Reikalinga pagalba?

Ispanija - Portugalija - Marokas (lėktuvu)

Naujiena!
Prisijungiate prie grupės iš Lietuvos!
*Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 7 %!
Papildoma nuolaida perkant internetu -2 %

• Pamatysite įspūdingus Portugalijos miestus: gražųjį Portą, garsėjantį savo krašto vynais, ir vieną seniausių Europos sostinių – Lisaboną
• Keltu persikelsite į Afriką. Aplankysite spalvingąjį Maroką, kuris vilioja savo slėpininga kultūra, visame pasaulyje garsiu turgumi, kvapnia vietine virtuve ir magiškais kraštovaizdžiais
• Galėsite aplankyti įspūdingus  Alhambros rūmus Granadoje
• Grožėsitės labai judriu, šiuolaikišku miestu-uostu Barselona

Ispanija - Portugalija - Marokas (lėktuvu)

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Skrydis Vilnius (Kaunas) – tarpinis oro uostas - Porto (skrydis su persėdimu). Visuomeniniu transportu vykstate į viešbutį. Prisijungiate prie grupės atvykusios autobusu iš Lietuvos. Po pietų apžvalginė ekskursija Porte. Apžiūrėsime Bento geležinkelio stotį, garsėjančią viena iš didžiausių terakotinių mozaikų, Pranciškonų bažnyčią, dekoruotą paauksuoto medžio raižiniais, pamatysime Biržos rūmus, Kerigos bokštą. Pasivaikščiosime po Ribeiros rajoną, kuris žavi plytelėmis puoštais namukais. Porto regionas visame pasaulyje garsėja savo vynais. Esant galimybei Portugališko portveino degustacija*. Nakvynė viešbutyje prie Porto.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Koimbrą. Pažintis su senąja Portugalijos sostine, aplankant senąją XII a. romaninio stiliaus katedrą, universitetą, senamiesčio gatveles. Po to vykstame į puikiu gotikos šedevru laikomą Batalijos vienuolyną*, pastatytą karaliaus Džoano I įsakymu Švč. Mergelės Marijos garbei. Pavakarę atvykstame į Fatimą, kur plūsta piligrimai ir maldininkai pagerbti apsireiškimo stebuklo. Pamatysime didžiulę baltą baziliką ir esplanadą, kurioje lengvai telpa šimtatūkstantinės minios. Bažnyčioje ilsisi dviejų šį stebuklą paliudijusių piemenėlių palaikai. Nakvynė viešbutyje Lisabonos apylinkėse.

3 diena. Pusryčiai. Pažintis su Lisabona pėsčiomis ir miesto transportu*. Aplankysime centrinius Rossio ir Baixa kvartalus, Švč. Mergelės Marijos katedrą, Šv. Antano Paduviečio ir Šv. Roko bažnyčias, Šv. Jurgio tvirtovę*, nuo kurios sienų atsiveria įspūdingi vaizdai. Aplankysime Belemo kvartalą garsėjantį XVI a. bokštu, Šv. Jeronimo vienuolynu, paminklu Atradėjams ir senąja kepykla, žinoma  Belemo pyragėliais. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Lisabonos apylinkėse.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Ispaniją. Ekskursija po Seviliją, finikiečių, romėnų ir maurų miestą. Sevilijos simbolis yra gražiausia ir didžiausia Ispanijos katedra* bei jos varpinė La Giralda. Šalia katedros esantis Karališkasis Alkasaras* – buvę valdovų rūmai, žydų kvartalas „Santa Krus“, universiteto rūmai, monumentalioji Ispanijos aikštė, nuostabus Marijos Luisos parkas. Nakvynė viešbutyje prie Algeciro.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į uostą. Keltu* keliamės į Maroką. Marokiečių firmos autobusas ir vietinis gidas lydės visos kelionės po Maroką metu. Vykstame į Volubilį – vieną geriausiai išsilaikiusių miestų Maroke.  Volubilyje puikiai matoma buvusi gatvių struktūra, romėniškų vilų fragmentai su nuostabiomis mozaikomis, forumo aikštė, bazilika, kapitolijus. Antikos laikais čia buvo svarbus miestas, Romos valdžios administracinis centras. Vakare atvykstame į Fesą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Fese.

6 diena. Pusryčiai. Pažintis su Fesu, seniausiu Maroko imperatoriškuoju miestu ir pirmąja arabų dinastijos Maroke sostine. Ekskursijos metu aplankoma Karauino mečetė ir universitetas, Bou Anania ir Attarine medrasos (XIV a. religinės mokyklos), žavinčios savo interjero dekoracijomis bei detalių gausa, Ennejjarine fontanas ir kt. Vykstame į Meknesą – vieną iš keturių karališkųjų miestų, kurį išgarsino sultono Mulaj Ismailo didžiosios statybos. Aplankome amatų muziejų, įsikūrusį buvusiuose vizirio rūmuose, Mulaj Ismailo arklides* ir aruodus, Al Mansur vartus. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Rabate.

7 diena. Pusryčiai. Vykstame į prie Atlanto vandenyno įsikūrusią Maroko sostinę Rabatą, dar vadinamą Imperatoriškojo sodo miestu. Rabate pasižvalgysime po Udajo tvirtovę, Hasano bokštą ir mečetę, įspūdingą Mohamedo V-ojo mauzoliejų, Mešuaro kvartalą, kuriame yra karališkieji rūmai ir valstybinės institucijos. Atvykstame į Tanžerą – miestą-uostą. Trumpa pažintis su miestu: šiuolaikinė, moderni miesto dalis Ville Nouve, Maroko karaliaus rezidencija. Lankome Heraklio uolą ir švyturį, ties kuriuo susijungia Viduržemio jūra ir atlanto vandenynas. Keltu keliamės į Ispaniją. Vykstame Granados link. Nakvynė viešbutyje Granados apylinkėse.

8 diena. Pusryčiai. Trumpa ekskursija po Granados istorinį centrą, kur 800 metų karaliavo maurai. Didžiausias maurų imperijos palikimas Ispanijoje Alhambra* (lankoma esant galimybei), buvusi maurų karalių rezidencija, kurios statyba buvo pradėta XII a. Įspūdingos rūmų menės, kolonados, sienų ornamentika, žydinčiuose Generalife soduose skendintys kiemai su čiurlenančiais fontanais. Išvykstame Barselonos link. Nakvynė viešbutyje Ispanijoje.

9 diena. Pusryčiai. Kelionė per Ispaniją. Atvykstame į Barseloną – labai judrų, šiuolaikišką, antrą pagal dydį Ispanijos miestą, turintį nemažą jūros uostą. Barselona laikoma vienu didžiausių Europos kultūros centrų. Miesto senamiestis - tai viduramžių gotikos pastatų ir bažnyčių muziejus po atviru dangumi. Ekskursija po Katalonijos sostinę: Kolumbo ir Ispanijos aikštės, Montjuich kalnas, nuo kurio atsiveria puiki miesto ir uosto panorama, Olimpinis kompleksas, gotikinis kvartalas su katedra ir senoviniais karalių rūmais. Galėsite pasigėrėti Barselonos perlu - nebaigta statyti įžymiojo architekto A. Gaudi šedevru Šv. Šeimos bažnyčia (Sagrada Familia). Ji žavi didingumu ir yra neabejotinai tobuliausias garsiojo katalonų architekto darbas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje viename iš pajūrio kurortų.

10 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Traukiniu savarankiškai vykstate į oro uostą. Skrydis Barselona – Vilnius.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu pažintinio turo metu; 9 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; 1 vakarienė Ispanijoje; 2 vakarienės Maroke; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; nemokamas papildomo turistų bagažo gabenimas autobusu iš Lietuvos; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

lėktuvo bilietai Vilnius – Porto, Barselona – Vilnius (~250 EUR); (*) – bilietai į mokamus objektus, viešojo transporto bilietai Lisabonoje, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 120 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti, pavakarieniauti arba įsigyti maisto; vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas.

Kelionės priemokos

Kelto į/iš Makoro bilietai (privaloma)80,00 €
Vienvietis kambarys250,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)12,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)20,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)33,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)8,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)8,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)7,00 €

Nuolaidos

Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-7%
Keliaujantiems trečią kartą-5%
Keliaujantiems antrą kartą-3%

Užsakant kelionę, taikoma viena iš nuolaidų – išankstinio pirkimo, specialaus pasiūlymo, fortūnos, paskutinės minutės, lojalaus kliento, studento, senjoro, grupinė, akcijos nuolaida. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

4.1/5.0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

keliautojas

Įspūdžių nemažai. Patiko gerai parengtas maršrutas, kuriame daug įdomių ir vertingų objektų. Nuostabūs įvairių šalių vaizdai. Ypač puikus gidas Maroke. Pats nuostabiausias gidas kokį teko sutikti. Patiko gana geri viešbučiai. Daug malonių įspūdžių. Nemaloniai nustebino keletas dalykų. Pirmiausiai skubėjimas. Kelionės tempas gana nemažas. Tačiau kartais skubėjimas buvo sunkiai paaiškinamas: retai kada būdavo galima kiek ilgiau stabtelti ir pasigrožėti vienu ar kitu šedevru. Objektų lankymas vos ne bėgte. Sevilijoje Ispanijos aikštei buvo skirta 10 min. Paprašius joje pasilikti truputį ilgiau, atsakymas buvo „Labai karšta ir saulėje neverta kepti“. Marijos Liusos parkas buvo tik iš tolo parodytas: „ Jis ten „. Ne mažiau rimta buvo maitinimosi problema. Buvo toks skubėjimas, kad nebūdavo kada pavalgyti. Vadovei visiškai nerūpėjo, kad žmonės alkani ir kad be objektų lankymo žmonės dar valgyti nori. Buvo dienų kai nei pietų, nei vakarienės nebuvo kada pavalgyti. Dvi dienas iš eilės valgiau tik pusryčius. Pietums vadovė neskiria laiko, o atvykus į viešbutį nėra kur pavalgyti. Problema, kad viešbučiai nors ir geri, bet miestų pakraščiuose ar užmiestyje. Atvykus apie 21 val viešbutis vakarienės neduoda, o į miestą išeiti pavalgyti nėra kur. Autobusu vykusieji vežėsi savo maistą. Bet ar normalu važiuoti į kelionę su pilnais krepšiais gendančio maisto? O ką daryti tiems, kurie atskrido lėktuvu ir maisto su savimi pasiimti negalėjo? Jie tiesiogine ta žodžio prasme buvo nevalgę. Todėl pasiūlymas būtų sekantis: arba užsakyti viešbučius mieste, kur atvykę žmonės vakare išėję į miestą galėtų pavalgyti arba kelionės metu sustoti prekybos centruose kažką nusipirkti vakarienei. Gidė turėtų skirti pakankamai laiko normaliai pavalgyti pietums. Bet toks įspūdis, kad jai tai nerūpėjo. Batalijos vienuolyne visam autobusui pavalgyti davė pusvalandį, kai toje vietovėje tik dvi kavinės ir dar masė kitų turistų. Kai žmonės nespėjo per pusvalandį papietauti gidė rodo nepasitenkinimą kodėl vėluojama. Toks įspūdis, kad esi kaltas jog nori valgyti. Nemaloniai nustebino gidės požiūris į bažnyčias. Jų praktiškai nelankėme, nes pasak jos "jos visos vienodos". Sutinku, kad gidei religija gali būti neįdomi, bet bažnyčios yra ir meno objektai. Atvykus į Portą net dvi valandas sugaišom vyno degustacijai, o miesto apžiūrai laiko nelabai liko. Porte neaplankėme nei vienos bažnyčios, o ten yra nuostabių šedevrų. Lisabonos katedros lankymui skyrė vos 10 min. Bet labiausiai pritrenkė atvejis Barselonoje. Mes ne tik kad nebuvome Sagrada Familia viduje, bet ir išorės apžiūrėjimui gidė skyrė 10 min. Praktiškai nesustodami apibėgom bažnyčia ir išvažiavom. Tiesa, po pasipiktinimo gidė, vis tik sutiko grįžti atgal ir leisti apžiūrėti objektą. Gidė Ilona tikrai ne tas žmogus, kuris tiktų tokiai kelionei. Griežtas, net grubokas bendravimo stilius, menkas dėmesys žmonėms ir galiausiai akivaizdžiai nepakankama kompetencija, nesukūrė šiltų santykių. Ji buvo labiau panaši į griežtą ir reiklią programos vykdymo prižiūrėtoją, o ne į paslaugų ir šiltą kelionės pagalbininką.

Rimas

Įspūdžių nemažai. Patiko gerai parengtas maršrutas, kuriame daug įdomių ir vertingų objektų. Nuostabūs įvairių šalių vaizdai. Ypač puikus gidas Maroke. Pats nuostabiausias gidas kokį teko sutikti. Patiko gana geri viešbučiai.Paslaugūs vairuotojai. Geras autobusas. Daug malonių įspūdžių.

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai