintiems triukšmingesnio gyvenimo su vakariniais barais ir klubais rekomenduojame rinktis Lagano kurortą, o tiems, kuriems patinka ramesnis poilsis, tiktų Tsilivi, Tragaki ar Planos kurortai.

Keliaujant į Graikiją pagal pilną skiepų programą pasiskiepijusiems asmenims, kai nuo paskutinio skiepijimo praėjo ne mažaiu kaip 14 dienų iki kelionės pradžios, nereikia atlikti privalomo Covid-19 tyrimo!

Kviečiame užsisakyti kelionę į Zakinto salą ir mėgautis artėjančių atostogų laukimu!
Galimos kelionės trukmės - 7 arba 14 nakvynių,  maitinimo tipai - daugumoje siūlomų viešbučių "viskas įskaičiuota".
Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į  Zakinto salą vykdomi nuo gegužės 21 iki rugsėjo 24d. penktadieniais.
Platus kelionės datų ir viešbučių pasirinkimas, degantys paskutinės minutės pasiūlymai!

Kelionių organizatoriaus ITAKA informacijaSaugumo reikalavimai keliaujantiems į Graikiją

Dėl išsamios informacijos ir kelionių pasiūlymų kreipkitės į mūsų darbuotojus elektroniniu paštu ar telefonu: kontaktai.

Degantys paskutinės minutės pasiūlymai mūsų Facebook paskyroje  facebook.com/GuliverioKeliones Prisijunkite!

Poilsis Graikijoje - Zakintas

Atsisiųsti kelionės programą

Išvykimo dieną - skrydis Vilnius - Zakintas. Atvykus - grupinis pervežimas oro uostas - pasirinktas viešbutis. Įsikūrimas viešbutyje, maitinimas - pagal užsakytą maitinimo programą.

Poilsis Zakinto saloje.  Labiausiai atpažįstama Zakinto salos vieta - Navagio arba Sudužusio laivo įlanka, kurioje susilieja balto smėlio  paplūdimys, skaidrus turkio spalvos vanduo ir  įlanką įrėminantys kvapą gniaužiantys balkšvi skardžiai. Geriausia vieta apžiūrėti paplūdimį – nuo skardžio, nes nuo čia atsiveria kerinti įlankos panorama. Prie skardžio galima privažiuoti automobiliu, pasivaikščioti aplinkui ir pasižvalgyti. Į Navagio paplūdimį galima nuplaukti iš nedidelio Porto Vromi uosto. Dar viena iš patrauklių ir gražių Zakinto vietų – Mėlynosios olos. Jos taip pavadintos dėl ryškių šviesiai mėlynų vandens atspalvių, kurie apšviečia pakrantėje susiformavusius balkšvus arkų formos urvus. Tai viena iš malonių pasiplaukiojimo ekskursijų nedideliais laiveliais. Mėstantiems istoriją, siūlome apsilankyti Zakinto sostinės senamiestyje, kuriame tvyro venecijietiška kultūra. Galėsite aplankyti salos simbolį, garsiąją šv. Dionizo katedrą, D. Solomo ir šv. Marko aikštes, pasivaikščioti uoste, turėsite laiko mažoms senamiesčio krautuvėlėms ir lauktuvėms. Papietauti ar pakarieniauti galite vienoje iš daugelio vietinių pamėgtoje tavernoje pačioje senamiesčio širdyje. Mėgtantys gamtą gali rinktis pasiplaukijomą laivu „Caretta Caretta”  pietine Laganas įlankos pakrante, kuri yra vienintelio Graikijos nacionalinio parko teritorijoje. Moderniu laivu keliausite iki vietos, kur stebėsite didžiuosius Caretta Caretta vėžlius jų natūralioje aplinkoje. Tai viena didžiausių žinduolių veisimosi vietų visoje Viduržemio jūroje.

Iš Zakinto salos taip organizuojamos ekskursijos į netoliese esančią Kefalonijos salą.

Išvykimo dieną viešbutyje nurodytu laiku išsiregistruojate iš viešbučio. Grupinis pervežimas į Zakintos oro uostą. Skrydis Zakintos - Vilnius.

SKRYDŽIŲ TVARKARAŠČIAI:
Kelionių organizatorius ITAKA organizuoja skrydžius į Zakinto salą penktadieniais nuo gegužės 21 iki rugsėjo 24 d.
 

SVARBI INFORMACIJA: prieš kelionę į Zakinto salą ir grįžtant į Lietuvą atidžiai susipažinkite su saugaus keliavimo reikalavimais, pasirūpinkite reikiamais dokumentais, užpildykite Graikijos ir Lietuvos sveikatos apsaugos institucijų reikalaujamas anketas, atlikite privalomus Covid-19 tyrimus, laikykitės šalyje įvestų saugumo reikalavimų, susijusių su pandemija.

Itakos informacija: Saugumo reikalavimai keliaujantiems į Graikiją

Aktuali informacija atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą nurodyta Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje: spauskite ČIA

Prieš įsigyjant kelionę pasikonsultuokite su mūsų darbuotojais. Suteiksime profesionalias konsultacijas, supažindinsime su saugumo reikalavimais, padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį viešbutį.

Su kelionių organizatoriaus "Guliverio kelionės" darbuotojais galite susisiekti telefonu ir elektroniniu paštu:

Vilniuje: +370 618 07728, +370 640 38134, +370 640 50804, el.p. vilnius@guliveriokeliones.lt 
Kaune: +370 616 50900, +370 687 34638, +370 686 87329, el.p. kaunas@guliveriokeliones.lt 
Klaipėdoje: +370 689 61252, el.p. klaipeda@guliveriokeliones.lt 
Šiauliuose: +370 685 44755, el.p. siauliai@guliveriokeliones.lt 
Utenoje: +370 614 21255, el.p. utena@guliveriokeliones.lt 

Daugiau informacijos: https://www.guliveriokeliones.lt/kontaktai


Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydžiai Vilnius - Zakintos - Vilnius; pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas; pasirinktos trukmės poilsis pasirinktame viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Kurorto mokestis; medicininių išlaidų kelionės metu draudimas; privalomi Covid-19 tyrimai ir tyrimo sertifikatai apie neigiamą rezultatą arba taikomas išimtis pagrindžiantys dokumentai apie persirgimą Covid-19 liga arba skiepijimą pagal pilną skiepų nuo Covid-19 programą (visi dokumentai pateikiami anglų kalba); ekskursijos ir pramogos; asmeninės išlaidos.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai