Reikalinga pagalba?

Pietų Ispanija ir Madridas 8 d. (lėktuvu)

Organizuojama grupėms pageidaujant!
*Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 7 %!
Skrydžio kaina nuo: 120 €
Papildoma nuolaida perkant internetu -1 %
  • Išsami pažintis su Andalūzijos regionu ir dvejais Kastilijos regiono miestais - Madridu ir Toledu
  • Andalūzijos sostinė Sevilija ir įspūdingoji miesto katedra
  • Nuostabūs miesteliai kalnų apsuptyje - Ronda, Zahara de la Sierra, Setenil de la Bodegaso

Pietų Ispanija ir Madridas 8 d. (lėktuvu)

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Susitikimas su kelionės vadovu Kauno oro uoste. Tiesioginis skrydis Kaunas - Madridas (Ryanair). Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija autobusu ir pėsčiomis Ispanijos sostinėje – Madride. Šiame mieste senoji architektūra darniai persipynusi su šiuolaikiniu ritmu ir visą parą alsuojančiu gyvenimu, jis žavi savo didybę ir elegencija. Ispanijos sostinė įspūdinga savo Karališkaisiais rūmais, nuostabių parkų gausa, ištaigingomis aikštėmis ir fontanais, garsi savo muziejais, meno galerijomis. Aplankysime senąjį miestą ir garsiąsias aikštes. Plaza de Espana yra viena labiausiai lankomų Madrido aikščių, joje stovi paminklas rašytojui Migeliui de Servantesui Savedrai. Puerta de Sol aikštė yra pati judriausia, joje gausu tradicinius patiekalus tiekiančių kavinių ir restoranų. Ne ką mažiau garsios ir Plaza de la Villa, Plaza Mayor ir Plaza de Cibeles aikštės. Ekskursijos metu grožėsimės Burbonų rūmais Palacio Real bei pasivaikščiosime įspudinga Paseo del Prado alėja. Išvykstame Kordobos link. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Anksti ryte išvykstame į Kordobą, Andalūzijos regionui priklausantį miestą, įtrauktą į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Daugiau kaip prieš tūkstantmetį ji buvo islamiškosios Ispanijos sostine ir vienas didžiausių ir puikiausių vakarų pasaulio miestų. Užsukti į Kordobą verta jau vien dėl garsiosios maurų mečetės, kuri yra laikoma vienu įspūdingiausių Islamo statinių pasaulyje, musulmoniškos kultūros paminklu Vakaruose. XIII a., užėmus Kordobą krikščionims, mečetė buvo pašventinta ir naudojama melstis krikščionims. XVI a., negriaunant mečetės pastato, viduje buvo pastatyta katedra.   Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsime garsųjį įstabųjį statinį, lankysimės žydų kvartale, kuriame ir yra dauguma žymiausių miesto vietų. Išvykstame link Sevilijos. Nakvynė viešbutyje. 

4 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Seviliją – Andalūzijos regiono sostinę, kurioje yra didingiausi Ispanijos maurų monumentai, saugomi UNESCO. Anot legendos, šį miestą įkūrė graikų herojus Herkalis. Sevilija, žinoma nuo romėnų laikų, buvo labai svarbus maurų kultūros centras, o XVII-XVIII amžiuje buvo laikoma vienu iš svarbiausių Europos kultūros centrų. Andalūzijos sostinė garsėja savo fiestomis, čia kelis kartus per metus vyksta šventės, pritraukiančios daugybę žmonių. Lankysime vieną didžiausių katedrų Europoje gotikinę Sevilijos katedrą* su mauriška  varpine La Giralda, grožėsimės karališkaisiais Alkasaro rūmais ir vešliais jų sodais*. Pasivaikščiosime senojo žydų kvartalo siauromis gatvelėmis. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Leidžiamės įspūdingu kalnų keliu pasigrožėti Pueblos Blancos - baltaisiais Ispanijos perliukais -  miesteliais - tvirtovėmis, įsikūrusiais aukštai kalnuose ir pagal maurų tradicijas  kalkėmis išbalintais namais. Atvykstame į Zahara de la Sierra miestuką su ant aukštos uolos viršūnės stūksančia pilimi. Pats miestelis  įsikūręs tarp uolos ir turkio žydrumo ežero. Jei bus galimybė, galėsite įbristi į šį ežerą. Vykstame į Setenil de la Bodegaso miestelį, pastatytą kadaise upės išgraužtuose tarpekliuose. Tai unikali vieta –  nameliai čia pastatyti visai šalia didžiulių uolų arba net sujungti su jomis, visas miestelis atrodo kaip uolų, urvų ir siaurų gatvelių labirintas. Vykstame į Rondos miestą, įsikūrusį vienoje vaizdingiausių Ispanijos vietų. Aukštai kalnuose sunkiai pasiekiamas miestas buvo vienas paskutiniųjų maurų bastionų. Senojoje miesto dalyje išlikusi tipiška mauriška architektūra – akinamai  balti namai su langų grotelėmis, siauros akmenimis grįstos gatvelės. Senąjį ir naująjį miestą per 100 metrų gylio tarpeklį jungia įspūdingas Nuevo tiltas. Laisvas laikas. Išvykstame Malagos link. Nakvynė viešbutyje.

6 diena.  Pusryčiai. Vykstame į Caminito del Rey - Karaliaus kelią, kuris anksčiau vadintas pavojingiausiu keliu pasaulyje. Dabar šis takas yra visiškai saugus, o atsiveriantys kanjono ir upės vaizdai - tiesiog pribloškiantys.  Šis takas vingiuoja Gaitanes tarpeklyje  virš Guadalhorce upės. Betic kalnuose esančio tarpeklio sienos kai kuriose vietose yra aukštesnės nei 300 metrų, o siauriausia vieta tarp sienų yra apie 10 metrų. Mūsų laukia nesudėtingas žygis per kanjono uolas ir atbrailas, specialiais mediniais takeliais ir mišku (apie 2 val.). Išvykstame Malagos link. Dalyvausime Malagos vynų degustacijoje*, susipažinsime su vyno gamybos ir ragavimo subtilybėmis. Ekskursija Malagoje, tai uostamiestis pietų Ispanijoje, ypač mėgstamas turistų. Miestas plėtėsi kaip uostas ir prekybos centras ir tai nulėmė Malagos architektūrą. Seni pastatai čia būdavo griaunami, o vietoje jų statomi nauji ir praktiški. Dėl šios priežasties Malagoje, kitaip nei kituose turistiniuose miestuose, beveik nėra senovinių pilių, dvarų, fontanų ir kitų objektų, kuriais įprastai žavimės atvykę į miestą su tokia sena istorija. Ekskursijos metus pasivaikščiosime senamiesčio gatvelėmis, pamatysime miesto perlą – Malagos katedrą, kuri buvo statoma net du šimtus metų, ir Malagos amfiteatrą. Pamatysime arabiškų bruožų turinčią Alcazaba tvirtovę, pastatytą prieš beveik tūkstantį metų. Malaga yra garsiojo ispanų tapytojo, vieno žymiausio XX a. menininkų Pablo Pikaso gimtasis miestas. Laisvas laikas. Išvykstame Granados link. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Vykstame į Granadą, garsiąją Alhambros rūmais* ir Generalife, Nasridų karalių užmiesčio dvaru ir sodais*. Šis maurų valdovų architektūrinis šedevras, saugomas UNESCO, traukia turistus iš viso pasaulio. Aplankius šiuos didingus statinius ir prabangius sodus, pasivaikščiosime siauromis senamiesčio gatvelėmis, gerėdamiesi miesto katedra, barokinėmis ir renesanso stiliaus bažnyčiomis. Užsukame į Albaicin stačių vingiuotų gatvelių kvartalą. Išvykstame Toledo link. Nakvynė viešbutyje. 

8 diena. Pusryčiai. Išvykstame į Toledo - nuostabųjį viduramžių miestą, saugomą UNESCO. Miestas - buvusi senosios Ispanijos karalystės sostinė, vadinamas šalies širdimi ir siela. Viduramžiais mieste klestėjusios krikščionių, žydų ir musulmonų kultūros sukūrė nuostabius statinius - galingąją miesto  katedrą*, didingas bažnyčias, vienuolynus, tvirtoves, sinagogas ir mečetes. XVI amžiuje Tolede gyveno garsusis graikų kilmės tapytojas El Greco, todėl miesto vienuolynuose ir bažnyčiose galima rasti daug jo darbų. Vieną jų, esant galimybei, pamatysime ir Šv.Tomo bažnyčioje*. Po Pietų vykstame į oro uostą. Skrydis Madridas - Kaunas.


Į kelionės kainą įskaičiuota

pervežimai iš/ į oro uostą Ispanijoje; kelionė autobusu pažintinio turo metu; 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Kaunas – Madridas – Kaunas (Ryanair lėktuvo bilietai perkami tik susirinkus minimaliam keliautojų skaičiui tuo metu galiojančiomis kainomis); registruoto bagažo gabenimas lėktuvu; (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~100 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius - 15; lėktuvo bilietai perkami surinkus minimalų keliautojų skaičių; jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; kelionių organizatorius neatsako už skrydžių bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą; pirkdami kelialapį reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bilietus į Alhambros rūmus būtina užsakyti perkant kelionę; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

Alhambros rūmų lankymas su gidu50,00 €
Bilietas į Caminito del Rey13,00 €
Miestų mokestis (privaloma)14,00 €
Vienvietis kambarys180,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)7,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)8,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)11,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)18,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)29,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ arba ASMENS TAPATYBĖS KORTELĘ, galiojančius visos kelionės metu. Jei paso ar asmens tapatybės kortelės galiojimo laikas baigiasi kelionės metu, jie laikomi negaliojančiais. Rekomenduojame į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

PINIGAI

Ispanijos valiuta: euras (EUR).

MOKAMI OBJEKTAI

Žemiau pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Perkant GRUPINIUS bilietus į lankomus mokamus objektus, kortele atsiskaityti nėra galimybės. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai (VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS UŽSIENYJE NE LIETUVIŲ KALBA) ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).Su grupe vykstantis kelionės vadovas ekskursijas veda ir bendrauja lietuvių kalba.

Iš anksto užsakomų ir apmokamų lankomų objektų bilietų kainos pateiktos su administraciniu mokesčiu.

REKOMENDUOJAME TURĖTI

  • patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;
  • skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;
  • higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
  • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo;
  • maudymosi aprangą, paplūdimio rankšluostį, šlepetes, sulankstomą kilimėlį paplūdimiui, specialius batelius maudynėms, maudymosi kepuraitę (privaloma terminiuose baseinuose);
  • lankant bažnyčias ir vienuolynus, vyrai turėtų rinktis ilgesnes kelnes (vengti šortų), moterys – turėti skarą/šalikėlį galvai pridengti, vengti pečius apnuoginančių rūbų.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris –Balcia Insurance SE (www.balcia.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

​Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Kortelė galioja tik šiose Europos valstybėseAirija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija, Kroatija, Lichtenšteinas, Islandija, Norvegija, Šveicarijos Konfederacija. Kitose šalyse ESDK negalioja. Daugiau informacijos: http://www.vlk.lt/duk/Puslapiai/apieesdk.aspx

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.balcia.lt/uploads/TRAVEL/Kelioni%C5%B3%20draudimo%20taisykl%C4%97s_LT-003-03_20231006_LT.pdf

SKRYDIS

RYANAIR SKRYDŽIAI

Lėktuvo bilietai užsakomi už papildomą mokestį. Bilietus galite užsisakyti agentūroje arba nusipirkti patys. Bilietus pirkite tik įsitikinę, kad kelionė įvyks.

Tikslaus skrydžio laiko teiraukitės kelionių agentūroje.

Skrydžius vykdo bendrovė RYANAIR. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą, jis nekeičiamas, pinigai negrąžinami.

RYANAIR bendrosios keleivių ir bagažo pervežimo sąlygos: https://www.ryanair.com/gb/en/useful-info/help-centre/terms-and-conditions

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. Šios informacijos teiraukitės agentūroje arba  https://www.ryanair.com/gb/en/timetable

BAGAŽAS:

Į bilieto kainą įskaičiuota:  tik 1 rankinis orlaivio salono bagažas, kurio išmatavimai neturi viršyti 40x20x25cm. Tai gali būti rankinė, kuprinė ar nešiojamojo kompiuterio dėklas.

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti sudėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį; vienas maišelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus galima gabenti tik registruojamame bagaže.
Svarbi informacija dėl elektronikos prietaisų:
- Visa keliautojo turima įranga ir elektronika, kurioje yra ličio-jonų (Li-Ion) baterijos, taip pat išorinės baterijos (power bank), keičiamos baterijos ar pan. privalo būti rankiniame bagaže ir paruošta patikrinimui aviacijos saugumo patikroje.
- Baterijas, ar įrangą su baterijomis, palikus registruotame bagaže jis bus sustabdytas ir įranga gali būti iškrauta, keleiviui nedalyvaujant.
- Maksimali baterijų talpa yra nustatoma kiekvieno vežėjo individualiai, bet rekomenduojama, kad baterijų talpos neviršytų 20 000 mAh.

Registruojamas bagažas: 10 kg (40x20x55cm) ir 20 kg. užsakomas už papildomą mokestį.
Pageidaujamos vietos lėktuve užsakomos už papildomą mokestį. Turistai, neišsipirkę vietų, gali sėdėti lėktuve atskirai.

Europos Komisija sudarė ir nuolat atnaujina oro vežėjų, kuriems draudžiama vykdyti veiklą Europos Bendrijos teritorijoje sąrašą. Aviakompanijų, kurioms draudžiama vykdyti veiklą Europos Sąjungoje, sąrašas: http://ec.europa.eu/transport/air-ban/list_lt.htm

APGYVENDINIMAS

Kelionių lėktuvu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas

Jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą vienviečio kambario priemoką. Jei nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti kartu su kitais turistais dviviečiame, triviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Likus 3 dienoms iki išvykimo neatsiradus kitų keliautojų, pageidaujančių gyventi tame pačiame kambaryje, turėsite sumokėti vienviečio kambario priemoką. Kelionių organizatorius neįsipareigoja rasti kitų pavienių turistų.

 

Iš viešbučio restorano išsinešti maistą DRAUDŽIAMA.

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai