Reikalinga pagalba?

Livinjo

TRASŲ ŽEMĖLAPIS RODYTI ŽEMĖLAPYJE Kelionės į Livinjo kurortą

Livinjo (Livigno) slidinėjimo kurortas – įsikūręs 1816 m aukštyje, šiaurinių Alpių kalnuose, netoli St. Moritz‘o (Šveicarija). Sidinėjimo aukštis – nuo 1800 m iki 2800 2900 m. Trasų ilgis – 115 km: 12 lengvų (mėlynų) trasų (~ 40 km), 39 vidutinio sudėtingumo trasų (raudonų) (~ 55 km) ir 12 sudėtingų (juodų) (~ 15 km). Trasas aptarnauja 30 keltuvų: 6 4 keltuvai su kabinomis, 14 13 – su kėdutėmis (daugiau nei pusė su priedanga nuo šalčio) ir 12 11 – traukiami. Taip pat yra apšviesta trasa, trasos snieglentininkams, rogučių ir lygumų slidinėjimui. Bendras slidinėjimo abonementas „Alta Vatellina“ suteikia galimybę slidinėti ir kituose – Bormijaus, Santa Katerinos ir Valfurvos slidinėjimo kurortuose. Puikiai sureguliuota ski autobusų sistema padeda greitai ir be vargo pasiekti visas trasas ir atokesnes gyvenvietės vietas.

Livinjo (Livigno) kurorto išskirtinumas – visame miestelyje galiojanti tax free (nėra PVM mokesčio) zona, dėl ko pakankamai žemos kuro, maisto, gėrimų, kvepalų, drabužių, fotoaparatų, kompiuterių ir slidinėjimo inventoriaus kainos. Kurorto centre gausybė kavinių, barų ir restoranų. Livinjo (Livigno) miestelyje ant užšalusio ledo galima pasivažinėti sniego motociklais, kartingais, yra ledo arena, sveikatingumo centras „Aquagranda“. Iš Livinjo galima nuvykti į romėnų laikų Bormijaus miestelį.

St. Moritz - Engadine – 1865 m aukštyje pietinėje Alpių kalnų grandinės dalyje Engadine slėnyje įkurtas prabangus ir elegantiškas Šveicarijos kalnų kurortas. Tai seniausias žiemos poilsio centras pasaulyje. Slidinėjimo zona - nuo 1730 m iki 3303 m virš jūros lygio, kur slidininkų laukia net 88 įvairaus sudėtingumo slidinėjimo trasų (bendras ilgis 350 km) ir veikia 56 modernūs keltuvai.