Reikalinga pagalba?

Dovanų kuponas

Užsakovo informacija

Užsisakykite naujienlaiškį!

Dovanų kupono įsigijimo ir panaudojimo sąlygos

1. Dovanų kuponas (-ai) patvirtina Dovanų kupono (-ų) turėtojo teisę savo nuožiūra pasirinkti ir pasinaudoti paslaugomis Dovanų kupone (-uose) nurodytai sumai. Dovanų kupono (-ų) turėtojai paslaugas gali išsirinkti kelionių organizatoriaus svetainėje www.guliveriokelionės.lt arba atvykę į vieną iš įmonės biurų: guliveriokeliones.lt/kontaktai

2. Dovanų kupono (-ų) turėtojas privalo:

2.1. perkant paslaugas kelionių organizatoriaus biuruose informuoti aptarnaujantį specialistą prieš atsiskaitant už paslaugas, kad bus atsiskatoma Dovanų kuponu (-ais).

2.2. perkant paslaugas svetainėje, privaloma įvesti turimo Dovanų kupono numerį, o jei tokios galimybės nėra, įrašyti kupono numerį į užsakymo komentarą arba skambinti į vieną iš Guliverio kelionių biurų.

3. Užsakant paslaugas, kurių vertė viršija dovanų kupone nurodytą sumą, likusią sumos dalį reikia sumokėti grynaisiais pinigais arba banko pavedimu. Užsakant paslaugas už mažesnę sumą, dovanų kupone nurodytos sumos likutis negrąžinamas.

4. Kuponas galioja 12 mėnesių nuo jo įsigijimo datos. Pasibaigus dovanų kupono galiojimo terminui, kuponas nustoja galioti ir kupone nurodyta pinigų suma negrąžinama.

5. Dovanų kuponu galima atsiskaityti vieną kartą. Pateikus dovanų kuponą atsiskaityti už įsigyjamas paslaugas, dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.

6. Dovanų kuponu galima atsiskaityti už UAB „Guliverio kelionės“ organizuojamas keliones, poilsio Lietuvoje paketus ir parduodamus  partnerių (Novaturas, Tez Tour, Itaka) kelionių paketus.

7. Dovanų kuponas į pinigus nekeičiamas. Už dovanų kuponą NEGALIMA įsigyti kito dovanų kupono.

8. Tuo atveju, kai pasinaudojant dovanų kuponu užsakytos paslaugos nebuvo suteiktos dėl aplinkybių, numatytų paslaugų teikimo sutartyje, klientui išduodamas naujas tos pačios vertės dovanų kuponas. Dovanų kupono vertę viršijanti sumokėta suma grąžinama užsakovui.

Kilus klausimams skambinkite arba rašykite į vieną iš mūsų įmonės biurų: www.guliveriokeliones.lt/kontaktai