Reikalinga pagalba?

Ukrainos Karpatai

Organizuojama grupėms pageidaujant.
* Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 15% !

Ukrainos Karpatai

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Trumpa ekskursija viename seniausių Kazimiero Didžiojo statytų miestų – Liubline. Čia 1569 m. buvo pasirašyta Liublino Unija. Ekskursija po Liublino senamiestį: Karališkieji tribunolo rūmai, Domininkonų bažnyčia, miesto katedra, renesansinė Liublino pilis. Esant galimybei aplankysime Šv. Trejybės koplyčią, garsėjančią savo bizantine tapyba, kurią užsakė kunigaikštis Jogaila. Vykstame į Ukrainą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Aplankysime kurortinį kalnų miestelį Jaremčia, įsikūrusį nuostabiame gamtos kampelyje 560 m aukštyje. Pasigrožėsime vienu žinomiausiu ir vandeningiausiu Karpatuose „Proboj“ kriokliu, aplankysime architektūros šedevrą – medinę Jono Krikštytojo cerkvę, pastatytą 1663 m., pasivaikščiosime didžiausiame Karpatuose suvenyrų turgelyje. Poilsis kalnuose, pageidaujantiems žygis iki Dovgušo uolų (~ 2,5 val.). Vykstame į žiemos sporto centrą, kur keltuvais* pasikelsime į kalnus bei pasigrožėsime aukščiausia Karpatų viršūne Goverla (2061 m.). Vykstame į ukrainietišką užeigą*, kur galėsime paragauti nacionalinės virtuvės patiekalų. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Dienos žygis Karpatų nacionaliniame parke iki Požiževska (1882 m.) viršukalnės. Grožėsimės nepakartojamais kalnų ir slėnių kraštovaizdžiais, sustosime prie vieno iš didžiausių Karpatų ežero Nesemovite, esančio 1750 m. aukštyje. Karpatų kalnai, dar vadinami Žaliuoju Ukrainos perlu, žavės mus savo natūraliu grožiu, miškais, alpinėmis pievomis. Piknikas* kalnuose. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

4 diena Pusryčiai. Vykstame į Lvovą. Tai miestas – muziejus po atviru dangumi, kurio centras įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Ekskursija autobusu: Šv. Juro soboras su Šv. Anufrijaus grota, Universitetas. Ekskursija pėsčiomis po senąjį Lvovą: armėnų kvartalas ir seniausia Lvovo bažnyčia, Turgaus aikštė, Rotušė. Esant galimybei, pasikėlimas* į Rotušės bokštą, iš kurio atsiveria puiki senamiesčio panorama. Laisvas laikas. Tęsiame ekskursiją: Laisvės prospektas - viena iš gražiausių ir prašmatniausių Lvovo gatvių: Operos teatro rūmai, Parako bokštas, Dominikonų bažnyčia ir vienuolynas, Bernardinų Bažnyčia ir vienuolynas, Lotynų katedra. Laisvas laikas. Vakare išvykstame į namus. Naktis autobuse.

5 diena Kelionė per Lenkiją. Apie pietus grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 40 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

kelionės kaina priklauso nuo išvykimo datos ir grupės dydžio; pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys50,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorams (66-75 m.)11,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiems (25-65 m.)4,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikams ir jaunimui (3-24 m.)3,00 €

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui-80%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui-65%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui-50%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui-35%
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui-25%
4 asmenų grupei - 4-ajam asmeniui-10%
Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems trečią kartą-10%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Nuolaidos nesumuojamos, keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai