Reikalinga pagalba?

Išglas

TRASŲ ŽEMĖLAPIS RODYTI ŽEMĖLAPYJE Kelionės į Išglas kurortą

Kalnų kurortas Išglas (Ischgl) yra tikras slidininkų „Rojus“, įsikūręs netoli Austrijos-Šveicarijos sienos nuostabiame Paznaun slėnyje. Tai žavingas tirolietiškas kurortas, pasižymintis aukštu aptarnavimo lygiu, moderniais keltuvais ir nepaprastai geromis trasomis.

Išglas garsėja Silvretta Arena slidinėjimo zona, kurioje yra 210 km įvairaus sudėtingumo trasų: 38 lengvos (mėlynos), 127 vidutinės (raudonos) ir 45 sudėtingos (juodos). Slidinėjimo centre yra įrengta 40 keltuvų. Taip pat iš Išglo galima vykti autobusu į Galtur ir ten išbandyti  dar 65 km įvairaus sudėtingumo trasas. Išglo slidinėjimo centras traso,is ir slidinėjimo abonementu sujungtas su Šveicarijoje įsikūrusiu Samnaun kurortu. Dėl to slidininkai gali pasinaudoti puikia galimybe paslidinėti it "šveicariškomis" trasomis.  Be to, mėgstantys apsipirkinėti, galės apsipirkti bemuitėje zonoje.
Pagrindinė Išglo slidinėjimo zona (90% teritorijos) yra išsidriekusi 2000 m - 2782 m aukštyje, kurioje garantuojamas sniegas, tad slidinėjimo sezonas prasideda lapkričio pabaigoje ir baigiasi gegužės pradžioje.
Šiame slidinėjimo centre teikiamos įvairios paslaugos ir pramogos. Čia veikia slidinėjimo mokykla, vaikų priežiūros centras, kavinės, inventoriaus nuomos punktai, čiuožykla.
Kurorte gausu kavinių, barų, parduotuvių ir kitų pramogų bei pasilinksminimo vietų.