Reikalinga pagalba?

Panemunės pilys - Lietuvos Venecija 2 d.

Organizuojama grupėms pageidaujant.

Panemunės pilys - Lietuvos Venecija 2 d.

Atsisiųsti kelionės programą

1 diena. Pro Nevėžio ir Nemuno santakoje  iškilusį Raudondvarį sukame Jurbarko plentu Vilkijos link.  Lietuviškieji Tatrai -“kalnų miestelis” Vilkija garsėjo kaip bene pirmoji Lietuvos muitinė prie Nemuno. Kiek tolėliau Nemuno - Dubysos santakoje Seredžius, besipuikuojantis Palemono piliakalniu,  Belvederio pilis, Vėliuona, kurioje trumpam stabtelim prie Gedimino kapo. Neilgai trukus - Raudonės pilis, Panemunės pilis bei Skirsnemunė ir Mituvos – Nemuno  santakoje jau  1611m. miesto teises gavęs Jurbarkas. Sustojame papietauti ir pailsėti. Po pietų per Smalininkus, keliaujame senuoju plentu Šilutės link. Pravažiuosime gamtos stebuklą - ąžuolų alėją. Abiejose kelio pusėse augantys medžiai galiūnai savo šakas supynė viršum kelio, tad beveik kilometrą važiuojame tarsi tuneliu. Ir štai mes jau Šilutės rajone - savitame krašte, išsaugojusiame Didžiosios ir Mažosios Lietuvos etninių regionų kultūrą. Aplankysime legendomis apipintą Rambyno kalną, Vydūno ir M. Jankaus kapus, muziejų Bitėnuose, Šilutės evangelikų – liuteronų bažnyčią. Vykstame  į Rusnę, vienintelį Lietuvos miestelį saloje, įsikūrusi Nemuno deltoje tarp Skirvytės ir Atmatos upių, esant galimybei aplankome etnografinę žvejo sodybą. Nakvynė.

2 diena. Vykstame į Ventės ragą - tikrą rojaus kampelį gamtos mylėtojams. Tai labiausiai į vakarus nutolęs Šilutės raj. taškas. Aplankome paukščių žiedavimo stotį, apžiūrime ornitologijos muziejų, kopiame geležiniais laiptais, išdailintais ketaus ornamentais, į jau šimtą metų veikiantį švyturį. Toliau keliaujame į Mingės (Minijos) kaimą, kuris dėl savo unikalaus gamtovaizdžio dar vadinamas „Lietuviškąja Venecija“. Pasiplaukiojimas laiveliu Nemuno delta ir Kuršių mariomis, kurio metu pageidaujantys galės užsisakyti žuvienės. Laisvas laikas. Kelionę užbaigiame  Švėkšnoje – Šilutės rajono miestelyje, kuriame aplankome gotikinio stiliaus raudonų plytų bažnyčią, tai pat senąjį Švėkšnos dvaro sodybos kompleksą, turintį architektūrinę, istorinę, urbanistinę, kraštovaizdinę vertę ir yra vienas iš gražiausių ir geriausiai tvarkomų Žemaitijos parkų. Kelionė namo.

Pasirinktinai galima lankyti:

  • Pakilimas į Raudonės pilies bokštą – 1,00 EUR/asm;
  • Panemunės pilis –2 EUR/asm., lengvatinis 1 EUR/asm, gido paslauga ~10-15 EUR/grupei (priklausomai nuo dydžio);
  • Teatralizuota ekskursija po Raudondvario pilies parką– 3 EUR/asm, ekskursija su kava/arba ir pyragėliu - 8 EUR/asm.
  • Degustacija “Medaus slėnyje” – 4 EUR/asm.;
  • Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčia – auka.
  • Ornitologinės stoties paukščių migracijos ekspozicija – suaugusiems 3 EUR/asm.; moksleiviams 2 EUR/asm. Ekskursija su gidu ~10 EUR/grupei.
  • Pasiplaukiojimas laivu po Kuršių marias – kaina tikslinama, užsisakius kelionę; žuvienė laive ~3 EUR/asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė patogiu, turistinės klasės autobusu; kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

bilietai į mokamus objektus, laivas po Kuršių marias, žuvienė; nakvynė (derinama kelionės užsakymo metu).

Pastabos

Lankomų objektų tvarka kelionės metu gali keistis! Kelionę užsakant grupei, kainą tikslinkite mūsų biuruose; kelionės kaina priklauso nuo keliaujančių asmenų skaičiaus ir išvykimo miesto.

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui-80%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui-65%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui-50%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui-35%
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui-25%
4 asmenų grupei - 4-ajam asmeniui-10%
Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems trečią kartą-10%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Užsakant kelionę, taikoma viena iš nuolaidų – išankstinio pirkimo, specialaus pasiūlymo, fortūnos, paskutinės minutės, lojalaus kliento, studento, senjoro, grupinė, akcijos nuolaida. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Užpildykite kelionės pasiūlymo formą

Jeigu norėtumėt, kad kelionę organizuotume Jūsų kolektyvui, užpildykite šią formą ir mes netrukus atsiųsime preliminarų kainos pasiūlymą Jūsų nurodytu el. paštu.

Pasirinkite išvykimo miestą

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai