Reikalinga pagalba?

Anglija - Velsas - Škotija

* Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 15%!
Kelionės metu nuvažiuojama ~5 500 km
Papildoma nuolaida perkant internetu -2 %
  • Anglijoje gėrėsitės provincijos peizažais su jaukiais miesteliai ir istoriniais monumentais
  • Velse keliautojus sužavės įspūdingos pilys, žali kalnų šlaitai su besiganančiomis avimis ir Snoudonijos kalnai
  • Britanijos didybę pajusite kosmopolitiškame Londone, aristokratiškame Vindzore ir laisvamaniškajame Edinburge

Anglija - Velsas - Škotija

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje prie Magdeburgo.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją, Belgiją. Atvykstame į Gentą, miestą vakarų Belgijoje. Ekskursijos metu pamatysime Šv. Bavo katedrą, gotikinę varpinę, rotušę, Šv. Mikalojaus bažnyčią, senąjį Graslei uostą su viduramžių pirklių gildijų namais, bei grafų pilį-tvirtovę. Kelionė per Belgiją, Prancūziją. Nakvynė viešbutyje prie Dankerko.

3 diena. Pusryčiai. Keltu arba tuneliu vykstame į Angliją. Vykstame į Stounhendžą* – unikalų  paminklą pasaulyje, kuris garsus savo priešistorine akmenų šventykla. Tai išties įdomus ir labai senas statinys, kurį sudaro ratu išdėstytos didžiulės akmeninės plokštės. Trumpam sustosime Solsberio miestelyje, kur apžiūrėsime vieną iš didingiausių katedrų, pastatytą XIII a. ir turinčią aukščiausią bokšto smailę (123 m) Jungtinėje Karalystėje. Nakvynė viešbutyje prie Londono.

4 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Londoną. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysime Vestminsterio abatiją – karalių karūnavimo ir laidojimo vietą, Parlamento rūmus ir miesto simbolį Didįjį Beną, Trafalgaro ir Pikadilio aikštes, Bekingemo rūmus. Pamatysime Viktorijos laikų inžinerijos stebuklą – Tauerio tiltą ir Tauerio tvirtovę, išgarsėjusią savo kalėjimu, Šv. Pauliaus katedrą – sero Kristoferio Reno baroko architektūros šedevrą, šiuolaikinį Doklando rajoną, Haid parką. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje prie Londono.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į karališkąją rezidenciją – Vindzoro pilį*, jau 900 metų priklausančią karališkajai šeimai. Aplankysime gotikinę Šv. Jurgio koplyčią, karališkuosius apartamentus, iškilmių sales. Apsilankysime Viljamo Šekspyro gimtinėje Stratforde prie Eivono. Ekskursijos metu aplankysime rašytojo namą-muziejų*, Švč. Trejybės bažnyčią – Šekspyro amžinojo poilsio vietą, Karališkąjį Šekspyro teatrą, kuriame vyksta Šekspyro kūrinių festivaliai. Atvykstame į Česterį, kuris pasižymi ypatinga fachverko stiliaus architektūra. Pasivaikščiosime po senovinį romėnų įkurtą miestą. Nakvynė viešbutyje prie Česterio.

6 diena. Pusryčiai. Vykstame į Velsą, kuris žavi uolėtais kalnais, giliais slėniais, jūros pakrante ir daugybe pilių. Šiaurinis Velsas garsėja į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktomis Anglijos karaliaus Edvardo I įsakymu statytomis pilimis. Susipažinsime su Karnarvono miestu-uostu, kuriame stovi viena iš šių pilių. Apsilankysime Snoudonijos nacionaliniame parke. Esant galimybei, traukiniu* pakilsime į Snoudono kalną. Pažintis su Konvio miesteliu, kuriame karaliaus Edvardo I statyta pilis* ir miesto sienos yra didžiausia, stipriausia ir geriausiai išlikusi tvirtovė šiaurės Velse. Nakvynė viešbutyje prie Česterio.

7 diena. Pusryčiai. Vykstame link Škotijos. Pakeliui aplankome viduramžių miestą Jorką. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysime II a. romėnų pastatytas gynybines sienas, romaninę-gotikinę XI-XV a. katedrą, kurios langų vitražuose vaizduojamos pasaulio sutvėrimo ir apokalipsės scenos, Šemblio gatvelę su tradiciniais juodai baltais namukais. Trumpas sustojimas Darame, kuris garsus normanų laikų katedra su devynių altorių koplyčia. Atvykstame į Škotiją. Nakvynė viešbutyje prie Edinburgo.

8 diena. Pusryčiai. Išvykstame į vaizdingąją Bleiro pilį*. Ši pilis – senoji Atholo grafų rezidencija, kurioje puikiai dera Škotijos istorija ir dabartis. Čia eksponuojamos baldų, paveikslų, ginklų ir porceliano kolekcijos. Po apsilankymo pilyje keliaujame per Škotiją – akį  džiugins kalnai aštriomis viršūnėmis, vingiuoti slėniai, ūksmingi miškai, tamsūs paslaptingi ežerai, avių bandos. Apsilankysime prie Lochneso ežero – tai didžiausias gėlo vandens Škotijos ežeras su paslaptingąja pabaisa Nese. Nakvynė viešbutyje prie Edinburgo.

9 diena. Pusryčiai. Vykstame į Škotijos sostinę Edinburgą. Ekskursijos metu aplankysime Edinburgo pilį*, kurioje įsikūręs Karališkasis Škotijos muziejus ir saugomas Skono akmuo, o pilies Didžiojoje salėje iki XVII a. posėdžiavo Škotijos parlamentas. Pamatysime ir Šv. Margaritos koplyčią, Karališkąją mylią, aplink kurią XII a. pradžioje pradėjo kurtis miestas, vitražais garsią Šv. Egidijaus katedrą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje prie Edinburgo.

10 diena. Pusryčiai. Apsilankysime Holirudo rūmuose*, kuriuose daugybę metų gyveno Škotijos valdovai. Dabar tai oficiali karalienės rezidencija Škotijoje. Vėliau Šiaurės jūros pakrante vykstame į Niukaslą. Keltu keliamės į Amsterdamą. Nakvynė kelto kajutėse.

11 diena. Ryte atplaukiame į Amsterdamą. Plaukimas Amsterdamo kanalais* arba apžvalginė ekskursija pėsčiomis. Išvykstame namų link. Kelionė per Olandiją, Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

12 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 10 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais; kelto per Lamanšą arba tunelio bilietai; 1 nakvynė keturvietėse kelto kajutėse; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~220 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; visos kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti, arba nusipirkti maisto.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys280,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)15,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)25,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)40,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)10,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)10,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)8,00 €

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui-80%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui-65%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui-50%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui-35%
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui-25%
4 asmenų grupei - 4-ajam asmeniui-10%
Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems trečią kartą-10%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Užsakant kelionę, taikoma viena iš nuolaidų – išankstinio pirkimo, specialaus pasiūlymo, fortūnos, paskutinės minutės, lojalaus kliento, studento, senjoro, grupinė, akcijos nuolaida. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

IŠVYKIMO INFORMACIJA

Išvykimo vietos. Į kelionę išvykstame iš šių pagrindinių vietų:

  • Vilniaus („Forum Palace“ žemutinė stovėjimo aikštelė).
  • Kauno (Kauno pilies automobilių stovėjimo aikštelė).
  • Alytaus arba Marijampolės (išvykimo miestas priklauso nuo to, kuriame mieste pageidauja įlipti daugiau turistų).

Svarbu:

  • Išvykimo miestą būtina pasirinkti kelionės užsakymo metu. Išvykimo miestą galite keisti likus ne mažiau kaip 5 dienoms iki išvykimo.
  • Dažniausiai į kelionę išvykstame šiuo maršrutu: Vilnius – Kaunas – Alytus/Marijampolė. Tačiau išvykimo miestų eiliškumas gali keistis. Tikslų išvykimo laiką ir vietas bei kelionių organizatoriaus atstovo kontaktinę informaciją rasite mūsų interneto svetainėje likus 2-3 dienoms iki kelionės.
  • Išvykimo informaciją gausite SMS žinute Jūsų nurodytu telefono numeriu likus 1 dienai iki kelionės.
  • Į išvykimo vietą prašome atvykti  likus 10-15 min. iki nurodyto išvykimo laiko ir nevėluoti. Kelionių organizatorius neatsako už turistų vėlavimą atvykti į išvykimo vietą ir neįsipareigoja jų laukti.

Pervežimai ir automobilių saugojimo paslaugos. Už papildomą mokestį organizuojame pervežimus iš Klaipėdos, Kryžkalnio, Šiaulių ir Panevėžio. Turistams, kurie į Kauną ar Vilnių savo automobiliu atvyksta iš kitų miestų, rekomenduojame iš anksto savarankiškai užsisakyti automobilio saugojimo paslaugą. Išsamią informaciją apie pervežimų sąlygas ir kainas bei automobilių saugojimo paslaugas rasite interneto svetainėje https://www.guliveriokeliones.lt/isvykimo_laikai_ir_vietos

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ arba ASMENS TAPATYBĖS KORTELĘ, galiojančius visos kelionės metu. Jei paso ar asmens tapatybės kortelės galiojimo laikas baigiasi kelionės metu, jie laikomi negaliojančiais. Rekomenduojame į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, būtinas vieno iš tėvų notaro patvirtintas rašytinis sutikimas ir jo kopija. Jei vaikas vyksta su vienu iš tėvų, antrojo tėvo sutikimo nereikia. Kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš kartu vykstančių tėvų pavarde, kelionės metu reikia turėti vaiko gimimo liudijimą bei jo kopiją.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

PINIGAI

Belgijos valiuta: euras (EUR).

Didžiosios Britanijos valiuta: svaras sterlingų (GBP); 1 EUR ~ 0,8 GBP. Svarų sterlingų rekomenduojame įsigyti kelionės metu (išsikeisti iš eurų).

Lenkijos valiuta: Lenkijos zlotas (PLN); 1 EUR ~ 4,2 PLN. Lenkijos zlotų galite įsigyti prieš išvykstant į kelionę arba įsigyti pasienyje kelionės metu (išsikeisti iš eurų).

Prancūzijos valiuta: euras (EUR).

Vokietijos valiuta: euras (EUR)

MOKAMI OBJEKTAI

Žemiau pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Už mokamus objektus ekskursijų metu kortele sumokėti negalėsite. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).

Bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~220 EUR:

Vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma: ~30 EUR

Stounhendžas: ~20 GBP

Vindzoro pilis: ~25 GBP

Šekspyro namas-muziejus: ~20 GBP

Traukinys į Snoudono kalną: ~30 GBP

Konvio pilis: ~10 GBP

Bleiro pilis: ~15 GBP

Edinburgo pilis: ~20 GBP

Holirudo rūmai: ~15 GBP

Plaukimas Amsterdamo kanalais: ~15 EUR.

REKOMENDUOJAME TURĖTI

  • pledą, nedidelę pagalvėlę kelionei autobusu;
  • patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;
  • nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms; skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;
  • higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
  • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo.
  • planuojantiems kelionės metu viešbučiuose naudotis savo elektros prietaisais - elektros kištuko keitiklį.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris – ADB „Gjensidige“ (www.gjensidige.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Kortelė galioja tik šiose Europos valstybėse – Airija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija, Kroatija, Lichtenšteinas, Islandija, Norvegija, Šveicarijos Konfederacija. Kitose šalyse ESDK negalioja. Daugiau informacijos: http://www.vlk.lt/duk/Puslapiai/apieesdk.aspx

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti ADB „Gjensidige“ neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://sales.gjensidige.lt/public_uploads/T061Rules20160101.pdf

AUTOBUSAS

Į keliones vykstame 28-70 vietų turistinės klasės autobusais, kuriuose yra vaizdo ir garso grotuvai, oro vėdinimo sistema, tualetas. Autobusuose neteikiamos WiFi ir telefonų įkrovimo paslaugos, netiekiamas karštas vanduo.

Vieta autobuse
Užsakydami kelionę galite pasirinkti pageidaujamą sėdėjimo vietą autobuse pagal pateiktą standartinį autobuso planą. Jei į kelionę vykstate vienas, sėdėjimo vieta Jums parenkama automatiškai. Plane vietos žymimos skaičiais ir raidėmis: skaičius nurodo sėdynių eilės numerį, o raidė – konkrečią vietą toje eilėje (A, B – vairuotojo pusėje; C, D – kelionės vadovo pusėje). Visuose autobusuose vietos sunumeruotos skirtingai, tad likus 1 dienai iki išvykimo į kelionę gausite SMS žinutę, kurioje bus nurodytas Jūsų pasirinktos vietos numeris konkrečiame autobuse (pvz., 5A vieta gali būti 17 vieta). Jei į kelionę vyksta autobusas, kurio sėdynių planas nestandartinis, kelionių organizatorius gali pakeisti Jūsų pasirinktą vietą.

Papildomą vietą autobuse galite užsakyti už papildomą mokestį (kainos teiraukitės užsakydami kelionę). Papildomai parduodamų vietų skaičius ribotas.

Taisyklės keliaujantiems autobusu:

  • Pagal galiojančias ES taisykles autobusuose, kuriuose įrengti saugos diržai, keleiviai privalo važiuoti juos prisisegę. Autobusui judant griežtai draudžiama vaikščioti ir stovėti autobuso salone.
  • Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse prašome naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota.
  • Autobuso salone keliose vietose prie lango yra įrengti avariniai plaktukai, skirti avariniam stiklo išdaužimui. Kelionės metu, išskyrus avarijos atvejus, griežtai draudžiama juos liesti.
  • Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris asmeniui neviršytų 25 kg. Bagažas kelionės metu laikomas autobuso bagažinėje. Su savimi į autobuso saloną pasiimkite tik būtiniausius daiktus.
  • Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

KELIONĖS EIGA

Į kelionę iš pagrindinių išvykimo vietų (Vilniaus, Kauno) išvykstame anksti ryte, dažniausiai tarp 3:00 ir 06:00. Į viešbučius nakvynei atvykstame 20:00-00:00. Rytais iš viešbučių išvykstame 07:00-09:00 (po pusryčių). Kelionės programoje nurodytas planuojamas grįžimo iš kelionės laikas: „vakare“ – 18:00-22:00; „vėlai vakare“ – 22:00-00:00; „naktį“ – 00:00-04:00. Atvykimo į viešbučius ir grįžimo iš kelionės laikas gali keistis dėl įvairių priežasčių (transporto kamščių, kelių remonto darbų, meteorologinių sąlygų), kurių neįmanoma numatyti iš anksto.

Kelionės metu kas 2,5-3,5 val. numatyti trumpi sustojimai poilsiui (~20 min).  Visos kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto.

APGYVENDINIMAS

Kelionių autobusu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose, pensionuose, svečių namuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose viešbučiuose patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti bendri 2-3 kambariams arba koridoriuje. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas
Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą priemoką. Jei kelionę užsakote likus bent 7 dienoms iki išvykimo ir nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais. Jei kelionę užsakote likus mažiau nei 7 dienoms iki išvykimo, kelionių organizatorius neįsipareigoja Jus apgyvendinti viename kambaryje su kitais turistais – šiuo atveju turėsite mokėti vienviečio kambario priemoką.

Kajutės laive

Kelionės iš Niukaslo į Amsterdamą metu būsite apgyvendinti keturvietėse laivo kajutėse. Keturvietėje kajutėje yra dvi apatinės ir dvi viršutinės lovos, tualetas ir dušas.

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

4.1/5.0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Aniceta

Puiki kelionė.

Palma

Virginija ir Eugenijus iš trečios autobuso eilės.

Puiki kelionė! Puikūs, profesionalūs, mandagūs, paslaugūs, draugiški ir kantrūs vairuotojai Jonas ir Zigfridas. Autobusas patogus, apynaujis, kuriuo nuvažiavome apie 7000 km. Anglijos, Velso, Škotijos, Olandijos, Vokietijos ir Lenkijos keliais. Labai besistengianti turistų labui ir šiek tie stresuojanti kelionės vadovė Audronė. Labai jai ačiū už puikią ir žymiai platesnę, negu numatyta programoje, ekskursiją po didingąjį Londoną,kelionės metu suteiktas koncentruotas žinias apie lankomus , arba tik pravažiuojamus, objektus, kelionės pabaigoje dar kartą pateiktą išsamią aplankytų objektų apžvalgą. Žinios buvo perteikiamos tiek vadovės lūpomis, tiek audio ir video įrašais apie lankomas vietas ir objektus, kuriuos vadovė išradingai paruošė, norėdama kuo išsamiau turistams perteikti atitinkamą informaciją. Viešbučiai neblogi, pusryčiai viešbučiuose puikūs. Tiesa, tam tikrų nesklandumų irgi buvo. Bet tai greičiau dėl įmonės, o ne dėl mus lydėjusio turistinio autobuso ekipažo kaltės. Mat,pakeitę programą, su lankytinais objektais, jų dislokacijos vietomis ir privažiavimo prie jų sąlygomis tinkamai nesupažindino mus aptarnavusio autobuso ekipažo. Tik ypatingo vairuotojų ir mus lydėjusios gidės profesionalumo dėka, mums pavyko pilnai įvykdyti kelionės programą. Tik gaila, kad jautrios prigimties kelionės vadovei tai kainavo nemažai nervų. Tuo labiau, kad, matyt, kiekvienoje didesnėje, ar mažesnėje žmonių grupėje atsiranda niurzgalių, atvirai reiškiančių savo nepasitenkinimą ir gadinančių kitų nuotaiką. Ne išimtis buvo ir mūsų turistų grupė. Laimei, kad jų buvo vos vienas, kitas. Atsiprašau už juos ir dėkoju Audronei, Jonui, Zigfridui ir turistinės grupės nariams už tai, kad beveik dvi savaites leido pabūti mūsų bendros šeimos nariais, suteikė daugybę informacijos ir begalę teigiamų emocijų.

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai