Reikalinga pagalba?

Pietų Prancūzija - Šveicarija - Šiaurės Italija

Organizuojama grupėms pageidaujant.
Papildoma nuolaida perkant internetu -2 %
  • Įdomi ekskursija žaviame mieste, Bavarijos sostinėje Miunchene
  • Pažintis su Ciurichu, Ž.Ž Ruso gimtuoju miestu Ženeva
  • Aplankysime Oranžą, kuris dar vadinamas vartais į Provansą
  • Ekskursija  Avinjone – tai miestas, kuris daugiau kaip šimtmetį buvo popiežių rezidencija
  • Ekskursija po Žydrosios pakrantės miestą - Nicą
  • Aplankysime Kristupo Kolumbo gimtąjį miestą Genują
  • Pažintis su  Milanu – mados, finansų ir pramonės centru
  • Apsilankymas Paduvos mieste ir ekskursija senamiestyje

Pietų Prancūzija - Šveicarija - Šiaurės Italija

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje

2 diena Pusryčiai. Atykstame į  Bavarijos sostinę  Miuncheną. Pažintis su senamiesčiu: centrinė pėsčiųjų gatvė Neuhouserstrasse, Marijos aikštė, įspūdingi Nimfenburgo rūmai, šv. Mykolo bažnyčia, Dievo motinos katedra, Senoji ir Naujoji Rotušės. Miunchenas žymus ne tik architektūriniais paminklais, tai  – muziejų ir galerijų miestas. Iš jų išsiskiria senoji pinoteka, kurioje saugomi XIV amžiaus Europos dailininkų darbai. Laisvas laikas, kurio metu galėsite paskanauti bavariško alaus ir garsiųjų dešrelių.  Išvykstame Šveicarijos link. Nakvynė viešbutyje.

3 diena  Pusryčiai. Vykstame į Ciurichą. Atvykus ekskursija po senamiestį: prabangi Banhof gatvė, miesto lopšys - Lindenhofo kalva, Šagalo vitražais garsėjanti Fraumunster bažnyčia, Grossmunster katedra ir kita. Kelionę tęsiame  Ženevos ežero pakrante. Pravažiuojame prabangius Šveicarijos kurortus Montrė, Veve, Bairono apdainuotą romantiškąją Šijono pilį. Išvykstame Ženevos link. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Pažintis su Ž.Ž Ruso gimtuoju miestu Ženeva: Monblano tiltas, miesto simbolis – Didysis fontanas, Gėlių laikrodis, Šv. Petro katedra, Universiteto parkas ir kt. Keliaujame link Prancūzijos Alpių kurorto Šamoni, esančio aukščiausios Alpių viršukalnės Monblano (4807 m) papėdėje. Keltuvu pasikeliame į Aiguille du Midi (3842m)*. Iš čia atsiveria kvapą gniaužianti „Baltojo slėnio“ panorama, Europos stogu vadinama Monblano viršukalnė. Vakare išvykstame link Provanso. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Vykstame į Oranžą, kuris dar vadinamas vartais į Provansą. Julijaus Cezario garbei pastatyta Triumfo arka, Antikinis teatras*, šventyklos, XIII a. katedra, apžvalginė aikštelė, nuo kurios matyti aukščiausia Provanso vieta - Levandų laukų apsuptas Vėjų kalnas. Vykstame prie Pont du Gard* – vieno iš geriausiai išlikusių antikinių romėnų akvedukų. Atvykstame į Avinjoną – daugiau kaip šimtmetį buvusį popiežių rezidencija. Ekskursija pėsčiomis po gynybinėmis sienomis apjustą viduramžių miestą: liaudies dainių apdainuotas Šv. Benezeto tiltas, Katedra, mažasis senamiestis, pėsčiųjų promenada, senieji Popiežių rūmai – didžiausi gotikiniai rūmai pasaulyje, įtraukti į UNESCO paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje.

6 diena Pusryčiai. Vykstame į Nicą. Ekskursija po Žydrosios pakrantės miestą: Žemutinio miesto kvartalai su siaurutėmis gatvelėmis ir pasažais, senasis turgus, Šv. Raparatės katedra, Pilies kalva, Nyčės terasa, nuo kurios atsiveria nuostabi panorama į Angelų užutėkį ir miestą. Laisvu metu siūlome pasirinktinai aplankyti Šagalo* ar Moderniojo meno muziejus* arba pailsėti prie jūros.  Po pietų vykstame į Monako kunigaikštystę. Aplankome egzotinį kaktusų sodą* su 6 tūkst. augalų rūšių. Monako Princo rūmai*, Dievo Motinos katedra, Monte Karlo rajonas ir jame esantis kazino, japoniški sodai. Vakare išvykstame į Italiją. Nakvynė viešbutyje.

7 diena Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Po pietų vykstame į Kristupo Kolumbo gimtąjį miestą Genują, kuri kaip milžiniškas amfiteatras nusileidžia nuo Apeninų kalnų į Ligūrijos jūrą. Pažintis su miestu - uostu, kurį italai vadina „išdidžiuoju“, garsėjančiu seniausiu pasaulyje veikiančiu švyturiu La Laterna. Piazzade Ferrari aikštė, valdžios rūmai - Palazzo Ducale, Operos teatras, Šv. Lauryno katedra, K. Kolumbo namas. Išvykstame link Milano. Nakvynė viešbutyje.

8 diena  Pusryčiai. Pažintis su  Milanu – mados, finansų ir pramonės centru, kurį gaubia judri, dalykiška ir žavi atmosfera. Antras pagal dydį šalies miestas ne tiek patrauklus, kiek prašmatnus, kviečiantis pažinti kosmopolitišką ir stilingą Italiją. Pažintis su miestu: Duomo katedra, „La Scala“ – vienas geriausių pasaulyje operos teatrų, Sforcų pilis, Breros rūmai, Quadrilatero kvartalas, kuriame išsidėsčiusios geriausių pasaulio dizainerių parduotuvės. Vykstame prie didžiausio Italijoje Gardos ežero, kurio pusiasalyje įsikūręs nuostabaus grožio miestelis Sirmione su gausybe siaurų gatvelių bei skverų, garsėjantis ištaigingomis priemiesčio vilomis. Miestelio akcentas - žavi viduramžių pilis* bei antikinis miesto muziejus. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasimėgauti puikiais šio regiono sausaisiais vynais*. Nakvynė viešbutyje.

9 diena Pusryčiai. Vykstame į seną universitetinį Paduvos miestą. Senamiestis ir didinga Šv. Antano Paduviečio bazilika, kurioje ilsisi jo palaikai, o altorius puošia nuostabūs Donatelo kūriniai, vaizduojantys Šv. Antano stebuklus. Vykstame į Bassano del Grappa. Šis nedidelis, viduramžių dvasią išlaikęs,  šiaurės Italijos miestelis garsėja mediniu tiltu per Brentos upę, keramika ir grapos gėrimu, kurį galima degustuoti „Grapos muziejuje“*. Kelionė per Italiją, Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje. 

10 diena Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare  grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 9 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 140 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys170,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorams (66-75 m.)15,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiems (25-65 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikams ir jaunimui (3-24 m.)4,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)7,00 €

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui-80%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui-65%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui-50%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui-35%
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui-25%
4 asmenų grupei - 4-ajam asmeniui-10%
Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems trečią kartą-10%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Nuolaidos nesumuojamos, keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms.

Atmintinė

Atsisiųsti

IŠVYKIMAS: Iš Kauno, Vilniaus, Alytaus arba Marijampolės, Klaipėdos*, Šiaulių*, Panevėžio*, Kryžkalnio*. Į kelionę iš Vilniaus ir iš Kauno išvykstama anksti ryte, tarp 3:00 ir 6:00 val., iš Klaipėdos*, Šiaulių*, Panevėžio*, Kryžkalnio* - 2-3 val. anksčiau. Informaciją apie tikslų išvykimo į kelionę laiką, vietą ir sėdėjimo autobuse vietą, kelionių organizatoriaus atstovo kontaktinę informaciją (telefono numerį ir elektroninio pašto adresą), kurie turistui padėtų susisiekti su kelionių organizatoriumi nenumatytais atvejais, 2-3 dienos prieš kelionę galite rasti mūsų interneto svetainėje (žr. „Išvykimo laikai“) arba sužinoti agentūroje, kurioje užsisakėte kelionę. Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Jeigu turistas neatvyksta nustatytu laiku, už pasekmes atsako jis pats.

* Yra papildomų sąlygų – pervežimų paslaugos teikiamos už papildomą mokestį. Išsamią informaciją apie pervežimų sąlygas ir kainas rasite interneto svetainėje www.guliveriokeliones.lt

AUTOBUSAS: Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, karšto vandens aparatas, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi - būkite supratingi!
Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 25 kg. Daiktus pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o su savimi pasiimsite tik pačius būtiniausius reikmenis.

Autobusuose, kuriuose įrengtas karšto vandens aparatas, karštas vanduo tiekiamas tik autobusui sustojus! Karšto vandens kiekis ribotas. 

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

KELIONĖS EIGA:

Keliaujant autobusu kas 2,5–3,5 val. numatyti ~ 20 min. trukmės sustojimai. Pietų metu, stojama 45 min.–1 val. poilsiui.

Keliaujant autobusu, į viešbučius nakvynei atvykstama tarp 20:00 ir 24:00 val. Rytais iš viešbučių išvykstama tarp 7:00–9:00 (po pusryčių); jei pusryčiai programoje nenumatyti, galimas ankstesnis išvykimas.

Jei pažintinių-poilsinių kelionių metu dalis nakvynių būna viename viešbutyje, tuomet į ekskursijas išvykstama 7:00–9:00 val. (po pusryčių) ir grįžtama iki 19:00–21:00 val. (vakarienei), priklausomai nuo ekskursinės programos intensyvumo ir trukmės.

APGYVENDINIMAS:

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos, todėl, priklausomai nuo šalies, yra taikomi skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai.

Kataloge aprašytų kelionių metu turistai apgyvendinami 3*, 2* arba “turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra numatyta daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorijos gali skirtis (t. y. tos pačios kelionės metu galimi skirtingų kategorijų viešbučiai).

„Turistinė klasė“ – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai arba pensionai, kurių patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti kambaryje arba bendri dviems kambariams. Kai kur gali būti balkonas, televizorius, telefonas.

Triviečių ir vienviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas, o kai kurie viešbučiai jų visai neturi. Jei turistas vyksta vienas ir neperka vienviečio kambario, jis, esant galimybei, yra apgyvendinamas su kitais grupės turistais 2-viečiame arba 3-viečiame kambaryje.

Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gali būti kontinentiniai arba švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiamas pusryčių paketas.

Pastaba: standartiniame dviviečiame kambaryje, priklausomai nuo viešbučio išplanavimo, gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam ar ketvirtam asmeniui, dviviečiame kambaryje pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

KELIONĖS DOKUMENTAI:

* Vykstant į Europos Sąjungai ir Šengeno erdvei priklausančias valstybes, reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojanti ne trumpiau kaip 3 mėn. po kelionės pabaigos. Daugiau informacijos rasite http://keliauk.urm.lt/index.php/titulinis/isvykstantiems

Sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarka Šengeno erdvei nepriklausančių valstybių piliečiams (ne Lietuvos piliečiams) yra kitokia. Informaciją tikslinti http://www.urm.lt

Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

KELIONĖS DRAUDIMAS:

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse, arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu.

Mūsų partneris – „Gjensidige Baltic“ (www.gjensidige.lt). Užsisakius mūsų siūlomą draudimą, turistas apdraudžiamas būtinosios medicinos pagalbos draudimu (100 000 EUR) ir repatriacijos išlaidų draudimu (25 000 EUR). Apsidraudusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Draudimo taisyklės: http://www.gjensidige.lt/files/Taisykles/Kompleksinio_kelioniu.pdf

Vykstant į Europos Sąjungos šalis bei į Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną ar Šveicariją rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už gydymą mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Daugiau informacijos: http://ehic.europa.eu

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Neįvykusios kelionės atveju draudikas kompensuoja faktiškai sumokėtą kelionės kainą, o nutrūkusios kelionės atveju – grįžimo į Lietuvą išlaidas arba kitas draudiko patvirtintas kelionės išlaidas.

Mūsų partneris – „Gjensidige Baltic“ (www.gjensidige.lt). Apsidrausti „Gjensidige Baltic“ neįvykusios kelionės draudimu galima iki kelionės likus ne mažiau kaip 7 dienoms.

Draudimo taisyklės: http://www.gjensidige.lt/files/Taisykles/Kompleksinio_kelioniu.pdf

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.

KELIONĖS METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

* pledą, nedidelę pagalvėlę;
* patogią avalynę (ekskursinės kelionės dalies metu reikės nemažai vaikščioti); kelionei autobusu rekomenduojame turėti šlepetes;
* patogius drabužius (lengvus, medvilninius), galvos apdangalą, šiltesnių drabužių;
* higienos priemonės: dantų pastą ir šepetėlį, muilą, šampūną, tualetinio popieriaus, drėgnų servetėlių ir kt.;
* nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms;
* medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo, apsauginį kremą nuo saulės;
* siūlų, adatą, žirkles;
* plaukų džiovintuvą (jei kelionės metu jis jums būtinas);
* puodelį ir šaukštelį, cukraus, arbatos, kavos, popierinių servetėlių (autobuse yra karšto vandens aparatas);
* maisto kelionei (fasuotų sriubos ruošinių, džiovintų vaisių, rūkytų, vytintų ir vakuuminiu būdu įpakuotų mėsos bei sūrio gaminių, konservų ir duonos);
* mineralinio vandens ir vaisvandenių kelionės pradžiai.

PINIGAI:

Turėkite kiekvienos šalies smulkių pinigų (gėrimams, tualetui ir kt.).

Eurai (EUR) - jais galėsite atsiskaityti arba pasikeisti į reikiamą valiutą visos kelionės metu. Turėkite eurų mažesnės vertės banknotais.

Lenkijoje pietūs kainuoja ~ 20 PLN, alaus bokalas ~ 4-5 PLN, kava, arbata ~ 2-5 PLN

Vokietijoje pietūs ~ 15 - 20 EUR, kava, arbata ~ 2 EUR, alus ~ 3 EUR;

Šveicarijoje pietūs ~ 30 - 50 CHF, kava ~ 3 CHF, sriuba ~ 7 CHF.

Prancūzijoje pietūs ~ 15 - 30 EUR, kava ~ 1,3 - 3 EUR, alus ~ 3 - 6 EUR; pyragaitis ~ 1,5 - 6 EUR, vyno taurė ~ 3 - 7 EUR.

Italijoje pietūs kainuoja ~15 -20 EUR, pica ~ 6-10 EUR, kava ~ 1-3 EUR, vyno taurė ~ 2-3 EUR, ledai ~1,5 – 4 EUR


Mokamiems objektams reikia turėti apie 130 eurų.

Mokamų objektų bilietų kaina gali keistis; nurodytos kainos suaugusiems; vaikams ir senjorams taikomos nuolaidos; tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo.

 *Keltuvas į Aiguille du Midi kalną: ~ 67 EUR, vaikams iki 15m – ~ 57 EUR

* M.Šagalo muziejus Nicoje: ~ 5 EUR;

*Gardos tiltas - suaugusiems - 5 EUR ; grupėms daugiau nei 10 asm – 3 EUR.

*Romėnų antikinis teatras – suaugusiam 8,5 EUR; moksleiviai (nuo 7 m), studentai,senjorai,mokytojai, žurnalistai, grupės daugiau nei 10 asm. – 6,5 EUR; vaikai iki 7 m - nemokamai

* Modernaus meno muziejus Nicoje: ~ 9 EUR;

* Monako egzotinis sodas: suaugusiems ~ 7 EUR; vaikams ~ 3,6 EUR; * Versalio rūmai : suaugusiems – 16 Eur, ES piliečiams iki 25 m – nemokamai.Rūmų parkas : suaugusiems 9 Eur, vaikams 6-17m – 7eur.

*Sirmione pilis: ~3 EUR

*Vyno degustacija ~ 12 – 26 EUR

* Asmeninėms išlaidoms pinigų pasiimkite pagal savo poreikius.
* Daugelyje lankomų šalių galima išsigryninti pinigus bankomatuose ir atsiskaityti tarptautinėmis kreditinėmis kortelėmis (Visa, Master Card, Euro Card, American Express). Lenkijoje geriau turėti grynųjų pinigų.

KITA INFORMACIJA:
Rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju dėl profilaktikos priemonių, kelionės metu padėsiančių išvengti virškinamojo trakto negalavimų, susijusių su pasikeitusiu maistu ar mitybos įpročiais. Vykstant į Europos šalis skiepai  nėra privalomi. Skiepais pasirūpinti ir už juos susimokėti turi pats turistas. Išsamesnės informacijos teiraukitės paskambinę į Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir AIDS centrą, tel. (8 5) 2159273 arba interneto svetainėje www.ulac.lt.

Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje. Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų.

Linkime gerai pasiruošti kelionei į Pietų Prancūziją - Šveicariją - Pietų Italiją  !

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai

Panašios kelionės