Reikalinga pagalba?

Luaros slėnio pilys - Paryžius - Atlanto pakrantė

Organizuojama grupėms pageidaujant

Luaros slėnio pilys - Paryžius - Atlanto pakrantė

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkija. Trumpas sustojimas Varšuvoje, kurio metu aplankome Karališkajį parką, žinomą „Lazienki“ pavadinimu.  Pats parkas buvo suprojektuotas XVII a. Liubomirskių šeimos pageidavimu, o paskui jį įsigijo Stanislovas Augustas Poniatovskis tais pat metais, kai buvo išrinktas karaliumi. Lazienki parkas susijungia su Karališkaisiais Rūmais, oranžerijomis, šventyklomis, amfiteatru ir vandens bokštu. Čia atvykę Šopeno muzikos gerbėjai apžiūrės kompozitoriaus garbei pastatytą paminklą ir galės pasiklausyti jo muzikos. Nakvynė viešbutyje Lenkijos –Vokietijos pasienyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į istorinį Saksonijos lopšį – Meiseno miestą, išsidėsčiusį Elbės upės slėnyje. Meisenas garsus savo porcelianu: daugiau nei prieš 300 metų slaptai viduramžių Albrechtsburgo pilyje buvo įsteigta pirmoji Europoje porceliano manufaktūra. Ji egzistuoja iki šiol, o Meiseno porcelianas gaminamas rankomis ir dėl to yra labai vertinamas. Porceliano dirbtuvių lankymas*. Toliau pažintis su Meiseno senamiesčiu: Albrechtsburgo pilies kalnas, katedra, rotušė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Vokietijos –Prancūzijos pasienyje.

3 diena. Pusryčiai. Kelionė į Reimsą – Šampanės provincijos sostinę ir Prancūzijos valdovų karūnacijos miestą. V a. šiame mieste Šv. Remigijus pakrikštijo Chlodvigą ir vėliau visi Prancūzijos karaliai būdavo karūnuojami Reimso katedroje. Reimse buvo karūnuoti 32 Prancūzijos valdovai. Reimse ir jo apylinkėse gaminamas taurusis gėrimas – šampanas, kurio per metus čia pagaminama apie 430 mln. butelių. Esant galimybei, šampano degustavimas*. Išvykstame į Paryžių. Ekskursija autobusu: Bastilijos aikšte su Liepos kolona ir Bastilijos Opera. Kelionė į Le Defance. Pravažiuosime Santarvės aikštę, Eliziejaus laukus, Šarlio de Golio aikštę su žymiąją Triumfo arka. Atvykstame į Le Defance - prancūzišką Ameriką, pribloškiančią savo dangoraižiais iš stiklo ir plieno konstrukcijų. Centre – Naujoji arka „Defanso galva“. Didinga miesto panorama nuo Eifelio bokšto*. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Viešuoju transportu* vykstameį  Paryžiaus Meką - Monmartro rajoną: Šventosios Širdies bažnyčia, Tertre aikštė, Mulen Ružas. Ekskursija po istorinį miesto centrą: Site sala su žymiąja Dievo Motinos katedra, Teisingumo rūmai, Rotušė, Lotynų kvartalas, garsėjantis nepakartojama atmosfera ir Sorbonos universitetu, Panteonas – žymių žmonių amžino poilsio vieta, Liuksemburgo sodai, Ž. Pompidu centras, Tiuleri sodai, Rivoli gatvė. Laisvas laikas, kurio metu siūloma apsilankyti  Invalidų komplekse**, kuriame ilsisi Napoleono palaikai, aplankyti O.Rodeno muziejų** arba išgerti puodelį kavos vienoje iš jaukių Paryžiaus kavinių. Romantiškas plaukimas laivu Senos upe*. Vakare pageidaujantys galės aplankyti Mulen Ružą **. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai.Vykstame į Versalį. Apsilankymas Liudviko XIV karališkoje rezidencijoje*. Rūmuose yra daug prabangių patalpų skirtų karališkosios šeimos atstovams: karalienės ir karaliaus apartamentai, karalių koplyčia, nuostabioji veidrodžių galerija, salonai su garsiausių menininkų dirbiniais. Interjeras puoštas brangiausiais paveikslais, marmurinėmis skulptūromis, dekoruotais baldais, gobelenais.  Šie rūmai įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Rūmų parkas su fontanais ir skulptūromis laikomas prancūziško stiliaus parkų šedevru. Išvykstame į šalies didybė menantį Luaro slėnį. Atvykstame į Šamboro pilį* - patį didžiausią ir gražiausią renesansinio stiliaus architektūros šedevrą. Šamboro pilis yra įsikūrusi gana nuošalioje vietoje, kadaise ji buvo naudota kaip karališkoji medžioklės rezidencija. Ambuaz – ant kalvos įsikūrusi pilis-tvirtovė. Pilies šv.Huberto  koplyčioje yra palaidotas žymusis renesanso laikotarpio genijus Leonardas da Vinčis. Aplankome apačioje pilies įsiskūrusį Ambuaz miestelį.  Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Išvykstame į Luaros slėnį, kur lankysime  Villandry, Šensono  pilis. Renesansinė Villandry* pilaitė garsėja gražiausiais visame slėnyje spalvingais, terasomis bei geometriniais motyvais išsidėsčiusiais  renesansiniais sodais* ir puikia ispaniškų baldų kolekcija. Šenonso pilis* dar vadinama Damų pilimi. Taip jau susiklostė, kad šios pilies valdovės per amžių bėgsmą buvo moterys ir kiekviena savaip paliko savo pėdsakus jos istorijoje. Vykstame link San Malo. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Keliaujame į buvusį korsarų miestą - tvirtovę – Sen Malo. Apžiūrime tvirtovę, pasivaikščiojame ant galingos gynybinės sienos Atlanto pakrantėje, nuo kurios atsiveria įspūdinga vandenyno, salų ir fortų panorama. Vykstame į Kankalį. Tai senas žvejų miestelis, garsėjantis austrių plantacijomis. Čia sužinosime apie austrių auginimą ir jas degustuosime*. Vėliau keliaujame į Sen Mišelio kalną, kur X a. benediktinų ant aukštos uolos įkurtas vienuolynas* yra laikomas vienu iš Vakarų pasaulio architektūros stebuklų, gotikinės architektūros šedevru. Gravitacinė saulės ir mėnulio traukos jėga Sen Mišelio įlankoje sukelia stipriausius Europoje potvynius ir atoslūgius. Nakvynė viešbutyje .

 8 diena. Pusryčiai. Vykstame į Normandiją. Pažintis su Prancūzijos Atlanto pakrantės perlais. Apsilankysime Honflere, XVI – XVII amžiuose garsėjusiame kaip Amerikos užkariautojų ir tyrinėtojų uostas, išsaugojęs senamiestį ir seniausią Prancūzijoje medinę bažnyčią. Važiuosime vienu įspūdingiausių tiltų Prancūzijoje - Pont de Normandie, nuo kurio atsiveria įspūdinga miestelio ir upės panorama. Tai paskutinis tiltas, kuris kerta Senos upę prieš jai įtekant į vandenyną. Vėliau lankomės Etretat – simpatiškame ir ramiame Normandijos pajūrio kurortiniame  miestelyje, apsuptame įspūdingų uolų, kuriame ilsėjosi Gi de Mopasanas ir Morisas Leblanas. Vienas įdomiausių šios vietovės reginių – „Falaise d`Aval“ uola, savo forma primenanti dramblio, įmerkusio straublį į vandenyną, figūrą. Laisvas laikas poilsiui prie vandenyno, kurio metu galėsite papietauti restorane, pasimėgauti nuostabiomis midijomis ir nacionaliniu šio regiono gėrimu sidru. Vakarop išvykstame Belgijos link. Nakvynė viešbutyje prie Lilio.

9 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Antverpeną - didžiausią Flandrijos regiono miestą. Jis yra vienas iš didžiausių uostų pasaulyje. Miestas garsėja kaip pagrindinis deimantų apdirbimo ir pardavimo centras. Gatvėse išvysite ne tik architektūros ir istorijos paminklus, bet ir madingas aprangos parduotuves. Tai įvairiaspalvis miestas, kuris pakerės savo kultūra ir grožiu. Pažintis su miestu: Rubenso namas-muziejus, Dievo motinos katedra, kurioje puikuojasi Rubenso darbai, gražioji Šv. Jokūbo bažnyčia,kurioje palaidotas pats Rubensas, pagrindinė Meir gatvė, XVI a. miesto Rotušė ir daugybė gildijos pastatų, Grote Mark aikštė su Brabo fontanu. Laisvas laikas. Kelionė per Belgiją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje Vokietijos –Lenkijos pasienyje.

10 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 9 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus, (**) pasirenkamos pramogos ir muziejai; visuomeninio transporto bilietai - 165 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda; visuomeninio transporto bilietai į kainą neįskaičiuoti.

Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys200,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)13,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)21,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)34,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)9,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)9,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)7,00 €

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
Keliaujantiems šeštą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems penktą kartą-12%
Keliaujantiems ketvirtą kartą-10%
Keliaujantiems trečią kartą-7%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Atmintinė

Atsisiųsti

IŠVYKIMO INFORMACIJA

Išvykimo vietos. Į kelionę išvykstame iš šių pagrindinių vietų:

 • Vilniaus nuo Geležinio Vilko g. 6A (ERGO stovėjimo aikštelė).
 • Kauno nuo Pilies aikštelės.
 • Alytaus arba Marijampolės – išvykimo miestas priklauso nuo to, kuriame mieste pageidauja įlipti daugiau turistų. Paėmimas iš nurodytų miestų garantuojamas esant ne mažiau kaip 4 turistams. Turistų paėmimas / pervežimas tvirtinamas arba netvirtinamas likus trims dienoms iki išvykimo.

Grįžimas:

 • iš kelionių grįžtama maršrutu Marijampolė arba Alytus - Kaunas - Vilnius. 

Svarbu:

 • Išvykimo miestą būtina pasirinkti kelionės užsakymo metu. Išvykimo miestą galite keisti likus ne mažiau kaip 3 dienoms iki išvykimo.
 • Dažniausiai į kelionę išvykstame šiuo maršrutu: Vilnius – Kaunas – Alytus/Marijampolė. Tačiau išvykimo miestų eiliškumas gali keistis. Tikslų išvykimo laiką ir vietas bei kelionių organizatoriaus atstovo kontaktinę informaciją rasite mūsų interneto svetainėje likus 2-3 dienoms iki kelionės.
 • Išvykimo informaciją gausite SMS žinute Jūsų nurodytu telefono numeriu likus 1 dienai iki kelionės.
 • Į išvykimo vietą prašome atvykti  likus 10-15 min. iki nurodyto išvykimo laiko ir nevėluoti. Kelionių organizatorius neatsako už turistų vėlavimą atvykti į išvykimo vietą ir neįsipareigoja jų laukti.

Pervežimai ir automobilių saugojimo paslaugos. Už papildomą mokestį organizuojame pervežimus iš Klaipėdos, Kryžkalnio, Šiaulių ir Panevėžio. Turistams, kurie į Kauną ar Vilnių savo automobiliu atvyksta iš kitų miestų, rekomenduojame iš anksto savarankiškai užsisakyti automobilio saugojimo paslaugą. Išsamią informaciją apie pervežimų sąlygas ir kainas bei automobilių saugojimo paslaugas rasite interneto svetainėje https://www.guliveriokeliones.lt/isvykimo_laikai_ir_vietos

KELIONĖS DOKUMENTAI

Vykstant į kelionę privaloma turėti Lietuvos Respublikos piliečio PASĄ arba ASMENS TAPATYBĖS KORTELĘ, galiojančius visos kelionės metu. Jei paso ar asmens tapatybės kortelės galiojimo laikas baigiasi kelionės metu, jie laikomi negaliojančiais. Rekomenduojame į kelionę vykti su asmens dokumentu, kuris galioja bent 3 mėnesius po kelionės pabaigos. Rekomenduojame į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Dėl informacijos apie sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarką ne Lietuvos Respublikos piliečiams prašome kreiptis į Migracijos departamentą arba Užsienio reikalų ministeriją.

VAIKŲ IŠVYKIMO Į UŽSIENIO VALSTYBES TVARKA

Į kelionę vykstantiems vaikams, kaip ir suaugusiems, privaloma turėti asmens dokumentą, nurodytą skiltyje "Kelionės dokumentai". Gimimo liudijimas nėra kelionės dokumentas.

Vaikams iki 18 metų, į šią kelionę vykstantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško vieno iš tėvų sutikimo nereikia.

Už vykstančių į keliones vaikų iki 18 metų sveikatą, gyvybę, priežiūrą atsako tėvai, globėjai arba vaiką lydėti įgalioti asmenys.

Informaciją apie nepilnamečių vaikų keliavimą į užsienio valstybes galite pasitikslinti Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje http://keliauk.urm.lt/lt/keliaujantiems/pries-pradedant-kelione/nepilnameciu-vykimas

PINIGAI

Lenkijos valiuta: Lenkijos zlotas (PLN); 1 EUR ~ 4,8 PLN. Prieš kelionę Lenkijos zlotų rekomenduojame įsigyti Lietuvoje. 

Olandijos valiuta: euras (EUR).

Prancūzijos valiuta: euras (EUR).

Vokietijos valiuta: euras (EUR)

MOKAMI OBJEKTAI

Žemiau pateiktos mokamų objektų bilietų kainos gali keistis. Tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo kelionės metu. Perkant GRUPINIUS bilietus į lankomus mokamus objektus, kortele atsiskaityti nėra galimybės. Kai kuriuose miestuose ar objektuose gali būti užsakomi vietiniai gidai (VIETINIŲ GIDŲ PASLAUGOS UŽSIENYJE NE LIETUVIŲ KALBA) ir ausinukai (kaina priklauso nuo grupės dydžio).

Su grupe vykstantis kelionės vadovas ekskursijas veda ir bendrauja lietuvių kalba.

Bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~165 EUR:

Šamboro pilis: ~ 14 EUR

San Mišelio vienuolynas: suaugusiems ~9 EUR, jaunimas iki 26 metų ir vaikai iki 18 m. – nemokamai. Audiogidas - 3 EUR

Šenonso pilis ir sodai: suaugusiems ~13 EUR; vaikams nuo 7 iki 18 metų, studentams ~ 12,00 EUR; vaikams iki 7 metų – nemokamai.

Versalio rūmai: suaugusiems  ~ 22 EUR, ES piliečiams iki 26 m. – 2 EUR (administracinis bilieto pirkimo mokestis).  Užsakoma ir apmokama perkant kelionę

Muzikiniai sodai (bilietas perkamas vietoje): suaugusiems: ~10 EUR; vaikams iki 17 metų ~9 EUR;

Viešojo transporto bilietai Paryžiuje ~ 5 EUR

Vilandry  pilis ir sodai: ~ 9,5 EUR;  Audiogidas - 4 EUR/asm.

Šampano degustavimas Reimse  ~20 EUR (ekskursija ir taurė šampano), vaikams iki 10 m. – nemokamai.

Eifelio bokštas: suaugusiems keliantis liftu iki antro aukšto ~ 18,10 EUR; liftu iki viršutinio aukšto ~ 28,30 EUR; laiptais iki antro aukšto ~ 11,30 EUR; iki antro aukšto lipant laiptais, o iš antro aukšto į trečią keliantis liftu ~ 21,50 EUR.

Jaunimui nuo 12 iki 24 metų keliantis liftu iki antro aukšto ~ 9,00 EUR; liftu iki viršutinio aukšto ~ 14,10 EUR; laiptais iki antro aukšto ~ 5,60 EUR;  iki antro aukšto lipant laiptais, o iš antro aukšto į trečią keliantis liftu ~ 10,70 EUR.

Vaikams nuo 4 iki 11 metų ir neįgaliesiems keliantis liftu iki antro aukšto ~ 4,50 EUR; liftu iki viršutinio aukšto ~ 7,10 EUR; laiptais iki antro aukšto ~ 2,80 EUR;  iki antro aukšto lipant laiptais, o iš antro aukšto į trečią keliantis liftu ~ 5,40 EUR.

Plaukimas Senos upe: suaugusiems  -18 EUR;  vaikams iki 12 metų  - 12 EUR;

Austrių degustacija: ~14 EUR.

Meiseno porceliano manufaktūra: ~12 EUR

Vietinių gidų paslaugos ir audiogidai: ~10 EUR. Vietinių gidų paslaugų kaina priklauso nuo grupės dydžio.

PAPILDOMOS PASIRENKAMOS EKSKURSIJOS IR PRAMOGOS

Invalidų rūmų ansamblis: suaugusiems ~14 EUR, vaikams ir jaunimui iki 18 m – nemokamai; ES piliečiams 18 - 25 m – nemokamai.

Rodeno muziejus: ~ 14 EUR;

Variete Mulen Ruže – nuo 115 EUR

REKOMENDUOJAME TURĖTI

 • maudymosi aprangą, paplūdimio rankšluostį, šlepetes, sulankstomą kilimėlį paplūdimiui, specialius batelius maudynėms, maudymosi kepuraitę (privalima terminiuose baseinuose);
 • pledą, nedidelę pagalvėlę kelionei autobusu;
 • patogią avalynę, patogius drabužius pagal sezoną, galvos apdangalą, akinius nuo saulės, šiltesnių drabužių;
 • nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms; skėtį arba apsiaustą nuo lietaus; apsauginį kremą nuo saulės;
 • higienos priemones, plaukų džiovintuvą, jei kelionės metu jis jums būtinas;
 • medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo.

DRAUDIMAS

Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose, draudimo bendrovių atstovybėse arba pirkdami kelionę mūsų biuruose ar internetu. Mūsų partneris – ADB „Gjensidige“ (www.gjensidige.lt). Užsisakę mūsų siūlomą draudimą būsite apdrausti būtinosios medicinos pagalbos ir repatriacijos išlaidų draudimu (100 000 EUR). Perkant kelionę draudimą įsigijusių turistų draudimo polisą kelionės metu turi kelionės vadovas.

Nuo 2021 m. liepos 27 dienos ADB „Gjensidige“ į kelionių draudimą įtraukė papildomą apsaugą nuo COVID-19, kuri užtikrina galimų medicininių išlaidų atlyginimą.

Susirgus COVID-19, bus apmokamos būtinosios medicinos pagalbos gydymo įstaigoje išlaidos, gydytojo paskirti vaistai, transportavimas iki gydymo įstaigos ir atgal, medicininio repatrijavimo, lydinčio asmens kelionės, be priežiūros likusių nepilnamečių vaikų iki 16 m. parvežimo išlaidos.

Išsamų draudžiamųjų įvykių sąrašą rasite Kelionių draudimo sąlygose Nr. 061, punktuose 44–53.

Atkreipiame dėmesį, kad COVID-19 testo, kai jo rezultatas neigiamas, išlaidos neatlyginamos. Taip pat draudimas neatlygins antigenų testų ir saviizoliacijos išlaidų. 

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti ir Europos sveikatos draudimo kortelę. Ši kortelė leidžia lengviau naudotis valstybinių ligoninių paslaugomis ir užtikrina, kad už medicinos pagalbos paslaugas mokėsite tą pačią kainą kaip ir vietiniai gyventojai. Kortelė neužtikrina nemokamų paslaugų, negalioja sveikatos priežiūros paslaugoms privačiose įstaigose ar repatriacijos išlaidoms dengti, pvz., jei turite grįžti namo greitosios pagalbos oro transportu. Kortelė galioja tik šiose Europos valstybėseAirija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija, Kroatija, Lichtenšteinas, Islandija, Norvegija, Šveicarijos Konfederacija. Kitose šalyse ESDK negalioja. Daugiau informacijos: http://www.vlk.lt/duk/Puslapiai/apieesdk.aspx

Rekomenduojame apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę arba jai nutrūkus dėl nuo keliautojo nepriklausančių aplinkybių. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių keliautojas negali išvykti į kelionę arba turi nutraukti kelionę: paties asmens ar artimo giminaičio mirtis arba netikėta sunki, gyvybei pavojinga liga ar trauma prieš pat kelionę ar kelionės metu; prieš pat kelionę ar kelionės metu prarastas turtas; vykstant į kelionės išvykimo vietą įvykęs eismo įvykis ir kt. Apsidrausti ADB „Gjensidige“ neįvykusios kelionės draudimu galima likus ne trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios. Jei kelionė rezervuota likus trumpesniam kaip 14 kalendorinių dienų laikotarpiui iki kelionės pradžios, tai neįvykusios kelionės draudimo sutartis gali būti pasirašyta per 2 darbo dienas nuo kelionės rezervavimo datos, jei nesutarta kitaip. Laikotarpis iki kelionės pradžios, kai galima sudaryti neįvykusios kelionės draudimo sutartį, negali būti trumpesnis nei 7 dienos.

Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis.
Draudimo taisyklės: https://www.gjensidige.lt/taisykles

AUTOBUSAS

Į keliones vykstame 28-70 vietų turistinės klasės autobusais, kuriuose yra vaizdo ir garso grotuvai, oro vėdinimo sistema, tualetas. Autobusuose neteikiamos WiFi ir telefonų įkrovimo paslaugos, netiekiamas karštas vanduo.

Vieta autobuse
Užsakydami kelionę galite pasirinkti pageidaujamą sėdėjimo vietą autobuse pagal pateiktą standartinį autobuso planą. Jei į kelionę vykstate vienas, sėdėjimo vieta Jums parenkama automatiškai. Plane vietos žymimos skaičiais ir raidėmis: skaičius nurodo sėdynių eilės numerį, o raidė – konkrečią vietą toje eilėje (A, B – vairuotojo pusėje; C, D – kelionės vadovo pusėje). Visuose autobusuose vietos sunumeruotos skirtingai, tad likus 1 dienai iki išvykimo į kelionę gausite SMS žinutę, kurioje bus nurodytas Jūsų pasirinktos vietos numeris konkrečiame autobuse (pvz., 5A vieta gali būti 17 vieta). Jei į kelionę vyksta autobusas, kurio sėdynių planas nestandartinis, kelionių organizatorius gali pakeisti Jūsų pasirinktą vietą.

Papildomą vietą autobuse galite užsakyti už papildomą mokestį (kainos teiraukitės užsakydami kelionę). Papildomai parduodamų vietų skaičius ribotas.

Taisyklės keliaujantiems autobusu:

 • Pagal galiojančias ES taisykles autobusuose, kuriuose įrengti saugos diržai, keleiviai privalo važiuoti juos prisisegę. Autobusui judant griežtai draudžiama vaikščioti ir stovėti autobuso salone.
 • Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse prašome naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota.
 • Autobuso salone keliose vietose prie lango yra įrengti avariniai plaktukai, skirti avariniam stiklo išdaužimui. Kelionės metu, išskyrus avarijos atvejus, griežtai draudžiama juos liesti.
 • Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris asmeniui neviršytų 25 kg. Bagažas kelionės metu laikomas autobuso bagažinėje. Su savimi į autobuso saloną pasiimkite tik būtiniausius daiktus.
 • Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

KELIONĖS EIGA

Į kelionę iš pagrindinių išvykimo vietų (Vilniaus, Kauno) išvykstame anksti ryte, dažniausiai tarp 3:00 ir 06:00. Į viešbučius nakvynei atvykstame 20:00-00:00. Rytais iš viešbučių išvykstame 07:00-09:00 (po pusryčių). Kelionės programoje nurodytas planuojamas grįžimo iš kelionės laikas: „vakare“ – 18:00-22:00; „vėlai vakare“ – 22:00-00:00; „naktį“ – 00:00-04:00. Atvykimo į viešbučius ir grįžimo iš kelionės laikas gali keistis dėl įvairių priežasčių (transporto kamščių, kelių remonto darbų, meteorologinių sąlygų), kurių neįmanoma numatyti iš anksto.

Kelionės metu kas 2,5-3,5 val. numatyti trumpi sustojimai poilsiui (~20 min).  Visos kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto.

APGYVENDINIMAS

Kelionių autobusu metu būsite apgyvendinti turistinės klasės viešbučiuose, pensionuose, svečių namuose. Kambariai – vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai su pristatomomis lovomis, triviečiai. Kai kuriuose viešbučiuose patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti bendri 2-3 kambariams arba koridoriuje. Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. Viešbučio administracija savo nuožiūra apgyvendina grupę laisvuose užsakyto tipo kambariuose. Prašymai gyventi konkrečiame aukšte, gretimuose kambariuose neįpareigoja kelionių organizatoriaus ir viešbučio, ir yra tenkinami tik esant galimybei. Jei dėl viešbučio lokacijos autobusas negali privažiuoti prie pat viešbučio, gali tekti kelis šimtus metrų iki viešbučio eiti pėsčiomis. Viešbučių, kuriuose būsite apgyvendinti kelionės metu, pavadinimus galite sužinoti iš kelionių pardavimo agento ne anksčiau nei likus 3 dienoms iki išvykimo.

Dviviečiai kambariai
Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Ne visi viešbučiai yra įrengę triviečius kambarius, todėl užsakius vietą trečiam asmeniui, dviviečiame kambaryje gali būti pastatoma papildoma lova, sofa, sulankstoma lova arba sulankstomas fotelis.

Jei į kelionę vykstate vienas
Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą priemoką. Jei kelionę užsakote likus daugiau nei 7 dienoms iki išvykimo ir nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais. Jei kelionę užsakote likus mažiau nei 7 dienoms iki išvykimo, kelionių organizatorius neįsipareigoja Jus apgyvendinti viename kambaryje su kitais turistais – šiuo atveju turėsite mokėti vienviečio kambario priemoką.

PRETENZIJOS

Jeigu kelionės metu iškilo nepasitenkinimas dėl kelionės sutartyje nurodytų paslaugų nevykdymo ar netinkamo jų vykdymo, pretenzijos turi būti pateikiamos kelionės vadovui arba atstovui kelionės metu, nes vietoje galima greičiausiai išspręsti ir pašalinti iškilusius nesklandumus. Nepavykus išspręsti žodinių pretenzijų, jos turi būti pateikiamos vietoje raštu. Nepavykus išspręsti nesklandumų kelionės metu, pretenzijas galima pareikšti kelionių organizatoriui raštu per 15 darbo dienų nuo kelionės pabaigos. Kelionių organizatorius į pretenzijas privalo atsakyti raštu per 15 darbo dienų nuo pretenzijų gavimo dienos. Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės dėl sutarties nevykdymo, kilusių dėl force majeure aplinkybių, kurių nebuvo galima išvengti kelionės metu. Ginčai sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti – Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Palikti daiktai
Jei viešbutyje ar autobuse palikote asmeninius daiktus, prašome pranešti kuo skubiau (kelionės metu arba iškart po kelionės). Kelionių organizatorius neprisiima atsakomybės už paliktus daiktus ir negarantuoja, kad daiktai bus surasti.

LINKIME GERAI PASIRUOŠTI KELIONEI!

Jei ruošiantis kelionei kiltų daugiau klausimų, kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus mūsų interneto svetainėje: https://www.guliveriokeliones.lt/duk

Į Jums iškilusius klausimus taip pat visada atsakys Jūsų kelionių agentas. O kai grįšite iš kelionės, labai lauksime Jūsų įspūdžių, kuriuos visada galite parašyti čia: https://www.guliveriokeliones.lt/atsiliepimas

Geros kelionės!

4.9/5.0
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Julija

Kelionė buvo nepakartojama! Prancūziją įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio, tai šalis į kurią norisi sugrįžti. Didelis ačiū tariu gidei Ritai, kuri puikiai papasakojo apie šalį, su kuria buvo labai malonu bendrauti ir kuri visos kelionės metu skleidė pozityvią nuotaiką. Ačiū ir vairuotojams už saugią kelionę, už paslaugumą. Ačiū Guliverio kelionėms už dar vieną nepakartojamą kelionę! Visiems rekomenduoju tiek šią kelionę, tiek pačią kelionių agentūrą.

Ramutė

Kelionė visam mūsų kolektyvui labai patiko. Labai gerai parinkta programa, lankomi objektai puikūs, nuotaikingos degustacijos nepakartojamos. Labai dėkojame Gidei Ritai už išsamią ir įdomią informaciją apie lankomas šalis, šypseną, gerą nuotaiką ir kantrybę. Vairuotojams Sauliui ir Vidui labai dėkojame už saugią kelionę, profesionalumą, ypatingą paslaugumą ir gerą nuotaiką. Viešbučiai atitiko kainos ir kokybės santykį. Tuo pačiu labai dėkojame kelionių organizatoriaus "Guliverio kelionės" vadovui gerb. Algiui ir gerb. Astai ir visam kolektyvui už nuostabią kelionę. Kaip visada - 10 balų.

Aušra

Kelionė vyko sklandžiai - organizatorių komanda profesionali, patyrusi. Vadovė Rita pasidalino apie lankomas šalis gausiomis savo istorinėmis žiniomis, daug suteikė kitos svarbios informacijos apie tradicijas, vietos gyventojų įpročius.Autobusas patogus, vairuotojai profesionalūs, viešbučiai tvarkingi - komforto juose pakako, strategiškai parinkti gerose vietose.kelionės metu pakako sanitarinių sustojimų. Kelionės įspūdžiai puikūs, pranoko mano lūkesčius.Galybė gražių vaizdų, įdomios degustacijos, pakako laisvo laiko. Keliautojų grupę gera nuotaika lydėjo visos kelionės metu.

Roma ir Faustas

Nuostabi ir turininga kelionė, gera kompanija. Super, norėčiau dar karta su visais keliauti. Dėkojame vadovei Ritai už žinias ir šypsena. Tai pat labai dėkojame vairuotojams už saugia kelionę, už gera nuotaika,paslauguma

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai