Reikalinga pagalba?

Šveicarija - Šiaurės Italija

Organizuojama grupėms pageidaujant.
* Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 15% !
Papildoma nuolaida perkant internetu -2 %
  • Apsilankymas Augsburge tai vienas iš trijų seniausių Vokietijos miestų
  • Įsimintinos ekskursijos Ciuriche, Liucernoje ir šarmingoje Ženevoje
  • Aplankysime Pjemonto regiono sostinę Turiną
  • Pažintis su Milanu – mados, finansų ir pramonės centru
  • Ekskursija žaviame Veronos senamiestyje aplankant garsųjį Džiuljetos namą
  • Pažintis su sostine Viena ir imperatoriškaisiais Šionbruno rūmais

Šveicarija - Šiaurės Italija

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena  Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Augsburgą – vieną iš trijų seniausių Vokietijos miestų. Pasivaikščiojimas po istorinį centrą: Fuggerei kvartalas, Rotušė, Katedra, Šv. Ulricho bazilika, amatininkų kvartalas. Vykstame į Lindau. Miestas įkurtas Konstanco ežero saloje, nuo kurios matosi Austrijos ir Šveicarijos pakrantė. Lindau garsina kasmetinis Nobelio premijos laureatų suvažiavimas, jauki ir draugiška atmosfera. Pasivaikščiojimas po salos miestą: švyturys, Bavarijos liūtas, Stepono bažnyčia,  Katedra,  Rotušė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje .

3 diena Pusryčiai. Vykstame į Ciurichą. Atvykus ekskursija po senamiestį: prabangi Banhof gatvė, miesto lopšys - Lindenhofo kalva, Šagalo vitražais garsėjanti Fraumunster bažnyčia, Grossmunster katedra ir kita. Vykstame į Liucerną. Ekskursija po miestą: Kapel tiltas, miesto simbolis – liūto monumentas, Šv. Petro koplyčia, Jėzuitų bažnyčia, vandens bokštas ir kita. Esant galimybei, pageidaujantiems plaukimas laivu* po Keturių Kantonų ežerą. Išvykstame Ženevos link. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Pažintis su Ž.Ž Ruso gimtuoju miestu Ženeva: Monblano tiltas, miesto simbolis – Didysis fontanas, Gėlių laikrodis, Šv. Petro katedra ir kt. Kelionę tęsiame Ženevos ežero pakrante. Pravažiuojame prabangius Šveicarijos kurortus Montre Veve, Bairono apdainuotą romantiškąją Šiljono pilį. Įspūdingais kalnų keliais keliaujame link Prancūzijos Alpių kurorto Šamoni, esančio aukščiausios Alpių viršukalnės Monblano (4807 m) papėdėje. Keltuvu pasikeliame į Aiguille du Midi (3842 m)*. Iš čia atsiveria kvapą gniaužianti „Baltojo slėnio“ panorama, Europos stogu vadinama Monblano viršukalnė. Vakarop Monblano tuneliu vykstame į Italiją. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Vykstame į Pjemonto regiono sostinę Turiną, kurio daugelis pastatų yra išlikę iš XVII – XVIII a. Ekskursija po senamiestį : Katedra,  karališkieji Armeria Reale rūmai, kurių koplyčioje saugoma „Turino drobulė“, Šv. Lorenco bažnyčia ir vienuolynas. Vykstame į Milaną – mados, finansų ir pramonės centrą, kurį gaubia judri, dalykiška ir žavi atmosfera. Antras pagal dydį šalies miestas ne tiek patrauklus, kiek prašmatnus, kviečiantis pažinti kosmopolitišką ir stilingą Italiją. Pažintis su miestu:  Milano katedra, „La Scala“ – vienas geriausių pasaulyje operos teatrų, Sforcų pilis, Breros rūmai, Quadrilatero kvartalas, kuriame išsidėsčiusios geriausių pasaulio dizainerių parduotuvės. Nakvynė viešbutyje.

6 diena Pusryčiai. Vykstame prie didžiausio Italijoje Gardos ežero, kurio pusiasalyje įsikūręs nuostabaus grožio miestelis Sirmione su gausybe siaurų gatvelių bei skverų, garsėjantis ištaigingomis priemiesčio vilomis. Miestelio akcentas - žavi viduramžių pilis* bei antikinis miesto muziejus. Laisvas laikas, kurio metu pageidaujantieji kateriais* galės pasiplaukioti  ežere, besigrožint įspūdingomis garsenybių vilomis. Vykstame į Veroną. Turistus žavi Veronos senamiestis – siauros tiesios gatvės, viduramžiais susiformavusios aikštės, puoštos kolonomis ir fontanais. Pirmame amžiuje pastatytas Arenos amfiteatras, buvęs antikinis forumas – Erbės aikštė, Šv. Morkaus kolona, Sinjorijos aikštė, Džiuljetos namas ir kt. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

7 diena Pusryčiai. Kelionė per Italiją, Austriją. Po pietų atvykstame į Vieną. Laisvas laikas, skirtas pažinčiai su imperatoriškaisiais Šionbruno rūmais* ir jų sodais* arba pažintis su Vienos senamiesčiu: Šv. Stepono katedra ir aikštė, Habsburgų rūmų kompleksas,  Vienos opera, Parlamento rūmai, Rotušė, Rožių parkas ir kita. (Į Vienos centrą vykstama miesto transportu*, kartu su kelionės vadovu). Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

8 diena Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 7 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus , vietinių gidų paslaugos, viešojo transporto bilietai ~ 130 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu; miestų transporto bilietai

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys100,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorams (66-75 m.)14,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiems (25-65 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikams ir jaunimui (3-24 m.)4,00 €

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui-80%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui-65%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui-50%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui-35%
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui-25%
4 asmenų grupei - 4-ajam asmeniui-10%
Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems trečią kartą-10%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Nuolaidos nesumuojamos, keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms.

Atmintinė

Atsisiųsti

IŠVYKIMAS: Iš Kauno, Vilniaus, Alytaus arba Marijampolės, Klaipėdos*, Šiaulių*, Panevėžio*, Kryžkalnio*. Į kelionę iš Vilniaus ir iš Kauno išvykstama anksti ryte, tarp 3:00 ir 6:00 val., iš Klaipėdos*, Šiaulių*, Panevėžio*, Kryžkalnio* – 2–3 val. anksčiau. Informaciją apie tikslų išvykimo į kelionę laiką ir vietą, kelionių organizatoriaus atstovo kontaktinę informaciją (telefono numerį ir elektroninio pašto adresą), kurie turistui padėtų susisiekti su kelionių organizatoriumi nenumatytais atvejais, 2–3 dienos prieš kelionę galite rasti mūsų interneto svetainėje (žr. „Išvykimo laikai“) arba sužinoti agentūroje, kurioje užsisakėte kelionę. Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Jeigu turistas neatvyksta nustatytu laiku, už pasekmes atsako jis pats.

* Yra papildomų sąlygų – pervežimų paslaugos teikiamos už papildomą mokestį. Išsamią informaciją apie pervežimų sąlygas ir kainas rasite interneto svetainėje www.guliveriokeliones.lt

AUTOBUSAS: Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, karšto vandens aparatas, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!
Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 25 kg. Daiktus pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o su savimi pasiimsite tik pačius būtiniausius reikmenis.

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

Autobusuose, kuriuose įrengtas karšto vandens aparatas, karštas vanduo tiekiamas tik autobusui sustojus
​Karšto vandens kiekis ribotas. 

KELIONĖS EIGA:

Keliaujant autobusu kas 2,5–3,5 val. numatyti ~ 20 min. trukmės sustojimai. Pietų metu stojama 45 min.–1 val. poilsiui.

Keliaujant autobusu, į viešbučius nakvynei atvykstama tarp 20:00 ir 24:00 val. Rytais iš viešbučių išvykstama 7:00–9:00 val. (po pusryčių); jei pusryčiai programoje nenumatyti, galimas ankstesnis išvykimas.

Jei pažintinių-poilsinių kelionių metu dalis nakvynių būna viename viešbutyje, tuomet į ekskursijas išvykstama 7:00–9:00 val. (po pusryčių) ir grįžtama iki 19:00–21:00 val. (vakarienei), priklausomai nuo ekskursinės programos intensyvumo ir trukmės.

APGYVENDINIMAS:

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos, todėl, priklausomai nuo šalies, yra taikomi skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai.

Kataloge aprašytų kelionių metu turistai apgyvendinami 3*, 2* arba „turistinės klasės“ viešbučiuose. Jei kelionės metu yra numatyta daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorijos gali skirtis (t. y. tos pačios kelionės metu galimi skirtingų kategorijų viešbučiai).

„Turistinė klasė“ – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai arba pensionai, kurių patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti kambaryje arba bendri dviem kambariams. Kai kur gali būti balkonas, televizorius, telefonas.

Triviečių ir vienviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas, o kai kurie viešbučiai jų visai neturi. Jei turistas vyksta vienas ir neperka vienviečio kambario, jis, esant galimybei, yra apgyvendinamas su kitais grupės turistais 2-viečiame arba 2-viečiame su pristatoma lova kambaryje.   

Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gali būti kontinentiniai arba švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio, gali būti pateikiamas pusryčių paketas.

Pastaba: standartiniame dviviečiame kambaryje, priklausomai nuo viešbučio išplanavimo, gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam ar ketvirtam asmeniui, dviviečiame kambaryje pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Maitinimas: Pusryčiai – kontinentiniai.

KELIONĖS DOKUMENTAI:

* Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys visos kelionės metu. Rekomenduojama į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarka Šengeno erdvei nepriklausančių valstybių piliečiams (ne Lietuvos piliečiams) yra kitokia. Daugiau informacijos rasite: http://keliauk.urm.lt/index.php/titulinis/isvykstantiems

Nepilnamečiams iki 18 metų, keliaujantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško tėvų sutikimo nereikia, jeigu vaikas vyksta į Šengeno erdvei priklausančią valstybę.

* Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. Mūsų partneris - "Gjensidige Baltic" (www.gjensidige.lt).

* Trumpam vykstant į Europos Sąjungos šalis bei Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną galioja Europos sveikatos draudimo kortelė, tačiau ji nepadengia pargabenimo į Lietuvą išlaidų.

* Rekomenduojama apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių gali neįvykti kelionė - paties asmens ar artimų šeimos narių liga ar mirtis, prieš pat kelionę prarastas turtas.

* Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose ar draudimo kompanijose, prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis bei įteiktų atmintinę apdraustajam ir nurodytų kontaktinį telefono numerį, kuriuo reikėtų kreiptis nelaimės atveju, užregistruoti draudiminį įvykį.

KELIONĖS Į ŠVEICARIJĄ-ŠIAURĖS ITALIJĄ METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

* pledą, nedidelę pagalvėlę;
* patogią avalynę (ekskursinės kelionės dalies metu reikės nemažai vaikščioti); kelionei autobusu rekomenduojame turėti šlepetes;
* Patogūs drabužiai - lengvi, medvilniniai; Keliantis į kalnus būtina pasiimti, batus neslidžiu, kibiu padu, šiltą megztinį arba striukę, pirštines, galvos apdangalą (vasarą temperatūra snieguotoje Aquille du  Midi  viršukalnėje būna ~ 3 – 5°C šalčio); polietileninį apsiaustą nuo lietaus (su skėčiu kalnuose vaikščioti labai nepatogu).
* higienos priemones: vonios rankšluosčius, dantų pastą ir šepetėlį, muilą, šampūną, tualetinio popieriaus, drėgnų servetėlių, kt.;
* nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms;
* medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo; apsauginį kremą nuo saulės;
* siūlų, adatą, žirkles;
* plaukų džiovintuvą (jei kelionės metu jis jums būtinas);
* puodelį ir šaukštelį, cukraus, arbatos, kavos, popierinių servetėlių (autobuse yra karšto vandens aparatas);
* maisto kelionei (fasuotų sriubos ruošinių, džiovintų vaisių, rūkytų, vytintų ir vakuuminiu būdu įpakuotų mėsos bei sūrio gaminių, konservų, duonos);
* mineralinio vandens ir vaisvandenių kelionės pradžiai.

PINIGAI: 
* Turėti kiekvienos šalies smulkių pinigų (gėrimams, tualetui ir kt.). 
Eurai (EUR) – jais galėsite atsiskaityti arba pasikeisti į reikiamą valiutą visos kelionės metu. Turėkite eurų mažesnės vertės banknotais. Austrijoje: pietūs ~ 15–20 EUR; taurė vyno, alaus bokalas ~ 3–4 EUR; kava, arbata ~  2–3 EUR.

Lenkijos zlotai: 1 EUR ~ 4 PLN;  Lenkijos zlotų patariame nusipirkti Lietuvoje.

Lenkijoje: higienos reikmėms ~ 5 PLN; jei ketinate valgyti Lenkijos pakelės užkandinėse reikės ~ 30 PLN asmeniui.

Šveicarijos frankas (CHF): 1CHF~ 0,83 EUR.

Šveicarijoje už mokamus objektus galima atsiskaityti frankais arba eurais.

Šveicarijoje: pietūs ~30–50 CHF, kava ~2-3 CHF, sriuba ~6–7 CHF.

Vokietijoje: pietūs ~ 15–20 EUR, kava, arbata ~1,5–2 EUR, alus ~ 3 EUR.

Pietūs Italijoje: ~ 15–20 EUR, pica ~ 6–10 EUR, kava ~1–3 EUR, vyno taurė ~ 2 - 3 EUR, ledai ~1– 4 EUR.

Mokamiems objektams reikia turėti apie 130 eurų.

Mokamų objektų bilietų kainos gali keistis: nurodytos kainos suaugusiems; vaikams ir senjorams taikomos nuolaidos; tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo.

Plaukiojimas Keturių kantonų ežeru  -Liucernoje  ~25 CHF; vaikams ~ 13 CHF.

Pasikėlimas į l’Aiguille du Midi ~55 EUR.

Milanas: pasikėlimas ant katedros viršaus ~  12 EUR.  

Verona: Džiuljetos namas ~ 6 EUR;romėnų amfiteatras ~ 6 EUR.

Sirmione : pilis ~3 EUR; plaukimas laivu ~18 EUR.

Viena: Šionbruno rūmai: „Karališkasis turas“ su audiogidu ~ 12 EUR; „ Didysis turas“ su audiogidu ~ 15 EUR.

KITA INFORMACIJA:

Rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju dėl profilaktikos priemonių, kelionės metu padėsiančių išvengti virškinamojo trakto negalavimų, susijusių su pasikeitusiu maistu ar mitybos įpročiais.

Vykstant į Europos šalis skiepai  nėra privalomi. Skiepais pasirūpinti ir už juos susimokėti turi pats turistas. Išsamesnės informacijos teiraukitės paskambinę į Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir AIDS centrą, tel. (8 5) 2159273 arba interneto svetainėje www.ulac.lt.

Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje.
Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų.

Linkime gerai pasiruošti kelionei į Šveicariją-Šiaurės Italiją!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai

Panašios kelionės