Reikalinga pagalba?

Les Deux Alpes

TRASŲ ŽEMĖLAPIS RODYTI ŽEMĖLAPYJE Kelionės į Les Deux Alpes kurortą

Les Deux Alpes (www.les2alpes.com) kurortas – seniausias ir vienas iš prestižiškiausių  Prancūzijos žiemos kurortų. Slidinėjimo kurortas suformuotas prieš 50 metų, sujungus 2 miestelius – Monte-deLans ir Venosc. Kurortas įsikūręs vietovėje, kur susitinka Šiaurinės ir Pietinės Alpės. Dauguma kurorto slidinėjimo trasų (75 proc.) yra pietinėje pusėje, todėl čia netrūksta saulės.

Les Deux Alpes yra ir didžiausias Europoje slidinėjimui pritaikytas ledynas, kuriame slidinėti galima ištisus metus.

Les Deux Alpes slidinėjimo regione yra 225 km slidinėjimo trasų (tarp jų 20 km lygumų). Kurortas labai patogus mažiau patyrusiems slidininkams ir šeimoms su vaikais. Dauguma trasų – nesudėtingos, tačiau regione savo poreikius atitinkančias trasas ras įvairaus sportinio pasirengimo slidininkai. Čia yra 78km mėlynos, 103km raudonų ir 44 juodų trasų. Aukščių skirtumas – nuo 1280 iki 3560 m. Veikia 211 sniego patrankų, 49 keltuvas. Keltuvų sistema yra viena moderniausių Europoje, naudojama pati pažangiausia technika. Trasos gerai prižiūrimos, plačios. Yra nemažai zonų „laukinio“ slidinėjimo mėgėjams.

Les Deux Alpes kurorte įrengtas įspūdingas ir garsus pasaulyje sniego parkas snieglentininkams.

Dideliame aukštyje (2200-2600 m) įsikūrę kalnų restoranai. Les Deux Alpes garsėja aktyviu naktiniu gyvenimu. Veikia daug kavinių, restoranų, barų klubų, vyksta pramoginiai renginiai.