Reikalinga pagalba?

Anglija - Velsas - Škotija

Atnaujinta programa!
* Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 15%!
Kelionės metu nuvažiuojama ~5 500 km
Papildoma nuolaida perkant internetu -2 %
  • Anglijoje gėrėsitės provincijos peizažais su jaukiais miesteliai ir istoriniais monumentais
  • Velse keliautojus sužavės įspūdingos pilys, žali kalnų šlaitai su besiganančiomis avimis ir Snoudonijos kalnai
  • Britanijos didybę pajusite kosmopolitiškame Londone, aristokratiškame Vindzore ir laisvamaniškajame Edinburge

Anglija - Velsas - Škotija

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje prie Magdeburgo.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją, Belgiją. Atvykstame į Gentą, miestą vakarų Belgijoje. Ekskursijos metu pamatysime Šv. Bavo katedrą, gotikinė varpinę, rotušę, Šv. Mikalojaus bažnyčią, senąjį Graslei uostą su viduramžių pirklių gildijų namais, bei grafų pilį-tvirtovę. Kelionė per Belgiją, Prancūziją. Nakvynė viešbutyje prie Dankerko.

3 diena. Pusryčiai. Keltu arba tuneliu vykstame į Angliją. Apsilankysime į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktoje Juros periodo pakrantėje, kur pamatysime įspūdingą natūralią arką Durdle Door ir įlanką. Vykstame į Stounhendžą* – unikalų  paminklą pasaulyje, kuris garsus savo priešistorine akmenų šventykla. Tai išties įdomus ir labai senas statinys, kurį sudaro ratu išdėstytos didžiulės akmeninės plokštės. Pakeliui trumpam sustosime Solsberio miestelyje, kur apžiūrėsime vieną iš didingiausių katedrų, pastatytą XIII a. ir turinčią aukščiausią bokšto smailę (123 m) Jungtinėje Karalystėje. Nakvynė viešbutyje prie Londono.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į karališkąją rezidenciją – Vindzoro pilį*, jau 900 metų priklausančią karališkajai šeimai. Aplankysime gotikinę Šv. Jurgio koplyčią, karališkuosius apartamentus, iškilmių sales. Atvykstame į Londoną. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysime Vestminsterio abatiją – karalių karūnavimo ir laidojimo vietą, Parlamento rūmus ir miesto simbolį Didįjį Beną, Trafalgaro ir Pikadilio aikštes, Bekingemo rūmus. Pamatysime Viktorijos laikų inžinerijos stebuklą – Tauerio tiltą ir Tauerio tvirtovę, išgarsėjusią savo kalėjimu, Šv. Pauliaus katedrą – sero Kristoferio Reno baroko architektūros šedevrą, šiuolaikinį Doklando rajoną, Haid parką. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje prie Londono.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į universitetinį Oksfordo miestą. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysime įspūdingus garsiojo universiteto pastatus. Apsilankysime Viljamo Šekspyro gimtinėje Stratforde prie Eivono. Ekskursijos metu aplankysime rašytojo namą-muziejų*, Švč. Trejybės bažnyčią – Šekspyro amžinojo poilsio vietą, Karališkąjį Šekspyro teatrą, kuriame vyksta Šekspyro kūrinių festivaliai. Atvykstame į Česterį, kuris pasižymi ypatinga fachverko stiliaus architektūra. Pasivaikščiosime po senovinį romėnų įkurtą miestą. Nakvynė viešbutyje prie Česterio.

6 diena. Pusryčiai. Vykstame į Velsą, kuris žavi uolėtais kalnais, giliais slėniais, jūros pakrante ir daugybe pilių. Šiaurinis Velsas garsėja į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktomis Anglijos karaliaus Edvardo I įsakymu statytomis pilimis. Susipažinsime su Karnarvono miestu-uostu, kuriame stovi viena iš šių pilių. Apsilankysime Snoudonijos nacionaliniame parke. Esant galimybei, traukiniu* pakilsime į Snoudono kalną. Pažintis su Konvio miesteliu, kuriame karaliaus Edvardo I statyta pilis* ir miesto sienos yra didžiausia, stipriausia ir geriausiai išlikusi tvirtovė šiaurės Velse. Nakvynė viešbutyje prie Česterio.

7 diena. Pusryčiai. Vykstame link Škotijos. Pakeliui aplankome viduramžių miestą Jorką. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysime II a. romėnų pastatytas gynybines sienas, romaninę-gotikinę XI-XV a. katedrą, kurios langų vitražuose vaizduojamos pasaulio sutvėrimo ir apokalipsės scenos, Šemblio gatvelę su tradiciniais juodai baltais namukais. Trumpas sustojimas Darame, kuris garsus normanų laikų katedra su devynių altorių koplyčia. Atvykstame į Škotiją. Nakvynė viešbutyje prie Edinburgo.

8 diena. Pusryčiai. Išvykstame į vaizdingąją Bleiro pilį*. Ši pilis – senoji Atholo grafų rezidencija, kurioje puikiai dera Škotijos istorija ir dabartis. Čia eksponuojamos baldų, paveikslų, ginklų ir porceliano kolekcijos. Po apsilankymo pilyje keliaujame per Škotiją – akį džiugins kalnai aštriomis viršūnėmis, vingiuoti slėniai, tamsūs paslaptingi ežerai. Trumpas sustojimas Fort Viljame – miestelyje, įsikūrusiame aukščiausio Škotijos kalno Ben Neviso (1344 m) papėdėje. Važiuojame įspūdingu Glencoe slėniu ir per Loch Lomondo nacionalinį parką. Esant galimybei pakeliui sustosime apžvalgos aikštelėse. Nakvynė viešbutyje prie Edinburgo.

9 diena. Pusryčiai. Vykstame į Škotijos sostinę Edinburgą. Ekskursijos metu aplankysime Edinburgo pilį*, kurioje įsikūręs Karališkasis Škotijos muziejus ir saugomas Skono akmuo, o pilies Didžiojoje salėje iki XVII a. posėdžiavo Škotijos parlamentas. Pamatysime ir Šv. Margaritos koplyčią, Karališkąją mylią, aplink kurią XII a. pradžioje pradėjo kurtis miestas, vitražais garsią Šv. Egidijaus katedrą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje prie Edinburgo.

10 diena. Pusryčiai. Apsilankysime Holirudo rūmuose*, kuriuose daugybę metų gyveno Škotijos valdovai. Dabar tai oficiali karalienės rezidencija Škotijoje. Vėliau Šiaurės jūros pakrante vykstame į Niukaslą. Keltu keliamės į Amsterdamą. Nakvynė kelto kajutėse.

11 diena. Ryte atplaukiame į Amsterdamą. Plaukimas Amsterdamo kanalais* arba apžvalginė ekskursija pėsčiomis. Išvykstame namų link. Kelionė per Olandiją, Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

12 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 10 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais; kelto per Lamanšą arba tunelio bilietai; 1 nakvynė keturvietėse kelto kajutėse; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos, viešojo transporto bilietai ~ 190 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys280,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)15,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)25,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)40,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)10,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)10,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)8,00 €

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui-80%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui-65%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui-50%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui-35%
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui-25%
4 asmenų grupei - 4-ajam asmeniui-10%
Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems trečią kartą-10%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Nuolaidos nesumuojamos, keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms.

Atmintinė

IŠVYKIMAS: Iš Kauno, Vilniaus, Alytaus arba Marijampolės, Klaipėdos*, Šiaulių*, Panevėžio*, Kryžkalnio*. Į kelionę iš Vilniaus ir iš Kauno išvykstama anksti ryte, tarp 3:00 ir 6:00 val., iš Klaipėdos*, Šiaulių*, Panevėžio*, Kryžkalnio* – 2-3 val. anksčiau. Informaciją apie tikslų išvykimo į kelionę laiką, vietą ir kelionių organizatoriaus atstovo kontaktinę informaciją (telefono numerį ir elektroninio pašto adresą), kurie turistui padėtų susisiekti su kelionių organizatoriumi nenumatytais atvejais, likus 2-3 dienoms iki kelionės galite rasti mūsų interneto svetainėje (žr. „Išvykimo laikai“) arba sužinoti agentūroje, kurioje užsisakėte kelionę. Likus 1 dienai iki kelionės išvykimo informaciją gausite ir SMS žinute. Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Jeigu turistas neatvyksta nustatytu laiku, už pasekmes atsako jis pats.

* Yra papildomų sąlygų – pervežimų paslaugos teikiamos už papildomą mokestį. Išsamią informaciją apie pervežimų sąlygas ir kainas rasite interneto svetainėje www.guliveriokeliones.lt

AUTOBUSAS: Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi! Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 25 kg. Daiktus pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o su savimi pasiimsite tik pačius būtiniausius reikmenis.

Autobusuose, kuriuose įrengtas karšto vandens aparatas, karštas vanduo tiekiamas tik autobusui sustojus! ​Karšto vandens kiekis ribotas. 

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Turistai autobuse sodinami eilės tvarka, pagal kelionės sutarties sudarymo datą. Užsakant kelionę savo kelionių agentūroje galite išreikšti pageidavimus dėl vietų autobuse, į kuriuos, esant galimybei, bus atsižvelgta. Vietą autobuse galite sužinoti likus 2-3 dienoms iki kelionės (kreipkitės į kelionių agentūrą, kurioje užsisakėte kelionę).

KELIONĖS EIGA:

Keliaujant autobusu kas 2,5 – 3,5 val. numatyti ~ 20 min. trukmės sustojimai. Pietų metu stojama 45 min. – 1 val. poilsiui.

Keliaujant autobusu į viešbučius nakvynei atvykstama tarp 20:00 ir 24:00 val. Rytais iš viešbučių išvykstama tarp 7:00 ir 9:00 (po pusryčių); jei pusryčiai programoje nenumatyti, galimas ankstesnis išvykimas.

APGYVENDINIMAS:

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos, todėl, priklausomai nuo šalies, yra taikomi skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai.

Kataloge aprašytų kelionių metu turistai apgyvendinami 3*, 2* arba “turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra numatyta daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorijos gali skirtis (t. y. tos pačios kelionės metu galimi skirtingų kategorijų viešbučiai).

„Turistinė klasė“ – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai arba pensionai, kurių patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti kambaryje arba bendri dviem kambariams. Kai kur gali būti balkonas, televizorius, telefonas.

Standartiniame dviviečiame kambaryje, priklausomai nuo viešbučio išplanavimo, gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam ar ketvirtam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Vienviečiai kambariai užsakomi už papildomą mokestį. Jei turistas vyksta vienas ir neužsisako vienviečio kambario, jis, esant galimybei, yra apgyvendinamas su kitais po vieną vykstančiais grupės turistais dviviečiame arba triviečiame kambaryje.

Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gali būti kontinentiniai arba švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiamas pusryčių paketas.

KELIONĖS DOKUMENTAI:

Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys visos kelionės metu. Rekomenduojama į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Rekomenduojame į kelionę pasiimti asmens dokumento kopiją.

Daugiau informacijos rasite http://keliauk.urm.lt/index.php/titulinis/isvykstantiems

Sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarka Šengeno erdvei nepriklausančių valstybių piliečiams (ne Lietuvos piliečiams) yra kitokia. Daugiau informacijos: www.urm.lt

Nepilnamečiams iki 18 metų, keliaujantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, reikalingas vieno iš tėvų raštiškas notaro patvirtintas sutikimas ir jo kopija. Jeigu vykstama su vienu iš tėvų – kito sutikimas nereikalingas. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo jis išvyksta, pavarde, būtina turėti vaiko gimimo liudijimą.

KELIONĖS DRAUDIMAS:

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse, arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu.

Mūsų partneris – ADB „Gjensidige“ (www.gjensidige.lt). Užsisakius mūsų siūlomą draudimą, turistas apdraudžiamas būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Apsidraudusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Draudimo taisyklės: https://sales.gjensidige.lt/public_uploads/T061Rules20160101.pdf

Vykstant į Europos Sąjungos šalis bei į Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną ar Šveicariją rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Daugiau informacijos: http://ehic.europa.eu

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Neįvykusios kelionės atveju draudikas kompensuoja faktiškai sumokėtą kelionės kainą, o nutrūkusios kelionės atveju – grįžimo į Lietuvą išlaidas arba kitas draudiko patvirtintas kelionės išlaidas.

Mūsų partneris – ADB „Gjensidige“ (www.gjensidige.lt). Apsidrausti ADB „Gjensidige“ neįvykusios kelionės draudimu galima:

  • Likus ne trumpesniam kaip 30 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios;
  • Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 30 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis turi būti pasirašyta tuo pat metu (tą pačią dieną) kaip ir kelionės pirkimo (rezervavimo) sutartis.

Draudimo taisyklės: https://sales.gjensidige.lt/public_uploads/T061Rules20160101.pdf

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

* planuojantiems kelionės metu viešbučiuose naudotis savo elektros prietaisais - elektros kištuko keitiklį;

* pledą, nedidelę pagalvėlę;

* patogią avalynę (ekskursinės kelionės dalies metu reikės nemažai vaikščioti); kelionei autobusu rekomenduojame turėti šlepetes;

* patogius drabužius (lengvus, medvilninius), galvos apdangalą, šiltesnių drabužių;

* higienos priemones: dantų pastą ir šepetėlį, muilą, šampūną, tualetinio popieriaus, drėgnų servetėlių ir kt.;

* nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms;

* medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo, apsauginį kremą nuo saulės;

* siūlų, adatą, žirkles;

* plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;

* maisto ir gėrimų kelionės pradžiai.

PINIGAI:

Eurai (EUR) - jais galėsite atsiskaityti arba pasikeisti į reikiamą valiutą visos kelionės metu. Turėkite eurų mažesnės vertės banknotais.

Didžiosios Britanijos valiuta: svaras sterlingų (GBP); 1 EUR ~ 0,7 GBP. Svarų sterlingų rekomenduojame įsigyti Lietuvoje.

Didžiojoje Britanijoje: pietūs ~ 15-40 GBP; taurė vyno ar alaus 3-5 GBP; kava, arbata ~ 2-3 GBP.

Lenkijos valiuta: Lenkijos zlotas (PLN). 1 EUR ~ 4 PLN. Lenkijos zlotų rekomenduojame įsigyti Lietuvoje arba galėsite išsikeisti Lietuvos-Lenkijos pasienyje.

Lenkijoje: higienos reikmėms ~ 5 PLN; jei ketinate valgyti Lenkijos pakelės užkandinėse ~ 30-40 PLN.

Čekijos valiuta: Čekijos krona (CZK); 1 EUR ~ 25 CZK. Čekijos kronų galite įsigyti Lietuvoje arba kelionės metu išsikeisti iš eurų.

Čekijoje: pietūs ~ 200-300 CZK; taurė vyno ar alaus ~ 30-50 CZK; kava, arbata ~ 25–50 CZK.

Vokietijos valiuta: euras (EUR)

Vokietijoje: pietūs ~ 10-20 EUR; taurė vyno ar alaus ~ 3-5 EUR; kava, arbata ~ 2-4 EUR.

Belgijos valiuta: euras

Belgijoje: pietūs ~ 15-30 EUR; taurė vyno ar alaus ~ 4-6 EUR; kava, arbata ~ 2-4 EUR.

Prancūzijos valiuta: euras (EUR)

Prancūzijoje: pietūs ~ 15-30 EUR; taurė vyno ar alaus ~ 3-7 EUR; kava, arbata ~ 2-5 EUR.

Olandijos valiuta: euras (EUR)

Olandijoje: pietūs ~ 15-30 EUR; taurė vyno ar alaus ~ 3-7 EUR; kava, arbata ~2-5 EUR.

MOKAMI OBJEKTAI:

Mokamiems objektams reikia turėti apie 190 eurų.

Mokamų objektų bilietų kaina gali keistis; nurodytos kainos suaugusiems; vaikams ir senjorams gali būti taikomos nuolaidos; tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu.

Vietinių gidų paslaugos: ~20-30 GBP

Vindzoro pilis: suaugusiems ~18 GBP, senjorams ir studentams ~16 GBP, vaikams iki 17 m. ~ 10,60 GBP; vaikams iki 5 m. – nemokamai

Stounhendžas: suaugusiems ~ 8 GBP, jaunimui ir senjorams virš 60 m. ~ 7 GBP, vaikams nuo 5 iki 15 m. – 5 GBR, vaikams iki 5 metų - nemokamai.

Šekspyro namas: suaugusiems ~ 14 GBP, vaikams ~ 9 GBP

Velsas:
Traukinys į Snoudono kalną: ~30 GBP.
Karnarvono pilis: suaugusiems ~ 5 GBP, šeimyninis bilietas (2 suaugę ir vaikai iki 16 m. ) ~ 15 GBP; vaikams iki 5 m. – nemokamai.
Jorko katedra: bilietas – katedra ir bokštas: suaugusiems ~ 14 GBP, studentams ir senjorams ~ 12 GBP, vaikams nuo 8 iki 16 m. ~ 3,50 GBP
Katedra: suaugusiems ~ 9 GBP, studentams ir senjorams ~ 8 GBP, šeimyninis bilietas (1 suaugęs + vaikai nuo 4 m.) ~ 9 GBP; šeimyninis bilietas (2 suaugę + vaikai nuo 4 m) ~ 18 GBP.
Bokštas: suaugusiems ~ 5 GBP, studentams ir senjorams ~ 4 GBP, vaikams ~ 3,50 GBP. Vaikai (8-16 m) bokštą gali lankyti tik su suaugusių priežiūra.

Škotija:
Bleiro pilis: suaugusiems ~ 10 GBP, senjorams ir studentams ~ 9 GBP, vaikams ~ 6 GBP;
Edinburgo pilis: suaugusiems ~ 16 GBP, senjorams virš 60 metų ~ 13 GBP, vaikams 5-15 metų ~ 10 GBP, iki 5 metų - nemokamai.
Holirudo rūmai: ~14 GBP.

Amsterdamas:
Plaukimas kanalais: ~ 13 EUR.

Asmeninėms išlaidoms pinigų pasiimkite pagal savo poreikius.

Daugelyje lankomų šalių galima išsigryninti pinigus bankomatuose ir atsiskaityti tarptautinėmis mokėjimo kortelėmis (Visa, Master Card, Euro Card, American Express). Už mokamus objektus ekskursijų metu kortelėmis mokėti negalima.

KITA INFORMACIJA:

Rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju dėl profilaktikos priemonių, kelionės metu padėsiančių išvengti virškinamojo trakto negalavimų, susijusių su pasikeitusiu maistu ar mitybos įpročiais. Vykstant į Europos šalis skiepai  nėra privalomi. Skiepais pasirūpinti ir už juos susimokėti turi pats turistas. Išsamesnės informacijos teiraukitės paskambinę į Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir AIDS centrą, tel. (8 5) 230 0125 arba interneto svetainėje www.ulac.lt.

Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje. Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų.

Linkime gerai pasiruošti kelionei!

4.1/5.0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Aniceta

Puiki kelionė.

Palma

Virginija ir Eugenijus iš trečios autobuso eilės.

Puiki kelionė! Puikūs, profesionalūs, mandagūs, paslaugūs, draugiški ir kantrūs vairuotojai Jonas ir Zigfridas. Autobusas patogus, apynaujis, kuriuo nuvažiavome apie 7000 km. Anglijos, Velso, Škotijos, Olandijos, Vokietijos ir Lenkijos keliais. Labai besistengianti turistų labui ir šiek tie stresuojanti kelionės vadovė Audronė. Labai jai ačiū už puikią ir žymiai platesnę, negu numatyta programoje, ekskursiją po didingąjį Londoną,kelionės metu suteiktas koncentruotas žinias apie lankomus , arba tik pravažiuojamus, objektus, kelionės pabaigoje dar kartą pateiktą išsamią aplankytų objektų apžvalgą. Žinios buvo perteikiamos tiek vadovės lūpomis, tiek audio ir video įrašais apie lankomas vietas ir objektus, kuriuos vadovė išradingai paruošė, norėdama kuo išsamiau turistams perteikti atitinkamą informaciją. Viešbučiai neblogi, pusryčiai viešbučiuose puikūs. Tiesa, tam tikrų nesklandumų irgi buvo. Bet tai greičiau dėl įmonės, o ne dėl mus lydėjusio turistinio autobuso ekipažo kaltės. Mat,pakeitę programą, su lankytinais objektais, jų dislokacijos vietomis ir privažiavimo prie jų sąlygomis tinkamai nesupažindino mus aptarnavusio autobuso ekipažo. Tik ypatingo vairuotojų ir mus lydėjusios gidės profesionalumo dėka, mums pavyko pilnai įvykdyti kelionės programą. Tik gaila, kad jautrios prigimties kelionės vadovei tai kainavo nemažai nervų. Tuo labiau, kad, matyt, kiekvienoje didesnėje, ar mažesnėje žmonių grupėje atsiranda niurzgalių, atvirai reiškiančių savo nepasitenkinimą ir gadinančių kitų nuotaiką. Ne išimtis buvo ir mūsų turistų grupė. Laimei, kad jų buvo vos vienas, kitas. Atsiprašau už juos ir dėkoju Audronei, Jonui, Zigfridui ir turistinės grupės nariams už tai, kad beveik dvi savaites leido pabūti mūsų bendros šeimos nariais, suteikė daugybę informacijos ir begalę teigiamų emocijų.

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai