Reikalinga pagalba?

Vallnord

TRASŲ ŽEMĖLAPIS RODYTI ŽEMĖLAPYJE Kelionės į Vallnord kurortą

Nykštukinė valstybė Andora įsikūrusi Pirėnų kalnuose, Madriu-Perafita-Claror slėnyje, įsiterpusi tarp Ispanijos ir Prancūzijos. Tai labiausiai saulės lepinama kalnų šalis Europoje. Klimatas čia švelnus ir malonus, dėl nemažo aukščio kalnai žiemos metu padengti puraus sniego danga. Pagrindiniai 2 slidinėjimo kurortai - tai Grandvalira ir Vallnordas.

Vallnordo slidinėjimo kurortas apima Arinsalio, La Massanos ir Ordino miestelius. Trasų ilgis 93 km, jas aptarnauja 43 keltuvų sistema. Čia rasite įvairiausių trasų: 13 žalių, 22 mėlynas, 20 raudonų ir 7 juodas. Trasos išsidėsčiusios 1550 m. – 2625 m. aukštyje.

La Massana – ramaus poilsio įlanka. Kalnų papėdėje esantis simpatiškas kurortas įsikūręs apie 7 km nuo Andoros sostinės. Jis išsiskiria ramybe ir nuo poilsiautojų knibždantiems kurortams nebūdinga tyla. Čia gausu parduotuvėlių, kur galėsite pigiau įsigyti slidinėjimo įrangos ar suvenyrų.

Arinsalis - tai nuolat besiplečiantis miestelis, viliojantis jaunatviška atmosfera, populiariausia Andoroje diskoteka “Surf”, vaizdingais peizažais ir įvairiausio lygmens kalnų slidinėjimo trasomis. Be to, daugelis Arinsalį vertina dėl išskirtinai švelnaus klimato ir užburiančių miškų masyvų.

Ordino – jauniausias Vallnordo slidinėjimo kurortas, kuriame rasite 30 km trasų su moderniais keltuvais.