Reikalinga pagalba?

Špindleruv Mlyn

TRASŲ ŽEMĖLAPIS RODYTI ŽEMĖLAPYJE Kelionės į Špindleruv Mlyn kurortą

Špindleruv Mlyn kurortas įsikūręs vaizdingame Krkonošės kalnų slėnyje, netoli Čekijos sienos su Lenkija, apie 150 km nutolęs nuo Prahos. Kurortas garsėja ne tik slidinėjimo trasų skaičiumi ir ilgiu, puikia jų priežiūra , dideliu keltuvų skaičiumi, bet ir įvairiomis žiemos pramogomis. Špindleruv Mlyn nenusileidžia populiariausiems Europos kalnų kurortams.  
Kalnų slidinėjimo trasos: Špindleruv Mlyn slidinėjimo regione yra du pagrindiniai centrai: Medvedino (1235 m) ir Svaty Petr. Keltuvais iš čia galima pakilti iki Plan kalno, esančio 1196 m aukštyje. Iš Medvedino trasų galima patekti į Horny Misečky trasas, kurios puikiai tinka šeimoms su vaikais. Bendras trasų ilgis apie 25 km. Slidinėjimo aukščių skirtumas 710 – 1310 m. Čia rasite tris sudėtingas (juodas) trasas, vingiuojančias nuo Šv. Petro (ilgis 1,5 km) ir Medvedino (ilgis – 2,1 km) viršukalnių, aštuonias vidutinio sudėtingumo, kurių kiekvienos ilgis nuo 2 iki 4 km ir šešias lengvas trasas, skirtas pradedantiesiems. Trasas aptarnauja 16 keltuvų, kurių kėlimo pajėgumas – iki 19500 slidininkų per valandą. Eilių prie keltuvų šiame slidinėjimo regione beveik nebūna. Špindleruv Mlyne veikia dirbtinio sniego sistema, kuri 85 % trasų „papildo“ dirbtiniu sniegu, todėl, netgi esant blogesnėms oro salygoms, įmanoma slidinėti juodomis ir raudonomis trasomis. Dalis trasų sutemus apšviečiamos, todėl slidinėti galima kone 20 valandų per parą. 
Kitos aktyvaus sporto galimybės ir pramogos: Špindleruv Mlyn kurorte įrengta nemažai ilgų ir įspūdingų trasų, kuriomis galima šliuožti lygumų slidėmis. Jų ilgis apie 80 km. Keliaujant nuo vienos keteros prie kitos galima grožėtis įspūdinga apylinkių gamta. Kad neišklystumėt iš kelio, trasos pažymėtos specialiais kuoliukais. Daug džiaugsmo ir smagumo suteikia speciali trasa, kuria galima leistis pripučiamomis padangomis. Viena labiausiai turistų mėgiamų žiemos pramogų Krkonošėje - pasivažinėjimas arkliais kinkytomis rogutėmis po apylinkes. Kiekvieną savaitę kurorte vyksta įvairių žiemos sporto šakų varžybos, kuriose galima laimėti prizų. Apie tokius renginius informacija skelbiama visuose viešbučiuose ir pensionuose.  Vakarais pasilinksminti ir smagiai praleisti laiką kviečia diskotekos, jaukūs kurorto restoranai, užeigos, barai, iš kurių sklinda  čekų liaudies muzikos melodijos. Juk iš tiesų malonu aptarti dienos įspūdžius draugiškoje kompanijoje prie puikaus čekiško alaus bokalo. Po aktyvios dienos atsipalaiduoti ir atgauti jėgas galėsite baseine, užsukti į fitneso centrą ar kėglinę.