Reikalinga pagalba?

Poilsis Italijoje - Kalabrija

Kaina nuo 426 €
Nepamirštamos atostogos Italijos pietuose!

Poilsis kerinčiuose Italijos pietuose, Jonijos ir Tirėnų jūrų vandens skalaujamoje Kalabrijoje! Šis regionas vilioja keliautojus vienais garsiausių Italijoje Tropėjos ir Vatikano kyšulio paplūdimiais, įspūdingais pietinių Apeninų kalnų peizažais, skoniais stebinančia virtuve, alyvmedžių giraitėmis ir vynuogynais bei beveik nepaliestu gamtos grožiu. Atostogų Kalabrijoje metu galėsite pasidžiaugti maloniu subtropiniu klimatu, vietinių gyventojų svetingumu, įspūdingais miesteliais ir kaimais, kurie atrodo lyg išaugę iš stačių kalnų viršūnių.

Kviečiame užsakyti kelionę į Kalabriją ir mėgautis artėjančių atostogų laukimu!
Galimos kelionės trukmės – nuo 7 iki 14 nakvynių, įvairūs maitinimo tipai - be maitinimo, pusryčiai, pusryčiai ir vakarienės, viskas įskaičiuota, kt.
Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į  Kalabrijos regioną vykdomi nuo rugsėjo iki spalio mėnesio pradžios. 
Platus kelionės datų ir viešbučių pasirinkimas, degantys paskutinės minutės pasiūlymai!

Novaturo kelionių pasiūlymai: spauskite ČIA

Kelionių organizatoriaus Tez Tour pasiūlymai: spauskite ČIA

Dėl nuolat besikeičiančios pandeminės situacijos skirtingose pasaulio valstybėse taikomi skirtingi saugumo reikalavimai. Prieš prieš kelionę pasidomėkite, kokie ribojimai ir saugumo reikalavimai taikomi šalyje, į kurią keliaujate. Kreipkitės į mus dėl tikslios informacijos ir konsultacijų.

Užsisakykite kelionę internetu arba kreipkitės į mūsų darbuotojus elektroniniu paštu ar telefonukontaktai.

Degantys paskutinės minutės pasiūlymai mūsų Facebook paskyroje  facebook.com/GuliverioKeliones Prisijunkite!

Poilsis Italijoje - Kalabrija

Atsisiųsti kelionės programą

Išvykimo dieną - skrydis Vilnius - Lamezia Terme. Atvykus - grupinis pervežimas oro uostas - pasirinktas viešbutis. Įsikūrimas viešbutyje, maitinimas - pagal užsakytą maitinimo programą.

Poilsis Kalabrijos regione. Atostogaujant Kalabrijoje siūlome ne tik mėgautis nerūpestingu poilsiu paplūdimyje ar prie viešbučio baseino. Pakeliaukite ir pažinkite šį įspūdingą regioną, leiskitės į dienos žygį pėsčiomis ir atraskite žmogaus nepaliestus gamtos kampelius, mėgaukitės gardžiais italų virtuvės patiekalais. Kalabrija garsi išskirtinio skonio žuvies ir jūros gėrybių patiekalais, vynu bei Ndujos dešra. Aktyvaus laisvalaikio mėgėjai Kalabrijoje ras gausybę vandens pramogų: nardymą, buriavimą, banglenčių sportą. Išsinuomavus automobilį ar pasirinkus kelionių organizatoriaus rengiamas ekskursijas, galima nuvykti į Tropėją ir Vatikano Kyšulį  – du Kalabrijos Tirėnų pakrantės „perlus“. Tropėja jus pasitiks įspūdingais vaizdais, atsiveriančiais iš terasos, įsikūrusios ant uolos virš turkio spalvos jūros. Viename gražiausių Dievų pakrantės vietų – Kapo Vatikano kyšulyje gausu į spūdingų uolų, įlankų su krištolo skaidrumo vandeniu ir baltų smėlio paplūdimių bei atsiveria kvapą gniaužiantys Kalabrijos panoraminiai vaizdai. Vienas nuostabiausių ir žinomiausių Kalabrijos žvejų miestelių – Pico Kalbarija garsėja savo senamiesčiu su siauromis gatvelėmis ir aikštėmis bei Aragono pilimi. Po pažinties su miestu pasimėgaukite visame pasaulyje žinomais ledais „Il Tartufo di Pizzo“. Organizuojama labai įdomi vakarinė išvyka laivu į Strombolio ugnikalnio salą. Ekskursijos metu galėsite pasivaikščioti po salos miestą, pasimėgauti nuostabiu saulėlydžiu, o vėliau apiplaukus laivu aplink salą, sustosite prie „Ugnies srauto“ pasigrožėti ugnikalnio sprogimais ir nedideliu lavos srautu.

Išvykimo dieną viešbutyje nurodytu laiku išsiregistruojate iš viešbučio. Grupinis pervežimas į Lamezia Terme oro uostą. Skrydis Lamezia Terme- Vilnius.

SKRYDŽIŲ TVARKARAŠČIAI
Kelionių organizatorius NOVATURAS organizuoja skrydžius į Kalabrijos regioną šeštadieniais, iki nuo rugsėjo 11 iki spalio 02 d.
Kelionių organizatorius TEZ TOUR organizuoja skrydžius į Kalabrijos regioną sekmadieniais nuo rugsėjo 5 iki rugsėjo 26 d.

SVARBI INFORMACIJA: prieš kelionę į Kalabriją ir grįžtant į Lietuvą atidžiai susipažinkite su saugaus keliavimo reikalavimais, pasirūpinkite reikiamais dokumentais, užpildykite Italijos ir Lietuvos sveikatos apsaugos institucijų reikalaujamas anketas, atlikite privalomus Covid-19 tyrimus, laikykitės šalyje įvestų saugumo reikalavimų, susijusių su pandemija.
Rudens kelionėms į Kalabriją rekomendacijos bus paruoštos vėliau.

Kelionių organizatoriaus NOVATURAS informacija: saugaus keliavimo reikalavimai
Kelionių organizatoriaus TEZ TOUR saugumo informacija keliaujantiems

Aktuali informacija atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą nurodyta Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje: spauskite ČIA

Prieš įsigyjant kelionę pasikonsultuokite su mūsų darbuotojais. Suteiksime profesionalias konsultacijas, supažindinsime su saugumo reikalavimais, padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį viešbutį.

Su kelionių organizatoriaus "Guliverio kelionės" darbuotojais galite susisiekti telefonu ir elektroniniu paštu:

Vilniuje: +370 618 07728, +370 640 38134, +370 640 50804, el.p. vilnius@guliveriokeliones.lt 
Kaune: +370 616 50900, +370 687 34638, +370 686 87329, el.p. kaunas@guliveriokeliones.lt 
Klaipėdoje: +370 689 61252, el.p. klaipeda@guliveriokeliones.lt 
Šiauliuose: +370 685 44755, el.p. siauliai@guliveriokeliones.lt 
Utenoje: +370 614 21255, el.p. utena@guliveriokeliones.lt 

Daugiau informacijos: https://www.guliveriokeliones.lt/kontaktai


Į kelionės kainą įskaičiuota

Skrydžiai Vilnius - Lamezia Terme (SUF) - Vilnius; pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas; pasirinktos trukmės poilsis pasirinktame viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų kelionės metu draudimas; privalomi Covid-19 tyrimai ir tyrimo sertifikatai apie neigiamą rezultatą arba taikomas išimtis pagrindžiantys dokumentai apie persirgimą Covid-19 liga arba skiepijimą pagal pilną skiepų nuo Covid-19 programą (visi dokumentai pateikiami anglų kalba); ekskursijos ir pramogos; asmeninės išlaidos.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai