Reikalinga pagalba?

Gruzija (Sakartvelas) ir Armėnija su poilsiu Batumyje 11 d.

Atnaujinta kelionės programa!
Mokami lankomi objektai įskaičiuoti į kelionės kainą!
3 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis Batumio kurorte!
09 08 reikalingas pavienis vyras ir pavienė moteris
Skrydžio kaina nuo: 390 €
2024-09-08 – 09-18 liko 3 viet.
799,00 € -5 % 759,05 € PIRKTI
2024-09-22 – 10-02 liko 4 viet.
799,00 € PIRKTI

Kainos nurodytos be skrydžio.

visos datos ir kainos

 • Vienos kelionės metu pažinkite dvi nuostabias šalis - Sakartvelą ir Armėniją
 • Viso jungtinio turo metu maitinimas - pusryčiai ir vakarienės
 • Visi mokami lankomi objektai įskaičiuoti į kelionės kainą
 • 2 dienos poilsio garsiajame Batumio kurorte prie Juodosios jūros
 • Aplankysite įspūdingiausias Sakartvelo ir Armėnijos vietas
 • Pasimėgausite gruzinų ir armėnų svetingumu bei tradiciniais patiekalais ir gėrimais

Gruzija (Sakartvelas) ir Armėnija su poilsiu Batumyje 11 d.

Atsisiųsti kelionės programą

Wizzair skrydžių laikai:

Vilnius 06:00 - Kutaisis 10:50

Kutaisis 21:40 - Vilnius 00:40 (+1 diena) 

1 diena. Skrydis Vilnius - Kutaisis. Susipažinimą su Sakartvelu pradėsime nuo pusryčių Kutaisyje. Po pusryčių vyksime į netoli Kutaisio esančius Promėtėjaus urvus. Vykstame į Prometėjo urvus, kuriuos 1984 m. a  17 legendomis apipintų salių ir apšviestų įvairiomis spalvomis. Vėliau plauksime požeminiu ežeru, klausydamiesi nuostabios muzikos ir regėdami įspūdingus stalaktitus-stalagmitus. Po to leisimes i kelione link sostines. Pakeliui aplankysime senovinį uolos miestą  - Upliscichę. Vietovės pavadinimas reiškia „dieviškoji tvirtovė“. Tai – smiltainio uoloje išskaptuotas senovinis miestas. Prieš 3 tūkstančius metų pradėjusi formuotis Upliscichės gyvenvietė, vėlesniais laikais išaugo į klestintį uolų miestą: buvo iškirsti požeminiai tuneliai, įrengta vandentiekio sistema, gynybiniai įtvirtinimai, šventyklos, didingos salės, turgus ir gyvenamieji būstai, tarpusavyje sujungti vingiuotais keliais ir koridoriais. Puošni vakarienė Goryje ir nakvynė Tbilisyje.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Tbilisį. Tbilisis – didžiausias šalies miestas, įkurtas V a. Iberijos karaliaus Vachtango Gorgasalio valdymo metu. Tai – spalvingas, daugiatautis miestas, kuriame pamatysite didingus stačiatikių cerkvių kupolus, žydų sinagogas, į dangų kylančius minaretus. Ekskursijos po Tbilisį metu apžiūrėsime Sioni soborą, kuriame saugomas vienas Gruzijos stebuklų — Šventosios Nino Kryžius, didžiausią religinį centrą su VIII a. Ančischati šventove ir Rezo Gabriadzės lėlių teatro bokštu. Aplankysime V a. statytą ir XIII a. perstatytą Švč. Mergelės Marijos bažnyčią. Iš čia atsiveria nuostabus vaizdas į senamiestį. Pereisime Taikos tiltą, vadinamą šiuolaikinio Tbilisio architektūros veidu. Šis tiltas yra antras pagal architektūros sudėtingumą pasaulyje. Tbilisio senamiestyje įrengtas modernus keltuvas, jungiantis Rike parką su IV a. viduryje pastatyta Nirakalos tvirtove. Tvirtovė pastatyta ant kalno, todėl prieš akis atsiveria vaizdinga miesto panorama. Nusileidę nuo kalno aplankysime sieros vonių ir pirčių rajoną Legvtahevi. Pasak legendos, Tbilisio atsiradimas kildinamas nuo karštų sieros šaltinių. Pasivaikščiosime po centrinę senamiesčio aikštę - Meidaną, buvusį miesto prekybos centrą, kuriame šiuo metu įsikūrę jaukios rytietiškos kavinukės ir barai. Vakare, prie vaišėmis padengto stalo vyks tikra gruziniška užstalė, kurią lydės nacionaliniai muzikos motyvai ir šokiai. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje. 

3 diena. Pusryčiai. Keliausime serpentinais vedančiu vienu įspūdingiausiu keliu pasaulyje – Gruzijos karo keliu, jungiančiu Tbilisį su Kazbeku. Grožėsimės įspūdingu kraštovaizdžiu su atsiveriančiomis bedugnėmis ir kalnų upių išraižytais kalnais. Stabtelsime prie buvusios kunigaikščių rezidencijos Ananurio tvirtovės, įsikūrusios ant Žinvalio vandens saugyklos kranto. Pilis gerai išsilaikiusi, visos sienos ir bokštai sveiki, net perdangos kai kur išsilaikė. Atvykstame į 1700 m. aukštyje Kazbeko papėdėje įsikūrusį Stepantsmindos (Kazbegio) miestelį. Pasigrožėsime nuostabiais Didžiojo Kaukazo kalnų masyvo vaizdais. Aplankysime 2170 m aukštyje stovinčią Gergeti Švč. Trejybės cerkvę. Tai aukščiausiai esantis statinys visoje Europoje. Pasakiško grožio Kaukazo kalnų panoramos apsuptyje esanti bažnyčia sužavės atviruko vertais vaizdais. Iki jos žygiuosime pėsčiomis arba važiuosime džipais*. Jus nustebins vienas už kitą įspūdingesni vaizdai į užgesusį Kazbeko ugnikalnį (5034 m.). Po kalnuotųjų įspūdžių kupinos dienos — grįžtame į Tbilisį. Naktipiečiai kelyje arba Tbilisyje, nakvynė viešbutyje Tbilisyje. 

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Gruzijos Šveicarija vadinamą regioną – Kachetiją, garsėjantį vyndarystės tradicijomis ir žavintį nuostabiais Kaukazo kalnagūbrio vaizdais. Apalankysime antram gyvenimui atgimusį Signachio miestelį, į kurį vos įžengus galima žado netekti… Akmenimis grįstos gatvės, iš senovinių plytų ir akmenų dailiai sumūryti namai, kurių stogus dengia raudonos čerpės, akį traukia dailūs balkonėliai. Prieš keletą metų miestelis buvo iš pagrindų rekonstruotas, kad atitiktų XVIII-XIX a. dvasią ir dabar vadinamas „meilės miestu“. Iš miesto atsiveria puiki panorama: 4 km ilgio „gruziniška Didžioji Kinijos siena“ su 23 bokštais ir žaliasis Alazanijos slėnis, o už jo – atšiaurūs ir rūstūs, bet labai įspūdingi ir gražūs Kaukazo kalnai su net vasarą baltuojančiomis viršūnėmis. Vėliau vykstame į rytinėje šalies dalyje įsikūrusį Bodbe Šv. Ninos vienuolyno kompleksą. Bodbe kompleksas yra pagrindinis piligrimų traukos centras, nes čia saugomos Šv. Ninos relikvijos. Šv. Nina yra Gruzijos šventoji, nes būtent ji IV a. atnešė į Gruziją krikščionybę. Šiuo metu čia veikia moterų vienuolynas. Vakarienė jaukioje vyninėje. Grįžtame į Tbilisį. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Išvykstame į Armėniją. Pakeliui į sostinę aplankysime Sanahino vienuolyną. Jis buvo pastatytas Armėnijos Bagratidų dinastijos valdymo klestėjimo laikais ir vaidino svarbų dvasinio, mokslo, švietimo ir kultūros centro vaidmenį. Šis vienuolynas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Vėliau vyksime prie Sevano ežero, vadinamo „Armėnų jūra", tyvuliuojančiu 1900 m. aukštyje. Čia būnant pasijusite tarsi Šveicarijoje: skaidrus, nuo žydros, turkio mėlynos iki sodriai mėlynos ar žalios, besikeičiantis ežero vanduo, tolumoje iškilę kalnai su snieguotomis viršūnėmis, kalvos ir miškai su savo tūkstančiais žalių atspalvių, laiveliai ramiai plūduriuojantys krantuose… Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Jerevane.

6 diena. Pusryčiai. Vykstame į XIII amžiuje Armėnijos krikštytojo Grigaliaus įkurtą Gegardo vienuolyną. Šimtmečius vienuolynas buvo garbinimo ir piligrimystės vieta. Iš kitų šventovių išsiskiria neįprastu statybos būdu – šventyklos sienos buvo išskaptuotos iš gretimų uolų. Nors religiniame komplekse vis dar gyvena vienuoliai, čia netrūksta turistų. Pasakojama, kad šiose vietovėse apaštalas Judas paslėpė strėlę, kuria buvo perdurta Jėzaus širdis. Tiesa, jos vis dar niekas nerado. Vėliau vykstame aplankyti senovės graikų-romėnų šventyklos – Mitra. Tai vienintelis toks paminklas ne tik Armėnijoje, bet ir visame Kaukazo regione. Užsuksime į populiarųjį Armėnijos Khor Virap vienuolyną, nuo kurio mūrų atsiveria nuostabūs snieguoto Ararato kalno vaizdai. Istorikai pasakoja, kad šiame, prie Turkijos sienos įsikūrusiame vienuolyne, kadaise buvęs kalėjimas, kuriame trylika metų kalėjo Šv. Grigalius Švietėjas, žmogus, Armėniją supažindinęs su krikščionybe. Vienuolyne, apsuptame žalumos, vynuogynų ir vaizdingos Ararato kalno panoramos, taip pat veikė teologijos seminarija. Vykstame į Jerevaną. Ekskursijos metu pamatysime garsiąją Kaskadą, Mokslų akademiją ir Operos teatrą, taip pat appsilankysime vienoje iš Armėnijos brendžio gamyklų, kur Jūsų lauks ekskursija bei kelių rūšių konjako degustacija. Vakare grožėsimės įspūdingu „šokančių fontanų“ pasirodymu Respublikos aikštėje. Vakariene ir nakvynė viešbutyje Jerevane.

7 diena. Po pusryčių vyksime į Ečmiadzino miestą - religinį Armėnijos centrą.Ten pamatysime Grigaliaus pastatytą katedrą – svarbiausią krikščioniską šventyklą Armėnijoje, tikriausiai seniausią pasaulyje (pastatytą 303 m.). Ji įrašyta į UNESCO paveldo sąrašą. Vėliau aplankysime Zvartnoco miestą, kuris garsėja ankstyvųjų viduramžių katedros palikimu ir to paties pavadinimu Armėnijos katalikų rūmais, įrašytais į UNESCO paveldo sąrašą. Nakvynė ir vakarienė viešbutyje Gruzijoje, prie Gorio.

8 diena. Pusryčiai. Vykstame į Kutaisį - tai antrasis pagal dydį Gruzijos miestas, kuriam daugiau nei 3 tūkstančiai metų. Aplankysime Kutaisio Bagrati šventyklą – vieną didžiausių ir istoriškai svarbiausių šventyklų Gruzijoje. Šventykla pastatyta ant aukštos kalvos, nuo kurios atsiveria nuostabūs vaizdai į Kutaisį ir kalnus. Apžiūrėsime Kolchidės fontaną, esantį centrinėje Kutaisio aikštėje. Tai didelis pastatas, kuriame yra 30 statulų – bronzos amžiaus kolchidės kultūros figūrų kopijų. Fontanas atidarytas 2011 m. Jo autorius – architektas Davidas Gogichaišvilis. Išvykstame Batumio link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Batumio kurorte.

9 diena. Pusryčiai. Dieną skirsime pažinčiai su šiuo žinomu kurortu. su Batumiu. Tai modernus kurortas prie Juodosios jūros su erdviais paplūdimiais, pajūrio promenadomis, subtropine pakrante. Miesto panoramai žavesio suteikia horizonte dunksantys ryškiai žali kalnai. Ekskursija Batumio centre, kurios metu pasivaikščiosime po Medėjos ir Stebuklų aikštes, susipažinsime su turkų rajonu, apžiūrėsime Chachos bokštą. Moderni Batumio architektūra nusipelno atskiro pasakojimo. Mieste susilieja jaunatviškas modernas, Gruzijos tradicijos, carinės Rusijos architektūra, sovietinių laikų reliktai ir net Italijos architektūros elementai. Batumis – svarbiausias Gruzijos kurortas, pasižymintis aktyviu naktiniu gyvenimu. Miesto gatvėse ir alėjose šurmuliuoja restoranai, kavinukės, parduotuvės. Laisvas laikas kurorte. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Batumio kurorte.

10 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Juodosios jūros Batumio kurorte.  

11 diena. Po ankstyvų pusryčių pervežimas į Kutaisį. Skrydis Kutaisis – Vilnius.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu/mikroautobusu pažintinio turo metu; pervežimas iš/į oro uostą; 10 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis; bilietai į lankomus mokamus objektus; tradicinė gruziniška vakaronė; vietinio gido paslaugos (rusų kalba); ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius-Kutaisis-Vilnius (Wizzair); registruotas bagažas; arbatpinigiai; asmeninės išlaidos; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius – 15; lėktuvo bilietai perkami surinkus minimalų keliautojų skaičių; jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; prieš pirkdami kelialapį susipažinkite su šios kelionės atmintine; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; keičiantis skrydžių laikams, galimi programos pakeitimai.

Vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys200,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 0 iki 2 m.52,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 3 iki 65 m.17,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 66 iki 75 m.34,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Pasirinkite kelionės datą

Kainos nurodytos be skrydžio.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu/mikroautobusu pažintinio turo metu; pervežimas iš/į oro uostą; 10 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis; bilietai į lankomus mokamus objektus; tradicinė gruziniška vakaronė; vietinio gido paslaugos (rusų kalba); ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius-Kutaisis-Vilnius (Wizzair); registruotas bagažas; arbatpinigiai; asmeninės išlaidos; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius – 15; lėktuvo bilietai perkami surinkus minimalų keliautojų skaičių; jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; prieš pirkdami kelialapį susipažinkite su šios kelionės atmintine; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; keičiantis skrydžių laikams, galimi programos pakeitimai.

Vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys200,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 0 iki 2 m.52,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 3 iki 65 m.17,00 €
Medicininių išlaidų draudimas asmeniui nuo 66 iki 75 m.34,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos dienos. Jei paso galiojimo laikas baigiasi anksčiau, dokumentas laikomas negaliojančiu. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

VIZOS

Trumpalaikiam buvimui Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Informacijos dėl įvažiavimo sąlygų rekomenduojame teirautis artimiausioje šalies atstovybėje ar kompetentingose institucijose.
Pastaba: Lietuvos Respublikos piliečiai Sakartvele (Gruzijoje) be vizos gali būti 365 dienas.

PINIGAI

Gruzijos valiuta: Gruzijos laris (GEL). 1 EUR ~ 3,7 GEL. Gruzijos larių galėsite įsigyti kelionės metu (išsikeisti iš eurų).

REKOMENDUOJAME TURĖTI

 • patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;
 • skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;
 • higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
 • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo;
 • maudymosi aprangą, paplūdimio rankšluostį, šlepetes, sulankstomą kilimėlį paplūdimiui, specialius batelius maudynėms, maudymosi kepuraitę (privaloma terminiuose baseinuose);
 • lankant bažnyčias ir vienuolynus, vyrai turėtų rinktis ilgesnes kelnes (vengti šortų), moterys – turėti skarą/šalikėlį galvai pridengti, vengti pečius apnuoginančių rūbų.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris –Balcia Insurance SE (www.balcia.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.balcia.lt/uploads/TRAVEL/Kelioni%C5%B3%20draudimo%20taisykl%C4%97s_LT-003-03_20231006_LT.pdf

AUTOBUSAS

Pervežimai kelionės metu

Patogus turistinės klasės autobusas/mikroautobusas arba automobilis (priklausomai nuo grupės dydžio) kuriame yra garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Iš anksto nėra galimybės pasirinkti sėdimą vietą autobuse/mikroautobuse, kadangi nėra žinomas tikslus transporto priemonės vietų planas.

Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso/mikroautobuso salone. Autobuse/mikroautobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų transporto priemonėse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

SKRYDIS

LĖKTUVO BILIETAI UŽSAKOMI UŽ PAPILDOMĄ MOKESTĮ.

Bilietus galite užsisakyti agentūroje arba nusipirkti patys. Bilietus  pirkite tik įsitikinę, kad kelionė įvyks.

Tikslaus skrydžio laiko teiraukitės kelionių agentūroje.

Skrydžius vykdo bendrovė Wizz Air. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą, jis nekeičiamas, pinigai negrąžinami.

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. 

Likus mažiau nei valandai iki skrydžio aviakompanija baigia registraciją skrydžiui ir turi teisę neregistruoti vėluojančių keleivių. Prašome nevėluoti!

Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. Šios informacijos teiraukitės agentūroje arba https://wizzair.com/en-gb/flights/timetable#/

BAGAŽAS:

Nuo 2018 m. lapkričio 1 d. visiems keleiviams bus leidžiama į lėktuvo saloną pasiimti vieną nemokamą rankinio bagažo vienetą, kurio didžiausi matmenys yra 40x30x20 cm ir kurį reikia padėti po sėdyne, esančia priešais jus.

Paslaugą „WIZZ Priority“ įsigijusiems keleiviams bus leidžiama pasiimti papildomą kelioninį krepšį, kurio didžiausi matmenys yra 55x40x23 cm, svoris iki 10 kg.

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti įdėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį; vienas maišelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus sudėkite į bagažą, kurį atiduosite į bagažo skyrių.

Svarbi informacija dėl elektronikos prietaisų:
- Visa keliautojo turima įranga ir elektronika, kurioje yra ličio-jonų (Li-Ion) baterijos, taip pat išorinės baterijos (power bank), keičiamos baterijos ar pan. privalo būti rankiniame bagaže ir paruošta patikrinimui aviacijos saugumo patikroje.
- Baterijas, ar įrangą su baterijomis, palikus registruotame bagaže jis bus sustabdytas ir įranga gali būti iškrauta, keleiviui nedalyvaujant.
- Maksimali baterijų talpa yra nustatoma kiekvieno vežėjo individualiai, bet rekomenduojama, kad baterijų talpos neviršytų 20 000 mAh.

Registruojamas bagažas užsakomas už papildomą mokestį (pasirinktinai 10 kg., 20 arba 32 kg.)

Pageidaujamos vietos lėktuve užsakomos už papildomą mokestį. Turistai, neišsipirkę vietų, gali sėdėti lėktuve atskirai.

PASTABA: Atkreipkite dėmesį, kad oro linijos negarantuoja, kad visų keleivių rankinis bagažas, viršijęs matmenys 40x30x18 cm, bus gabenamas orlaivio salone. Tik paslaugą “WizzPriority” užsisakę keleiviai galės pasiimti rankinį bagažą, kurio matmenys yra daugiau negu 40x30x18 cm., į orlaivio saloną.

WIZZ AIR bendrosios keleivių ir bagažo pervežimo sąlygos: https://wizzair.com/lt-lt/legal/bendrosios-keleiviu-ir-bagazo-pervezimo-salygos#/

Europos Komisija sudarė ir nuolat atnaujina oro vežėjų, kuriems draudžiama vykdyti veiklą Europos Bendrijos teritorijoje sąrašą. Aviakompanijų, kurioms draudžiama vykdyti veiklą Europos Sąjungoje, sąrašas: http://ec.europa.eu/transport/air-ban/list_lt.htm

APGYVENDINIMAS

Kelionių lėktuvu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas

Jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą vienviečio kambario priemoką. Jei nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti kartu su kitais turistais dviviečiame, triviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Likus 3 dienoms iki išvykimo neatsiradus kitų keliautojų, pageidaujančių gyventi tame pačiame kambaryje, turėsite sumokėti vienviečio kambario priemoką. Kelionių organizatorius neįsipareigoja rasti kitų pavienių turistų.

 

Iš viešbučio restorano išsinešti maistą DRAUDŽIAMA.

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

4.4/5.0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Rimak

Kelionė buvo puiki. ❤️Geri viežbučiai , skanus maistas . Įdomi Gruzijos istorija, labai gražūs vaizdai. Puikus gydas Vlas, labai įdomiai pasakoja mėgstantis pajuokauti , jo galima klausitis ir klausitis. Gruzija yra graži šalis . Rekomenduoju pamatyti.

Violeta

Kelionė labai patiko.Buvome 4 viešbučiuose visi tvarkingi ir kai gyvenome buvo tvarkomi.Pažintinis turas gerai suplanuotas daug pamatėme įspūdingų objektų.Gamtos vaizdai užburiantys.Pusryčiai viežbučiuose o vakarienės restoranuose-tokios gausios lyg dalyvautume šventėje.Kelios vakarienės buvo su programa ,su šokiais ir dainomis-super.Gruziniškas vynas nuostabus tai irgi įskaičiuota.O gidas Vlasas 10 balų tikra grupės siela,nereikėjo lėkti skubėti su giliu humoru ir tokiu žinių bagažu.Vairuotojas Zurabas taip pat 10 balų toks paslaugus ,toks dėmesingas, toks atsakingas-važiuoti serpantinais virš debesų visai su juo nebaisu.Super kelionė.Ačiū Guliveriui už taip gerai suplanuotą laiką.

Olga

Nuostabi kelionė, puikus gidas Vlas iš Sakartvelo su puikiomis žiniomis apie savo kraštą ir nuostabiu humoro jausmu. Svetinga šalis su puikiu maistu ir vynu. Kelionės vadovo dėka mūsų kelionės kolektyvas tapo tikra draugiška šeima. Didelis ačiū Guliverio kelionės organizatoriams už nuostabia kelionė. Keliauju daug, bet ši kelionė viena iš nuostabiausiu.

Irena

Viena geriausių mano kelionių. Atmintyje dar ilgai išliks pamatyti Sakartvelo ir Armėnijos nuostabūs gamtovaizdžiai, aplankyti įspūdingi vienuolynai, sutikti draugiški, savo šalis mylintys, svetingi žmonės. Labiausiai sužavėta buvau kelionės metu lydėjusiais gidais, jų profesionalumu, nuoširdumu, paslaugumu. Jų dėka kelionėje jaučiausi kaip namie. Kiekvienam rekomenduoju išvykti į šią kelionę. Tikiuosi, kad kelionių organizatoriai pasistengs ir toliau bendradarbiauti su Joana, Vlasu ir Rolandu-nuostabiais gidais, kurie be galo myli savo šalis ir šią meilę perteikia turistams. Vairuotojas kelionėje buvo labai paslaugus ir pakantus. Viešbučiai be priekaištų. Ačiū kelionės organizatoriams.

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasirinkite kelionės datą