Reikalinga pagalba?

Norvegija - Švedija - Danija

Organizuojama grupėms pageidaujant.
* Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 15% !

Norvegija - Švedija - Danija

1 diena Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė į Rygą. Pakeliui aplankome baroko šedevrą – Rundalės rūmų ansamblį*, kuris Latvijoje dar vadinamas „mažuoju Versaliu“. Atvykstame į Rygos uostą. Vakare keltu išplaukiame į Stokholmą. Kelte galima apsipirkti bemuitės zonos prekių parduotuvėje, smagiai leisti laiką baruose, kavinėse ir, žinoma, grožėtis nepakartojamais Baltijos jūros ir jos salų vaizdais. Nakvynė kelte.

2 diena Ryte atplaukiame į Stokholmą. Vykstame į Drottningholmo rūmus* – buvusią karališkąją vasaros rezidenciją, o šiandien Karališkosios šeimos namus. Pažintis su rūmų ir parko ansambliu. Išvykstame link Norvegijos. Vakare atvykstame į Norvegijos sostinę – Oslą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Oslą: Akershus tvirtovė ir krantinė, Rotušė*, Karalių rūmai ir parkas, Universitetas, nacionalinis teatras, Parlamento rūmai, Katedra. Laisvas laikas Karlo Johano pėsčiųjų gatvėje. Garsusis Vigelando skulptūrų parkas. Vykstame į Bygdoi pusiasalį, kur aplankomi Vikingų laivų* ir/arba Norvegų kultūros istorijos* muziejai. Vykstame link Andalsnes. Kelionė vaizdinga Mjosos ežero pakrante, prie kurios prigludęs 1994 metų žiemos olimpinių žaidynių centras Lilehameris. Toliau keliaujame vaizdingais Gudbrandsdalio ir Romsdalio slėniais, išraižytais daugybės sraunių upių ir šniokščiančių krioklių.  Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Išvykimas į Trolandiją – paslaptingąjį trolių kraštą. Trolių namai  Trolstigenas. Kylame garsiuoju Trolių keliu - serpantinu, apsuptu milžiniškų kalnų. Nepakartojamo grožio Stigfossen krioklys, krentantis iš 320 m aukščio. Nusileidus – keltas* per Nurdalio fiordą iš Linge į Eidsdal. Vaizdingu Erelių keliu keliaujame link paties gražiausio Norvegijoje Gairangerio fiordo. Sustojame pasigrožėti fiordu. Vykstame prie įžymiojo Briksdalo ledyno*. Pasivaikščiojimas pėsčiomis šioje nepaprasto grožio kalnų vietovėje: kalnų upeliai,  kriokliai, snieguotos viršūnės ir, žinoma, ledynas. Vykstame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Nepakartojamas plaukimas laivu* vienu gražiausių ir giliausių Norvegijoje Sognės fiordu. Vykstame į Bergeną. Pakeliui sustosime prie vieno iš plačiausių Norvegijoje krioklio. Po pietų atvykstame į Bergeną.  Pažintis su Edvardo Grygo gimtine, miestu išsidėsčiusiu tarp septynių kalvų, kuris dar vadinamas „vartais į fiordų karalystę“. Viduramžių pirklių kvartalas – Brygenas, Rozenkrantz bokštas. Pageidaujantiems – pasikėlimas funikulieriumi*  į Floeno kalną, nuo kurio atsiveria nuostabi miesto panorama. Nakvynė viešbutyje.

 6 diena Pusryčiai. Apsilankymas Edvardo Grygo muziejuje* arba žuvų turguje. Išvykstame Švedijos link. Keltu* keliamės per Hardangerio fiordo atšaką. Tęsiame kelionę panoraminiu keliu, besigrožėdami unikaliu ir nuolat besikeičiančiu Norvegijos kraštovaizdžiu. Pakeliui sustojame prie aukščiausio Norvegijoje Voringo krioklio. Nakvynė viešbutyje Švedijoje.

7 diena Pusryčiai. Garsiuoju Oresundo tiltu*, kuris sujungė Švediją ir Daniją arba keltu* iš Helsinborgo į Helsingorą, vykstame į Kopenhagą. Ekskursijos po Danijos sostinę metu pamatysime Karalių rūmus, Gefiono fontaną, Kristiansborgo rūmus, Rotušę, miesto simbolį – „Undinėlės“ skulptūrą.Vykstame į Ystadą. Vakare keltu* išplaukiame į Lenkiją. Nakvynė kelte.

8 diena Ryte atplaukime į Swinoujscie. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė patogiu autobusu; 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; 1 nakvynė keturvietėse kelto kajutėse Ryga - Stokholmas; sėdima vieta kelte Ystadas – Swinoujscie; ekskursinė programa; kelionės vadovo paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

: (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 150 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda

Kelionės priemokos

Balta patalynė, rankšluosčiai nakvynei Norvegijoje ir Švedijoje55,00 €
Dveji pusryčiai kelte (12-17 m. vaikui)13,00 €
Dveji pusryčiai kelte (6-11 m. vaikui)9,00 €
Dveji pusryčiai kelte (suaugusiam)21,00 €
Dvi vakarienės kelte (12-17 m. vaikui)31,00 €
Dvi vakarienės kelte (6-11 m. vaikui)21,00 €
Dvi vakarienės kelte (suaugusiam)58,00 €
Dvivietė kajutė kelte (asmeniui)89,00 €
Dvivietis kambarys (asmeniui)149,00 €
Trivietė kajutė kelte (asmeniui)49,00 €
Trivietis kambarys (asmeniui)109,00 €

Medicininių išlaidų draudimas

Medicininių išlaidų draudimas senjorams (66-75 m.)14,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiems (25-65 m.)5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikams ir jaunimui (3-24 m.)5,00 €

Nuolaidos

10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui-99%
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui-80%
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui-65%
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui-50%
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui-35%
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui-25%
4 asmenų grupei - 4-ajam asmeniui-10%
Keliaujantiems ketvirtą ir daugiau kartų-15%
Keliaujantiems trečią kartą-10%
Keliaujantiems antrą kartą-5%
Senjorams (nuo 65 m.)-10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams-5%
Jaunavedžiams-10%

Nuolaidos nesumuojamos, keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms.

Atmintinė

IŠVYKIMAS: Iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio arba Šiaulių, Klaipėdos*, Kryžkalnio*, Alytaus* arba Marijampolės*. Į kelionę iš Vilniaus ir iš Kauno išvykstama anksti ryte, tarp 3:00 ir 6:00 val., iš Klaipėdos*, Alytaus*, Marijampolės*, Kryžkalnio* – 2–3 val. anksčiau. Informaciją apie tikslų išvykimo į kelionę laiką ir vietą, kelionių organizatoriaus atstovo kontaktinę informaciją (telefono numerį ir elektroninio pašto adresą), kurie turistui padėtų susisiekti su kelionių organizatoriumi nenumatytais atvejais, 2–3 dienos prieš kelionę galite rasti mūsų interneto svetainėje (žr. „Išvykimo laikai“) arba sužinoti agentūroje, kurioje užsisakėte kelionę. Į išvykimo vietą prašome atvykti ne vėliau kaip 10 min. iki išvykimo ir nevėluoti. Jeigu turistas neatvyksta nustatytu laiku, už pasekmes atsako jis pats.

* Yra papildomų sąlygų – pervežimų paslaugos teikiamos už papildomą mokestį. Išsamią informaciją apie pervežimų sąlygas ir kainas rasite interneto svetainėje www.guliveriokeliones.lt

AUTOBUSAS: Patogus turistinės klasės autobusas, kuriame yra WC, karšto vandens aparatas, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema. Autobusui judant, keleivių saugumo labui, griežtai draudžiama vaikščioti ar stovėti autobuso salone. Autobuse griežtai draudžiama rūkyti ir gerti stiprius alkoholinius gėrimus. Tualetu autobuse galima naudotis tik ekstra atveju, nes tualeto talpa yra ribota, taigi – būkite supratingi!
Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris vienam asmeniui neviršytų 25 kg. Daiktus pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o su savimi pasiimsite tik pačius būtiniausius reikmenis.

Autobusuose, kuriuose įrengtas karšto vandens aparatas, karštas vanduo tiekiamas tik autobusui sustojus! Karšto vandens kiekis ribotas. 

Nepalikite be priežiūros vertingų daiktų autobuse. Turto vagystės ar sunaikinimo dėl nusikalstamos trečiųjų asmenų veiklos atveju nei kelionės organizatorius, nei transporto paslaugų teikėjas atsakomybės neprisiima.

KELIONĖS EIGA:

Keliaujant autobusu kas 2,5–3,5 val. numatyti ~ 20 min. trukmės sustojimai. Pietų metu stojama 45 min.–1 val. poilsiui.

Keltas iš Rygos išplaukia 17:30 val., atplaukia į Stokholmą 10:30 val.

Keltas iš Ystado išplaukia 22:30 val., atplaukia į Swinoujscie 06:15 val.

Laikai nurodyti vietiniai. Keltų kompanijoms keičiant plaukimo laikus, gali keisti išvykimo ir atvykimo laikai.

* Kelte galima užsisakyti maitinimą kelte Ryga – Stokholmas – pusryčius ir vakarienes (už papildomą mokestį).

Keliaujant autobusu, į viešbučius nakvynei atvykstama tarp 20:00 ir 24:00 val. Rytais iš viešbučių išvykstama 7:00–9:00 val. (po pusryčių); jei pusryčiai programoje nenumatyti, galimas ankstesnis išvykimas.

APGYVENDINIMAS:

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo įstaigų klasifikavimo sistemos, todėl, priklausomai nuo šalies, yra taikomi skirtingi vienodų kategorijų viešbučių standartai.

„Turistinė klasė“ – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, jaunimo nakvynės namai arba pensionai, kurių patogumai (tualetas, dušas) gali būti kambaryje arba bendri teritorijoje.

Kelionės metu plaukiančiame kelte Ryga - Stokholmas yra švediško stalo restoranas, a la carte restoranai, kavinės, barai, diskoteka, parduotuvės, sauna (už papildomą mokestį), konferencijų centras, vaikų žaidimų kambarys. Kelto kajutės yra kelių kategorijų.

B kategorijos kajutė be lango ( 4-6 arba 5,8-9 deniai, priklausomai nuo kelto) – skirtos 2-4 asmenims. Kajutėje yra dvi apatinės ir dvi viršutinės miegamosios vietos, WC/dušas.

C kategorijos kajutė be lango ( 2 žemutinis denis) – skirtos 1-4 asmenims. Kajutėje yra dvi apatinės ir dvi viršutinės miegamosios vietos, WC/dušas.

Kelionės metu plaukiančiame kelte Ystad - Swinoujscie yra restoranai, kavinės, barai, diskoteka, parduotuvės, konferencijų centras, vaikų žaidimų kambarys. Kelto kajutės yra kelių kategorijų.

B kategorijos kajutė be lango – skirtos 2-4 asmenims. Kajutėje yra dvi apatinės ir dvi viršutinės miegamosios vietos, WC/dušas.

Apgyvendinimas viešbučiuose, svečių namuose, jaunimo nakvynės namuose arba pensionuose – dviviečiai, dviviečiai kambariai su dviejų aukštų lovomis, keturviečiai kambariai su dviejų aukštų lovomis, patogumai skirti vienam kambariui arba skirti keliems kambariams.

KELIONĖS DOKUMENTAI:
* Vykstant į Europos Sąjungai ir Šengeno erdvei priklausančias valstybes, reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys visos kelionės metu.

Sienų kirtimo ir pasų kontrolės tvarka Šengeno erdvei nepriklausančių valstybių piliečiams (ne Lietuvos piliečiams) yra kitokia. Daugiau informacijos rasite: http://keliauk.urm.lt/index.php/titulinis/isvykstantiems

Rekomenduojama į kelionę pasiimti ir asmens dokumento kopiją.

Nepilnamečiams iki 18 metų, keliaujantiems be tėvų ar su vaiką lydėti įgaliotais asmenimis, raštiško tėvų sutikimo nereikia, jeigu vaikas vyksta į Šengeno erdvei priklausančią valstybę. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo jis išvyksta, pavarde, būtina turėti vaiko gimimo liudijimą.

* Vykstantiems į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Tokį draudimą galite įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. Mūsų partneris – „Gjensidige Baltic“ (www.gjensidige.lt).

* Vykstant į Europos Sąjungos šalis bei į Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną, galioja Europos sveikatos draudimo kortelė, tačiau ji nepadengia pargabenimo į Lietuvą išlaidų.

* Rekomenduojama apsidrausti neįvykusios kelionės draudimu, kuris padės išvengti nuostolių, susijusių su keliautojo negalėjimu išvykti į kelionę. Neįvykusios kelionės draudimas apima pagrindines rizikas, dėl kurių gali neįvykti kelionė: paties asmens ar artimų šeimos narių liga ar mirtis, prieš pat kelionę prarastas turtas.

* Įsigydami kelionės draudimą kelionių agentūrose ar draudimo kompanijose prašykite, kad darbuotojai supažindintų su draudimo taisyklėmis bei įteiktų atmintinę apdraustajam ir nurodytų kontaktinį telefono numerį, kuriuo reikėtų kreiptis nelaimės atveju norint užregistruoti draudiminį įvykį.

KELIONĖS Į NORVEGIJĄ - ŠVEDIJĄ - DANIJĄ METU REKOMENDUOJAME TURĖTI:

* Turistai privalo turėti patogią avalynę, skraistę nuo lietaus, maudymosi kostiumėlius, rankšluosčius, baltą patalynę;

* pledą, nedidelę pagalvėlę (poilsiui autobuse);
* patogią avalynę (ekskursinės kelionės dalies metu reikės nemažai vaikščioti); kelionei autobusu rekomenduojame turėti šlepetes;
* patogius drabužius, galvos apdangalą, šiltų drabužių – striukę (šaliką, pirštines), skraistę nuo lietaus (turėti papildomai rūbų, batus persirengti sušlapus);
* higienos priemones: vonios rankšluosčius, dantų pastą ir šepetėlį, muilą, šampūną, tualetinio popieriaus, drėgnų servetėlių, kt.;
* nedidelę kuprinę išvykoms ir ekskursijoms;
* medikamentų, kuriuos pastoviai vartojate (kelionės metu ligos gali paūmėti); vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų; pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo; apsauginį kremą nuo saulės;
* balta patalynė, rankšluostis, maudymosi kostiumėlis, paplūdimio rankšluostis. Miegmaišiais naudotis neleidžiama;
* pižama, chalatas ir šlepetės (gyvenant 4-iečiuose kambariuose ir kelto kajutėse).
* siūlų, adatą, žirkles;
* plaukų džiovintuvą (jei kelionės metu jis jums būtinas);
* puodelį ir šaukštelį, cukraus, arbatos, kavos, popierinių servetėlių (autobuse yra karšto vandens aparatas);
* maisto kelionei (fasuotų sriubos ruošinių, džiovintų vaisių, rūkytų, vytintų ir vakuuminiu būdu įpakuotų mėsos bei sūrio gaminių, konservų, duonos);
* mineralinio vandens ir vaisvandenių kelionės pradžiai.
* Skandinavijoje brangus alkoholis. Žmogui leidžiama įsivežti 0,5 l stipraus alkoholio, 0,7 l vyno ir keletą butelių alaus.

PINIGAI:
*  Turėti kiekvienos šalies smulkių pinigų (gėrimams, tualetui ir kt.).
Eurai (EUR) – jais galėsite atsiskaityti arba pasikeisti į reikiamą valiutą visos kelionės metu. Turėkite eurų mažesnės vertės banknotais.

Latvija (EUR): valiuta – euras. Šalyje pietūs ~ 10-20 EUR; kava, arbata ~ 3 - 4 EUR; alus , vynas ~ 5-6 EUR.

Švedija (SEK): valiuta – Švedijos krona 1 EUR ~ 9.50 SEK. Šalyje pietūs ~ 180 – 280 SEK; kava, arbata ~ 40 – 50 SEK; alus, vynas ~ 70 – 90 SEK. Švedijos kronų patariame nusipirkti Lietuvoje.

Norvegija (NOK): valiuta – Norvegijos krona 1 EUR ~ 9.33 NOK. Šalyje pietūs ~ 300 – 350 NOK; kava, arbata ~ 40 – 50  NOK; alus vynas ~ 70 – 90 NOK. Norvegijos kronų patariame nusipirkti Lietuvoje.

Danija (DKK): valiuta – Danijos krona 1 EUR ~ 7.58 DKK. Šalyje pietūs ~ 100 – 250 DKK; kava, arbata ~ 35 – 50  DKK; alus, vynas ~ 45 – 80 DKK.
Mokamiems objektams reikia turėti apie 30 EUR, 270 SEK, 1025 NOK (apie 198 EUR).

Mokamų objektų bilietų kainos gali keistis: nurodytos kainos suaugusiems; vaikams ir senjorams taikomos nuolaidos; tikslių mokamų objektų kainų teiraukitės kelionės vadovo.

Rundalės rūmų ansamblis ~ ~ 4 EUR, studentams ~ 3 EUR, mokiniams ~ 2,3 EUR, vaikams iki 7 m – nemokamai; Rūmų sodas – nemokamai ( nuo lapkričio iki balandžio mėn) ~ 1,5-3 EUR ( nuo gegužės iki spalio mėn); vietinio gido paslaugos ~ 1-2 EUR/asm.

Drotningholmo rūmai ~ 100 SEK, studentams ~ 50 SEK, vaikai iki 17 m – nemokamai.

Rotušė Osle ~ 100 NOK, vaikams 6-15 m ~ 70 NOK.

Vikingų laivų muziejus ~ 60 NOK, vaikams 6-16 m ~ 30 NOK, vaikai iki 6 m – nemokamai.

Norvegų kultūros istorijos muziejus ~ 110 NOK, vaikai 6-16 m ~ 30 NOK, vaikams iki 6 m – nemokamai.

Keltas Linge – Eidsdal ~ 50 NOK, vaikams 6-16 m, senjorai ~ 25 NOK.

Briksdalio ledynas ~ 170 NOK.

Plaukimas Sognės fiordu ~ 310 NOK, vaikams 6-16 m ~ 180 NOK.

Pasikėlimas funikulieriumi į Floeno kalną ~ 85 NOK, vaikams 4-15 m ~ 43 NOK.

Edvardo Grygo muziejus ~ 90 NOK, vaikams iki 16 m ~ nemokamai.

Keltas per Handargerio atšaką ~ 50 NOK.

Oresundo tiltas ~ 20 EUR arba keltas Helsinborgas – Helsingoras ~ 170 SEK.                                                         

* Asmeninėms išlaidoms pinigų pasiimkite pagal savo poreikius.
* Daugelyje lankomų šalių galima išsigryninti pinigus bankomatuose ir atsiskaityti tarptautinėmis kreditinėmis kortelėmis (Visa, Master Card, Euro Card, American Express). Lenkijoje geriau turėti grynųjų pinigų.

KITA INFORMACIJA:

Rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju dėl profilaktikos priemonių, kelionės metu padėsiančių išvengti virškinamojo trakto negalavimų, susijusių su pasikeitusiu maistu ar mitybos įpročiais.

Vykstant į Europos šalis skiepai  nėra privalomi. Skiepais pasirūpinti ir už juos susimokėti turi pats turistas. Išsamesnės informacijos teiraukitės paskambinę į Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir AIDS centrą, tel. (8 5) 2159273 arba interneto svetainėje www.ulac.lt.

Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Rekomenduojame nelaikyti visos pinigų sumos vienoje vietoje.
Patartina nesivežti trapių ir dūžtančių daiktų.

Linkime gerai pasiruošti kelionei į Norvegiją - Švediją - Daniją!

Šiuo metu šiai kelionei atsiliepimų nėra.

RAŠYTI ATSILIEPIMĄ

Jūsų užklausa

Dažniausiai užduodami klausimai