Reikalinga pagalba?

Miestų ralis: Dzūkija

Organizuojama grupėms pageidaujant

Išbandykite naują pramogą – miestų ralį! Apžiūrinėdami miestą keliautojai turės įvykdyti netikėtas ir nuotaikingas užduotis. Visos kelionės metu jus lydės kelionės vadovas. Tad pirmyn į smagų nuotykį! Kelionė skirta visai šeimai. Užduotis lengvai atliks ir vaikai – žinoma, padedami tėvų. Jeigu kur nors netikėtai „užstrigsite“, galėsite pasinaudoti viena iš turimų pagalbų. Arba visada galėsite paklausti kelionės vadovo – tik gali būti, kad jį irgi reikės susirasti „besislapstantį“ mieste.
Visas užduotis, pagalbas ir papildomą informaciją apie miestų ralį gausite kelionės metu. Užduotis paruošė Guliverio kelionių vadovai.

Miestų ralis: Dzūkija

Atsisiųsti kelionės programą

Anksti ryte išvykstame į Dzūkiją - vieną gražiausių ir labiausiai legendomis apipintą Lietuvos etnografinių - etnokultūrinių regionų. Trumpas sustojimas Merkinėje, kur turėsite progą įkopti į čia stūksantį piliakalnį, menantį šimtametę kovų ir antpuolių istoriją. Esant galimybei, išbandysite jėgas lipdami į įspūdingą Merkinės apžvalgos bokštą, nuo kurio atsiveria nepakartojama Dainavos krašto apylinkių panorama. Atvykstame į Druskininkus - mineralinių šaltinių kurortą. Pirmasis ralis: “Šaltinių miestas”. Ralio metu mažieji, padedami tėvelių, turės puikią galimybę atrasti ir susipažinti su Druskininkų mažosios architektūros perlais, nuostabiais gamtos kampeliais. Atlikdami užduotis sužinosite ir išsiaiškinsite, kodėl mineraliniai šaltiniai taip garsina kurortą, kokie žymūs žmonės kadaise čia gyveno. Vykstame į medžio drožėjo Antano Česnulio sodybą.  Antrasis ralis - “Pasakų giria”. Vaikštinėdami tarp įvairiausių pasakų ir legendų personažų, susipažinsite su tautosaka, papročiais ir Dainavos krašto legendomis. Smalsiausieji, atlikdami užduotis, išsiaiškins, kokias paslaptis slepia ir parke esantis malūnas, rymantys rūpintojėliai ir kiti parko “gyventojai”. Dienos pabaigai apsilankymas Druskininkų vandens pramogų parke AQUA*, kur besimėgaudami įspūdingomis vandens atrakcijomis, žaidimais vandenyje sukurtoje žaidimų aikštelėje, besileisdami pašėlusiais vandens kalneliais galėsite pailsėti ir palikti čia visą dienos nuovargį. Pasisėmę naujų jėgų ir lydimi dienos įspūdžių, vakare išvykstame namų link.

Mokami objektai:

Druskininkų vandens pramogų parke AQUA: suaugusiems (3 val.) ~13 EUR; moksleiviams nuo 7 iki 17 metų (3 val.) ~11 EUR; vaikams nuo 3 iki 6 m. ir senjorams (3 val.) ~7 EUR.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~20 EUR.

Pastabos

Lankomų objektų tvarka kelionės metu gali keistis! Kelionę užsakant grupei, kainą tikslinkite mūsų biuruose; kelionės kaina priklauso nuo keliaujančių asmenų skaičiaus ir išvykimo miesto.

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
Keliaujantiems šeštą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems penktą kartą-12%
Keliaujantiems ketvirtą kartą-10%
Keliaujantiems trečią kartą-7%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

IŠVYKIMO INFORMACIJA

Išvykimo vietos. Į kelionę išvykstame iš šių pagrindinių vietų:

  • Vilniaus iš Geležinio Vilko g. 6A (ERGO stovėjimo aikštelė).
  • Kauno iš PC "LIDL" (stovėjimo aikštelė), Jonavos g. 40
  • Alytaus arba Marijampolės – išvykimo miestas priklauso nuo to, kuriame mieste pageidauja įlipti daugiau turistų. Paėmimas iš nurodytų miestų garantuojamas esant ne mažiau kaip 4 turistams. Turistų paėmimas / pervežimas tvirtinamas arba netvirtinamas likus trims dienoms iki išvykimo.
  • Garantuojame išvykimą ir grįžimą iš miestų, esančių šalia greitkelio Vilnius - Kaunas (Grigiškės, Vievis, Elektrėnai, Žiežmariai, Rumšiškės).

Grįžimas:

  • iš kelionių grįžtama maršrutu Marijampolė arba Alytus - Kaunas - miestai esantys šalia greitkelio (Rumšiškės, Žiežmariai, Elektrėnai, Vievis, Grigiškės) - Vilnius. 

Svarbu:

  • Išvykimo miestą būtina pasirinkti kelionės užsakymo metu. Išvykimo miestą galite keisti likus ne mažiau kaip 3 dienoms iki išvykimo.
  • Dažniausiai į kelionę išvykstame šiuo maršrutu: Vilnius – Kaunas – Alytus/Marijampolė. Tačiau išvykimo miestų eiliškumas gali keistis. Tikslų išvykimo laiką ir vietas bei kelionių organizatoriaus atstovo kontaktinę informaciją rasite mūsų interneto svetainėje likus 2-3 dienoms iki kelionės.
  • Išvykimo informaciją gausite SMS žinute Jūsų nurodytu telefono numeriu likus 1 dienai iki kelionės.
  • Į išvykimo vietą prašome atvykti  likus 10-15 min. iki nurodyto išvykimo laiko ir nevėluoti. Kelionių organizatorius neatsako už turistų vėlavimą atvykti į išvykimo vietą ir neįsipareigoja jų laukti.

Pervežimai ir automobilių saugojimo paslaugos. Už papildomą mokestį organizuojame pervežimus iš Klaipėdos, Kryžkalnio, Šiaulių ir Panevėžio. Turistams, kurie į Kauną ar Vilnių savo automobiliu atvyksta iš kitų miestų, rekomenduojame iš anksto savarankiškai užsisakyti automobilio saugojimo paslaugą. Išsamią informaciją apie pervežimų sąlygas ir kainas bei automobilių saugojimo paslaugas rasite interneto svetainėje https://www.guliveriokeliones.lt/isvykimo_laikai_ir_vietos

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Užpildykite kelionės pasiūlymo formą

Jeigu norėtumėt, kad kelionę organizuotume Jūsų kolektyvui, užpildykite šią formą ir mes netrukus atsiųsime preliminarų kainos pasiūlymą Jūsų nurodytu el. paštu.

Pasirinkite išvykimo miestą

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai