Reikalinga pagalba?

Poilsis Italijoje - Sicilija

Kaina nuo 545 €

Sicilija – kelių civilizacijų lopšys. Vokiečių poetas ir filosofas Gėtė rašė: „Neaplankius Sicilijos, Italija nepalieka jokio pėdsako sieloje. Sicilija yra raktas į Italijos pažinimą.“ Europoje daugiau nėra tokios vietos, kur galėtumėte rasti tokią turtingą istoriją, daugiatautę kultūrą, klestinčią gamtą, smaragdinę jūrą ir puikų poilsį svetinguose viešbučiuose. Sicilijos klimatas vienas švelniausių Europoje. Saloje maudymosi sezonas tęsiasi nuo gegužės iki lapkričio. Sniego baltumo paplūdimiai, nuostabios uolos mažose įlankėlėse, didingi kalnai, puikus viešbučių aptarnavimas, klubai ir diskotekos visoje salos pakrantėje ir, žinoma, įdomi bei turininga ekskursijų programa saloje niekuo nenusileidžia žemyninei Italijos daliai. Siūlome savo atostogas praleisti Sicilijoje, kuri palieka nepakartojamus įspūdžius ir atsiminimus.

Galimos kelionės trukmės – 7 ir 14 nakvynių, įvairūs maitinimo tipai - be maitinimo, pusryčiai, pusryčiai ir vakarienės ir kt. 

Kelionės į Siciliją su Novaturuspauskite ČIA 

Kelionės į Siciliją su Tez Tour: spauskite ČIA

Dėl nuolat besikeičiančios pandeminės situacijos skirtingose pasaulio valstybėse taikomi skirtingi saugumo reikalavimai. Prieš prieš kelionę pasidomėkite, kokie ribojimai ir saugumo reikalavimai taikomi šalyje, į kurią keliaujate. Kreipkitės į mus dėl tikslios informacijos ir konsultacijų.

Užsisakykite kelionę internetu arba kreipkitės į mūsų darbuotojus elektroniniu paštu ar telefonukontaktai.

Degantys paskutinės minutės pasiūlymai mūsų Facebook paskyroje  facebook.com/GuliverioKeliones Prisijunkite!

Poilsis Italijoje - Sicilija

Atsisiųsti kelionės programą

Išvykimo dieną - skrydis Vilnius - Katanija. Atvykus - grupinis pervežimas oro uostas - pasirinktas viešbutis. Įsikūrimas viešbutyje, maitinimas - pagal užsakytą maitinimo programą.

Poilsis Sicilijoje. Poilsiaudami Sicilijoje galite mėgautis ne tik šilta saule ir jūra, bet ir aplankyti gražiausius miestus: Palermą, Toarminą, Sirakūzus, bet aukščiausią Europoje ugnikalnį Etną, bei pasirinkti ir kitas ekskursijas.

Palermas – Sicilijos sostinė ant Viduržemio jūros kranto. Tai sparčiausiai augantis ne tik Sicilijos, bet ir Italijos miestas. Jame kartu su priemiesčiais dabar gyvena daugiau kaip 1,2 mln. žmonių. Palermas yra vienas turistų lankomiausių Sicilijos miestų, pasižymintis turtinga beveik 3 tūkst. metų istorija, unikaliais kultūros paminklais. Palermas ilgą laiką buvo Sicilijos karalystės sostinė ir uostas. Jį įkūrė finikiečiai beveik prieš 3 tūkst. metų, o uostą pavadino Zizu. Jis vystėsi tuo pat metu kaip ir du kiti antikiniai Sicilijos miestai – Soluntas ir Mocija.

Netoli Taorminos yra Etna – aukščiausias Europos ugnikalnis (3 340 m). Jo papėdė yra apytikriai 160 km perimetro (Londono dydžio), o ugnikalnio šlaituose yra daugiau kaip 200 šoninių kraterių. Etna – vienas aktyviausių pasaulio ugnikalnių. Žinios apie jo veiklą siekia mitinius laikus, tačiau kaip vulkanas jis gana jaunas: iš jūros iškilo maždaug prieš 2,5 mln. metų. Manoma, kad pirmą kartą išsiveržė prieš 2 mln. metų. Kaip ir daugelio ugnikalnių, Etnos aukštis keičiasi. Dabar jo viršūnė iškilusi apie 3340 m virš jūros lygio, tačiau prieš šimtmetį buvo 30 m aukštesnė. Ji irgi keičia pavidalą: nuo daugkartinių išsiveržimų vulkanų viršūnės įgriūva ir lieka lėkštės pavidalo įdubos, arba kalderos, o šalia susidaro naujos viršūnės.

Taormina įsikūrusi ant Tauro kalno. Maždaug 400 m. pr. Kr. šioje vietoje buvo senovės graikų kolonija Tauromenium. 212 m. pr. Kr. miestą valdė romėnai. Taormina yra populiari turistų lankoma vieta ir dažnai vadinama Sicilijos langu į modernųjį pasaulį. Taormina dalijama į dvi dalis – istorinį miesto centrą ant kalno ir kurortinę dalį papėdėje (Taormina Maras). Senamiestyje yra graikų teatro (Teatro greco) griuvėsiai. Iš tiesų tai ne graikų, o II a. pr. Kr. buvusio graikų teatro vietoje pastatytas romėnų teatras. Jo diametras – 109 m. Tai antras pagal dydį teatras Sicilijoje, turintis pačią gražiausią dekoraciją, – iš teatro tribūnų matomas Etnos ugnikalnis.

Sirakūzai yra rytinėje Jonijos jūros pakrantėje. Tai vienas garsiausių antikinės kultūros centrų, galingiausia senovės graikų užjūrio kolonija. Sirakūzai įkurti VII a. pr. Kr. ir dar tirono Heliono laikais tapo klestinčiu Viduržemio jūros regiono miestu. Būtent čia III a. pr. Kr. matematikas Archimedas atrado pagrindinį hidrostatinį dėsnį ir nuogas išbėgo į gatvę šaukdamas „Eureka“ („Radau!“). Šiame tūkstančio kvapų ir spalvų mieste ilgus metus gyveno filosofas Platonas. Turistus labiausiai traukia archajiškas senamiestis (UNESCO pasaulio paveldo objektas), įsikūręs Ortidžijos saloje. Ši miesto dalis sužavės siauromis gatvelėmis, ispaniško baroko bažnyčiomis, katedra, Aretūzų šaltiniu, prie kurio auga papirusai. Verta aplankyti žemyninėje miesto dalyje esantį archeologinį parką. Jame rasite V a. pr. Kr. kalvos šlaite iškaltą graikų teatrą, kuriame eiles deklamavo pats Euripidas, „Rojaus latomiją“, arba akmens skaldyklą, uolą – Dionisijaus ausį.

Išvykimo dieną viešbutyje nurodytu laiku išsiregistruojate iš viešbučio. Grupinis pervežimas į Katanijos oro uostą. Skrydis Katanija - Vilnius.

SKRYDŽIŲ TVARKARAŠČIAI
Kelionių organizatorius NOVATURAS skrydžius į Kataniją planuoja vykdyti ketvirtadieniais nuo rugsėjo 23 d. iki spalio 7 d.

Kelionių organizatorius TEZ TOUR skrydžius į Kataniją planuoja vykdyti ketvirtadieniais rugsėjo 23 ir 30 d.

SVARBI INFORMACIJA: prieš kelionę į Siciliją ir grįžtant į Lietuvą užpildykite reikalaujamas anketas, atlikite privalomus Covid-19 tyrimus, laikykitės šalyje įvestų saugumo reikalavimų, susijusių su pandemija.
Rudens kelionėms į Siciliją rekomendacijos bus paruoštos vėliau.

Sicilijos viešbučiuose yra mokama kurorto rinkliava, mokestis parai asmeniui svyruoja nuo kelių iki keliolikos eurų, priklausomai nuo viešbučio kategorijos. Kurorto rinliava paprastai mokama viešbutyje atvykus.

Kelionių organizatoriaus NOVATURAS informacija: saugaus keliavimo reikalavimai
TEZ TOUR saugaus keliavimo informacija

Aktuali informacija atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą nurodyta Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje: spauskite ČIA

Prieš įsigyjant kelionę pasikonsultuokite su mūsų darbuotojais. Suteiksime profesionalias konsultacijas, supažindinsime su saugumo reikalavimais, padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį viešbutį.

Su kelionių organizatoriaus "Guliverio kelionės" darbuotojais galite susisiekti telefonu ir elektroniniu paštu:

Vilniuje: +370 618 07728, +370 640 38134, +370 640 50804, el.p. vilnius@guliveriokeliones.lt 
Kaune: +370 616 50900, +370 687 34638, +370 686 87329, el.p. kaunas@guliveriokeliones.lt 
Klaipėdoje: +370 689 61252, el.p. klaipeda@guliveriokeliones.lt 
Šiauliuose: +370 685 44755, el.p. siauliai@guliveriokeliones.lt 
Utenoje: +370 614 21255, el.p. utena@guliveriokeliones.lt 

Daugiau informacijos: https://www.guliveriokeliones.lt/kontaktai


Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydžiai Vilnius - Katanija - Vilnius; pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas; pasirinktos trukmės poilsis pasirinktame viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų kelionės metu draudimas; privalomi Covid-19 tyrimai ir tyrimo sertifikatai apie neigiamą rezultatą arba taikomas išimtis pagrindžiantys dokumentai apie persirgimą Covid-19 liga arba skiepijimą pagal pilną skiepų nuo Covid-19 programą (visi dokumentai pateikiami anglų kalba); ekskursijos ir pramogos; asmeninės išlaidos.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai