Reikalinga pagalba?

Karelija ir Sankt Peterburgas

* Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 15% !
Kelionės metu nuvažiuojama ~2 200 km
Papildoma nuolaida perkant internetu -2 %
2020-07-15 – 07-20 vietų yra
459,00 € -15 % 390,15 € PIRKTI
2020-08-19 – 08-24 vietų yra
459,00 € -15 % 390,15 € PIRKTI

visos datos ir kainos

  • Pažintis su "ežerų ir miškų" žeme - Karelija, nuostabiuoju Rusijos šiaurės vakarų regionu, žavinčiu savitu kraštovaizdžiu
  • Unikalaus istorijos ir geologijos stebuklų muziejaus "Pelėdų kalnas", įsikūrusio bunkeryje, aplankymas
  • Plaukimas į Valaamo salą, kur aplankysime vienuolynus ir skitus
  • Įspūdinga diena marmuro kalnų parke "Ruskeala"
  • Dvi nakvynės Sankt Peterburge bei Ermitažo ir Peterhofo aplankymas

Karelija ir Sankt Peterburgas

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją, Rusiją. Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburgo apylinkėse.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į nuostabąją Kareliją – Rusijos šiaurės vakarų regioną, žavintį savitu, ledynmečiu suformuotu kraštovaizdžiu. Karelija – „ežerų ir miškų“ žemė. Ežerų čia yra daugiau kaip 61 tūkst., tarp kurių ir didžiausi Europoje – Ladoga bei Onega. Stabtelsime Priozerske – mieste, įsikūrusiame ant Ladogos ežero kranto ir garsiame Korelos viduramžių tvirtove-muziejumi*. Ar galite patikėti, jog nuo 1330-ųjų šią tvirtovę kontroliavo ir LDK kunigaikščiai? Apžiūrėsime išlikusius įtvirtinimus ir kraštotyros muziejų, kuriame susipažinsime ne tik su Karelijos krašto istorija, bet pasigrožėsime ir archeologiniais eksponatais. Ši tvirtovė tokia garsi, kad prie vienos iš pilies sienų buvo filmuojamos Aleksėjaus Balabanovo filmo „Brolis“ scenos. Pietūs**. Po pietų mūsų laukia apsilankymas unikaliame karo istorijos ir geologijos stebuklų muziejuje „Pelėdos kalnas“*. Neįtikėtinajis įsikūręs granito uolos bunkeryje. Tai vienas didžiausių požeminių muziejų Šiaurės Europoje. Susipažinsime su regiono karo istorija ir geologija. Apžiūrėsime Karelijos retų mineralų kolekciją – kai kurie iš jų yra unikalūs ir kasami tik šiame regione. Stilizuotoje jaukioje kavinėje galėsite paragauti tradicinių Karelijos kariuomenės patiekalų**. Važiuojame į europietiškąjį miestą – Sortovalą, turintį net tris gimimo datas ir tris pavadinimus. Pasivaikščiosime gatvelėmis tarp suomiškų namų, pasigrožėsime nuostabiais vaizdais nuo prieplaukos ir tilto. Vykstame į viešbutį šalia Sortavalos. Nakvynė.

3 diena. Pusryčiai. Apsilankysime unikaliame medžio drožybos muziejuje*, kur eksponuojami garsaus menininko Kronido Gogolevo darbai. Apie pietus laivu* Ladogos ežeru plauksime į Valaamo salą ( ~ 50 min.), išdidžiai vadinamą „Ladogos perlu“. Mus lydės nuostabūs uolėti ežero pakrantės vaizdai. Atplaukę į salą, aplankysime itin sakralų ir paslaptingą stačiatikybės centrą – Valaamo vienuolyną*. Tai vienas įdomiausių, kultūriniu ir istoriniu aspektu, vienuolynų šiaurinėje Rusijos dalyje. Apžiūrėsime veikiantį Spaso Preobroženskio soborą, kur saugomi vienuolyno įkūrėjų Germano ir Sergėjaus Valaamų palaikai, pasigrožėsime naujosiomis ikonomis, tiesiog tviskančiomis auksu. Pietūs** vienuolyne. Kitu laiveliu perplaukiame į salos dalį, kuri vadinama „Naująja Jeruzale“. Aplankysime ant aukšto Ladogos ežero kranto stūksančius Prisikėlimo skitą bei Gefsimano skitą.  Ekskursiją saloje užbaigsime besigrožėdami bene gražiausia Ladogos ežero panorama nuo Eleonoros kalno. Plaukiame atgal į Sortovalo miestą. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame  į Centrinę Kareliją. Pakeliui stebėsime kaip keičiasi gamtos peizažai – grožėsimės kriokliais ir marmuro uolomis. Stabtelsime prie Ruskealos krioklių, kur vyko filmo „O aušros čia tylios“ filmavimas. Pietūs kavinėje**. Tęsiame ekskursiją marmuro kalnų parke „Ruskeala“*. Tai – viena įspūdingiausių Karelijos vietų, kurioje dera gamta ir žmogaus veikla. Daugiau nei 200 metų karjeruose buvo kasamas dekoratyvinis šviesiai pilkos spalvos marmuras. Juo buvo puošiamos Sankt Peterburgo šventyklos ir rūmai, Peterhofo fontanai ir net metro stotys Sankt Peterburge. Marmuro kasyklos ir uolų griovos paliks neišdildomą įspūdį. O ypatingai švarus ir tyras Kanjono vanduo nustebins ir visko mačiusius. Po pietų išvykstame į Sankt Peterburgą. Atvykę įsikuriame viešbutyje Sankt Peterburge. Pageidaujantiems – naktinė ekskursija**, kurios metu stebėsime stulbinantį tiltų pakėlimą virš Nevos. Rekomenduojame paplaukioti Peterburgo kanalais ir Nevos upe**, nes būtent iš vandens pusės miestas atrodo ypač romantiškas ir dar didingesnis. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Pažintis su gražiausiu Rusijos miestu – Sankt Peterburgu. Pasivaikščiosime pagrindine Peterburgo gatve – Nevos prospektu, kuris yra miesto kultūrinio ir socialinio gyvenimo centras. Vėliau aplankysime Nevos upės pakrantėje esantį Ermitažą***, vieną didžiausių pasaulio muziejų, kuriame eksponuojama per 60 tūkstančių meno kūrinių, o archyvai  didžiuojasi dar 3 milijonais įvairių objektų. Čia laikas neprailgs! Po pietų vykstame į rusų Versalį – Peterhofą*** – carų užmiesčio rezidenciją. Pakeliui pravažiuojame Strelnią – Rusijos  prezidento vasaros rezidenciją („Kongresų rūmai“). Peterhofe susipažįstame su nuostabiu imperatoriškų pastatų ansambliu, apsuptu įspūdingų parkų, sodų bei auksu padabintomis fontanų kompozicijomis. Grįžtame į miestą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

6 diena. Pusryčiai. Kelionė per Rusiją, Estiją, Latviją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Vykstant į šią kelionę reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.

PASTABA: Lankant vienuolynus ir bažnyčias moterims reikėtų vilkėti pečius ir kelius uždengiančia aprangą (turėti skareles bei ilgus sijonus), vyrams vilkėti ilgas kelnes


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 85 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); (***) – iš anksto užsakomas dviejų ekskursijų paketas (Peterhofas, Ermitažas): suaugusiems - 50 EUR, vaikams iki 16 m. - 25 EUR, jaunimui 16-18 m. - 35 EUR; Rusijos viza (kaina www.guliveriokeliones.lt ) medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto; vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas; Rusijos sienos kirtimas gali užtrukti kelias valandas. „Guliverio kelionės“ neatsako už pasienio tarnybų darbą.

Kelionės priemokos

Miesto mokestis (privaloma)7,00 €
Rusijos viza80,00 €
Vienvietis kambarys150,00 €

Papildomai pasirenkamos ekskursijos ir pramogos

Iš anksto užsakomas dviejų ekskursijų paketas (Ermitažas, Peterhofas) (vaikui iki 15 m.)25,00 €
Iš anksto užsakomas dviejų ekskursijų paketas (Ermitažas, Peterhofas) jaunimui 16 - 17 m.35,00 €
Iš anksto užsakomas dviejų ekskursijų paketas (Ermitažas, Peterhofas) suaugusiam50,00 €
Privalomas lankomų objektų paketas (suaugusiam) (privaloma)75,00 €
Privalomas lankomų objektų paketas (vaikui iki 15 m.) (privaloma)55,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)7,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)12,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)21,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)4,00 €

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui-80%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui-65%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui-50%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui-35%
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui-25%
4 asmenų grupei - 4-ajam asmeniui-10%
Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems trečią kartą-10%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Užsakant kelionę, taikoma viena iš nuolaidų – išankstinio pirkimo, specialaus pasiūlymo, fortūnos, paskutinės minutės, lojalaus kliento, studento, senjoro, grupinė, akcijos nuolaida. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Pasirinkite kelionės datą

2020-07-15 – 07-20 vietų yra
459,00 € -15 % 390,15 €
Vaikui iki 12 metų 419,00 € -15 % 356,15 €
2020-08-19 – 08-24 vietų yra
459,00 € -15 % 390,15 €
Vaikui iki 12 metų 419,00 € -15 % 356,15 €

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 85 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); (***) – iš anksto užsakomas dviejų ekskursijų paketas (Peterhofas, Ermitažas): suaugusiems - 50 EUR, vaikams iki 16 m. - 25 EUR, jaunimui 16-18 m. - 35 EUR; Rusijos viza (kaina www.guliveriokeliones.lt ) medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto; vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas; Rusijos sienos kirtimas gali užtrukti kelias valandas. „Guliverio kelionės“ neatsako už pasienio tarnybų darbą.

Kelionės priemokos

Miesto mokestis (privaloma)7,00 €
Rusijos viza80,00 €
Vienvietis kambarys150,00 €

Papildomai pasirenkamos ekskursijos ir pramogos

Iš anksto užsakomas dviejų ekskursijų paketas (Ermitažas, Peterhofas) (vaikui iki 15 m.)25,00 €
Iš anksto užsakomas dviejų ekskursijų paketas (Ermitažas, Peterhofas) jaunimui 16 - 17 m.35,00 €
Iš anksto užsakomas dviejų ekskursijų paketas (Ermitažas, Peterhofas) suaugusiam50,00 €
Privalomas lankomų objektų paketas (suaugusiam) (privaloma)75,00 €
Privalomas lankomų objektų paketas (vaikui iki 15 m.) (privaloma)55,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)7,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)12,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)21,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)4,00 €

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui-80%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui-65%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui-50%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui-35%
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui-25%
4 asmenų grupei - 4-ajam asmeniui-10%
Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems trečią kartą-10%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Užsakant kelionę, taikoma viena iš nuolaidų – išankstinio pirkimo, specialaus pasiūlymo, fortūnos, paskutinės minutės, lojalaus kliento, studento, senjoro, grupinė, akcijos nuolaida. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

 

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasirinkite kelionės datą