Reikalinga pagalba?

Savaitgalis Nidoje aplankant Panemunės pilis 3 d.

2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais!
Kelto bilietai ir įvažiavimo į Kuršių Neriją mokestis įskaičiuoti į kainą
 • Pažintis su gražiausiais Lietuvos kampeliais ir poilsis prie Baltijos jūros!
 • Maudynės! Nepamirškite maudymosi priemonių
 • Ar galėjote įsivaizduoti, kad apdainuotas „Pienių vynas“ iš tiesų egzistuoja?
 • Viena įstabiausių Lietuvos vietų – Kuršių Nerija.

Savaitgalis Nidoje aplankant Panemunės pilis 3 d.

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Ryte išvykstame link Klaipėdos. Keltu keliamės į Smiltynę. Važiuodami link Nidos susipažinsime su pamaryje įsikūrusia gražia gyvenviete Juodkrante. Tai viena iš seniausių Kuršių nerijos gyvenviečių ir antroji pagal dydį Neringos mieste. Juodkrantėje pasivaikščiosime po senąjį vilų kvartalą, grožėsimės skulptūrų ekspozicija Kuršių marių pakrantėje bei lankysimės legendomis apipintame Raganų kalne. Pakeliui sustosime Naglių gamtos rezervate*, kur grožėsimės įspūdingomis Pilkosiomis (Mirusiomis) kopomis, kurios yra įtrauktos į pačių gražiausių vietų Lietuvoje sąrašą. Atvykstame į Nidą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Nidoje ar jos apylinkėse.

2 diena. Pusryčiai. Šią dieną skirsime nuostabiems Kuršių nerijos peizažams bei poilsiui – čia mišku apsodintos kopos, iš vienos pusės skalaujamos Kuršių marių, iš kitos – Baltijos jūros, susiliejančios su „keliaujančio“ smėlio dykyne. Į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įrašyta Kuršių nerija – vienas gražiausių ir unikaliausių ne tik Lietuvos, bet ir Europos gamtovaizdžių. Laisvas laikas, kurio metu pageidaujantys galės savarankiškai apsilankyti T. Mano muziejuje*, Žvejo sodyboje*, Kuršių Nerijos istorijos muziejuje*, užlipti ant Urbo kalno ir pasigrožėti Nidos švyturiu ar pamatyti Parndižio kopą su įspūdingu saulės laikrodžiu-kalendoriumi. Nakvynė tame pačiame viešbutyje Nidoje ar jos apylinkėse.

3 diena. Pusryčiai. Išvykstame link Smiltynės. Keltu keliamės į Klaipėdą. Vykstame namų link. Pakeliui mūsų lauks Kidulių krašto vyno degustacija Kiduliuose*. Susipažinsime su vyndariu ir jo šeimos istorija. Degustuosime vynus, kurių gamybos paslaptys perduodamos iš kartos į kartą ir siekia 1915 metus. Toliau lankysimės Jurbarke, kuris jau 1611 m. gavo miesto teises ir yra įsikūręs trijų upių – Nemuno, Mituvos ir Imsrės santakoje,taip pat apsilankysime Raudonės pilyje* bei Panemunės pilyje*. Kiek tolėliau trumpam stabtelėsime Nemuno-Dubysos santakoje įsikūrusiame Seredžiuje, besipuikuojančiame Palemono piliakalniu bei Belvederio pilimi. O Veliuonoje  aplankysime Gedimino kapą. Laisvas laikas. Toliau keliaujame Jurbarko plentu Vilkijos link.  Lietuviškieji Tatrai - “kalnų miestelis” Vilkija garsėjo kaip bene pirmoji Lietuvos muitinė prie Nemuno. Vakare grįžtame namo.

Mokami objektai:

 • Pakilimas į Raudonės pilies bokštą ~1,00 EUR/asm.
 • Panemunės pilis ~2 EUR/asm., lengvatinis ~1 EUR/asm., vietinio gido paslauga ~15 EUR/grupei.
 • Kidulių vyno degustacija su karštu patiekalu  ~15 EUR/asm.
 • Rašytojo Tomo Mano muziejus ~2,50 EUR/asm., lengvatinis ~1 EUR/asm.
 • Kuršių Nerijos Istorijos muziejus ~1 EUR/asm., lengvatinis ~0,50 EUR/asm.
 • Nidos žvejo etnografinė sodyba ~1 EUR/asm., lengvatinis ~0,50 EUR/asm.
 • (Bendras bilietas į tris muziejus ~3,80 EUR/asm.).
 • Naglio gamtos rezervatas ~5 EUR/asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelto Klaipėda-Smiltynė-Klaipėda bilietai; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma.

Pastabos

objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys40,00 €

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui-80%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui-65%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui-50%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui-35%
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui-25%
4 asmenų grupei - 4-ajam asmeniui-10%
Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems trečią kartą-10%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Užsakant kelionę, taikoma viena iš nuolaidų – išankstinio pirkimo, specialaus pasiūlymo, fortūnos, paskutinės minutės, lojalaus kliento, studento, senjoro, grupinė, akcijos nuolaida. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai