Reikalinga pagalba?

Ski Juwel

TRASŲ ŽEMĖLAPIS RODYTI ŽEMĖLAPYJE Kelionės į Ski Juwel kurortą

Wildschonau – nedidelis Austrijos slidinėjimo regionas, įsikūręs patogioje geografinėje vietoje – tarp Insbruko ir Zalcburgo. Regionui priklauso keturi atskiri tradiciniai slidinėjimo kurortai – Niederau, Auffach, Oberau ir Thierbach. Tarp slėnio kurortų kursuoja nemokami ski-busai.Wildschonau regione yra 70 km kalnų slidinėjimo trasų: 15 km mėlynų, 43 km raudonų ir 12 km juodų. Šalia trasų veikia 27 keltuvai

Seniausias slidinėjimo kurortas – Niederau, kuriame pirmosios trasos įrengtos 1947 metais. Slidinėjama šiauriniuose Lanerkopfl ir Markbachjoch šlaituose. Mėlynos trasos, leidžiantis žemyn į slėnį tampa vis sudėtingesnės ir labiau tinka patyrusiems slidininkams. Niederau įrengta trasa snieglentininkams Race‘n‘Boarder Arena, kurioje treniruojasi snieglentininkai profesionalai. Niederau kurortas pasižymi gerai išvystyta apres ski infrastruktūra – veikia barai, kuriuose groja gyva muzika, diskotekos, naktiniai klubai.

Didžiausia Wildschonau regiono slidinėjimo zona yra Schatzbergo kalno šlaituose, pasiekiama iš Auffackurorto. Trasos čia nuožulnesnės, todėl puikiai tiks ir pradedantiesiems slidininkams bei vaikams. Čia veikia ir parkas snieglentininkams. Iš kurorto pasiekiama laisvo slidinėjimo zona neįrengtose trasose. Netoliese įsikūręs Thierbach miestelis – mažiausias, bet romantiškiausias Wildschonau slėnio kurortas. Oberau kurorte yra keletas trasų pradedantiesiems ir viena sudėtinga juoda trasa.

Iš Wildschonau slėnio nesunkiai pasiekiami ir kiti Kitzbuheler Alpių žiemos kurortai, todėl, įsigijus „Kitzbuheler Alpen AllStarCard” slidinėjimo kortelę, galima slidinėti ir kituose slidinėjimo centruose.