Reikalinga pagalba?

Gruzija (Sakartvelas) ir Armėnija su poilsiu Batumyje 11 d.

Atnaujinta kelionės programa!
Mokami lankomi objektai įskaičiuoti į kelionės kainą!
3 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis Batumio kurorte!
Skrydžio kaina nuo: 150 €
Papildoma nuolaida perkant internetu -1 %
2024-05-11 – 05-21 vietų yra
729,00 € -7 % 677,97 € PIRKTI
2024-09-21 – 10-01 vietų yra
729,00 € -7 % 677,97 € PIRKTI

Kainos nurodytos be skrydžio.

visos datos ir kainos

 • Vienos kelionės metu pažinkite dvi nuostabias šalis - Sakartvelą ir Armėniją
 • Viso jungtinio turo metu maitinimas - pusryčiai ir vakarienės
 • Visi mokami lankomi objektai įskaičiuoti į kelionės kainą
 • 2 dienos poilsio garsiajame Batumio kurorte prie Juodosios jūros
 • Aplankysite įspūdingiausias Sakartvelo ir Armėnijos vietas
 • Pasimėgausite gruzinų ir armėnų svetingumu bei tradiciniais patiekalais ir gėrimais

Gruzija (Sakartvelas) ir Armėnija su poilsiu Batumyje 11 d.

Atsisiųsti kelionės programą

Wizzair skrydžių laikai:

Vilnius 16:00 - Kutaisis - 20:50

Kutaisis 21:25 - Vilnius 00:35

 

1 diena. Skrydis Vilnius - Kutaisis. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje arba svečių namuose Kutaisyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Prometėjo urvus, kuriuos 1984 m. atrado Geografijos instituto darbuotojai. Apžiūrėsime gražių uolų darinius, skalaujamus daugybės požeminių upių. Eisime apie 1,5 km. ilgio turistiniu maršrutu, besidriekiančiu per 17 legendomis apipintų salių ir apšviestų įvairiomis spalvomis. Vėliau plauksime požeminiu ežeru, klausydamiesi nuostabios muzikos ir regėdami įspūdingus stalaktitus-stalagmitus. Vykstame Tbilisio link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

3 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Tbilisį. Tbilisis – didžiausias šalies miestas, įkurtas V a. Iberijos karaliaus Vachtango Gorgasalio valdymo metu. Tai – spalvingas, daugiatautis miestas, kuriame pamatysite didingus stačiatikių cerkvių kupolus, žydų sinagogas, į dangų kylančius minaretus. Ekskursijos po Tbilisį metu apžiūrėsime Sioni soborą, kuriame saugomas vienas Gruzijos stebuklų — Šventosios Nino Kryžius, didžiausią religinį centrą su VIII a. Ančischati šventove ir Rezo Gabriadzės lėlių teatro bokštu. Aplankysime V a. statytą ir XIII a. perstatytą Švč. Mergelės Marijos bažnyčią. Iš čia atsiveria nuostabus vaizdas į senamiestį. Pereisime Taikos tiltą, vadinamą šiuolaikinio Tbilisio architektūros veidu. Šis tiltas yra antras pagal architektūros sudėtingumą pasaulyje. Tbilisio senamiestyje įrengtas modernus keltuvas, jungiantis Rike parką su IV a. viduryje pastatyta Nirakalos tvirtove. Tvirtovė pastatyta ant kalno, todėl prieš akis atsiveria vaizdinga miesto panorama. Nusileidę nuo kalno aplankysime sieros vonių ir pirčių rajoną Legvtahevi. Pasak legendos, Tbilisio atsiradimas kildinamas nuo karštų sieros šaltinių. Pasivaikščiosime po centrinę senamiesčio aikštę - Meidaną, buvusį miesto prekybos centrą, kuriame šiuo metu įsikūrę jaukios rytietiškos kavinukės ir barai. Vakare, prie vaišėmis padengto stalo vyks tikra gruziniška užstalė, kurią lydės nacionaliniai muzikos motyvai ir šokiai. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje. 

4 diena. Pusryčiai. Keliausime serpentinais vedančiu vienu įspūdingiausiu keliu pasaulyje – Gruzijos karo keliu, jungiančiu Tbilisį su Kazbeku. Grožėsimės įspūdingu kraštovaizdžiu su atsiveriančiomis bedugnėmis ir kalnų upių išraižytais kalnais. Stabtelsime prie buvusios kunigaikščių rezidencijos Ananurio tvirtovės, įsikūrusios ant Žinvalio vandens saugyklos kranto. Pilis gerai išsilaikiusi, visos sienos ir bokštai sveiki, net perdangos kai kur išsilaikė. Atvykstame į 1700 m. aukštyje Kazbeko papėdėje įsikūrusį Stepantsmindos (Kazbegio) miestelį. Pasigrožėsime nuostabiais Didžiojo Kaukazo kalnų masyvo vaizdais. Aplankysime 2170 m aukštyje stovinčią Gergeti Švč. Trejybės cerkvę. Tai aukščiausiai esantis statinys visoje Europoje. Pasakiško grožio Kaukazo kalnų panoramos apsuptyje esanti bažnyčia sužavės atviruko vertais vaizdais. Iki jos žygiuosime pėsčiomis arba važiuosime džipais*. Jus nustebins vienas už kitą įspūdingesni vaizdai į užgesusį Kazbeko ugnikalnį (5034 m.). Po kalnuotųjų įspūdžių kupinos dienos — grįžtame į Tbilisį. Naktipiečiai kelyje arba Tbilisyje, nakvynė viešbutyje Tbilisyje. 

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į Gruzijos Šveicarija vadinamą regioną – Kachetiją, garsėjantį vyndarystės tradicijomis ir žavintį nuostabiais Kaukazo kalnagūbrio vaizdais. Apalankysime antram gyvenimui atgimusį Signachio miestelį, į kurį vos įžengus galima žado netekti… Akmenimis grįstos gatvės, iš senovinių plytų ir akmenų dailiai sumūryti namai, kurių stogus dengia raudonos čerpės, akį traukia dailūs balkonėliai. Prieš keletą metų miestelis buvo iš pagrindų rekonstruotas, kad atitiktų XVIII-XIX a. dvasią ir dabar vadinamas „meilės miestu“. Iš miesto atsiveria puiki panorama: 4 km ilgio „gruziniška Didžioji Kinijos siena“ su 23 bokštais ir žaliasis Alazanijos slėnis, o už jo – atšiaurūs ir rūstūs, bet labai įspūdingi ir gražūs Kaukazo kalnai su net vasarą baltuojančiomis viršūnėmis. Vėliau vykstame į rytinėje šalies dalyje įsikūrusį Bodbe Šv. Ninos vienuolyno kompleksą. Bodbe kompleksas yra pagrindinis piligrimų traukos centras, nes čia saugomos Šv. Ninos relikvijos. Šv. Nina yra Gruzijos šventoji, nes būtent ji IV a. atnešė į Gruziją krikščionybę. Šiuo metu čia veikia moterų vienuolynas. Vakarienė jaukioje vyninėje. Grįžtame į Tbilisį. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Išvykstame į Armėniją. Pakeliui į sostinę aplankysime Sanahino vienuolyną. Jis buvo pastatytas Armėnijos Bagratidų dinastijos valdymo klestėjimo laikais ir vaidino svarbų dvasinio, mokslo, švietimo ir kultūros centro vaidmenį. Šis vienuolynas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Vėliau vyksime prie Sevano ežero, vadinamo „Armėnų jūra", tyvuliuojančiu 1900 m. aukštyje. Čia būnant pasijusite tarsi Šveicarijoje: skaidrus, nuo žydros, turkio mėlynos iki sodriai mėlynos ar žalios, besikeičiantis ežero vanduo, tolumoje iškilę kalnai su snieguotomis viršūnėmis, kalvos ir miškai su savo tūkstančiais žalių atspalvių, laiveliai ramiai plūduriuojantys krantuose… Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Jerevane.

7 diena. Pusryčiai. Vykstame į XIII amžiuje Armėnijos krikštytojo Grigaliaus įkurtą Gegardo vienuolyną. Šimtmečius vienuolynas buvo garbinimo ir piligrimystės vieta. Iš kitų šventovių išsiskiria neįprastu statybos būdu – šventyklos sienos buvo išskaptuotos iš gretimų uolų. Nors religiniame komplekse vis dar gyvena vienuoliai, čia netrūksta turistų. Pasakojama, kad šiose vietovėse apaštalas Judas paslėpė strėlę, kuria buvo perdurta Jėzaus širdis. Tiesa, jos vis dar niekas nerado. Vėliau vykstame aplankyti senovės graikų-romėnų šventyklos – Mitra. Tai vienintelis toks paminklas ne tik Armėnijoje, bet ir visame Kaukazo regione. Užsuksime į populiarųjį Armėnijos Khor Virap vienuolyną, nuo kurio mūrų atsiveria nuostabūs snieguoto Ararato kalno vaizdai. Istorikai pasakoja, kad šiame, prie Turkijos sienos įsikūrusiame vienuolyne, kadaise buvęs kalėjimas, kuriame trylika metų kalėjo Šv. Grigalius Švietėjas, žmogus, Armėniją supažindinęs su krikščionybe. Vienuolyne, apsuptame žalumos, vynuogynų ir vaizdingos Ararato kalno panoramos, taip pat veikė teologijos seminarija. Vykstame į Jerevaną. Ekskursijos metu pamatysime garsiąją Kaskadą, Mokslų akademiją ir Operos teatrą, taip pat appsilankysime vienoje iš Armėnijos brendžio gamyklų, kur Jūsų lauks ekskursija bei kelių rūšių konjako degustacija. Vakare grožėsimės įspūdingu „šokančių fontanų“ pasirodymu Respublikos aikštėje. Vakariene ir nakvynė viešbutyje Jerevane.

7 diena. Pusryčiai. Pažintį su Armėnija pradėsime nuo kelionės į Gegardo vienuolyną. Šią šventyklą įkūrė Armėnijos krikštytojas Grigalius. Šimtmečius vienuolynas buvo garbinimo ir piligrimystės vieta. Vėliau aplankysime Khor Virap - IV a. vienuolyną. Pagal legendą čia Nojus, pirmasis pasaulyje vyndarys, pasodino pirmąjį vynmedį.  Iš vienuolyno teritorijos atsiveria neįprastas vaizdas į legendinį Ararato kalną. Vykstame į Armėnijos sostinę bei didžiausią miestą - Jeravaną. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysime garsiąją Kaskadą, Mokslų akademiją ir Operos teatrą. Aplankysime vieną iš Armėnijos brendžio gamyklų ir pamatysime įspūdingą „šokanciu fontanų“ pasirodymą Respublikos aikštėje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Jerevane.

8 diena. Po pusryčių vyksime į Ečmiadzino miestą - religinį Armėnijos centrą.Ten pamatysime Grigaliaus pastatytą katedrą – svarbiausią krikščioniską šventyklą Armėnijoje, tikriausiai seniausią pasaulyje (pastatytą 303 m.). Ji įrašyta į UNESCO paveldo sąrašą. Vėliau aplankysime Zvartnoco miestą, kuris garsėja ankstyvųjų viduramžių katedros palikimu ir to paties pavadinimu Armėnijos katalikų rūmais, įrašytais į UNESCO paveldo sąrašą. Nakvynė ir vakarienė viešbutyje Gruzijoje, prie Gorio.

9 diena. Pusryčiai. Tęsiame kelionę ir vykstame į vieną įdomiausių Gruzijoje archeologinę Upliscikės vietovę. Vietovės pavadinimas reiškia „dieviškoji tvirtovė“. Tai – smiltainio uoloje išskaptuotas senovinis miestas. Prieš 3 tūkstančius metų pradėjusi formuotis Upliscikhės gyvenvietė, vėlesniais laikais išaugo į klestintį uolų miestą: buvo iškirsti požeminiai tuneliai, įrengta vandentiekio sistema, gynybiniai įtvirtinimai, šventyklos, didingos salės, turgus ir gyvenamieji būstai, tarpusavyje sujungti vingiuotais keliais ir koridoriais. Vykstame į Kutaisį - tai antrasis pagal dydį Gruzijos miestas, kuriam daugiau nei 3 tūkstančiai metų.  Aplankysime Kutaisio Bagrati šventyklą – vieną didžiausių ir istoriškai svarbiausių šventyklų Gruzijoje. Šventykla pastatyta ant aukštos kalvos, nuo kurios atsiveria nuostabūs vaizdai į Kutaisį ir kalnus. Apžiūrėsime Kolchidės fontaną, esantį centrinėje Kutaisio aikštėje. Tai didelis pastatas, kuriame yra 30 statulų – bronzos amžiaus kolchidės kultūros figūrų kopijų. Fontanas atidarytas 2011 m. Jo autorius – architektas Davidas Gogichaišvilis. Išvykstame Batumio link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Batumio kurorte.

10 diena. Pusryčiai. Dieną skirsime pažinčiai su šiuo žinomu kurortu. su Batumiu. Tai modernus kurortas prie Juodosios jūros su erdviais paplūdimiais, pajūrio promenadomis, subtropine pakrante. Miesto panoramai žavesio suteikia horizonte dunksantys ryškiai žali kalnai. Ekskursija Batumio centre, kurios metu pasivaikščiosime po Medėjos ir Stebuklų aikštes, susipažinsime su turkų rajonu, apžiūrėsime Chachos bokštą. Moderni Batumio architektūra nusipelno atskiro pasakojimo. Mieste susilieja jaunatviškas modernas, Gruzijos tradicijos, carinės Rusijos architektūra, sovietinių laikų reliktai ir net Italijos architektūros elementai. Batumis – svarbiausias Gruzijos kurortas, pasižymintis aktyviu naktiniu gyvenimu. Miesto gatvėse ir alėjose šurmuliuoja restoranai, kavinukės, parduotuvės. Laisvas laikas kurorte. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Batumio kurorte.

11 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Juodosios jūros Batumio kurorte.  Pervežimas į Kutaisį. Skrydis Kutaisis – Vilnius.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu/mikroautobusu pažintinio turo metu; pervežimas iš/į oro uostą; 10 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis; bilietai į mokamus objektus; tradicinė gruziniška vakaronė; vietinio gido paslaugos (rusų kalba); ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius-Kutaisis-Vilnius (Wizzair); registruotas bagažas; arbatpinigiai; asmeninės išlaidos; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius – 15; lėktuvo bilietai perkami surinkus minimalų keliautojų skaičių; jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; keičiantis skrydžių laikams, galimi programos pakeitimai.

Vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys200,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (0-3 m.)39,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)16,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)13,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)16,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)24,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)40,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)64,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Pasirinkite kelionės datą

Išvykimas:
2024-05-11
Grįžimas:
2024-05-21
Laisvos vietos:
vietų yra
Nuolaida:
Išankstinis pirkimas -7 %
Nuolaida galioja iki:
2024-01-31
Skrydžio kaina nuo:
150 €
Vaikui iki 12 metų
659,00 € -7 % 612,87 €
729,00 € -7 % 677,97 € PIRKTI

Kainos nurodytos be skrydžio.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu/mikroautobusu pažintinio turo metu; pervežimas iš/į oro uostą; 10 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis; bilietai į mokamus objektus; tradicinė gruziniška vakaronė; vietinio gido paslaugos (rusų kalba); ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius-Kutaisis-Vilnius (Wizzair); registruotas bagažas; arbatpinigiai; asmeninės išlaidos; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius – 15; lėktuvo bilietai perkami surinkus minimalų keliautojų skaičių; jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; keičiantis skrydžių laikams, galimi programos pakeitimai.

Vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys200,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (0-3 m.)39,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)16,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)13,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)16,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)24,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)40,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)64,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos dienos. Jei paso galiojimo laikas baigiasi anksčiau, dokumentas laikomas negaliojančiu. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

Kelionių organizatorius įsipareigoja keliautojams laiku suteikti naujausią informaciją dėl papildomų saugumo reikalavimų, susijusių su Covid-19 pandemija. Esant reikalavimui prieš kelionę užpildyti atvykimo į šalį registracijos formą, atlikti Covid-19 testą ir turėti neigiamą atsakymą patvirtinantį sertifikatą anglų kalba arba, jei yra galimybė, patvirtinimą apie persirgimą ar paskiepijimą pagal pilną skiepų nuo Covid-19 programą, reikiamais dokumentais keliautojai privalo pasirūpinti savarankiškai ir padengti galimas papildomas išlaidas.

Informaciją apie kiekvienos šalies nacionalines taisykles, galiojančius reikalavimus keliautojams galima rasti https://reopen.europa.eu/lt.
Daugiau naujausios informacijos dėl kelionės sąlygų ir saugumo reikalavimų galima rasti: https://keliauk.urm.lt/

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

VIZOS

Trumpalaikiam buvimui Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Informacijos dėl įvažiavimo sąlygų rekomenduojame teirautis artimiausioje šalies atstovybėje ar kompetentingose institucijose.
Pastaba: Lietuvos Respublikos piliečiai Sakartvele (Gruzijoje) be vizos gali būti 365 dienas.

PINIGAI

Gruzijos valiuta: Gruzijos laris (GEL). 1 EUR ~ 3,7 GEL. Gruzijos larių galėsite įsigyti kelionės metu (išsikeisti iš eurų).

REKOMENDUOJAME TURĖTI

 • maudymosi aprangą, paplūdimio rankšluostį, šlepetes, sulankstomą kilimėlį paplūdimiui, specialius batelius maudynėms, maudymosi kepuraitę (privalima terminiuose baseinuose);
 • pledą, nedidelę pagalvėlę kelionei autobusu;
 • patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;
 • nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms; skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;
 • higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
 • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo.

AUTOBUSAS

Pervežimai kelionės metu

Patogus turistinės klasės autobusas/mikroautobusas arba automobilis (priklausomai nuo grupės dydžio) kuriame yra garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso/mikroautobuso salone. Autobuse/mikroautobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų transporto priemonėse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

APGYVENDINIMAS

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos, todėl, priklausomai nuo šalies, yra taikomi skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai.

Pažintinių kelionių metu turistai Batumyje ir Tbilisyje apgyvendinami 3* viešbučiuose, Mestijoje ir Kutaisyje – atrinktuose svečių namuose (su patogumais kambariuose). Triviečių ir vienviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas, o kai kurie viešbučiai jų visai neturi. Pastaba: standartiniame dviviečiame kambaryje, priklausomai nuo viešbučio išplanavimo, gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam ar ketvirtam asmeniui, dviviečiame kambaryje pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Dėmesio! Pasitikrinkite prieš išvykstant iš viešbučio, ar nepalikote dokumentų bei asmeninių daiktų!

4.6/5.0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Irena

Viena geriausių mano kelionių. Atmintyje dar ilgai išliks pamatyti Sakartvelo ir Armėnijos nuostabūs gamtovaizdžiai, aplankyti įspūdingi vienuolynai, sutikti draugiški, savo šalis mylintys, svetingi žmonės. Labiausiai sužavėta buvau kelionės metu lydėjusiais gidais, jų profesionalumu, nuoširdumu, paslaugumu. Jų dėka kelionėje jaučiausi kaip namie. Kiekvienam rekomenduoju išvykti į šią kelionę. Tikiuosi, kad kelionių organizatoriai pasistengs ir toliau bendradarbiauti su Joana, Vlasu ir Rolandu-nuostabiais gidais, kurie be galo myli savo šalis ir šią meilę perteikia turistams. Vairuotojas kelionėje buvo labai paslaugus ir pakantus. Viešbučiai be priekaištų. Ačiū kelionės organizatoriams.

Sakartvelas - Armėnija (2023-09-21 – 2023-10-01)

Nuostabi kelionė, pranokusi visus lūkesčius ir leidusi pamatyti šalį(-is) visomis savo spalvomis! Užburianti ir didinga gamta, puikus maistas bei stebėtis verčiantys kontrastai išliks prisiminimuose ilgam. Vietinis gidas ir vairuotojas - absoliučiai savo srities profesionalai.

Glara

Kelione patiko, daug pamatem, puikus gidas Vlasis, skanus maistas, uz viska sumoketa, pasirupinta..net ir velai parvaziavus i viesbuti lauke silta vakariene. Kas nebuvo Gruzijoj, rekomenduoju aplankyti su šita Guliverio kelione, ačiu uz smagiai praleista laika!

Aldona

Nuostabi kelionė. Noriu padėkoti agentūros atstovei Joanai. Esu labai patenkinta gidų Vlasi (Sakartvele) ir Roland (Armėnijoje) darbu. Tai labai profesionalūs darbuotojai, puikiai išmanantys savo darbą, turintys puikų jumoro jausmą. Visa pagarba jiems. Dėkui ir autobuso vairuotojui, kuris puikiai atliko savo darbą, tkrai nelengvame kelyje.

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasirinkite kelionės datą