Reikalinga pagalba?

Azerbaidžanas - ugningoji žemė 9 d. (lėktuvu)

Naujiena!
Kelionės vadovas iš Lietuvos!
Mokami lankomi objektai ir maitinimas įskaičiuoti į kelionės kainą!
Yra galimybė skristi tiesiogiai iš Rygos!
Skrydžio kaina nuo: 400 €
Papildoma nuolaida perkant internetu -1 %
2024-09-21 – 09-29 liko 9 viet.
899,00 € -5 % 854,05 € PIRKTI

Kainos nurodytos be skrydžio.

visos datos ir kainos

 • Plati pažintinė programa!
 • Kainos ir kokybės santykis ir viskas įskaičiuota programa!
 • Į kainą įskaičiuota 7 pusryčiai, 6 pietūs ir vakarienės ir programoje numatytos degustacijos ir vakaronės, geriamas vanduo
 • Apgyvendinimas kokybiškuose 4* viešbučiuose
 • Aplankomi įspūdingiausi Azerbaidžano objektai, istoriniai miesteliai ir vaizdingi nacionaliniai parkai
 • Išsami pažintis su vietine kultūra, papročiais, tradicijomis ir patiekalais 
 • Profesionalūs kvalifikuoti vietiniai gidai

Azerbaidžanas - ugningoji žemė 9 d. (lėktuvu)

Atsisiųsti kelionės programą

2024 09 07 - 15 Airbaltic skrydžių laikai:

Vilnius-Ryga-Baku-Ryga-Vilnius

Vilnius 21:40 - Ryga 22:30; Ryga 23:15 - Baku 05:05 (+1 d. rugsėjo 8 d.)

Baku 06:05 - Ryga 10:15; Ryga 13:50 - Vilnius 14:40

Tiesioginis skrydis iš Rygos

Ryga 23:15 - Baku 05:05  (+1 d. rugsėjo 8 d.) 
Baku 06:05 -  Ryga 10:15

1 diena. Skrydis Vilnius-Ryga-Baku arba tiesioginis skrydis Ryga-Baku (Air Baltic). 

2 diena. Pasitikimas oro uoste. Pervežimas į viešbutį Baku. Pusryčiai. Poilis viešbutyje. Popietę skirsime pažinčiai su Azerbaidžano sostine – Baku. Apsilankysime Dagustu parke, kuriame  pajausime, koks įspūdingas didžiausias Kaukazo miestas. Azerbaidžano sostinė – kontrastų vieta. Naujesnėje miesto dalyje atsispindi svarbios, naftą išgaunančios šalies modernumas. Vienas iš modernizmo pavyzdžių - naujai pastatytas pagal žinomos architektės Zaha Hadid projektą - Haydaro Alijevo kultūros centro kompleksas. Baku bulvaras tęsiasi 25 km ir yra antras pagal dydį bulvaras Europoje. Vėliau susipažinsite su vienu svarbiausių Baku miesto įžymybių – Kilimų muziejumi, savitiška pasakų vieta. Muziejaus forma primena link jūros besivyniojantį kilimą. Čia taip pat eksponuojama Azerbaidžano karališkųjų šeimų apranga ir papuošalai bei Azerbaidžano tautos tradiciniai drabužiai. Praėję Mugamo centrą ir „mažąją Veneciją“, keliaujame į Atpirkėjo bažnyčią – neogotikinę liuteronų bažnyčią, kurią suprojektavo architektas Adolfas Eichleris. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Baku.

3 diena. Pusryčiai. Tęsiame pažintį su Baku. Aplankysime Azerbaidžano mokslų akademijos rankraščių institutą, nuo 1900 m. įsikūrusį Vilhelmino stiliaus rajone. Čia saugoma  skirtingų mokslo sričių įvairiomis kalbomis parašytų daugiau nei 11 000 rankraščių. Tęsiame pažintį su Baku, apsilankydami senamiestyje -  Ičeri Šecheras (vidinis miestas), juosiamame tvirtovės žiedo ir esančio prie pat Juodosios jūros. Siena aptverta senamiesčio dalis nuo 2000 m. įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Vaikščiodami alėjomis šalia senų rūmų, mečečių ir pirčių, pasijusite tarsi nukeliavę  1000 metų atgal ir įsivaizduosite, kad Baku kadaise buvo vartai į garsųjį Šilko kelią. Žinoma, pamatysite ir įdomiausią Baku paminklą - legendinį Qız Qalası (Mergelės bokštą), XV amžiaus Širvanos rūmus - vieną iš Azerbaidžano architektūros perlų, ir Jumos mečetę. Taip pat jus nustebins įdomus ir labai ypatingas, vienintelis pasaulyje tokio pobūdžio muziejus – Miniatiūrinių knygų muziejus. Kai kurios knygos nesiekia net nykščio dydžio!  Arbatos pertraukėlė Karavansarajuje. Nuo seno žinoma, jog arbata Azerbaidžane – svetingumo simbolis. Ji čia gaminama iš svarainių, figų, arbūzų, abrikosų, vyšnių, vyšnių, persikų, slyvų, ragenų, graikinių riešutų, braškių, gervuogių, vynuogių ir kt. Patiekiama su užkandžiais. O intensyvesniam skoniui ir kvapui išgauti, pridedama prieskonių  ar žolelių - pavyzdžiui, čiobrelių, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ir imbiero. Aplankysime Tagiyew rūmuose įsikūrusį Nacionalinį istorijos muziejų – Jozefo Gosławskio sukurtą pastatą.  Laisvas laikas, kurio metu galėsite paklaidžioti po daugybę parduotuvių, kuriose parduodami rankų darbo tradiciniai suvenyrai, šalikai ir kilimai. Vykstame į viešbutį Baku.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Gobustano nacionalinį parką, kuris nuo 2007 m. įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai įspūdinga vietovė, neįprastai gerai išlaikiusi akmens amžiaus raižinius uolose. Kai kurie sienas puošiantys uolų raižiniai, vaizduojantys žmogaus ir gyvūnų figūras, datuojami 40 000 metų. Apžiūrėsime uolų raižinius, priešistorines gyvenvietes, purvo ugnikalnius, muzikinius akmenis, vadinamus „plaktuko smūgiais“, ir modernaus stiliaus muziejų. Pakeliui pamatysime naftos platformas Kaspijos jūroje. Vėliau aplankysime Bibi Heibato kompleksą ir mečetę, kurioje palaidoti žymus žmonės. Vykstame link Hirkano nacionalinio parko, užimančio 3,1 ha plotą.  Pakeliui aplankysime Yanaro fontaną, kurio vanduo turi neįtikėtiną savybę - degti. Hirkano nacionalinis parkas yra unikalus ne tik čia esančių medžių gausa, bet daugelis rūšių yra endeminės, o jas galima rasti tik čia. Taigi nenuostabu, kad Hirkano miškai yra saugomi UNESCO Pasaulio paveldo sąraše. Rezervate galima rasti 1900 augalų veislių, iš kurių 160 buvo auginamos Tališo kalnuose. Čia taip pat galite rasti retų gyvūnų rūšių. Tai didingasis leopardas, Kaukazo lūšis, akmeninė kiaunė, ežiukas, talyšo spalvos genys, persų erškėtis ir kt. Vakare grįžtame į Baku. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame Šekio link. Pakeliui aplankysime dviejų aukštų Diri-Baba mauzoliejų Marazos kaime. Vėliau sustosime Šemakoje – viename seniausių Azerbaidžano miestų, išsiskiriančiu turtingu paveldu. Pasigrožėsime nuostabia istorine Penktadienio mečete. Vėliau mūsų lauks vyno degustacija, kurios metu išgirsite vyno gamybos istoriją, susipažinsite su gamybos procesu bei padegustuosite šio gėrimo. Atvykstame į Šekio miestą, kuris savo vaizdais ir švelniu klimatu primena rytietišką gydyklą. Vakarienė tradiciname restorane, klausantis liaudies muzikos, atliekamos Mugamu (šis instrumentas įtrauktas į UNESCO sąrašą nuo 2003 m.). Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Pažintis su Šekio miestu, kuris I amžiuje buvo vienas didžiausių miestų tuometinėje Albanijos valstijoje (nepainiokime su Albanijos valstybe prie Adrijos jūros!). Čia apžiūrėsime garsiuosius didingus XVIII amžiaus Chanų vasaros rūmus ir įvairius chanato klestėjimo laikų karavansarajus. Šekio vasaros rūmai sužavės ryškiaspalviais ornamentais, o viduje, languose žėri ir raibuliuoja daugiaspalvės mozaikos, kurių viename kvadratiniame metre panaudota net iki 5000 stiklo gabaliukų! Vėliau aplankysime karavansarajų - nakvynės namus, kuriuose poilsiui apsistodavo karavanai ir pavieniai perėjūnai. Aplankysime seniausią krikščionių bažnyčią Kaukaze, esančią Kišo miestelyje, prie to paties pavadinimo upės, tekančios per Šekį. Sakoma, kad senosios Albanijos šalies sakralinis pastatas buvo pastatytas pagal ankstesnio pastato pavyzdį, datuojamą nuo I amžiaus. Po pietų turėsite išskirtinę galimybę sudalyvauti chalvos gamybos pamokėlėje, kurios metu ne tik patys pasigaminsite šį skanėstą, bet ir jo paragausite. Vakare vykstame į Gancą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Pažintis su seniausiu šalyje laikomu miestu – Ganca, kuriam yra 2500 metų! Tai antras pagal dydį Azerbaidžano miestas. Įvykių kupiną miesto istoriją galima perskaityti ir ypatinguose pastatuose, iš kurių išsiskiria XVII amžiaus Šaho Abbaso mečetė, XIX a. stačiatikių bažnyčia ir Azerbaidžano nacionalinio poeto Nizami Ganjevi mauzoliejus. Taip pat verta aplankyti architektūriškai neįprastą butelių namą, pagamintą iš maždaug 48 000 skirtingų formų butelių. Vėliau vykstame į Goigolio (Žydrojo ežero) nacionalinį parką, kur pamatysime vieną gražiausių ir švariausių Azerbaidžano ežerų. Dėl savo grožio Goigolio ežeras visada įkvėpė poetus ir menininkus. Atvykstame į Goigolio miestelį, kuris iki 1938 m. vadinosi Helenendorfu, nes XIX amžiaus pradžioje buvo įkurtas vokiečių emigrantų iš Badeno-Viurtembergo, ir iki Stalino eros buvo viena svarbiausių Kaukazo vokiečių kolonijų. Gana musulmoniškų tradicijų apsuptyje miestelis  išsiskiria išskirtine tipiška vokiška architektūra. Aplankysime vokiečio Viktoro Klayno namą, kuriame dabar įsikūręs muziejus. Vykstame į Baku. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Vykstame į Atesgahą, dažnai dar vadinama „Baku ugnies šventykla“. Ši vieta iki 1883 m. buvo vienuolynas. Aukuras buvo maitinamas gamtinėmis dujomis, ištekančiomis iš šios vietovės. Užrašai ant šventyklos taip pat rodo, kad jį naudojo induistai. Pasigrožėsime amžinąja ugnimi, kuri dar rusena iki šių dienų. Vykstame į Abšerono pusiasalį. Dar prieš mūsų erą pusiasalis buvo ugnį garbinančios zoroastrizmo religijos centras. Čia atkeliaudavo piligrimai iš Persijos, garbinantys ugnį kaip tyrumo simbolį. Šie senoviniai gaisrai tapo Azerbaidžano nacionalinio pasididžiavimo dalimi ir ši vieta buvo pavadinta „Ugnies šventykla“. Vėliau vykstame į “Galos” etnografinį draustinį. Tai muziejus, pastatytas ant archeologinių kasinėjimų. 5000 metų senumo gyvenvietė turi daug išlikusių rajonų. Susipažinsime su senaisiais namais, to meto tvarka, tradicijomis ir papročiais. Dalyvausite lavašo gaminimo pamokėleje. Galiausiai aplankysime Abšerono pusiasalyje esantį Mehemmedi kaimą, kuriame stūkso Yanar Dag kalnas – vienas įspūdingiausių gamtos objektų pusiasalyje. Degantis kalnų regionas dega tūkstančius metų ir jo negali užgesinti nei lietus, nei smėlis. Žodis „Yanar“ azerbaidžaniečių kalba reiškia „dega“, o „Dag“ – „kalnas“. Šventinė Azerbaidžano vakarienė. Nakvynė viešbutyje Baku.

9 diena. Pusryčių paketai. Pervežimas į Baku oro uostą. Skrydis Baku-Ryga-Vilnius arba tiesioginis skrydis Baku-Ryga (Air Baltic).


Į kelionės kainą įskaičiuota

pervežimas iš/į Baku oro uostą; kelionė autobusu/mikroautobusu pažintinio turo metu; 7 nakvynės 4* viešbučiuose pusryčiais;  6 pietūs ir 6 vakarienės; vietinio gido paslaugos pažintinio turo metu (rusų arba anglų kalba); kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; bilietai į mokamus lankomus objektus; pagal programą numatyti pietūs ir degustacijos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas; ausinukų nuoma; 0,5 l vandens buteliukas žmogui per dieną.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius-Ryga-Baku-Vilnius-Ryga (Air Baltic) arba Ryga-Baku-Ryga; registruotas bagažas; elektroninė Azerbaidžano viza ~35 EUR; arbatpinigiai; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius – 15; lėktuvo bilietai perkami surinkus minimalų keliautojų skaičių; jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas.

Kelionės priemokos

2024 09 21 - 29 skrydis Vilnius–Ryga–Baku–Ryga–Vilnius (rankinis bagažas 8 kg ir registruotas 23 kg)460,00 €
2024 09 21 - 29 tiesioginis skrydis Ryga–Baku–Ryga (rankinis bagažas 8 kg ir registruotas 23 kg)365,00 €
Vienvietis kambarys200,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (0-3 m.)33,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)13,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)11,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)13,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)20,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)33,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)53,00 €

Pasirinkite kelionės datą

2024-09-21 – 09-29 liko 9 viet.
899,00 € -5 % 854,05 €
Vaikui iki 12 metų 809,00 € -5 % 768,55 €

Kainos nurodytos be skrydžio.

Į kelionės kainą įskaičiuota

pervežimas iš/į Baku oro uostą; kelionė autobusu/mikroautobusu pažintinio turo metu; 7 nakvynės 4* viešbučiuose pusryčiais;  6 pietūs ir 6 vakarienės; vietinio gido paslaugos pažintinio turo metu (rusų arba anglų kalba); kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; bilietai į mokamus lankomus objektus; pagal programą numatyti pietūs ir degustacijos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas; ausinukų nuoma; 0,5 l vandens buteliukas žmogui per dieną.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius-Ryga-Baku-Vilnius-Ryga (Air Baltic) arba Ryga-Baku-Ryga; registruotas bagažas; elektroninė Azerbaidžano viza ~35 EUR; arbatpinigiai; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

minimalus keliautojų skaičius – 15; lėktuvo bilietai perkami surinkus minimalų keliautojų skaičių; jei lėktuvo bilietus perkate patys, prieš pirkimą būtinai susisiekite su kelionės pardavimo agentu; pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas.

Kelionės priemokos

2024 09 21 - 29 skrydis Vilnius–Ryga–Baku–Ryga–Vilnius (rankinis bagažas 8 kg ir registruotas 23 kg)460,00 €
2024 09 21 - 29 tiesioginis skrydis Ryga–Baku–Ryga (rankinis bagažas 8 kg ir registruotas 23 kg)365,00 €
Vienvietis kambarys200,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą būtina nurodyti keliautojo asmens kodą.

Medicininių išlaidų draudimas vaikui (0-3 m.)33,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)13,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)11,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)13,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)20,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)33,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)53,00 €

Atmintinė

Atsisiųsti

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos dienos. Jei paso galiojimo laikas baigiasi anksčiau, dokumentas laikomas negaliojančiu. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

MOKAMI OBJEKTAI

Mokami lankomi objektai įskaičiuoti į kelionės kainą 

REKOMENDUOJAME TURĖTI

 • pledą, nedidelę pagalvėlę kelionei autobusu;
 • patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;
 • nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms; skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;
 • higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
 • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris – ADB „Gjensidige“ (www.gjensidige.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Nuo 2021 m. liepos 27 dienos ADB „Gjensidige“ į kelionių draudimą įtraukė papildomą apsaugą nuo COVID-19, kuri užtikrina galimų medicininių išlaidų atlyginimą.

Susirgus COVID-19, bus apmokamos būtinosios medicinos pagalbos gydymo įstaigoje išlaidos, gydytojo paskirti vaistai, transportavimas iki gydymo įstaigos ir atgal, medicininio repatrijavimo, lydinčio asmens kelionės, be priežiūros likusių nepilnamečių vaikų iki 16 m. parvežimo išlaidos.

Išsamų draudžiamųjų įvykių sąrašą rasite Kelionių draudimo sąlygose Nr. 061, punktuose 44–53.

Atkreipiame dėmesį, kad COVID-19 testo, kai jo rezultatas neigiamas, išlaidos neatlyginamos. Taip pat draudimas neatlygins antigenų testų ir saviizoliacijos išlaidų. 

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti ADB „Gjensidige“ neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.gjensidige.lt/taisykles

AUTOBUSAS

Pervežimai kelionės metu

Patogus turistinės klasės autobusas/mikroautobusas arba automobilis (priklausomai nuo grupės dydžio) kuriame yra garso aparatūra, oro vėdinimo sistema. Iš anksto nėra galimybės pasirinkti sėdimą vietą autobuse/mikroautobuse, kadangi nėra žinomas tikslus transporto priemonės vietų planas.

Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso/mikroautobuso salone. Autobuse/mikroautobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų transporto priemonėse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

SKRYDIS

LĖKTUVO BILIETAI UŽSAKOMI UŽ PAPILDOMĄ MOKESTĮ.

Bilietus galite užsisakyti agentūroje arba nusipirkti patys. Bilietus pirkite tik įsitikinę, kad kelionė įvyks. Tikslaus skrydžio laiko teiraukitės kelionių agentūroje.

Skrydžius vykdo bendrovė AirBaltic. Kelionių organizatorius „Guliverio kelionės“ neatsako už oro bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių dėl skrydžio bendrovės nenumatytų veiksmų. Rezervavus bilietą - pinigai negrąžinami.

Į oro uostą rekomenduojama atvykti ne vėliau, kaip 2 val. iki skrydžio. Jeigu turistas pavėluoja arba dėl savo kaltės neatvyksta į oro uostą, už pasekmes atsako pats. 

Likus mažiau nei valandai iki skrydžio aviakompanija baigia registraciją skrydžiui ir turi teisę neregistruoti vėluojančių keleivių. Prašome nevėluoti!

Rekomenduojame prieš kelionę pasitikrinti savo skrydžio laikus. Šios informacijos teiraukitės agentūroje arba https://www.airbaltic.com/lt-LT/index 

BAGAŽAS

AirBaltic skrydžiuose ekonominės klasės keleiviui (išskyrus kūdikius) salone leidžiama vežtis 1 rankinio bagažo vienetą (55x40x23 cm) + 1 asmeninį daiktą (30x40x10 cm), iš viso – 8 kilogramus. AirBaltic skrydžiuose vienas registruoto bagažo vienetas negali viršyti 23 kg svorio, o jo didžiausi matmenys yra 100x50x80 cm.

Rankiniame bagaže leidžiama turėti tik nedidelius skysčių kiekius. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 ml induose. Šie indai turi būti įdėti į permatomą, užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro maišelį; vienas maišelis – vienam keleiviui. Didesnės talpos skysčius reikia dėti į registruojamą bagažą. Primename, kad į rankinį bagažą negalima imti aštrių daiktų – peiliukų, žirklučių, dildžių. Šiuos daiktus galite gabenti tik registruojamame bagaže. 

Svarbi informacija dėl elektronikos prietaisų:
- Visa keliautojo turima įranga ir elektronika, kurioje yra ličio-jonų (Li-Ion) baterijos, taip pat išorinės baterijos (power bank), keičiamos baterijos ar pan. privalo būti rankiniame bagaže ir paruošta patikrinimui aviacijos saugumo patikroje.
- Baterijas, ar įrangą su baterijomis, palikus registruotame bagaže jis bus sustabdytas ir įranga gali būti iškrauta, keleiviui nedalyvaujant.
- Maksimali baterijų talpa yra nustatoma kiekvieno vežėjo individualiai, bet rekomenduojama, kad baterijų talpos neviršytų 20 000 mAh.

Registruotame bagaže negalima vežtis dūžtančių daiktų, pavyzdžiui, akinių, maisto, greitai gendančių daiktų ar kitų vertingų daiktų, pavyzdžiui, pinigų, raktų, gydytojo paskirtų vaistų, apyvartinių čekių, vertybinių popierių bei kitų vertingų dokumentų, taip pat verslo dokumentų, pasų ar kitų asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų, juvelyrinių dirbinių, tauriųjų metalų, elektroninių/elektrinių prietaisų, tokių kaip vaizdo kameros, kompiuteriai, telefonai bei muzikos instrumentai.

Daugiau informacijos ieškokite svetainėje www.airBaltic.com

APGYVENDINIMAS

Kelionių lėktuvu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas

Jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą vienviečio kambario priemoką. Jei nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti kartu su kitais turistais dviviečiame, triviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Likus 3 dienoms iki išvykimo neatsiradus kitų keliautojų, pageidaujančių gyventi tame pačiame kambaryje, turėsite sumokėti vienviečio kambario priemoką. Kelionių organizatorius neįsipareigoja rasti kitų pavienių turistų.

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasirinkite kelionės datą